Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Komiks w "SFFH"?

Czy komiks W "SFFH" ma możliwośc zaistnienia?
Tak
80%
 80%  [ 75 ]
Nie
12%
 12%  [ 12 ]
Jest mi to obojętne
5%
 5%  [ 5 ]
A co to jest komiks?
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 93
Wszystkich Głosów: 93

Autor Wiadomość
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 17:52   

OK. Moze naprawde nie rozumiemy sie troche. Ale w kontekscie Twej odpowiedzi wyraz "wiesniaczy idiotyzm" zabrzmial juz nie jako okreslenie niejakiego rodzaju opowiesci, ale jako diagnoza. I czemu napisales "Ukrainskiej wsi", gdyz mialem na mysli kazda wiec na swiecie?

Nie dziw sie ze ludzie ostro reaguja na "niewinne wyrazy", jezeli slowa w tych wyrazach ukladaja sie w "umyslnie wrogi sposob".

Grabula, Sasori.
Naprawde sie nie obrazam. Tylko troche dziwi mnie Twoja nieobojetnosc do gajowego.
Ale sorry, swego sposobu widzenia swiata na razie raczej nie zmienie. Coz, trudno.
Mam nadzieje, ze jak w koncu ukatrupie Nikitycza, to napijemy sie :) Stawiasz? ;)
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 18:03   

Dzieki, Emilia. To fajnie gdy czlowiek ma przyjaciol. I ze ktos moze do niego usmiechnac sie. :)

A dyskusja byla calkiem przyzwoita. Moze ciut emocjonalna, ale juz tak na dyskusje przystalo.
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 18:20   

Max- jak mi ukatrupisz Nikitycza to zaraz potem ja ciebie ukatrupię :twisted:
Mam nadzieję że Nikitycz będzie żył i bawił długo i szczęśliwie. Staję ramię w ramię z Emilią, dzejesem i wszystkimi innymi którym sie ten komiks podoba.

A zamiast określenia "wieśniaczy idiotyzm" wolę "wioskowy głupek" .....
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 18:34   

Sasori, postaram sie.
Max, rozczarowałbyś takim posunięciem calkiem sporo ludzi.
Chyba ze masz coś w rękawie?
Emilka, miałąs swietować.
Lu, nie strzela sie do pianisty.
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 18:42   

Mi się bardziej podobał komiks o tych dwóch na stacji kosmicznej. Był publikowany parę razy na sf
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 18:49   

to był Sasza i Jim, rysował go Oskar Huniak.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 19:05   

I jak dla mnie system taki że Nikitycza był na całej stronie o sasza i jim gdzieś tam losowo zabierali mały pasek. Na przykład zostaje czasami wolne miejsce na stronie gdzie się kończy jakieś opowiadanie i tam idealnie można było zapełnić tą lukę sasza i jimem
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 19:23   

Emilia napisał/a

Sasori ci dokucza, bo widać, że lubi prowokować. Ale mu się nie udało. Masz tu przyjaciół, a przy okazji ja na przykład czegoś się o Nikityczu dowiedziałam, a przyznaję dotychczas zbytnio mnie nie interesował, bo uznałam, że jest zbyt prosty. Okazuje się jednak co innego. Więc widzisz prowokacja Sasoriego przyniosła skutek pozytywny.

A widzisz, czasami chamstwo i bezpośredniość przynosi więcej korzyści niż jałowe poklepywanie się po zadach.

I nie prowokacja, tylko opinia :]

I wierz mi Max, przy którymś z kolei browarze usłyszałbyś coś w stylu tego napisanego przez ciebie dialogu. Tyle że wcześniej popychalibyśmy zwyczajowe pierdoły, a tutaj skoczyliśmy niejako do konkluzji. Tak czy siak, jeżeli będziesz odwiedzać Poznań to daj znać.
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 20:22   

Mnie do gustu przypadł komiks o łodzi podwodnej wpływającej w jakąś szczelinę, a zaraz potem znajdującej się na jakiejś planecie :) Fajne było.
 
 
Emilia 
Batman


Posty: 507
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 20:40   

Cytat
Sasori: A widzisz, czasami chamstwo i bezpośredniość przynosi więcej korzyści niż jałowe poklepywanie się po zadach. I nie prowokacja, tylko opinia :]

Prowokująca opinia podawana niby w białych rękawiczkach, ale z zimnym błyskiem w oczach.

