Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie
Autor Wiadomość
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 26 Października 2005, 08:34   Konwenty

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam, ale lepszego nie znalazłem.
Sporo osób jeździ na takie imprezy i IMO taki temat może się przydac. Zapraszam do rozmowy :)

Na pocżątek: 18-22 listopada 2005 odbędzie się 5-ta edycja konwentu Falkon. Poprzednie były ciekawe, ta zapowiada się bardzo interesująco. Zapraszam wszystkich.

:arrow: http://www.falkon.prv.pl/
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 26 Października 2005, 10:55   

Mnie się może wreszcie uda poejchać na Nordcon(?) gdzie sie zbiera chyba najwięcej FiFkowiczów, eFowiczów a teraz też SFowiczów... ale to w styczniu(?)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26 Października 2005, 13:18   Re: Konwenty

mawete napisał/a
Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam, ale lepszego nie znalazłem.
Sporo osób jeździ na takie imprezy i IMO taki temat może się przydac. Zapraszam do rozmowy :)

Na pocżątek: 18-22 listopada 2005 odbędzie się 5-ta edycja konwentu Falkon. Poprzednie były ciekawe, ta zapowiada się bardzo interesująco. Zapraszam wszystkich.


Ja się wybieram :) będę tez tam rozrabiał, opowiadając o karłach i innych takich :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Października 2005, 13:50   

Za przeproszeniem pań i panów, co maja konwenty do ringu, stworzonego, aby każdy mógł sobie wyjasnic przy pomocy kastetu i podkutego buta własna wyższość, bądź swoich poglądów?:-) Loganie gichij no karlusów w dunkel ale gibko.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26 Października 2005, 13:53   

NURS napisał/a
Za przeproszeniem pań i panów, co maja konwenty do ringu, stworzonego, aby każdy mógł sobie wyjasnic przy pomocy kastetu i podkutego buta własna wyższość, bądź swoich poglądów?:-) Loganie gichij no karlusów w dunkel ale gibko.


Lepiej niech znajdzie inne miejsce na taki wątek :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26 Października 2005, 13:53   

Tez sie wlasnie zastanawialem o co chodzi z tymi konwentami w K-1, ale co ja tam wiem ;D
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Października 2005, 13:55   

No i jest! Kurna, czuje się jak Dżin z Tonikiem:-)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 26 Października 2005, 20:06   

O, o żadnym Toniku to ja nie słyszałem... a zaraz, coś było o Toniku w pierwszym numerze Fahrenheitu...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 27 Października 2005, 09:28   

Albo tego nie było wcześniej, albo na starośc niedowidzę - dzięki za przeniesienie :D A co konwenty mają wspólnego z ringiem? NURS! Nie wiesz??!!

Czy ktoś Z redakcji "SFFH" planuje pojawic się na Falkonie? IMO jest to dobra okazja do promocji "lub" czasopisma. Nawet jak nie ma w planie to sądzę że organizatorzy coś znajdą... :)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27 Października 2005, 17:18   

Hmm.. na konwenty nie jeżdżę prawie w ogóle - nie pasują mi. Za mało znajomych, za mało wolnego czasu ;)
Bywam tylko na Tornado - konwencie postapokaliptycznym. Ktoś się wybiera w przyszłym roku :> ?
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 27 Października 2005, 17:26   

Pako napisał/a
Hmm.. na konwenty nie jeżdżę prawie w ogóle - nie pasują mi. Za mało znajomych, za mało wolnego czasu ;)
Bywam tylko na Tornado - konwencie postapokaliptycznym. Ktoś się wybiera w przyszłym roku :> ?


Przyznam, że w życiu nie słyszałem o tym konwencie :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Października 2005, 18:19   

mawete napisał/a

Czy ktoś Z redakcji SFFH planuje pojawic się na Falkonie?


Z tego co wiem NURS nie da rady, swój przyjazd musiałem odwołać ze względów osobistych i niezapowiada się, abym mógł przyjechać.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 27 Października 2005, 19:34   

mawete napisał/a
Albo tego nie było wcześniej, albo na starośc niedowidzę - dzięki za przeniesienie :D A co konwenty mają wspólnego z ringiem? NURS! Nie wiesz??!!

Czy ktoś Z redakcji SFFH planuje pojawic się na Falkonie? IMO jest to dobra okazja do promocji lub czasopisma. Nawet jak nie ma w planie to sądzę że organizatorzy coś znajdą... :)


no, przeciez wywaliłem z ringu, generalnie nie chodzi ci chyba o ten incydent z Duda na Pyrkonie:-)
A na Falcon raczej sie nie wybiorę, jako się rzekło, redakcja to ja! i kiedyś muszę odpocząć:-(
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 27 Października 2005, 19:53   

Tornado? :D coś neuroshimowego? kiedy i gdzie się toto odbywa? Za ile i czemu tak drogo? :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 28 Października 2005, 09:48   

NURS napisał/a
A na Falcon raczej sie nie wybiorę, jako się rzekło, redakcja to ja! i kiedyś muszę odpocząć:-(


Odpoczniesz... Pivka się napijemy.. Kilka znajomych osób będzie... Wrócisz jak nowonarodzony....Przyjeżdżaj.... No chyba że nie dasz rady. :twisted:
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 28 Października 2005, 16:14   

http://tornado.valkiria.net/ - tutaj szerzej o tym Tornadzie :)
Ko0njwent bardzo fajny, klimat fajny, neuroshimowo-falloutowy. A reszta na stronei. Byłem dwa razy, kasy nie żałuję :)
byłem też na Goblikonie, kolejny mały konwent. Byłem raz i więcej chyba nie pojadę. Konwenty to nie dla mnie po prostu. :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 29 Października 2005, 10:29   

mawete napisał/a
NURS napisał/a
A na Falcon raczej sie nie wybiorę, jako się rzekło, redakcja to ja! i kiedyś muszę odpocząć:-(


