Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwana pomocna dłoń z równie pomocnym warsztatem :D
Autor Wiadomość
LordFury 
Jaskier


Posty: 96
Skąd: W-wa
Wysłany: 3 Sierpnia 2006, 13:49   Poszukiwana pomocna dłoń z równie pomocnym warsztatem :D

Poszukuję osoby z Warszawy, która za zgrzewkę Tyskiego / Żywca / Warki / (wstaw swoje ulubione) byłaby skłonna udostępnić na ok. godzinę sprzęt do cięcia blachy + wiertarkę :D

Idealna opcja to chyba jakiś podręczny dremel, bo można do niego też wiertło wpakować, więc wszystko za jednym zamachem. Oczywiście tarcze do cięcia będę miał swoje lub zwrócę koszt zużytych. Chodzi generalnie o wycięcie dziury o konkretnym kształcie i wymiarach w 1mm blasze stalowej (buda komputera).

Albo jeśli ktoś zna jakiś warsztat ślusarski/samochodowy itp., najlepiej na Mokotowie i okolicach, gdzie zrobiliby to za niewielkie pieniądze, to również będę niezmiernie wdzięczny za informację :)

PW, mail: lordfury(at)poczta.onet.pl, GG: 4360007

Dzięki i pozdrawiam
_________________
Jedenaste: I będziesz liczył SETI ku chwale forum tegoż! (OBSTRUKCJA)
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 3 Sierpnia 2006, 14:59   

Niestety, nie moja okolica, żebym mógł pomoc, ale tak z ciekawości: modding?
 
 
LordFury 
Jaskier


Posty: 96
Skąd: W-wa
Wysłany: 3 Sierpnia 2006, 17:28   

Raczej moddingiem bym specjalnie tego nie nazwał. Po prostu pod sufitem obudowy ląduje wkrótce chłodnica od chłodzenia wodnego i musze tam wyciąć dziury (2 mniejsze albo jedną dużą) na wentylatory - żeby miały którędy powietrze dmuchać.

A jak buda wygląda obecnie, można sobie obejrzeć chociażby w profilu od SETI :) (dla leniwych)
_________________
Jedenaste: I będziesz liczył SETI ku chwale forum tegoż! (OBSTRUKCJA)
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 3 Sierpnia 2006, 17:42   

Ha! Ładną tę maszynkę masz! Podświetlane te niebieskie cuśie mi się podobają.. wnętrze takie czerwone tez fajne :) No no... ciekawie to wygląda ;)
I zarąbiście duży wentylator na... procka? Tylko czemu tak w bok wieje? Specjalne chłodzenie tam opracowane, z przepływem powietrza itp, czy tak jakoś dziwnie to masz?
Ale ogólnie fajnie. pomogę, jak ci się zachce na śląsk przyjechać ;)
 
 
LordFury 
Jaskier


Posty: 96
Skąd: W-wa
Wysłany: 3 Sierpnia 2006, 17:57   

Dzięki :) . A przypadkiem do tej budy nic nie trafia, zawsze jest plan i jakiś sens :wink:

Tylko teraz właśnie mam problem z wycięciem tych dziur. Nie będę dremla kupował na jedną okazję przecież... A obok żadnego zakładu nie widziałem, gdzie by to mogli zrobić.
_________________
Jedenaste: I będziesz liczył SETI ku chwale forum tegoż! (OBSTRUKCJA)
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 3 Sierpnia 2006, 18:13   

Hmm.. jakiś warsztat samochodowy musi być, powinni mieć odpowiednie narzędzia ;) Bo stolarskiego zakładu raczej w okolicy nie ma ;) No i tam nie wiem, czy akurat odpowiedniej wielkości urządzonko by mieli.
Ale wiesz co? Może któryś sąsiad ma kontówkę? Też powinno dać tym radę spokojnie wyciąć, a optem papier ścierny i ładnie oszlifujesz sobie kanty. Tylko "lakier" porysujesz pewnie jak nic... :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group