Oj, Sasori, Max na to nie zasługuje, bo to jest bardzo ciepły i mądry człowiek. Przyjrzyj się jego wypowiedziom, to zrozumiesz. Duma u niego też jest jakby bardziej szlachetna niż nasza, bo jeszcze czysta i od próżności wolna. Ukraina nie jest tak zasobna jak Polska, ale zwykłych ludzi ma lepszych bo jedzą chleb, a nie słodkie bułeczki.
Jeśli rozumiesz co chcę powiedzieć to mu nie dokuczaj, bo sama bywam prowokatorką i doskonale między wierszami czytam więc, zwróciłam się do ciebie nie bez powodu.
_________________
- Dokąd idziesz?
- Odnoszę wrażenie.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Kwietnia 2006, 23:41   

Tengrom
Cytat
I jak dla mnie system taki że Nikitycza był na całej stronie o sasza i jim gdzieś tam losowo zabierali mały pasek. Na przykład zostaje czasami wolne miejsce na stronie gdzie się kończy jakieś opowiadanie i tam idealnie można było zapełnić tą lukę sasza i jimem


Jak znajde taki pasek do publikacji, to bo z pewnoscią zamieszczę. Z Oskarem straciłem kontakt przed laty ale nie znalazłem na razie następcy.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
zębaty 
Tom Bombadil


Posty: 25
Skąd: znad dupy na fotelu
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 01:48   

Cytat
Oj, Sasori, Max na to nie zasługuje, bo to jest bardzo ciepły i mądry człowiek. Przyjrzyj się jego wypowiedziom, to zrozumiesz. Duma u niego też jest jakby bardziej szlachetna niż nasza, bo jeszcze czysta i od próżności wolna. Ukraina nie jest tak zasobna jak Polska, ale zwykłych ludzi ma lepszych bo jedzą chleb, a nie słodkie bułeczki.
Jeśli rozumiesz co chcę powiedzieć to mu nie dokuczaj, bo sama bywam prowokatorką i doskonale między wierszami czytam więc, zwróciłam się do ciebie nie bez powodu.


Dokładnie. Takich ludzi jak sasori nie trzeba nam. Ja prostym człekiem jestem i z każdego kolejnego Nikitycza w głos się śmieję! A taki wlezie, bo mu coś nie podoba się i krytykować zaczyna. Następnym razem dobrze się zastanów zanim coś bezmyślnie skrytykujesz i zepsujesz przyjazną atmosferę, bo może ktoś wcale nie ma ochoty Twojego zdania słyszeć, nie? No. Więc pomyśl zanim znowu zaczniesz urągać mądrym, ciepłym ludziom, bo ktoś może kiedyś urągać i Tobie, mimo, że jesteś zimny i głupi.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 08:20   

zębaty
Cytat
że jesteś zimny i głupi.


Ogranicz się zębaty do dyskusji o wypowiedziach, bez osobistych wycieczek

zębaty
Cytat
bo może ktoś wcale nie ma ochoty Twojego zdania słyszeć, nie?

Każdy ma prawo wypowiedzieć swe zdanie/opinię byleby w odpowiedni sposób. I nikt tego nie zamierza Sasoriemu (ani nikomu innemu) uniemożliwiać.
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 08:27   

No... tak tez jest nie fair. Mi sie wydaje, ze z Sasorim normalnie dogadalismy, calkiem spokojnie. Coz z tego, ze nie odpowiadamy sobie? Jest peace on earth jak na razie. Pocoz teraz wieksza klotnie wszczynac?

Kolko adoracji wzajemnej to tez czasem bywa niezbyt zdrowo, bo latwo w takim srodowisku wynikaja zaciekle ujadania z "wrogiem zewnetrznym" :)

Luz. Nic koszmarnego sie nie stalo.
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 10:41   

a pewnie, ze nie, to tylko gollum krzyczal:). koszmarny to byl ten film, co obejrzalam wczoraj. "dreamcatcher" czy jakos tak, cos o lowieniu koszmarow, beznadzieja. no wlasnie nikitycza mi tam zabraklo :)

bardzo lubie twoje komiksy, Max, i juz czekam z wyglodnialymi oczami. pozdrawiam
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 11:17   

Ja też lubię Nikitycza!
No i niespodziankę sprawił Rodion, nie chce drań ujawnić kogo sportretował w przywitalni :mrgreen:
Nie widzę tam mojej wdzięcznej paszczy, nie będę sławna :(
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 11:18   

Poczekaj na nastepne paski.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 11:22   

No pewnie, że czekam!
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 12:47   

[quote="zębaty"]Więc pomyśl zanim znowu zaczniesz urągać mądrym, ciepłym ludziom, bo ktoś może kiedyś urągać i Tobie, mimo, że jesteś zimny i głupi.[/quote]
I w tym momencie urywam z tobą dyskusję, gdyż człowiek zaczynający zdanie od "więc" jest wyraźnie niedojrzały i korzysta z anonimowości internetu tylko po to, by dokuczyć ludziom korzystającym z anonimowości internetu by dokuczać innym. Jest to oczywistne koło i spirala nienawiści, którą można przerwać tylko w jeden sposób - przyjedź do Poznania, jeśli masz pisanki, to uderzę cię Wibrującą Pięścią Opóźnionej Śmierci i kojfniesz w tramwaju linii zastępczej (przebudowują coś znowu na mieście).

