Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjaciel czy Wróg - głosowanie do 23 maja 2011

Wróg albo przyjaciel - wybieraj zanim oni wybiorą za Ciebie. Nie wiem kim są 'Oni'
Dieta... raczej tłusta
6%
 6%  [ 6 ]
Miłość w czasach popkomuny
6%
 6%  [ 6 ]
Niech każdy zna swoje miejsce
6%
 6%  [ 6 ]
Powiernik
10%
 10%  [ 9 ]
Rocznica
10%
 10%  [ 9 ]
Starbucks Romance
16%
 16%  [ 14 ]
Trofeum
5%
 5%  [ 5 ]
Wielki Szowinista
27%
 27%  [ 24 ]
Obcy
8%
 8%  [ 7 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 86

Autor Wiadomość
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 23 Maj 2011, 20:15   

Nawiązując do jednej z poprzednich wypowiedzi baranka, ja mam wrażenie, że co rusz przegapiam jakiegoś NN-a ;X
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
J.Tanar 
Jaskier


Posty: 74
Skąd: na północ od czakramu
Wysłany: 23 Maj 2011, 20:22   

Hmm... Zajrzałem sprawdzić zwycięzcę, a tu można jeszcze zagłosować :)
Wyniku to nie zmieni, jednak zawsze to punkt, Wielki Szowinista, za sprawność przekazu.
Mgliście po tygodniu leżakowania pojawiły się motywy z Starbucks Romance i Obcego, ale w pierwszym jednak sytuacja mocno naciągana, a drugi bez fantastyki i trochę może za mało dystansu jak na szort (ale wyklikałem, zapamiętałem, jednak u mnie na wyróżnienie za mało).
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 23 Maj 2011, 20:30   

J.Tanar, dziękuję za głos.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 23 Maj 2011, 20:47   

Wyniki jakie są - każdy widzi, więc może ograniczę się do suchych faktów:

5 punktów - Trofeum shenry
6 punktów - Dieta... raczej tłusta Krugera
6 punktów - Miłość w czasach popkomuny mada
6 punktów - Niech każdy zna swoje miejsce terebka
7 punktów - Obcy Martvej
9 punktów - Powiernik Seleny
9 punktów - Rocznica lakeholmena
14 punktów - Starbucks Romance Iscarioty
24 punkty - Wielki Szowinista dziko

Dziękuję wszystkim za udział. Tym którzy napisali szorty. Tym, którzy je przeczytali i zagłosowali. Tym, którzy przeczytali i nie zagłosowali. Tym, którzy zdecydowali się na komentarz. I NN-om również.

To nie była zła edycja.

dziko - w Twoje ręce.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 23 Maj 2011, 20:51   

dziko, :bravo :bravo :bravo W pełni zasłużyłeś na tytuł zwycięzcy. To było świetne opowiadanie.
:bravo :bravo pozostałym podiumowiczom
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 23 Maj 2011, 20:54   

dziko, gratulacje :) :bravo :bravo :bravo

:bravo Dla wszystkich piszących :)
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:05   

dziko :bravo :bravo :bravo :bravo - ale zastanów się, proszę, nad moją sugestią.
Iscariot :bravo :bravo :bravo
lakeholmen :bravo :bravo
Selena :bravo :bravo
pozostali odważni: :bravo

Swoją drogą diabelska edycja wyszła - od trzech szóstek się zaczyna lista u góry :twisted:

Dziękuję za kilka głosów na moje wypociny. Napisałem "Miłość w czasach popkomuny" w ostatniej chwili i dystansu zabrakło. Oczywiście, że wyszedł gniot, za głowę się złapałem, gdy poczytałem później...
Tym niemniej jak zwykle nie zgadzam się z zarzutami Bellatrix. Oczywiście, że gra może nagradzać. Nie napisałem wprost, ale trzeba było użyć trochę wyobraźni. Chodziło oczywiście o high scores, możliwość poprawiania własnych rekordów. W tamtych czasach to było coś! A o magnetofonie nie napisałem, bo chociaż trochę chciałem skrócić tekst poprzez takie uproszczenie. Jak się okazało i tak wyszła pulpa.

Fajnie by było, gdyby każdy zaprezentował jakiś komentarz odautorski. Polecam!

Edit: coś mi wypadło...
Ostatnio zmieniony przez mad 23 Maj 2011, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
J.Tanar 
Jaskier


Posty: 74
Skąd: na północ od czakramu
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:06   

dziko, gratulacje dla lidera. Muszę przyznać, że byłem ciekaw. :bravo
Dla Iscarioty :bravo i wyrównanego peletonu, :bravo na dołączenie do którego brakło mi pomysłu.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:08   

Gratuluję dziko i pozostałym autorom :bravo :bravo :bravo

mad napisał/a
Fajnie by było, gdyby każdy zaprezentował jakiś komentarz odautorski. Polecam!


