Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Szorty czarno-białe - głosowanie do 24 maja

Która czerń i biel jest najbardziej pociągająca?
1. Zbrodnia i kara
4%
 4%  [ 5 ]
2. Etiuda
17%
 17%  [ 18 ]
3. "United"
6%
 6%  [ 7 ]
4. Wynalazek Demokratesa
7%
 7%  [ 8 ]
5. Czerń czy biel?
4%
 4%  [ 5 ]
6. Doskonały świat
9%
 9%  [ 10 ]
7. Gwiezdne Wordy
5%
 5%  [ 6 ]
8. Monotonia listopadowych dni
2%
 2%  [ 3 ]
9. Dziecko
5%
 5%  [ 6 ]
10. Mapa
9%
 9%  [ 10 ]
11. ZEBRA
14%
 14%  [ 15 ]
12. WPRAWNE PALCE MIMA
3%
 3%  [ 4 ]
13. Zlecenie
4%
 4%  [ 5 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 102

Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 25 Maj 2010, 14:58   

terebka napisał/a
Dokładnie tak, Agi. Ta mapa, to był pies. Dalmatyńczyk. Onże był motywem przewodnim opka i tak sobie myślę, że nie miała racji feroluce, że to mało oryginalne. Bo tak po prawdzie nie do końca o wariatach był to szort, lecz mapie, co się psem okazała


terebka, bardzo dobry pomysł, w Twojej wersji lepszy, niż w mojej pierwotnej interpretacji, chociaż moja interpretacja też mi się podoba, bo moja. :wink:
 
 
Albion 
Kapitan Kirk


Posty: 1127
Skąd: Warsaw City
Wysłany: 25 Maj 2010, 15:44   

Gratulacje dla podiumowiczów.
Matrim :bravo :bravo :bravo
baranek :bravo :bravo :bravo
Shenra :bravo :bravo :bravo
terebka :bravo :bravo :bravo

I dodatkowe :bravo dla Shenry za Gwiezdne Wordy - zarówno za pomysł, jak i wykonanie :mrgreen:

Tym co chcieli coś naskrobać salut, a oceniającym szczere tenkju - wszelkie opinie, szczególnie te czarniejsze, wezmę sobie do serca.
_________________
"Historia uczy tego, że ludzie niczego nie uczą się z historii"
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Add Bunny to your signature
(> <) to help him achieve world domination.
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 25 Maj 2010, 16:01   

Gratulacje dla podiumowiczów :bravo :bravo :bravo i współuczestników spodenkowych zmagań. :bravo :bravo

Dzięki za siedem głosów, które dostał mój szort i za punkt specjalny od mada. :D

Do uwag ustosunkuję się później, bo teraz jestem ździebko zajęty. :)
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 25 Maj 2010, 19:42   

Albion napisał/a
Gwiezdne Wordy - zarówno za pomysł, jak i wykonanie
Dzięki, była to radosna twórczość poprawiająca mi humor. Od hasła "long, long time ago..." szybko skojarzenie poleciało w stronę GW, więc postanowiłam sobie pożartować :wink:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
feroluce 
Sky Captain


Posty: 154
Skąd: znad wody
Wysłany: 25 Maj 2010, 20:57   

Jestem trochę w szoku, że tak wiele osób potraktowało moje komentarze tak serio. I tak ostro protestują. Zgodnie. :mrgreen:
Chyba powinnam poczuć się zaszczycona, nasiałam zamętu... :D :D

Skoro moje komentarze są aż tak kontrowersyjne, to może powinnam odpuścić?

Gratulacje dla zwycięzcy - naprawdę zasłużył
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 25 Maj 2010, 21:32   

W żadnym wypadku nie odpuszczaj, takie komentarze to skarb.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 25 Maj 2010, 21:38   

A rzekome protesty - jedynie głosem w dyskusji ;P:
 
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 26 Maj 2010, 18:15   

Chal-Chenet napisał/a
Wynalazek Demokratesa – Z gatunku śmiesznych tekstów pod publiczkę.


