Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Armie na stole
Autor Wiadomość
Szenute 
Zombie Lenina


Posty: 482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Listopada 2007, 17:58   

W Polsce pojawia się kolejny dodatek do Piratów o podtytule Piraci z Karaibów. Z fotek na stronie producenta wyglada smakowicie :)
_________________
True Blood fan
Postapokalipsa fan
Zombie fan
 
 
aniol 
Bink


Posty: 1778
Skąd: Kraków/Tomaszow Maz
Wysłany: 29 Listopada 2007, 10:16   

coz ja sie zaliczam raczej do tych wariatow co to kolekcjonuja figurki, maluja, kleja
ale zeby grac? :shock: toz to barbarzynstwo jakies
_________________
www.washidojo.republika.pl

dyskusja - w zależności od interlokutora polega na wymianie poglądów, ciosów lub strzałów

nie jestem rasista - nienawidze wszystkich jednakowo
 
 
Manowar 
Jaskier


Posty: 62
Skąd: Imperial City
Wysłany: 1 Grudnia 2007, 18:44   

Ja też od tego zaczynałem i zobacz jak skończyłem.
 
 
Dream Creator 
Gollum

Posty: 3
Skąd: Kielce
Wysłany: 21 Grudnia 2007, 22:22   

A czy ktos z Was bawil sie w Star Wars i moze o tym cos opowiedziec? Szykuje sie na figurki, bo po pierwsze sa tanie, po drugie uwielbiam Star Wars i po trzecie mam duzo znajomych maniakow tegoz swiata.
 
 
Manowar 
Jaskier


Posty: 62
Skąd: Imperial City
Wysłany: 26 Stycznia 2008, 10:48   

Grałem w stare Star Wars Miniatures firmy West End Games. Mimo zasad, które pozostawiały jeszcze wiele do życzenia zabawa była przednia. Przecież chodziło o klimat. Minus tamtej gry to za duża liczba rzutów, przy kupie szturmowców można było się zarzucać. Podobnie było przy jednym rzucie granatem, odbijał się i odbijał... aż w końcu nie wybuchał. Komandosi Rebelii byli lepsi od szturmowców, ale i tak na stole pozostawała tylko jedna postać, Darth Vader. Ze stoickim spokojem dusił Luke'a Skywalkera, a Obi nie był godnym przeciwnikiem do pojedynków na miecze.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 7 Lutego 2008, 17:41   

Ja od dzieciństwa miałem jobla na punkcie wszelkiego typu żołnierzyków i innych takich.

Na początku studiów zacząłem kompletować sobie Warzona, bo najbardziej mi odpowiadał klimatem. Ale z braku innych chętnych do grania w moim mieście, zakończyłem na 1 drużynie Szaserów Cybertroniku z Atyllą i 1 drużynie Free Marines Capitolu + lekki pojazd rozpoznawczy TA-65000. A teraz sobie wszedłem na stronkę http://www.princeaugust.i...ybertronic.html
i widzę, że TA-65000 sprzedają jako pojazd Cybertroniku. Chyba się sporo zmieniło w Warzonie przez ostatnie 11 lat. Poza tym, wszystkie moje figurki są starego wzoru i są oznaczone jako "very rare" i mają całkiem niezłą cenę na zachodzie.

A poza tym w szafie leży kilkaset figurek (a miałem ponad 2,5 tyś. szt + prawie pięćdziesiąt czołgów - i tych najbardziej żałuję) żołnierzy z II WW w skali 1:72. Chcę do nich opracować jakiś systemik autorski, ale ostatnio mam za mało czasu. No i brakuje mi jakiegoś drugiego takiego maniaka do pomocy i grania...

A na razie w ramach zastępstwa tłukę we wszystkie gry typu Jagged Alliance (teraz w Brygadę E5), bo trzeba się jakoś taktycznie wyżyć...
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37527
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 8 Lutego 2008, 11:47   

ilcattivo13 napisał/a
No i brakuje mi jakiegoś drugiego takiego maniaka do pomocy i grania...
ja to nawet bardzo chetnie (sam zrobiłem w liceum system dla bitew morskich z II w św) ale dopiero jak dokupię sobie równoległe życie
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 8 Lutego 2008, 11:54   

Fidel-F2 napisał/a
...ale dopiero jak dokupię sobie równoległe życie


skorzystaj z mojego pomysłu na życie - rozdwój sobie jaźń :idea:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Manowar 
Jaskier


Posty: 62
Skąd: Imperial City
Wysłany: 13 Lutego 2008, 19:58   

Bardzo ciekawą pozycją wydawać się może Star Wars pocketmodel TCG. Ni to karcianka, ni bitewniak. Ciężko nadać jakąkolwiek przynależność. Gra przebiega bardzo szybko i sprawnie. Trochę niedopracowana, jest kilka kontrowersji, szczególnie pod tytułem "friendly model". Jedyny minus tej gry, w boosterach znajdują się zarówno jednostki ze Starej Trylogii jak i nowej.
_________________
Through the gates of hell
As we make our way to heaven
Through the nazi lines
Primo victoria
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 5 Listopada 2008, 23:49   

Ponoć ma się pojawić system bitewny oparty na serii komiksów "Biocosmosis". Pierwsze figurki już zaprezentowano
a "nóż-widelec" coś z tego wyjdzie... :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Manowar 
Jaskier


Posty: 62
Skąd: Imperial City
Wysłany: 8 Listopada 2008, 17:34   

Kolejna gra niszowa, która szybko pójdzie w odstawkę? Ech te naramienniki jakże znane z WH40k czy Warzone.
_________________
Through the gates of hell
As we make our way to heaven
Through the nazi lines
Primo victoria
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 9 Listopada 2008, 02:01   

na to, że będzie tak popularna jak W40K lub WB to na pewno nie ma co liczyć.
Ale, jeśli ceny będą bardziej dostosowane do naszych realiów i jeśli popularność komiksów będzie rosła, to może naprawdę coś z tego wyjdzie.
Na miejscu twórców najpierw bym postawił na spopularyzowanie świata Emnichów, bo na razie jest stanowczo za wcześnie na bitewniaka. Chyba, że to bitewniak ma promować komiksy.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group