Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej spóźniona gra.
Autor Wiadomość
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 17:58   Najbardziej spóźniona gra.

Na którą grę fani czekają/czekali najdłużej?

Pytam w związku z kolejnym opóźnieniem wydania Ghost Recon: Advanced Warfighter. W sumie premiera gry spóźnia się już chyba ze dwa lata.
O ile dobrze pamiętam to nie jest rekord?
_________________
GAndrel
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Października 2005, 18:06   

Duke Nukem Forever. :mrgreen: Rekord wszechczasów.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:16   

Och.. tak... DNF to rekord wszechczasów jak na razie.
Diablo II też miało niezły poślizg - rok ponad o ile mnie pamięć nie myli.
Stalker też już przesuwał kilka razy premierę. Miało byc w maju zeszłego roku chyba, będzie w maju przyszłego, jak wsystko pójdzie dobrze. Ogólnie na rynku gier poślizgi są duże.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:21   

Zmieniają sie warunki i sprzęt. to co w momencie rozpoczęcia produkcji jest szczytem wymagań, przy ukończeniu jest juz przestarzałe i trzeba zmieniac. Albo chłopcy przeliczyli siły na zamiary.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:27   

No, chyba raczej tych sił na zamiary nie przeliczyli ;) A co do sprzętu, to racja. Produkcja trwa długo, a potem się okazuje, ze nowocsesne rozwiązania nie dają takiego efektu, jaki inne gry już osiągneły. I trzeba poprawiać...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 23 Października 2005, 18:42   

Może wiedźmin nie jest rekordzistą ale też długo czekamy...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:49   

Długo czekamy, ale premiery jeszcze nie przesunęli. Z tego co wiem przynajmniej. A tu własnie chodzi o gry, które opóźniły swoją premierę z mniej lub bardziej znanych przyczyn. Witchera ciągle zaś robią - nie sposób wymagać, żeby zrobić grę w pół roku ;)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 23 Października 2005, 18:50   

Ale oni od 4 lat chyba robią... albo i dłużej. Przecież tak się nie da - jak można przewidzieć rynek gier na 4 lata do przodu?...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:59   

E no... cztery lata to chyba przesadzasz ;)
Wiem, że robią ją na enginie Newerwinter Nights, giery, która ma bodajże dwa lata. Czy przedtem pracowali na jakimś innym enginie? Nie wiem.
Ale skoro wsystkie firmy dają sobie radę tworząc gry przez te 4 lata (ot, chociażby BVlack& White 2) to oni chyba też dają sobie radę.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 23 Października 2005, 19:05   

hmm... no może przesadziłem :D dłuży mi się po prostu...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 19:11   

Wiadomo.. mi się dłużyło czekanie na Falla 3 :) Aż w końcu doszedłem do momentu, zę na niego nie czekam - jak będzie, to będzie :) I tak neistety coraz częściej trzeba do tego podchodzic.
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 19:29   

Pako napisał/a

Ale skoro wsystkie firmy dają sobie radę tworząc gry przez te 4 lata (ot, chociażby BVlack& White 2) to oni chyba też dają sobie radę.


UBIsoft nie daje rady. ;) Wzminakowaną druga część Ghost Recona na PC robia juz 4 rok. W międzyczasie zrobili dwójkę na konsole i powiedzieli, że dwójki na PC nie będzie i będzie od razu trójka. A teraz opóźniają wydanie tej trójki, z nazwy której "3" wykreślili. ;> Robią wszystko żeby stracić fanów.
Mnie już zresztą dawno stracili, bo nie zamierzają robić wersji dla 64bit linuksów. ;)
_________________
GAndrel
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 19:33   

Linux to ogólnie mało popularna platforma do gier ;) A z firm od gier to ostatnio coraz bardziej się sypią, a zastępują je nowe. Przykład? Interplay... Taka genialna firma to byla - czego się nie dotknęła (zwłaszcza oddział Black Isle) to od razu dobre było. Do czasu...
 
 
Mariusz Saint 
Tom Bombadil


Posty: 29
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 24 Października 2005, 17:28   

Długo, naprawdę długo się czekało na Legend of Zelda na konsolkę N64 - bo prawie 4 lata. Ale były to niezłe męki, bo gra miała skopać wszystkim tyłki... i po 3 latach opóźnień wyszła i wbrew regule, że z takiego "opóźnionego" porodu rodzą się gierkowe potworki, Zelda naprawdę zarządziła :mrgreen: Niestety, to jest rzadki przypadek.

Ostatnio do łask wrócił Prey, którego zapowiedzi były w okolicach... pierwszego Kwaka :mrgreen: Ktoś wyciągnął ten projekt ze śmietnika i sądząc po trailerze, może być nawet coś ciekawego z tego :shock:

S.T.A.L.K.E.R. - zapowiadany tuż po Far Cry, miał skosić Dooma3 i Half Life 2. Nie udało się... teraz dzielni Ukraincy dłubią w tym już raczej dla zachowania twarzy i pokazania, że potrafią dać nam produkt na najwyższym poziomie, ale nie rewolucyjny, bo na to chyba już za późno... :roll:
_________________
Śmiej się, a cały świat się będzie śmiał z tobą. Płacz, a będziesz płakał sam.
 
