Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Chuck Norris, czyli enter the matrix
Autor Wiadomość
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Stycznia 2006, 20:51   Chuck Norris, czyli enter the matrix

To wszystko się zaczęło chyba tydzień temu. Koleżanka mi przysłała majla z dowcipami o Chucku. Nawet nie były zbyt śmieszne. Nastepnego dnia zobaczyłem, że znajomy ma na gg opis o Norrisie: "Chuch rulez" czy cos w tym stylu. Tego samego dnia w Teleexpresie też gadali o kawałach z Chuckiem. To już wywołalo lawinę. Zostałem zasypany linkami do "Niezwykle Zbawnych Stron Z Dowcipami O Chucku Norrisie". Kilka dni temu siedziałem sobie na korytarzu wrocławskiego Instytutu Historii, a przechodzący obok ludzie o czym gadali? O Norrisie oczywiscie. Tego zacnego forum CN też nie ominął.
Poczułem się jak bohaterowie amerykańskich filmów sf z lat 50. Kosmici opanowali miasteczko, a ja zostałem jedynym zywym czlowiekim. KTÓREGO NIE BAWIĄ KAWAŁY O CHUCKU NORISIE! Ani reszta tego shitu wysyłanego netem.
Przykład Chuka ukazał mi jak bardzo sieć zawładnęła naszymi umysłami. Ludziom się wydaje, że jako jedyni obcują z Prawdą, a tu się okazuje, że ta sama informacja jest sączona do umysłów milionów ludzi na raz.
Za obecna fazą chuckomani stoi zapewne agent pana CN, ktory wymyslil, iz pora przypomniec swiatu o jego kliencie.
Zapewne przezyjemy jeszcze wiele tego typu"spontanicznych" fal. Będzie ich coraz więcej, bo przylepieni do kompów ludzi coraz łatwiej dają sie manipulowac.
Niech żyje matrix więc i panuje nam 100 lat.
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 25 Stycznia 2006, 20:57   

To raczej nie manipulacja tylko taki "bzik", jak dowcipy o Wąchocku, tylko o skali globalnej. :wink:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Stycznia 2006, 20:58   

Aha, nie zebym cos mial do Chucka. Kiedyś uwielbiałem "Strażnika Teksasu". Nie jestem też przeciwnikiem nowych technologi, wręcz przeciwnie. Jednak mocno mna wstrząsnęło jak łatwo ludzie poddają się obenie falom mody kreowanej w masowych mediach.
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 25 Stycznia 2006, 22:19   

Ale jaja. a mnie to całkiem ominęło. Pewnie wyalnienowałem się z rozentuzjazmowanego tłumu eklezjazstycznych rewolewrowców :-)
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Stycznia 2006, 22:25   

Rodion napisał/a
To raczej nie manipulacja tylko taki bzik, jak dowcipy o Wąchocku, tylko o skali globalnej


Nie, żebym węszył wszedzie spiski, ale jak na "bzik" to to zbyt szybko i sprawnie opanowało sieć;)
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 25 Stycznia 2006, 22:27   

podobnie było z Żakiem i jego reckami z Tolkiena. teraz obieg informacji jest piekielnie szybki. a jesli zaczęla to robic grupa mająca dostep do sporej ilości adresów...
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Stycznia 2006, 22:32   

No tak, wiec przyjmujac nawet ich "niewinnosć";) to łatwo sobie wyobrazić, iż dobrze zorganizowana grupa bez problemu może obecnie wywoałac dowolną histerię.
Może jakiś eksperyment?;)
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 25 Stycznia 2006, 22:39   

Jasne, rozreklamujmy SFFH :-) Pare telefonow do rydzyjka o tekscie Zimniaka, i bedzie draka!
 
 
inquisitor 
Jaskier

Posty: 54
Skąd: blachownia slaskie
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 00:00   

rany zaluzcie chociz zbroje berety was zlinczuja
_________________
Jam jest częścią tej siły która wiecznie pragnąc zła wiecznie czyni dobro
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 00:28   

Vened napisał/a
to łatwo sobie wyobrazić, iż dobrze zorganizowana grupa bez problemu może obecnie wywoałac dowolną histerię.


Chcesz przykladów?
Ptasia grypa
Choroba wścieklych krów
itd
Wszystko to histerie medialne.
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 26 Stycznia 2006, 01:03   