Emilia - marzę o świecie, w którym ludzie będą sobie na tyle ufać i podchodzić do siebie z takim dystansem, by puste formy grzecznościowe stały się zbędne i do każdego możnaby bluzgać jak do wafla po szóstym bronku, a na każdym osiedlu płonąłby stos książek z sawojwiwrem. Ha.


Wracając do komiksu w SF - Robert, czy za wszystkie komiksy płacisz samym faktem ich wydrukowania? ;) Bo szukam kogoś na miejsce Clarence'a... Szkoda mi trochę tak pozwolić Piekłoszczykowi zdechnąć.
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
zębaty 
Tom Bombadil


Posty: 25
Skąd: znad dupy na fotelu
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 12:52   

Cytat
uderzę cię Wibrującą Pięścią Opóźnionej Śmierci i kojfniesz w tramwaju linii zastępczej (przebudowują coś znowu na mieście).

zripostuję Mistycznym Plaskaczem Dziewięciu Tańczących Smoków. Hadzia, psująca atmosferę przyjaźni wyziewami krytyki, poczwaro!
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 12:58   

Ciekawa argumentacja, jednak zanim twój plaskacz sięgnie celu, skontruję go mało znaną techniką Pazur Lekko Podpitej, Przykucniętej Małpy a zaraz potem dopełnię to harmoniczne kombo Śmiałą Pombą Wiecznego Płomienia i wygram tę dyskusję poprzez zbeszczeszczenie twoich zwłok Jadeitowym Kokosem w Beret Mistrza Munga.
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 13:00   

No no, kochani, tylko nie przeholujcie. Szkoda by było, żeby rozmowa przerodziła się w głupawą nap****dalankę. Chociaż Plaskacz mi się podoba, w sam raz się nadaje do Karczmy pod Zdechłym Smokiem. Co ty na to, Zębaty?
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
zębaty 
Tom Bombadil


Posty: 25
Skąd: znad dupy na fotelu
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 13:03   

Cytat
Ciekawa argumentacja, jednak zanim twój plaskacz sięgnie celu, skontruję go mało znaną techniką Pazur Lekko Podpitej, Przykucniętej Małpy a zaraz potem dopełnię to harmoniczne kombo Śmiałą Pombą Wiecznego Płomienia i wygram tę dyskusję poprzez zbeszczeszczenie twoich zwłok Jadeitowym Kokosem w Beret Mistrza Munga.


HA! Twoje plebejskie metody na niewiele się zdadzą przeciwko Pląsającej Dyńce Wiecznie Zdezorientowanej Mangusty, a gdy Twe niemrawo podrygujące truchło będzie już stygnąć u mych stóp, dobiję Bezlitosnym Glanem Pląsającej Pandy Z Nadwagą. Obroń się przed TYMI argumentami!
 
 
zębaty 
Tom Bombadil


Posty: 25
Skąd: znad dupy na fotelu
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 13:09   

Cytat
No no, kochani, tylko nie przeholujcie. Szkoda by było, żeby rozmowa przerodziła się w głupawą nap****dalankę. Chociaż Plaskacz mi się podoba, w sam raz się nadaje do Karczmy pod Zdechłym Smokiem. Co ty na to, Zębaty?

Hmmm, to ja uniesę lekko brew i spytam tonem absolutnego ignoranta przebywającego w tym znamienitym gronie od wczoraj: "Cóż, ach cóż to Karczma pod zdechłym tymtamtym?"
Ostatnio zmieniony przez zębaty 19 Kwietnia 2006, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 13:10   

Zajrzyj do "Zadomowienie - powitania na Forum", tam znajdziesz :D
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 19 Kwietnia 2006, 16:16   

Proszę kończyć ten offtop, tematem wątku jest komiks w SFFiH
 
 
markacy 
Jaskier


Posty: 81
Skąd: Toruń
Wysłany: 24 Kwietnia 2006, 14:16   

Długo już nie zaglądałem na forum. Chciałem tylko napisać, że Gajowy Nikitycz w numerze 06 po prostu rulez! :) Dawno tak się nie uśmiałem czytając Przygody Gajowego :D
Brawo Max :bravo
_________________
Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 25 Kwietnia 2006, 07:14   

Oprócz Gajowego w ostatnim SFFiH bardzo podobała mi się rekalama naszego forum (by Rodion) - rewelacja :bravo :mrgreen:
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 27 Kwietnia 2006, 12:22   

Ja to dopiero czekam, aż będzie rewelacja 8) Tyle gatunków i osobistości na forum, a tam... jakieś elfy i ludzie! Phi! :P
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 29 Kwietnia 2006, 13:58   

Jestem za ale pod warunkiem, że będzie to dwie do czterech stron, nie więcej. Nikitycz w nr 6 super ale, niestety, komiks Rodiona to kiepścizna, stracona strona. Taki intelygencki żart na siłę. Niby wszyscy wiedzą, że śmiesznę ale nikogo to nie bawi. Myślę, że lepiej wrzucić coś okazjonalnie ale za to konkretniej.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group