Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill the movie...
Autor Wiadomość
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 2 Stycznia 2006, 21:47   Silent Hill the movie...

ja się własnie dowiedziałem o stronce... aż mi się ręce trzęsą z podniecenia i... strachu...
http://www.sonypictures.com/movies/silenthill/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 2 Stycznia 2006, 21:51   

ja się raczej boję niż niecierpliwię :?
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 2 Stycznia 2006, 21:54   

wejdź na stronę... coś mi się wydaje że ten film NIE BEZIE spieprzony... wiesz ze plakat robią fani? jest zorganizowany konkurs... zresztą zobacz intro - midone jest...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Stoniu 
Vampirella


Posty: 550
Skąd: Lubliniec/Rabka/Opole
Wysłany: 2 Stycznia 2006, 21:58   

Ja też się boję co z tego będzie...
_________________
Death is Only The Beginning...
The Last Cycle
Art must hurt-Mr. Doctor
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 2 Stycznia 2006, 22:03   

No ja też - oglądam własnie screeny które mają być uzyte do plakatu... są... noooo średnie. Mam nadzieje ze film będzie DOKŁĄDNIE taki jak to intro - znaczy się popieprzony jak cała ta gra, pełen niedowmówień, schizów i innych taki rzeczy rodem z prawdziwego snu maniaka... znaczy się że to będzie film psychologiczny bardziej, bo taka przecież była gra...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 04:31   

Dun, takie akcje z robieniem plakatów to w co drugiej produkcji są :-) W Daredevilu też była.
SH to legenda, tak jak AitD, a co z tego ostatniego zrobili? Doom nieźle (wiernie) zrobiono, ale cholernie schematycznie. Tu musi być coś jak w pierwszym Conanie, żeby pogodzić klasykę z zaskoczeniami. Bo jak tylko pokażą to co w grze, to usniesz na seansie znając każdy szczegół.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 18:10   

Nie usnę :D bo zagrałbym w SH raz jeszcze gdyby nie pewne podświadome zniechęcenie :)
Ale mnie nie chodziło żeby fabuła była identycznia jak w grze ale chodziło mi o klimat. Kojarzysz takie filmy jak "Pi"? było tam sporo scen a'la SH ( choćby scena z mózgiem... ), nie mówiąc o sposobie kręcenia ( nie wymagam B&W, ale ten duży kontrast, ziarno itp. dawały niepowtarzalny klimat ). Zasadniczo intro które jest prezentowane na stronie niezmiernie mi się spodobało - jeśli film będzie utrzymany w PODOBNYM klimacie IMHO będzie dobrze... ale zdjęcia pokazują co innego :/

Co do akcji z posterami - tego nie wiedziałem... ehh, za mało człowiek w tym siedzi :)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 18:28   

Tam też KaO-wcy się pozatrudniali i animują co sie da :-) Sporo juz takich media-kitów było na sieci, żeby własne plakaty i tapety montować.
 
 
Stoniu 
Vampirella


Posty: 550
Skąd: Lubliniec/Rabka/Opole
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 18:29   

Zgodzę się że w filmie SH powinna panować atmosfera osaczenie, którą można był zauważyć w Pi. Taka atmosfera panowała w grze czy uda się to zachować twórcą filmu nie wiem. Najlepiej gdyby film robili ludzie którzy tworzyli grę.
_________________
Death is Only The Beginning...
The Last Cycle
Art must hurt-Mr. Doctor
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 21:23   

OK, przeprowadziłęm dokłądną analizę teasera i dochodzę d jednego wniosku - film będzie w realiach drugiej części gry ( nie mówie tu o fabule ). W filmiku pojaiwły się słynne już pielęgniarki, te cosie które były najłatwiejsze do pokonania ( to te co miały w sumie tylko dwie nogi a reszta była zarośnięta skórą ) i... hehe, najbardziej miodny przeciwnik czyli jaśnie pan Piramidogłowy :D Nie wiem czy przypadkiem nie ma tych takich małych stworzonek z jedynki co zabijają na początku gracza ( to wnioskiuje ze zdjęć ).
Kurde, podoba mi sie ten filmik :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 21:40   

