Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Kobieta z przyszłości :)
Autor Wiadomość
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 8 Stycznia 2006, 23:25   Kobieta z przyszłości :)

Zachęcam do pofolgowania swoim marzeniom (szczególnie facetom), jeśłi chodzi o wyobrażenie kobiety z przysżłości, zarówno pod względem cech fizycznych, jak i ubioru, charakteru itp. :mrgreen:

Ja na razie jako kobieta nie zabiorę głosu :) Poczekam na pierwsze proopozycje, by móc odpowiednio wcześniej przygotować mikstury upiększające. :) A potem drogie forumowiczki możecie się zgłaszać o pomoc do mnie :)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 08:08   

heh... popatrz na Madzik, która niestety ma dwie wady
1. jest zajęta,
2. nie pije piwa... :twisted:


ps to nie jest kryptoreklama zbliżającej się knigi.. :mrgreen:
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 20:53   

Kobieta przyszłości? trudne pytanie... no sam nie wiem - pewnie faktycznie będzie zajęta, bo ogólnie do tego zmierzamy - chyba... kurde, nie jestem dobrym futurystą. Poza tym co innego moje marzenia a co innego suche przypuszczenia oparte na faktach i trendach. A moze rola kobiety stanie się taka że kobiety będą najwazniejszymi osobami w społeczeństwie? ze my faceci będziemy je ubóstwiać? wiecie - to facetki będą dostawać najlepsze posady, zarabiać najwiecej kasy, mieć najwięcej czasu... ot, taka mała "sexmisja" :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 20:59   

Dunadan napisał/a
A moze rola kobiety stanie się taka że kobiety będą najwazniejszymi osobami w społeczeństwie? ze my faceci będziemy je ubóstwiać?


:shock:
A tak nie jest :?: :mrgreen:
 
 
JohnDoe 
Langolier


Posty: 298
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:03   

Może jestem czarnowidzem, ale widzę jeszcze jedną opcję - w przyszłości kobieta będzie starsza :)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:04   

kurde... no nie o to mi chodziło :D chodziło mi raczej o jakieś, no nie wiem szaleństwo. Wyobraź sobie co by było gdyby z powodu jakiegoś wirusa rodzi się mniej kobiet...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:08   

Najgorsze, że to nie czarnowidztwo a czysta prawda. :mrgreen: A nie dość, że będzie starsza, to robić się będzie na jeszcze młodszą niż teraz to czynią 8)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:12   

Ale czemu starsza?...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
JohnDoe 
Langolier


Posty: 298
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:15   

Alez to juz sie dzieje. Społeczeństwo nam młodnieje, niestety tylko optycznie. Za pareset lat, pierwszym pytaniem chłopaka do nowo poznanej dziewczyny bedzie nie "czy masz 18" ale "czy jestes po menopauzie" :P
Dobra, to bylo wredne...
Niemniej jednak, wydaje mi się że tylko patrzeć, jak zaczną nam rosnąć szpiczaste uszka :D
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:16   

Dunadan niektórzy już mają kobietę teraźniejszą, która będzie ich kobietą przyszłości, czytaj - starsza :mrgreen:
 
 
JohnDoe 
Langolier


Posty: 298
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:16   

Dunadan napisał/a
Ale czemu starsza?...


Bo to będzie w przyszłości ;)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:20   

o własnie, tu jest ciekawa rzecz choć trochę OT. Jak będzie wyglądął człowiek za kilka tysięcy alt? IMHO jak typowy elf. Ile procent możliwości mózgu wykorzystujemy? 10? czemu? może nasze ciało nie jest na to przygotowane? więc ewolucja będzie biegła w kierunku rozwoju ciała - polepszenie słuchu, wzroku, ogólnej wytrzymałości, koordynacji itp... będą jeszcze elfy :)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:26   

A może 100% to geniusz na wszystkich polach, a każdy człowiek wykorzystuje 10% z kombinacją przeróżnych uzdolnień. Dlatego jednemu wychodzi lepiej to innemu siamto. Gdybyśmy wykorzystywali 100%, każdy byłby geniuszem muzycznym, matematycznym, poetą, malarzem, rzeźbiarzem itd. itp. a tak masz różnorodność.
 
 
JohnDoe 
Langolier


Posty: 298
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:27   

Dunadan: Było kiedyś takie fajne opowiadanie, niestety autora zapomniałem... Tytułu zresztą też... Nie wiem czy to przypadkiem nie było w SF, a może w jednym ze zbiorków Dicka, w każdym razie zapadło mi w pamięć:

Statek kosmiczny dostał się w pole działania jakiejś siły przyspieszającej ewolucję. Ludziom zaczęły puchnąć mózgi, wymyślali sposobem Mac Gyvera jakieś niesamowite nowe technologie, ale właściwie pozostali tak samo niedojrzali. Jeśli zaś chodzi o ciała, to raczej ulegli regresji a nie postępowi. Musieli nawet chyba wozić swoje monstrualne czaszki na podpórkach ;)
Tego samego na szczęście nie można było powiedzieć o pokładowych chomikach doświadczalnych :D

Może komuś się przypomni, jak się to wiekopomne dzieło nazywa?

Sorry za OT... Chociaż w sumie to też w pewien pokrętny sposób dotyczy kobiet przyszłości?
 
