Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej spóźniona gra.
Autor Wiadomość
Stoniu 
Vampirella


Posty: 550
Skąd: Lubliniec/Rabka/Opole
Wysłany: 22 Grudnia 2005, 09:25   

Jak dla mnie najbardziej opóźniony jest STALKER i chyba jeszcze trochę będzie.
_________________
Death is Only The Beginning...
The Last Cycle
Art must hurt-Mr. Doctor
 
 
 
buczek 
Gollum


Posty: 19
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 23 Grudnia 2005, 15:12   

Ja sie nie moge doczekac Spellforce 2 - wiem ze juz bedzie niedlugo, ale nie zmienia to faktu, ze jak tylko sie pojawi na zachodzie, nie czekam na CDP, tylko kupuje i jazda ;)
_________________
Mam bardzo podzielną uwagę - potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
 
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Marca 2006, 10:28   

Gra na opóźneinie której narzekałem trafiła wczoraj na półki. Ghost Recon: Advanced Warfighter wygląda całkiem nieźle na zrzutach ekranu. Szkoda, że wymagania ma takie, że ich mój komputer nie spełnia. Wąskim gardłem jest wymagany software: Win XP z DirecX 9. Muszę się zainteresować czy pod Wine da się uruchomić.
_________________
GAndrel
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 12 Marca 2006, 22:08   

Kup Xboxa :P muszę przyznać ze najnowszy Ghost Recon to niezły czad - filimiki z XBoxa powalają i w pewnym sensie dorównują tym z PS3 - wydaje mi się że warto byo czekać.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Marca 2006, 22:12   

Dunadan napisał/a
Kup Xboxa :P muszę przyznać ze najnowszy Ghost Recon to niezły czad - filimiki z XBoxa powalają i w pewnym sensie dorównują tym z PS3 - wydaje mi się że warto byo czekać.


Muszę Cię Dun rozczarować - GR:AW podobno graficznie jest cienki. Tak przyznają Ci którzy w to grali. COś więcej powiem za jakiś czas jak gierka wpadnie w moje łapki. Na razie frustruję się przy "Black" - grze dla osób które maja naprawdę mocne i stalowe nerwy.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 12 Marca 2006, 22:15   

hmm... o nie wiem. Może chodziło im o GR na PC?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Marca 2006, 22:19   

Dunadan napisał/a
hmm... o nie wiem. Może chodziło im o GR na PC?


Dun, na forum o xboxie raczej nie piszą o grach na pieca... Masz linka.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 12 Marca 2006, 22:34   

no dzięki ( zalogować się nie mogłem, ale wierzę na słowo :) ). o to jednym słowem... żopa czy jakoś tak... i tak nie mam XBoxa :D
Ale słuchajcie - Oblivion już tuż tuż! ciekawe czy pójdzie na moim kompie, mam ciut za mało ramu :/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13 Marca 2006, 13:27   

No tak. Za wcześnie ogłosiłem koniec czekania. GRAW na PC wyjdzie dopiero w maju a 360 napewno sobie nie kupię. A co do grafiki i grywalności to poczekam do opinii pcetowców. Jak na razie screenshoty wyglądaja oszałamiająco.
_________________
GAndrel
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 13 Marca 2006, 21:39   

filmiki jeszcze lepiej ( interakcja z otoczeniem ). Ale skoro XBoxerzy narzekają na grafikę... to oznacza że coś z tymi filmikami jest nie tak :D ( prerender?... ale to są przecież filmiki "in-game"... ehh - nie wszystko piękne co się świeci... )
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Marca 2006, 21:39   

podobno zaraz po duke3d forever plasuje się starcraft ghost, znam ból - sam czekam, mam nadzieje że wyjdzie na xboxa i nie wykręcą numeru wypuszczając ja tylko na x360...
_________________
Lets be bad guys!
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 14 Marca 2006, 11:28   

MLEKO napisał/a
podobno zaraz po duke3d forever plasuje się starcraft ghost

To on jeszcze nie wyszedł??? Z drugiej strony i tak by nie poszedł na złomie który mam :wink:
Tak z innej beczki czy ktoś wie gdzie mozna zdobyć/zassać dodatkowe singlowe scenariusze do "Laser Squad Nemesis" (jakiś dowcipniś wydał to w Polsce jako "Ufo Gniew Bogów")?
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 1 Kwietnia 2006, 19:56   

W końcu się doczekaliśmy! :) Duke Nukem Forever Reviewed.
W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i napisał grę niezależną od systemu operacyjnego. Duke Nukem Forever jest bowiem pierwszą prawdziwą aplikacja Web 3.0. Został przepisany jako aplikacja Ajax z wykorzystaniem Ruby on Rails i działa we wszystkich przeglądarkach internetowych. :)
_________________
GAndrel
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 5 Maj 2006, 00:51   

Cha, cha, niby 1 stycznia wyjdzie szydło z worka? Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę.
Swoją drogą wymagania sprzętowe są załamujące. A podobno zaczęto robić tę gierkę na engine Quake 2, a zaraz potem przerzucono się na Q3.
 
 
Bedwyr 
Gollum

Posty: 7
Skąd: Emhain Abhlach
Wysłany: 5 Maj 2006, 02:54   

MLEKO napisał/a
podobno zaraz po duke3d forever plasuje się starcraft ghost, znam ból - sam czekam, mam nadzieje że wyjdzie na xboxa i nie wykręcą numeru wypuszczając ja tylko na x360...


