Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
CZARNE TECZKI
Autor Wiadomość
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 21:27   CZARNE TECZKI

Rodion :
Cytat
Moze oglos konkurs pt. Jak kto mnie widzi, gdzie zamieszczane beda opisy tego jak kto sobie wyobrazal innych forumowiczow nim ich zobaczyl np. na zdjeciach


no to dobra.

Rodion.
ja na poczatku sugerowalam sie awatarkiem i sadystycznymi wypowiedziami rodiona w tematach karczemno-ringowych. myslalam, ze to facet przed 30tka, wolny, troche macho, z wysunieta do przodu od nadmiernego zucia gumy szczeka :) potem jednak, dosc szybko, zmienilam zdanie. radykalnie :)


Lu.
od poczatku mialam ja za przebojawa laske, lubiaca byc w centrum zainteresowania, interesujaca sie wszystkm i wszystkimi, troche wscibska, inteligentna, nieco leniwa i potrafiaca eksponowac swoje zalety, jednoczesnie ukrywajac wady. na razie nie zmienilam zdania. :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 21:31   

Co ja narobilem?! :shock:
( Opis elam, na dniach, sorki dzis juz znikam)
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 21:33   

Rodion, c.d.

po blizszym poznaniu okzuje sie tcho... yy, znaczy sie, chcialam powiedziec, mniej odwazny, niz chcialby sprawiac wrazenie :mrgreen:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 21:37   

Rodion: Gdy weszłam na forum, był przystojnym, tajemniczym panem w kapturze. :twisted: Zlośliwy, wygadany, pewny siebie ale uczynny. :) Po spotkaniu nie zmieniłam zdania, tylko kaptura nie miał. :mrgreen:
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 21:41   

A ja Elam odbierałam na początku jako pewniejszą siebie niz wydaje mi się teraz :) Zaskoczył mnie jej konserwatyzm w niektórych dziedzinach życia :) Gaduła, ma silną potrzebę opiekowania się - kimkolwiek :) Może to konsekwencja rozwiniętego instynktu macierzyńskiego. Do tej pory nie wiem czy jest typem samotnika, czy nie ?Nastawiona na innych - mniej na siebie.

Rodion - faktycznie, byłam zaskoczona jego wiekiem - myślałam początkowo że nie ma jeszcze trzydziestki :lol:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 21:46   

Miria - już wiem z pewnych źródeł :twisted: ze jest bardziej żywiołowa w rzeczywistości niż wydaje się być na forum :) Miewa trudności z określeniem własnego stanowiska w sprawie :) Poza tym okazała się byc niezła rozrabiarą :twisted: , choć początkowo sądziłam ze jest rozważną, stonowaną i roztropną osóbką. Nie wiem dlaczego tak myslałam :roll: :lol:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 21:50   

a ja wiem, bo jest nauczycielka. pod konec roku narzekala duzo i mialam ja za zblazowana belferke :) a tu sie okazuje, jeszcze pelna energii, mloda sroczka :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 21:50   

Lu: podobne wrażenie, jak u elam. Towarzyska bardzo, pogodna i dowcipna. Dociekliwa bardziej, niż możnaby się było spodziewać. :twisted: Tylko glos sobie inaczej wyobrażałam... :roll:
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 22:04   

Kurcze, teczkomania na forum trafiła. :shock: No to niech się jeszcze wszyscy TW ujawnią. :mrgreen: Ale czym żyje Polska, tym żyje i forum. :mrgreen:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 22:20   

Aha, myślałam, że Lu jest długowłosą blondynką. :wink:
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 22:30   

A ja na samym początku myślałam ze gorat jest wysokim, łysiejacym panem po czterdziestce o ciemnej karnacji :)
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 22:46   

Kurde... ja tu was sobie wyobrażam tak różnie, że szkoda gadać ;)
Rodion jest dla mnie wesołym facetem, tak na oko jakieś 35 latek, krótko obcięty, chociaż kiedyś pewnie nosił dłuższe włosy. Nie goli się za często z lenistwa i w ogóle.
Miria za to jest mi od zawsze znana jako elfka, co pod kapturkiem chowa uszka ;) I tym pozosatnie :P