 
JohnDoe 
Langolier


Posty: 298
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:29   

A z tymi 10%, to moim zdaniem po prostu przereklamowana naturalna funkcja mózgu. W czasie wysiłku umysłowego mózgownica podobno potrafi spalać ogromne ilości energii. Nic więc dziwnego, że naturalnym stanem człowieka jest bezmyślność :D
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:29   

Do mnie nie przemawia model ułomnego człowieka z wielkim mózgiem - byłoby to czytse marnotrawienie potencjału...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:29   

Czarny napisał/a
A może 100% to geniusz na wszystkich polach, a każdy człowiek wykorzystuje 10% z kombinacją przeróżnych uzdolnień. Dlatego jednemu wychodzi lepiej to innemu siamto. Gdybyśmy wykorzystywali 100%, każdy byłby geniuszem muzycznym, matematycznym, poetą, malarzem, rzeźbiarzem itd. itp. a tak masz różnorodność.


Czytałem - chyba w Świecie Nauki - fajny artykuł, że z tym kilkuprocentowym wykorzystaniem mozliwości to jest bujda na resorach :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
JohnDoe 
Langolier


Posty: 298
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:38   

Dunadan napisał/a
Do mnie nie przemawia model ułomnego człowieka z wielkim mózgiem


Wiesz, w momencie, kiedy wybierzemy się w gwiazdy - nasze ciała będą tylko zawadzały :)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:44   

aha, szczególnie nam te ciała wtedy będą zawadzały jak bedziemy chcieli wylądować na planecie o przyspieszeniu 2g :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
JohnDoe 
Langolier


Posty: 298
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:50   

Kojarzysz Nawigatorów z Diuny? Takie zawadzanie miałem na myśli :P
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:52   

Dunadan napisał/a
kurde... no nie o to mi chodziło :D chodziło mi raczej o jakieś, no nie wiem szaleństwo. Wyobraź sobie co by było gdyby z powodu jakiegoś wirusa rodzi się mniej kobiet...


W Stanach podobno, w miastach na jednego faceta przypada 15 kobiet :)
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 21:58   

Dunandan: czy rozój bdzie biegł w kierunku poprawienia zmysłów - wątpie, bo nie potrzebujemy tego, ostrość naszych zmysłów zastępujemy techniką.

Romku: dlaczego niby bujda z tym 10% wykorzystywaniem mózgu?

W ogóle chłopacy dobrzy Wam idzie :) Tylko może niech te wypwoiedzi nabiorątrochę płci, bo rozwijają sie jakoś bezpłciowo :P Opisując starajcie się jeszcze przewidzieć różnice między kobietą a mezczyzną w przysżłości :)
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 22:00   

Jakie te kobiety będą, takie będą. Ale jedno, jak sądzę, można powiedzieć na pewno.
Będą kochane. :wink:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 22:21   

Romek P. napisał/a


Czytałem - chyba w Świecie Nauki - fajny artykuł, że z tym kilkuprocentowym wykorzystaniem mozliwości to jest bujda na resorach :)


To chyba słuszna uwaga, my dopiero wciąc odkrywamy funkcjonowanie naszego mózgu :) 10 % my może wiemy o jego pracy :)

No własnie, a co powiedzie na tematy o płci mózgu? I spróbujmy to odnieś do przysżłości :)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 22:47   

Wiedźma napisał/a

W ogóle chłopacy dobrzy Wam idzie :) Tylko może niech te wypwoiedzi nabiorątrochę płci, bo rozwijają sie jakoś bezpłciowo :P Opisując starajcie się jeszcze przewidzieć różnice między kobietą a mezczyzną w przysżłości :)


No przecież własnie opisałem takie róznie kilka postów wczesniej... może wrócimy do matriarchatu? ( tak to się pisze? )
Swoją drogą - ja chcę do USA!
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
JohnDoe 
Langolier


Posty: 298
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 9 Stycznia 2006, 23:00   

Kobiety staną się bardziej męskie, a mężczyźni bardziej kobiecy. To jest pierwsza wersja. Druga, to dalsze odchodzenie w strone czysto fizycznych aspektów kobiecości i męskości - vide dresiarstwo. Ogólnie przewiduję rozpad rasy ludzkiej na morloków i tych tam, drugich ;)
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 11 Listopada 2006, 13:23   

jest chyba taki trend, zeby kobieta przypominala major Samante Carter ze Stargate SG-1. Znala karate, latala z 5ciokilowym karabinem jak kazdy marines, znala sie na fizyce kwantowej, zawsze miala gotowa odpowiedz na wszystko. Zeby byla twarda w pracy, robila kariere, potrafiac to polaczyc z umiejetnoscia gotowania, zyciem prywatnym itd. A po 40tce potrafila jeszcze urodzic i wychowac dzieci.
Niestety, duzo kobiet jest przekonanych, ze tak powinno byc.. (no moze pomijajac sluzbe wojskowa)
A ja uwazam, ze nie musimy byc takie same jak mezczyzni, miec takie same priorytety.. Gdybysmy mieli byc naprawde podobni, Bog stworzylby tylko jedna plec. :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 11 Listopada 2006, 13:29   

IMHO to kobiety o to zabiegają coraz silniej a facetom raczej nie w smak taki obrót rzeczy.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 11 Listopada 2006, 13:57   

... ja jestem kobieta starej daty....
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 11 Listopada 2006, 13:58   

:shock:
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group