Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Czego to ludzie nie wymyślą. :)
Autor Wiadomość
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Października 2005, 18:01   Czego to ludzie nie wymyślą. :)

Znalazłem teraz takiego newsa w "Dzienniku Internautów":

Cytat
Kobiety nie będą już potrzebowały ani smyczy do zawieszenia, ani też torebki, czy kieszeni do przechowywania odtwarzacza MP3. Brytyjscy wynalazcy postanowili ukryć te urządzenia w całkiem nietypowym ale atrakcyjnym miejscu.

Pracownicy firmy BT pracują nad odtwarzaczem plików muzycznych, który można będzie wszczepiać wraz z implantami piersi, donosi portal Onet.pl. Ich zdaniem implanty, oprócz funkcji dekoracyjnych, mogą także zostać wykorzystane do czegoś pożytecznego.

Do jednej z piersi wszczepiałoby się miniaturowy odtwarzacz MP3, natomiast do drugiej chip zawierający całą kolekcję plików. Sygnał z odtwarzacza byłby przekazywany do słuchawek, zaś całość ma być kontrolowana przy pomocy bransoletki z panelem.

Słowa muzyka bliska memu sercu w ustach kobiet mogą za parę lat nabrać dużo bardziej rzeczywistego wymiaru. Koncern BT zapewnia, że wynalazek będzie dostępny na rynku w ciągu najbliższych 15 lat.

Ciekawe, jak ten pomysł zostanie przyjęty przez największych miłośników kobiecych piersi, czyli panów ;-)


Jak dla mnie to czysta fantastyka. :mrgreen:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 21 Października 2005, 18:03   

Ale czemu akurat piersi - są też inne miejsca. I czemu tylko kobiety?... w naszym ciele znalazłoby się wystarczająco miejsca na róznie urządzenia...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21 Października 2005, 18:41   

Zgadzam się z Dunadanem :)
A co do pomysłu - spali na niczym. Kobiety nie bedą chętnę na wszeczepianie sobie implantów w piersi. Poza tym - będzie możliwość aktualizowania kolekcji mp3 ;) ?
Ostatnio zmieniony przez Pako 21 Października 2005, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Października 2005, 18:41   

A co z dodawaniem nowych utworów? Można to robić zdalnie, czy trzeba kroić i wymieniać chip?
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 21 Października 2005, 19:14   

E, no co ty - pewnie będzie jakieś podłączenie - np wtyczka w d... w nosie.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 21 Października 2005, 19:20   

Kto powiedział, że kobiety nie będą chciały sobie implantów piersi robić?? :shock:
To jedne z najczęstszych operacji plastycznych (z grupy nie zaliczanej do tzn. zabiegów koniecznych), notabene. :mrgreen:
Ale MP3 wolałabym nosić w kolczyku - skoro mam HDD wielkości breloczka do kluczy, to nie przypuszczam, żeby nie dało się zminiaturyzować odtwarzacza mp3 do wygodnego kolczyka lub klipsa. I, po mojemu, ucho to dużo lepsze miejsce niż piers do zamieszczania tego typu urządzeniai :D
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21 Października 2005, 19:55   

Ech.. nieprecyzyjnie wyraziłem mśli :) Chodziło mi o implanty z mp3 w piersi :) Nie o operacje pierwi w ogóle. Ale tych też zwolennikiem nie jestem ;)
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 21 Października 2005, 21:13   

A która kobieta Ci powie? Silikon identyczny z naturalnymi :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Października 2005, 21:17   

Tylko jak blizny ukryje, cio? Tylko ślepy dałby się nabrać.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Października 2005, 21:21   

Margot napisał/a
Kto powiedział, że kobiety nie będą chciały sobie implantów piersi robić?? :shock:
To jedne z najczęstszych operacji plastycznych (z grupy nie zaliczanej do tzn. zabiegów koniecznych), notabene. :mrgreen:
Ale MP3 wolałabym nosić w kolczyku - skoro mam HDD wielkości breloczka do kluczy, to nie przypuszczam, żeby nie dało się zminiaturyzować odtwarzacza mp3 do wygodnego kolczyka lub klipsa. I, po mojemu, ucho to dużo lepsze miejsce niż piers do zamieszczania tego typu urządzeniai :D


Ale po piersi od razu będzie widac jaką ma aparatura pojemność. faceci przestana mówić o tym pogardliwie:-) A ędzie można usłyszeć; - popatrz, Juzek, ta blondyna ma chyba ze 40 giga:-)
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 21 Października 2005, 21:25   

Nie wiem, Loganie, jak się ukryje blizny, bo w życiu żadnej zoperowanej piersi nie widziałam, ale teraz chirurgia plastyczna ma już całkiem spore możliwości, więc kto wie? Przy odrobinie makijażu...

Za to idea blondynki z 40 giga - to może być niezłe. Zamiast dużych niebieskich oczu :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Października 2005, 21:33   

NURS napisał/a
Ale po piersi od razu będzie widac jaką ma aparatura pojemność. faceci przestana mówić o tym pogardliwie:-) A ędzie można usłyszeć; - popatrz, Juzek, ta blondyna ma chyba ze 40 giga:-)


A potem będą się zastanawiać "Ciekawe jaki ma transfer". :mrgreen:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 09:51   

"Pewie spory" :P
Ciekawe rozmowy się wtedy zaczną wywiązywac. A jak będzie awaria sprzętu to normalnie pomijani informatycy będą w centrum uwagi takich dziewczyn :)
Dobrze, że na studia informatyczne idę :mrgreen:
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 12:13   

Praca informatyka zyska pewnie nowy wymiar - 40 gigowe biusty i spore transfery => to pewnie tygryski polubią najbardziej :mrgreen:

Ciekawe, gdzie takie odtwarzacze będą sobie wszywać mężczyźni...
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 12:19   

Nie.. na pewno nie tam. Za nic w świecie.
Nie pozwoliłbym, żeby ktoś wszczepił mi odtwarzacz mp3 w TO miejsce. Lubię moej uszy takimi, jakie są :P Ale za to chętnie pozwolę umieścić odtwarzacz w ramieniu albo gdzieś :P
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 12:23   

I od razu zobaczyłam, jak w ognistej dyskusji o muzyce jeden z interlokutorów wyciąga przed siebie dłoń i mówi do drugiego:
- Posłuchaj ręki!

:mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 13:12   

W zestawie musi być oczywiście wyświetlacz. Proponuję nanotech dermal display. W planach projektanów jest wykorzystywanie go do celów medycznych, ale jako wyświetlacz odtwarzacza OGGów będzie się lepiej sprzedawać. :)
_________________
GAndrel
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 15:24   

A fe! Takie coś na dłoni mieć? Nie... w jakimś niewidocznym miejscu tak, albo jakby się to ukryć mogło. Cały problem z niewidocznym miejscem taki, ze nie dałoby sie tam tego odczytać ;) A z ukrywaniem to nie wiem, czy daliby sobie radę. I kwestie opalenizny na tym itp.
Nieładne po prostu :)
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 16:01   

Cytat
The display could be activated or deactivated by finger tapping on the skin.


Jak nie potrzebny to go nie widać. A poza tym zawsze można sobie zrobić jakiś ładny temat do oprogramowania. ;)

Już sobie wyobrażam emotikony wyświetlane na takim ekranie. Umieszczonym oczywiście nie na dłoni. ;) Właściwie ponieważ ten wyświetlacz jest nanobotowy to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby całą skórę nim pokryć. :)
_________________
GAndrel
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 19:30   

The Best Science Photographs of 2005 - Visions Of Science Photographic Awards
_________________
GAndrel
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:50   

Dobra, włączany/wyłączany naciśnięciem palca. Ale czy wtedy można będzie sięnormalenie opalać, oparzyć przpadkie w to miejsce, nie uszkadzając urządzenia itp?
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 19:57   

To szkoda, że nie we wnętrzu dłoni ten wyświetlacz.
Ale do czytania książek, to trochę za mała powierzchnia => cierpliwości nie starczy przy scrollowaniu. :D
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 20:08   

Pako napisał/a
Dobra, włączany/wyłączany naciśnięciem palca. Ale czy wtedy można będzie sięnormalenie opalać, oparzyć przpadkie w to miejsce, nie uszkadzając urządzenia itp?


A to pewnie zależy od nanobotów. Można przecież zbudować takie samonaprawialne. A co do opalenizny to od czego jest kolor tła. ;)

Margot napisał/a
To szkoda, że nie we wnętrzu dłoni ten wyświetlacz.
Ale do czytania książek, to trochę za mała powierzchnia => cierpliwości nie starczy przy scrollowaniu. :D


A kto powiedział, że musi na ręce. Twórcy zaprojektowali go do celów medycznych i umieścili go tam gdzie było im wygodnie. Dla innych zastosowań moga być wygodne inne ciekawe miejsca. ;) Wysilcie wyobraźnię. :)
_________________
GAndrel
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 20:12   

Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do umieszczenia tego czegoś, niż ręka. wszędzie indziej niewygodnie by się czytało, albo widać by w ogóle nie było.
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 20:15   

Pako napisał/a
Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do umieszczenia tego czegoś, niż ręka. wszędzie indziej niewygodnie by się czytało, albo widać by w ogóle nie było.

Trzeba uwzględnić czytanie w parach i większych grupach, wtedy - bez żadnych ograniczeń :mrgreen:
Zastanawiam się, czy "zainstalowanie/ zaimplantowanie" :?: takiego wyświetlacza, jest bolesne...
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 20:18   

Ta.. czytanie w gruopach - ale to nie temat na takie rozmowy. Problem kto pierdnął nie powinien być znany młodszej części czytelników :)
bolesne? Pewnie nie bardziej niż borowanie zęba. Czyli nie bardzo.
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 20:29   

Brr! Musisz dokonywać takich koszmarnych porównań?
Ze wszystkich rzeczy na świecie nic nie przeraża mnie bardziej niż borowanie zęba <dreszcz przerażeina i obrzydzenia>
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Października 2005, 20:59   

Margot napisał/a

Trzeba uwzględnić czytanie w parach i większych grupach, wtedy - bez żadnych ograniczeń :mrgreen:
W końcu ktoś pomyślał tak jak ja. :)
Cytat

Zastanawiam się, czy zainstalowanie/ zaimplantowanie :?: takiego wyświetlacza, jest bolesne...


Pako napisał/a
bolesne? Pewnie nie bardziej niż borowanie zęba. Czyli nie bardzo.


Mi wszczepianie takiego nanobotowego wyświetlacza bardziej przypominałoby tatuowanie.
_________________
GAndrel
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 10:23   

O... tatuowanie może być. Ale chyba bardziej boli niż borowanie zęba, o ile się nie mylę. A mylić się mogę, bo tatoosa nie strzeliłem sobie i w najbliższym czasie nie planuję. Bazuję na strzępkach informacji, jakie mi się po głowie przewinęły kiedyś ;)
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 10:52   

To chyba zależy od tego, czy borowanie jest ze znieczuleniem czy bez i w którym miejscu robi się tatuaż.
_________________
GAndrel
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group