Ktoś tam pisał coś o głosach. U Mirii spodziewałem się bardziej dziewczęcego, piskliwego głosu i w ogóle jakieś takiej roztrzepanej trochę dziewczyny, a tu się okazuje że głos optrafi mieć poważny, rzeczowy, ale miły dla ucha. No kurde.. nauczycielski ;) Co jest zaletą :)
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 23:29   

Dzejes: Z poczatku strasznie zasadniczy i powazny mi sie widział. Okazało się, ze ma niesamowite poczucie humoru :) I glos strasznie miły, tylko wymowę dziwną. :twisted:

mawete
: Bałam się go z początku. :wink: Teraz myślę, że jest szczery, uczynny i w ogóle fajny. :D No i jest szczuplejszy, niż sobie wyobrażałam. :)

Pako: Brzmiał bardzo poważnie, jakiś wystraszony był? A głosik młodzieńczy, zgodny z oczekiwaniami. 8)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 23:37   

A tam wystraszony.. w trakcie grania z polakiem francuzem i kanadyjczykiem-półazjatą byłem, brata musiałem do kompa dopuścić, żeby zamiast mnie ich kosił i w ogóle. Poza tym ciągle mam świadomość, że jesteś panią nauczyciel i jakiś taki przyuczony szacunek od razu się włącza. No i w dużej mierze zastanawiałem się, czy na pewno z dobrą osobą gadam, bo kompletnie mi głos nie pasował do zdjęć, na których widniejesz ;) Wszystko się złożyło, żę wyszedłem na poważnego ;)
 
 
Ixolite 
Admirał Zwiebellus


Posty: 6116
Skąd: oni wiedzieli?
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 23:49   

Ja Mirie sobie wyobrazalem w zasadzie podobnie do stanu faktycznego, ale w wyobrazeniach byla taka bardziej... nauczycielska? :)

mawete na forum wydawal mi sie mlodszy i bardziej przerazajacy niz w rzeczywistosci

O elam poczatkowo myslalem, ze jest roztrzepana blond dziewuszka, a okazuje sie ze potrafi byc powazna i opiekuncza :roll:
_________________
Alchemia Słowa
Well, my days of not taking you seriously are certainly coming to a middle.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 23:52   

miria chyba będzie cierpieć na kompleks unauczycielnienia do końca życia teraz ;)
 
 
Ixolite 
Admirał Zwiebellus


Posty: 6116
Skąd: oni wiedzieli?
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 00:00   

Bo ja wiem? Moim dobrym kumplem jest wicedyrektor z mojego liceum i jakos nie mamy problemow z powodu, ze jest nauczycielem.

Nie kazdy nauczyciel jest nauczycielem takze po pracy :)
_________________
Alchemia Słowa
Well, my days of not taking you seriously are certainly coming to a middle.
 
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 01:40   

Miria
Cytat
: Bałam się go z początku. :wink: Teraz myślę, że jest szczery, uczynny i w ogóle fajny. :D No i jest szczuplejszy, niż sobie wyobrażałam. :)

Ja też myślałam ze jest większy gabarytowo :lol:

Przypomniałam sobie jak na początku wyobrazałam sobie Logana - no więc myślałam że to jest potwornie wysoki przeraźliwie chudy jegomość zgięty w pałąk przed monitorem z zapadłymi oczami i znudzonym wyrazem twarzy - taki typ gbura-milczka ;)
A potem wstawił swoje zdjecie z avatar :lol:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 08:09   

Miria: na początku wydawała mi się mocno wystraszona, co do wyglądu mniej więcej trafiłem - elfka (szproteczka) :mrgreen:
dzejes: wydawało mi sie że jest chudy i niski - nie trafiłem.
Kruk Siwy: myślałem, że wgkąda mniej więcej jak prof Zoll.
Ixolite: myślałem że jest starszy.
Natt'ka: trafiłem
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 08:19   

Cytat
Bo ja wiem? Moim dobrym kumplem jest wicedyrektor z mojego liceum i jakos nie mamy problemow z powodu, ze jest nauczycielem.