Ja się z tymi dowcipami zapoznałam tu, na forum:) Dopiero siostra mnie uświadomiła, ze panuje jakaś epidemia. A podobych spraw już trochę było...Kiedyś po necie krążyła informacja, ze antyperspiranty powodują raka. co jakiś czas się to czkawką odbija, chciaż oficjalnie zaprzeczono tym pogłoskom, popierając wynikami badań. Inna sprawa, że zrobiono to w odpowiedzi na tysiące pytań przerażonych pań i ogólną panikę...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 03:53   

kleszcze jeszcze :-)
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 08:46   

Wygląda na to, że stałem się propagatorem Chuckomanii. Jawnym i swiadomym. Na pytanie co mnie smieszy odpowiem prosto - widzieliście dowolny odcinek Strażnika Texasu - to jest kwintesencja amerykańskich filmów akcjii. Ten serial ociera się o autoparodię. Dlatego niektóre z tekstów uważam za zabawne (np ten o łzach, czy ochronnych własnościach brody), ale przyznaję też rację, że 95% twórczości to chłam. Zwyczajnie jak to z dowcipami jeden woli Beny Hilla inny Jasia Fasolę, a jeszcze inny Monty Pythona
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 11:21   

ja te dowcipy znam od 5 dni i przyznam, że w swojej głupocie są one dla mnie bardzo śmieszne :lol: A Chucka Norrisa naprawde bardzo lubie. Jak byłem mały to tylko czekałem na nowy odcinek Strażnika Teksasu. I nikt nie mógł mnie odciągnąć od telewizora.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 12:49   

jak w temacie
OBRAZEK
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 13:25   

NURS: :)))) :bravo Zdjęcie to chyba z każdym znajdziesz :D Aż humor mi poprawiłeś :mrgreen:

Od tych "kawałów" to mi się niedobrze robi. Pierwszego/drugiego dnia to jeszcze jakieś śmieszne teksty dało się wyłowić, ale potem zaczęło się tylko zbierać na wymioty.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 13:46   

gorat napisał/a
Zdjęcie to chyba z każdym znajdziesz

Zemną nie ma :twisted:
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 13:49   

Duke napisał/a
Zemną nie ma

A skąd wiesz? :twisted:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 14:12   

Duke napisał/a
gorat napisał/a
Zdjęcie to chyba z każdym znajdziesz

Zemną nie ma :twisted:

ja i duke N.
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 15:01   

Ejjj tylko to automat. Miałem namyśli siebie in personem - kwintesencję zła, wredności i cynizmu - pogromcę i ciemiężyciela szpitali :twisted:
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 15:17   

musialbym przekopac magazyn. Ale zmartwię cię, obowiązkowe sa na E3 zdjęcia z duke'em :-) I mam parę (a do tego babes, yes!)
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 15:33   

Na tej zasadzie to ja mam zdjęcia z Larą Croft, co nie znaczy że mam zdjęcie Angeliny :mrgreen: , ale zapodawaj
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 15:35   

mialo byc z djecie z duke'em, było, napis pikny i nawet poza podobna :-) a tamto, to wykopie, jak zabiore sie za remont chaty, bo jest w jednym zpudel w kanciapie
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 15:44   

NURS napisał/a
podobnie było z Żakiem i jego reckami z Tolkiena. teraz obieg informacji jest piekielnie szybki. a jesli zaczęla to robic grupa mająca dostep do sporej ilości adresów...

No ja ze dwa razy dostałam maile, gdzie ktoś brał teksty Żaka za autentyczne wycinki prasowe. :lol: Serio! :mrgreen: :lol: :lol:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 16:14   

W teleekspresie nawet je czytali :-) to było cos jak teraz norris.
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 22:47   

http://wiadomosci.gazeta....35,3129626.html

Zwracam uwagę zwłaszcza na zdanie:
"Na koniec Chuck Norris wyraził nadzieję, że całe to internetowe zamieszanie, zainteresuje ludzi książkami jego autorstwa, w tym wydaną niedawno autobiografią."
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 22:51   

Aha i kolejne dwie osoby z mojej listy na gg dały sobie opis o Chucku... ludzie...
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 23:12   

u mnie są tylko 2 opisy z Chuckiem. Można by powiedzieć, że kryzys powoli u mnie mija. Już nawet przestali mi przesyłać poszczególnych fragmentów, które sie dość często powtarzały.
Mnie zastanawia jedno... czemu kurde Norris, a nie powiedzmy jakiś Indiana Jones i jego niezastąpiony bicz :? przecie w te schemat można prawie każdą postać włożyć.
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Stycznia 2006, 23:18   

No bo agent Chucka pierwszy wpadł na to, żeby przypomnieć tak o swoim kliencie;) Takie same rzeczy można wymyślać o Van Damie, Segalu czy nawet Stallone. Steven Segal - to jest dobry temat do zlewnia się, bo on jest zawsze cholernie napuszony i poważny. Chuck akurat jest wyluzowany.
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
nasciturus 
Jaskier


Posty: 78
Skąd: U12 4:86:9
Wysłany: 27 Stycznia 2006, 00:03   

mnie bawi moze co trzeci dowcip
filmy z CN wywalam oknem
jak widze w TV to zmieniam kanal bo filmy z CN uwazam za KANAL
znam sie troche na tym i owym i jak widze ze bron zachowuje sie inaczej niz jej producent napisal to mnie krew zalewa
a o tych skokach i wyskokach pseudo karate nie wspomne
ostatnio mialem niefart zobaczyc skaczac po kanalach TV jak CN ucieka po prostej przed seriami z 3 czy 4 kalachow
NIE DOSTAL ZADNYM POCISKIEM
lubie fantastyke ale w zupelnie innym wydaniu

acha
opisy na gg moich znajomych wolne od CN
_________________
nasciturus
nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group