Odpoczniesz... Pivka się napijemy.. Kilka znajomych osób będzie... Wrócisz jak nowonarodzony....Przyjeżdżaj.... No chyba że nie dasz rady. :twisted:


Jak nowo narodzony, czytaj: zapłakany, cały we krwi i do góry nogami:-)
Dzięki za zaproszenie, ale naprawdę mam jeszcze drugą tożsamość, jak każdy superbohater i obawiam się, że najbliższe miesiące to będzie zdrowy zapieprz - bo chciałbym też dokończyć parę pisanin.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Października 2005, 10:52   

NURS: naprawdę nie znajdziesz 3ch dni na promocję "lub" czasopisma? Nawet mi się udało urlop na piatek wywalczyc... gdzie szef na moje pytanie w pierwszym odruchu odpowiedział, tu cytat: "Ochu...eś?*"

//edit1,2:
*na wyraźne życzenie NURS'a
*mój szef zapytał czy pewna częśc mojego ciała zmieniła gwałtowniw swoją długośc powyżej 50cu cm.
Ostatnio zmieniony przez mawete 31 Października 2005, 13:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 31 Października 2005, 11:20   

Primo: prosiłbym o nie używanie słów powszechnie uważanych za nietaktowne i wulgarne wręcz na forum, nawet jako cytaty. gwiazdeczki są od tego. Niech to będzie pożądne forum. Ja wiem, że my tu sami swoi, ale no...
Secundo: ja bym na waszym miejscu Nursa tak nie zapraszał. Wiem, co to znaczy nei mieć czasu na nic w tygodniu i weekend chce się przeznaczyć na odpoczynek. A konwenty dla mnie przynajmniej odcpoczynkiem nie są. Także jakby co, jestem po stronei Nursa, mimo, ze sprawa mnie nie dotyczy ;)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Października 2005, 11:30   

Pako: jeśli Cię uraziłem przepraszam, nie miałem tego na celu. To był cytat który doś wiernie oddaje sposób podchodzenia w firmie do urlopów... nie bardzo mogłem to zrobic opisowo nżeby widoczny był kontekst...
Na żadanie modów oczywiście zmienię post...

NURS zrobi tak jak uważa za stosowne, ale namawiac Go chyba jeszcze wolno...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 31 Października 2005, 12:02   

Tu nie chodzi raczej o mnie, nie takie rzeczy się w życiu słyszało, ale wiesz, wolę jednak, jak forum jest kultralne, bez takich rzeczy. Kwestia osobistego odczucia po prostu. Ale fakt, ciężko to momentami pewnie zobrazować. Sam nie pracuję, ale wiem jak t jest :)
A namawiać jeszcze wolno, ja też tego nie zabraniam, tylko pomagam NURSowi opędzać się od zaproszeń ;)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 31 Października 2005, 12:35   

No to pomodzę trochę, w końcu jak juz założyłem mundurek adminała sieci, to cos mi sie należy. mawete daw srodek trzy kropki, może tak być, że nieletni nas czytają.
Co do konwentów, teraz rzadko jeżdżę i głównie blisko, od czasu jak mi zajumali ostatnią furę (ha, ha, fura:-) i przejałem obowiązki na wszystkich frontach, naprawdę trudno znaleźć czas na cokolwiek.
Lubie klimaty konwentowe, ale coś za coś.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Października 2005, 13:04   

Zmienione... :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 31 Października 2005, 14:17   

Dziękujemy w imieni załogi krażownika galaktycznego "Paputek", nastepna violacja zostanie ukarana znukowaniem całego systemu gwiezdnego bez uprzedniego ostrzeżenia:-)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 2 Listopada 2005, 16:09   

Wzruszenie odbierze mi głos? :twisted:
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 2 Listopada 2005, 19:35   

Jesli nawet, to tutaj wyrażasz sie pisaniem:-)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 3 Listopada 2005, 08:33   

No nie, no... pióro (klawiatura) jest silniejsza niż miecz... :D
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 6 Listopada 2005, 14:02   

mawete napisał/a
No nie, no... pióro (klawiatura) jest silniejsza niż miecz... :D

Ale nad wszystkim czuwa wszechmocny Adm... :D

NURSie, a może przynajmniej Twierdzę odwiedzisz? Zrobimy malutki konwencik specjalnie dla Ciebie - w przytulnej knajpce pod Szermierzem. A żeby było cenzuralnie, to nawet ubierzemy Szermierza w gacie, bo to ekshibicjonista jest, zboczeniec jeden :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 6 Listopada 2005, 15:22   

Margot napisał/a
mawete napisał/a
No nie, no... pióro (klawiatura) jest silniejsza niż miecz... :D

Ale nad wszystkim czuwa wszechmocny Adm... :D


E tam Admin też człowiek, a nie świnia... :)

:idea: Na stronie FALKONu
http://www.falkon.prv.pl/
jest już prawie kompletny plan konwentu. Polecam wszystkim zainteresowanym i niezainteresowanym (może się przekonają do przyjazdu). Jest wiele ciekawych pozycji...
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 9 Listopada 2005, 14:57   

FALKON FALKONEM, a ja właśnie dostałem potwierdzenie udziału w Nordconie 2005. To już tylko miesiąc. Ktoś z tutejszych też tam będzie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group