I to jest ok :) Sam też znam parę takich osób. Ale jakoś tak obaj do Miri podeszliśmy po nauczycielsku ;)
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 09:50   

Ja raczej sobie nikogo nie wizualizowałem. Ale zawsze jak przychodzi co do czego, czyli jak zobaczę jak ktoś naprawdę wygląda, to się dziwię niezmiernie :D
 
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 10:02   

He he a myslałem że bedziemy tu typować "Delegata"
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21971
Skąd: Szmulki
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 10:26   

mawete, mam nadzieję, że mnie nie obrażasz hihi. Jak wygląda profesor Zoll?
W zasadzie nie wyobrażam sobie ludzi, z ktorymi rozmawiam na forum. A mawete jest dość podobny do swojego awatara. Co i dobrze bo dzięki temu nie miałem dusznych rozterek pod Kinoteką.
Natka też jest dość podobna do swego awatara... rozmarzyłem się. Szczęściem moja wiedźma nie czytuje forum. Chłe, chłe.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 10:35   

A ja praktycznie w ogóle nie wyobrażam sobie ludzi "po drugiej stronie lustra".
Może, że właśnie bardzo łatwo ulec nawet nie stereotypom, a dziwnym przesądom?
Jak ktoś np. angażuje się w każdą kłótnię na forum - to od razu musi być kurduplowaty wymoczek rekompensujący sobie niewiadomoco :lol: Albo złowrogi mod to koniecznie zasuszony typ, tkwiący przed monitorem 24/7... Fałszywe memy, nic więcej 8)
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 10:50   

Jestem bardziej słuchowcem niż wzrokowcem, i rzadko wyobrażam sobie ludzi. Ale fakt, jak się ich potem zobaczy, nieraz jest zaskoczenie
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 21:39   

noo mnie zdjecia dzejesa zaskoczyly. myslalam, ze to taki zyrafowaty okularnik :) ale nie spotklam go jeszcze na zywo, pewnie zaskoczylby mnie bardzo znowu. dzejes jest chyba jak cebula, wielowarstwowy (mam nadzieje, ze sie przez niego nie placze :) )
godzille tez sobie wyobrazalam inaczej, potezniej :) a tu taka delikatna chudzinka na zdjeciach. szkoda, ze nie slyszalam, jak gra i spiewa :(
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21971
Skąd: Szmulki
Wysłany: 10 Sierpnia 2006, 21:50   

elam, żałuj. Ja z kolei żałuję, że Godzilla nie dotrze na Pakon. Ona tylko w naszej rzeczywistości wygląda krucho. Naprawdę jest POTĘŻNA.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 02:20   

dzejes
Cytat
od razu musi być kurduplowaty wymoczek rekompensujący sobie niewiadomoco


Wiadomo co ;) :twisted:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 12 Sierpnia 2006, 22:27   

Lu
Cytat
A ja na samym początku myślałam ze gorat jest wysokim, łysiejacym panem po czterdziestce o ciemnej karnacji :)

Położyłaś mnie prawym prostym i przywaliłaś w splot :bravo Naprawdę kapitalne! Chyba mnie źle nie potraktujesz, jak zapytam, skąd takie wyobrażenie? :oops:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 13 Sierpnia 2006, 20:15   

No to ja się podzielę wrażeniami po Pakonie:

Pako - sugerowałam się niegdysiejszym awatarem. Myślałam, że ma fryzurę, jak Orbitoski, a jemu bliżej do Piotrka Rogoży. :wink:
Miria - jest jeszcze szczuplejsza, niż można sobie wyobrazić! :o

P.S. A zanim zobaczyłam jakąkolwiek podobiznę Dzejesa, myślałam, że jest podobny do mawete. Chyba jednak nie. :lol:

P.S.2 Elam, że też musiałyśmy się minąć na Pakonie! :cry:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group