 
 
kruczywiatr 
Alien


Posty: 375
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 25 Października 2005, 18:37   

Baldurs Gate 3. Była już gotowa w 90% w połowie 2004 roku i pech chciał, że firma padła. Atari podobo ma w planach wydanie trzeciej części "baldura", tyle że w 3D.
_________________
FORTI ET FIDELI NIHIL DIFFICILE
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 25 Października 2005, 23:10   

Wyszły juz dwa baldury w 3D na konsole
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 25 Października 2005, 23:22   

Mówisz o Dark Alliance? to takie pseudo 3D chyba, nie?...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Mariusz Saint 
Tom Bombadil


Posty: 29
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 26 Października 2005, 12:35   

Taa, udawane :P BG: DA to raczej siekanki podpięte pod szyld BG... samo BG3 podobno jest in development - o tym, że projekt był bliski ukończenia i się nie ukazał nie słyszałem, bo developer miał wcześniej problemy i chyba raczej nie brał się za dłubanie w tej grze na serio.
_________________
Śmiej się, a cały świat się będzie śmiał z tobą. Płacz, a będziesz płakał sam.
 
 
 
roger 
Gollum


Posty: 20
Skąd: Bratyslawa
Wysłany: 27 Października 2005, 13:40   

hm, a ile sie na ta straszna Daikatane wlasnie czekalo? I Doom 3?
do Witchera - robia na nim juz dosic dlugo, jak gdiez czytalem, to chyba siedem lat. Znaczy, ze musieli zmienic engine
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 27 Października 2005, 23:58   

Dunadan napisał/a
Mówisz o Dark Alliance? to takie pseudo 3D chyba, nie?...


diablo takie tylko bardziej liniowe. Rzut izometryczny i hack and slash.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 28 Października 2005, 21:47   

Na playa wyszedł też chcociażby Fallout: Broterhood of Steel. To samo co BG:DA. Tragedia...
Witchera przez siedem lat? Nie wiem, możliwe...ale głośno zrobiło się dopiero teraz. Zresztą... w gry już od ponad roku nie gram, czasu brak, więc co ja tu robię ;) :?:
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 30 Października 2005, 13:42   

STALKER - przelozony znowu, pazdziernik 2006
DNF - ostatnio potwierdzono ze jednak sie nie ukaze
Ghost Recon - dwojka wyszla na konsole juz dosc dawno temu i praktycznie zaraz po wyjsciu powiedziano ze na PC sie nie pojawi. a o trojce to w sumie obrazki i filmy sa dopiero od niedawna.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
mayu 
Jaskier


Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: 1 Listopada 2005, 20:57   

Stalker w pazdzierniku 2006? Kolejny rok? A ja mialem nadzieje, ze na gwizadke '05 moze juz...

Kiedy widzialem pierwsze screeny ze stalkera to mnie zamurowało, teraz to już faktycznie nic takiego...a z tego co pamietam na samym poczatku giera miala przypominać "stargate", badanie obcych planet itp. Nawet alfa leak gdzies sie po sieci przewinal...

To na co teraz tak naprawdę czekamy?
Bo ja juz chyba na nic, przynajmniej w temacie gier.
 
 
 
kruczywiatr 
Alien


Posty: 375
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 1 Listopada 2005, 22:56   

Baldur 3 był gotowy w 90%, czytałem o tym na niemieckich i amerykańskich forach. Tam też były informacje o kontynuacji Baldura przez Atari.
_________________
FORTI ET FIDELI NIHIL DIFFICILE
 
 
otto 
Gollum

Posty: 4
Skąd: Zambrów
Wysłany: 1 Listopada 2005, 23:01   

Ja tak troszeczkę z innego podwórka - premiera gry Geist na Gamecube`a przekladana była o jakieś półtora roku. W Europie do tej pory jej nie ma, chociaz w Stanach już pare miseiecy temu się ukazala.
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 13 Listopada 2005, 16:33   

roger napisał/a
do Witchera - robia na nim juz dosic dlugo, jak gdiez czytalem, to chyba siedem lat.

Coś chodzi mi po głowie, że w Resecie była zapowiedź (nic szczególnego, kilka zdań).
:shock:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 16 Listopada 2005, 09:50   

Logan napisał/a
Duke Nukem Forever. Rekord wszechczasów

W końcu nazwa mówi sama za siebie :twisted:
ale najbardzie mi żal Xcom Alliance i Hired Guns :( A mogło byc tak pieknie... A tu fuzje i rozpady teamów spowodowały, że te gierki juz nigdy się nie ukażą... chlip chlip
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Kapelusznik 
Gollum


Posty: 8
Wysłany: 20 Listopada 2005, 16:50   

Duke 4ever produkuja odkąt chyba zacząłem się interesować jako tako grami komputerowymi... niech mie ktoś poprawi - 98 rok ?

Osobiscie od 4 latek czekam na gre American McGee's Oz. Kto grał w Alicje ten pewnie zrozumie ;) . No nietety projekt raz pada, raz jest wznawiany... data wydania do dzisiaj nie została ogłoszona :(
 
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 20 Listopada 2005, 19:17   

Ja czekam na Call of Cthulhu - jakoś tak robią, robią i jej zrobić nie mogą. :evil:
 
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 21 Listopada 2005, 08:44   

Kapelusznik napisał/a
Duke 4ever produkuja odkąt chyba zacząłem się interesować jako tako grami komputerowymi... niech mie ktoś poprawi - 98 rok ?

Oficjalnie ogłoszono, że już nie produkują :/
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group