Jeśli klimaty dwójki, to super, bo najlepiej znam tę część :) Ciekawe czy zostanie zachowana mapa miasteczka :D
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 21:42   

nie wiem, ale jakiś rok temu może mniej, widziałem zdjęcia z miejsc gdzie ma być kręcony film - brakowały tlyko mgły :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 21:44   

Też widziałam te zdjęcia, ale to przecież nie wszystko :)
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
fonsztyk 
Alien


Posty: 356
Skąd: Wyspa Mgieł?
Wysłany: 3 Stycznia 2006, 23:00   

Nivak napisał/a
Jeśli klimaty dwójki, to super, bo najlepiej znam tę część :) Ciekawe czy zostanie zachowana mapa miasteczka :D


Jeśli chodzi o klimat to lepszy od dwójki miała tylko jedynka. A jeśli chodzi o film to bardzo się boję że zamiast klimatu wytworzą poprawną politycznie szmirę z cyfrowymi efektami.Na odwzorowaną topografię nie liczę.
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 4 Stycznia 2006, 00:13   

Osobiście wolę dwójkę, ale może dlatego że zagrałam w nią przed jedynką :D
A z tą topografią to raczej w formie żartu było, chociaż mogliby się postarać ;)
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Stoniu 
Vampirella


Posty: 550
Skąd: Lubliniec/Rabka/Opole
Wysłany: 4 Stycznia 2006, 12:01   

Aj ja grałem w SH2 oraz SH3 i wolę jednak klimat trójki.Dwójka mnie nie ujęłą. Co do jedynki słyszałem że najlepsza z całego cyklu.
Nivak napisał/a
chociaż mogliby się postarać

Pewnie żeby mogli :wink: .
_________________
Death is Only The Beginning...
The Last Cycle
Art must hurt-Mr. Doctor
 
 
 
Merigold 
Frodo Baggins


Posty: 131
Skąd: z obczyzny
Wysłany: 4 Stycznia 2006, 15:13   

Według mnie jedynka byla najlepsza. W ogóle to moja ulubiona gra, a przynajmniej jedna z ulubionych.
Obejrzałam ten filmik na stronie i w sumie wygląda nieźle. Jeśli tak wygląda cały film to chyba będzie ok, mam nadzieję.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Stycznia 2006, 19:20   

Merigold - problem w tym ze film może wclae tak nie wyglądać. NA stronie są dostępne zdjęcia z filmu i już tak fajnie i midonie nie wyglądają :( mam nadzieje zę się mylę...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Merigold 
Frodo Baggins


Posty: 131
Skąd: z obczyzny
Wysłany: 5 Stycznia 2006, 14:55   

Hmm, ja zdjęć nie oglądałam. Ale zaraz to naprawię.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 28 Stycznia 2006, 01:35   

http://www.sonypictures.c...ite/?dl=trailer - i jest już trailer :D hmmm miooodny. Wnioski - film będzie połączeniem wszystkich części a napewno jedynki i dwójki. Smaku mi choroba narobił ten trailer, niepotrzebnie oglądałem :/ Szkda tylko, że według trailera, akcja filmu wykroczy poza samo miateczko... ale mimo wszystko zapowiada się coś ciekawego.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28 Stycznia 2006, 08:11   

Wow, tam gra Sean Bean.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 28 Stycznia 2006, 13:07   

ano, chyba juz zaczynam się domyślac jaką rolę odegra :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Stycznia 2006, 13:08   

Wolę niczego się nie domyślać. Ostrzę sobie ząbki, zapowiada się hicior.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 28 Stycznia 2006, 13:19   