Gdzieś przeczytałem lub zasłyszałem, że podobno anulowali prace nad Ghost'em. Czy to tylko ja? :roll:
No "w modzie" jest ostatnio Stalker. Oby nie podzielił losu "Wiecznego" Duke'a ...
_________________
Przynosimy wam wolność i równość, lecz nie traćcie głowy z radości, gdyż jeśli się którykolwiek z was ruszy stąd bez mego pozwolenia, każę go rozstrzelać.
François Joseph Lefébvre
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 5 Maj 2006, 09:03   

Z tego co czytałem na temat Stalkera wynika że obsówa z wydaniem gry wynika z prozaicznych klopotów finasowych - chłopaki nie maja kasy na końcowe beta testy i wydawca się rozmyślił, więc szukają nowego. No co do Duka N to on ci już chyba nigdy nie wyjdzie. Teraz czymkolwiek by nie był to i tak zrobi klapę - zwyczajnie ludzie przygotują sie na niewiadomo co, a jak dostaną zwykłą strzelankę to ją zgniotą krytycznymi uwagami.
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Murmus 
Tom Bombadil

Posty: 28
Skąd: Suwałki
Wysłany: 10 Maj 2006, 21:43   

Najdłużej trwa produkcja Duke Nuke Never. Chłopaki mówią, że pracują a nawet na targach wiele nie pokazywali. To co pokazali to rozczarowywało:) Długa była także historia Half-Life 2. Świetna gra, ale była kilka razy tworzona od nowa:)
_________________
Szukam pokoju/kawalerki w Rembertowie. Mile widziany internet. Moje gg: 4360641. murmus@o2.pl
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Maj 2006, 10:59   

Skończyło się czekanie na GRAW. Nawet demo z dwoma misjami można sobie pobrać. Nie miałem jeszcze okazji przetestować, ale coś czuję, że w nie mam dostępu do kmputera, który pozwoli zobaczyć na co tę grę stać. :(

Minimalne wymagania:
# Pentium IV 2Ghz
# Windows XP/2000
# NVIDIA® GeForce™ 6/7 or ATI® Radeon® 9600-9800/X
# 1024 MB RAM and 5 GB of hard drive space

Dwa pierwsze punkty jeszcze nie są złe, ale żeby szły w połączeniu z pozostałymi to już problem.
A jeszcze mile widziany jest sprzętowy akcelerator AGEIA PhysX. Ktoś to w ogóle ma!?
_________________
GAndrel
 
 
reginald 
Sky Captain


Posty: 191
Skąd: Bromberg
Wysłany: 6 Czerwca 2006, 19:48   

FALLOUT 3 !!!!!!!!!!! .......... tylko jak juz będzie, to az się boję oni tam wystrugali :?
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 6 Czerwca 2006, 19:53   

Nie wiem, co oni tam wystrugają. Wiemjedno, nie ruszy mi :)
A F3 się nie spóźnia aż tak. Ciągle wiadomo, co się z nim dzieje i daty premiery nie było :)
 
 
Urbaniuk 
Indiana Jones


Posty: 404
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Czerwca 2006, 21:22   

Czy to chodzi tylko o komputerowe? Czasem budzę się zlany zimnym potem i wydaje mi sie że najbardziej spóźniona grą jest "Bakemono".
_________________
"Pies i klecha - Tancerz" - ejndżels ar kaming.

http://urbietorbi.zbiorkom.net/
http://urbaniuk.blox.pl/
http://www.orbitowski.pl/
 
 
reginald 
Sky Captain


Posty: 191
Skąd: Bromberg
Wysłany: 7 Czerwca 2006, 10:16   

To jakaś mutacja Pokemonów ?? :mrgreen:
 
 
Urbaniuk 
Indiana Jones


Posty: 404
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Czerwca 2006, 11:27   

Borykam się z taką interpretacją. Jak na razie oficjalnym hasłem promocyjnym jest: "Ten pokemon zeżre twoją matkę" :mrgreen:
_________________
"Pies i klecha - Tancerz" - ejndżels ar kaming.

http://urbietorbi.zbiorkom.net/
http://urbaniuk.blox.pl/
http://www.orbitowski.pl/
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 30 Stycznia 2007, 12:07   

DNF nadchodzi! :mrgreen:

Tutaj można zobaczyć pierwszego od lat "in-game screenshota".
_________________
GAndrel
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 30 Stycznia 2007, 16:37   

Jako ciekawostkę mogę podać, że burzliwych dyskusjach padały podejrzenia, że to odpowiednio podświetlona plastikowa statuetka ;)
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 31 Stycznia 2007, 08:38   

Faktycznie wygląda bardzo plastikowo :?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
KD 
Tom Bombadil

Posty: 25
Skąd: P-ń
Wysłany: 9 Maj 2007, 10:28   

Też czekam na DNF...
Może mój wnuk się doczeka :mrgreen:
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 9 Maj 2007, 10:44   

Witaj KD. Dobrze by było gdybyś zajrzał do jednego z wątków powitalnych: Biją albo Karczma pod Zdechłym smokiem i rzekł cosik o sobie.
 
 
Azirafal 
Stalowy Szczur


Posty: 1030
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Maj 2007, 12:50   

Ja tam czekam na Wiedźmina, bo na podtsawie informacji, screenów, filmików i wszystkiego, no... Chce sie tylko zakrzyknąć - wszystko super, wygląda bosko, fajnie i genialnie, tylko... błagam! Nie spartolcie tego!!!

:mrgreen:

No i Fallout 3... :)
_________________
If you don't stand for something you'll fall for anything.
 
 
 
Ixolite 
Admirał Zwiebellus


Posty: 6116
Skąd: oni wiedzieli?
Wysłany: 9 Maj 2007, 13:00   

Uhg, dziś się okazało, że marne są szanse, zeby Spore sie jeszcze w tym roku ukazało :(
_________________
Alchemia Słowa
Well, my days of not taking you seriously are certainly coming to a middle.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group