Nie wiem co na to odpowiedzieć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

J.Tanar napisał/a
Wynalazek Demokratesa – Czy zagęszczona miłość to było jeszcze piwo czy już sama esencja i dlaczego nie posmakowało Polikratesowi? Ale czytało się wesoło. Podoba mi się „skrzynia do rozdzielania żywiołów” z dwoma korbami. W końcu takie duże „kręcone korbą” to klasyka. Chociaż z drugiej strony, związku z tematem edycji specjalnie nie widzę.


- Demokrates sprzedawał piwo, najwidoczniej więc zagęszczenie atomów miłości nie zniweczyło typowych jego cech.
- Przypuszczam, że nie tyle piwo nie posmakowało Polikratesowi, co takie wulgarne – w jego mniemaniu – rozwiązanie problemu.
- Jak to nie ma związku z tematem edycji? Przecież czerń i biel podałem tam wręcz na tacy. ;P:

feroluce napisał/a
Wynalazek Demokratesa (…) Szort poprawny. Z dwoma ALE: po kiego odwoływać się do Celtów, jak Egipcjanie, z którymi Grecy utrzymywali bliskie kontakty handlowe, warzyli piwo już 6000 lat temu. O reszcie tzw. Bliskiego Wschodu, gdzie to był podstawowy napój, nawet nie wspominam. W ogóle fakt, że bohaterowie nie znali piwa wcześniej uważam za ostre przegięcie.
Drugie ALE: a winiarnie gdzie?


No cóż, najwidoczniej Demokrates widział piwo u Celtów, którzy niedawno najechali Grecję, a wkrótce potem osiedlili się w Azji Mniejszej, gdzie znani byli jako Galatowie. Tak więc przynajmniej jeden bohater znał piwo wcześniej. :wink: Natomiast nasz młody narrator pewnie niezbyt jeszcze orientował się w alkoholach. Tak więc cała historia ma jakieś historyczne uzasadnienie. Co zaś się tyczy winiarni, to sam nie wiem. Może, po tak wspaniałym debiucie pierwszej piwiarni w Dafnos, wszystkie zbankrutowały? :D

xan4 napisał/a
Wynalazek Demokratesa - pomimo, że lubię atomy miłości w piwie, czasami w dużych ilościach, to jakoś piwo do Grecji mi bardzo nie pasuje, a szort taki sobie.


Wprawdzie przedstawiłem się tutaj jako człowiek bezalkoholowy, ale przyznam się, że też lubię atomy miłości w piwie. :D

khamenei napisał/a
Wynalazek Demokratesa
Ktoś wyżej wspomniał, że nie widzi tu czerni i bieli. Autorowi chodziło o kontrast między miłością i nienawiścią - tu tkwi przewodnia czarno-białość. Jednakże szort nie za bardzo mi się spodobał, średni.


No i jeszcze zagęszczona miłość ma kolor biały, nienawiść zaś czarny.

Ib napisał/a
Wynalazek Demokratesa. Punkt za poczucie humoru i tworzenie legend. Co prawda starożytni Grecy piwa chyba nie pijali, ale gdyby pijali, to z pewnością byliby szczęśliwsi :) .


I to jest prawidłowe podejście do sprawy! Z pewnością nie tylko byliby szczęśliwsi, ale jeszcze pokonaliby Macedończyków i Rzymian, a także wydaliby więcej filozofów. :D

EDIT: Drobiazgi.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Maj 2010, 10:46   

feroluce napisał/a
Skoro moje komentarze są aż tak kontrowersyjne, to może powinnam odpuścić?


Hmmm. Na pewno nie odpuścić, ale na przykład komentować ze świadomością że coś co Tobie wydaje się błędem, może być zamierzone przez autora ;P: Bo masz skłonność do rozbierania szorta na czynniki pierwsze bez patrzenia na całość. Nie Ty jedna, oczywiście, ale jak już się odezwałaś... ;)
I popieram, komentarze są ważne dla autorów.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group