Słusznie, ja chyba żałuję że obejrzałem trailer. Ale ma on to do siebie że mało pokazuje, i jest dzięki temu fajny.
Apropos - trwa konkurs na plakat dla filmu. Jest kilka przykładów na które można głosować, jesli ktoś jest zainteresowany niech poszuka na stronie.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Stoniu 
Vampirella


Posty: 550
Skąd: Lubliniec/Rabka/Opole
Wysłany: 31 Stycznia 2006, 13:37   

Trailer widziałem i zapowiada się nieżle.Potworki jak z SH2 :twisted: .
_________________
Death is Only The Beginning...
The Last Cycle
Art must hurt-Mr. Doctor
 
 
 
Grahf 
Luke Skywalker


Posty: 223
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Stycznia 2006, 14:06   

Właśnie zobaczyłem trailerek, wygląda klimatycznie :mrgreen: , chociaż z drugiej strony trailery tak się robi żeby nawet największe gów*o wygladało jak arcydzieło więc byłbym ostrożny co do ferowania wyrokami że będziemy mieli hit.
I mogli zostawić Harry'ego Masona na swoim miejscu :| .
_________________
The Holy Empire of Solaris

http://www.last.fm/user/Etrenank
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 1 Lutego 2006, 08:27   

Apropo trailerow, to nie wiem, czy zauwazyliscie, ze tam w zasadzie wszystkie teksty wyglasza jeden gosciu. Jaki trailer nie wlaczysz, to ten sam czlowiek mowi. Taki "gosciu od trailerow". Pokazywali kiedys jego chalupe, niezle byl ustawiony od gadania do trailerow.

U nas pewnie taka kariere moglby zrobic Tomasz Knapik, bo ma charakterystyczny glos, ale jakos nikt na to nie wpadl, zeby dac mu monopol na trailery. Zreszta u nas nie ma w trailerach narratora, tylko same powycinane sceny z filmu ew. z podkladem muzycznym, zeby taniej bylo.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Gacek 
Jaskier


Posty: 83
Skąd: z daleka
Wysłany: 1 Lutego 2006, 19:01   

Jeżeli reżyser nie okaże się geniuszem to wyjdzie z tego gó***. Jeżeli się zabiera za cos takiego jak SH to można to albo dokumentnie spieprzyc albo zrobic z tego arcydzielo. Nie moze z tego wyjsc sredniak, bo tego klimatu nie mozna odwzorowac "tak sobie". Musi byc identyczny (albo chociaz baardzo podobny). Oczywiscie mowie tylko o tym jak go oceniac beda tacy ludzie jak na tym forum. Bo na pospolstwie moze zrobic wrazenie nawet totalny shit jezeli naciupane jest w nim duzo efektow i ogolem ladnie wyglada. Niektorzy ludzie tacy sa. Ogladaja bo widza kolorowe...
_________________
http://img212.imageshack....ar233661oz5.gif
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 1 Lutego 2006, 19:58   

coś w tym jest - mówie o tym "białe albo czarne" w przypadku jakości filmu... Resident evil to nie Silent Hill - mógł być średni.
Myślisz ze SH może być robiony dla pospólstwa? niestety pewnie tak jest... żeby tak komuś zachciało się choć ciut ambicji...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Gacek 
Jaskier


Posty: 83
Skąd: z daleka
Wysłany: 1 Lutego 2006, 22:16   

Mam nadzieje ze SH nie bedzie dla pospolstwa. W koncu pospolstwo nawet nie wie co to jest SH :lol: . Chyba ze producent jest cwaniakiem i sobie pomyslal: zrobie film z masa efektow itd zeby sie ogolowi podobal, ale z takim tytulem zeby sie nacieli jeszcze fani sci-fi, fantasy itd. Jednak trzeba byc dobrej mysli. Bo to zbyt dobry tytul zeby go bezczelnie zmarnowac...
_________________
http://img212.imageshack....ar233661oz5.gif
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group