Mówisz? To może jednak pousuwam wulgaryzmy z mojego i wkleję ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
dziko 
Yoda


Posty: 949
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:13   

Dziękuję wszystkim za głosy, już myślałem, że na wieczność jestem skazany na skakanie w okolicach dolnej części podium, a tu takie miłe zaskoczenie gdy kończył się rok moich szortowych zmagań :)

shenra, Kruger, mad, terebka, Martva, Selena, lakeholmen, Iscariote :bravo
baranek - za temat i prowadzenie :bravo

Dwa słowa o Wielkim Szowiniście - inspiracją dla niego był inny dawno temu wymyślony, ale niespisany szort o tytule Femininja, opisujący inne zdarzenia, ale dziejący się w podobnych realiach. Pointa jest faktycznie nieco łopatologiczna czy nieco "prostacka", ale uznałem, że samcoksięznik nie mógłby odmówić sobie na koniec wygłoszenia jakiejś do bólu antybabskiej kwestii. W końcu jest Wielkim Szowinistą ;) Tekst jest w sumie dobrym przykładem zwycięstwa formy nad treścią, bo przecież posłużyłem się najbardziej schematycznym, wręcz "spalonym" pomysłem na wroga.

Za chwilę noty temat w wątku szortowym. Jest tam mały problem logistyczny, ale na pewno jakoś sobie poradzimy ;)
_________________
pozdrawiam - Bartek
Dzikopis
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:25   

dziko, :bravo :bravo :bravo :D
Pozostałym podiumowiczom i reszcie ałtorów :bravo :bravo :D

lakeholmen :bravo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: Sasasa.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
nimfa bagienna 
Beastmaster


Posty: 2196
Skąd: z bagna
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:26   

Dziko, ale schemat, który odpowiada rzeczywistości, to bardzo nośny schemat. Co widać po liczbie głosów oddanych na twój tekst.
_________________
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:37   

dziko, gratulacje, zdominowałeś tę edycję i tylko Iscariote Ci dotrzymywał kroku :bravo dla obu.

Selena i lakeholmen :bravo za brązowe medale (moje typy! :) ).

baranek :bravo za gospodarzenie :)
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Selena 
Frodo Baggins


Posty: 146
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:40   

O, ale niespodzianka 8)

Brawa dla wszystkich autorów, a przede wszystkim dla dziko.
_________________
Głupoty
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:40   

Osz kurde, ale mnie duma rozpiera :) Starbucks dzielnie walczył o utrzymanie drugiej pozycji.

Gratuluję zwycięzcy i reszcie autorów :bravo :bravo :bravo

Komentarz odautorski... ciężko mi było usiedzieć bez komentowania komentarzy odnośnie mojego tekstu, a teraz nie wiem czy jest sens się tłumaczyć ;P: Chyba najlepiej niech każdy sobie interpretuje jak chce :)
Powiem tylko tyle, że było dłuższe, musiałem skracać. Kruger chyba najlepiej wyczuł o co mi chodziło i cieszy mnie to bardzo.
A co do wywiązania się z tematu, przyjaciel, bo mężczyzna ucieka od odpowiedzialności, wróg, bo kobieta może być wykorzystana nawet nie wiedząc o tym. :wink:

Ciekawostka. Starbucks dodałem, bo akurat oglądałem to zdjęcie http://www.geekologie.com...al-starbuck.php
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Maj 2011, 21:46   

dziko, gratuluję zwycięstwa! :bravo :bravo :bravo
Gratuluję wszystkim Autorom! :bravo
barankowi gratuluję cierpliwości i metod perswazji. :bravo
 
 
Selena 
Frodo Baggins


Posty: 146
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23 Maj 2011, 22:49   

Kilka słów na temat Powiernika:

Zamysł był taki, że lustro (w tym wypadku fantastyczne lustro, które naprawdę mówi, a na dodatek w każdym mieszkaniu udaje kogo innego) niejako dopasowuje się osoby, która przed nim stoi. Tak jak dwulicowy człowiek, który zmienia punkt widzenia i przytakuje akurat temu, z kim rozmawia.
Lustro jest oczywiście wrogiem każdej kobiety :lol: A jak to z mężczyznami bywa? No nie wiem, ale założyłam, że wręcz przeciwnie.
Co do dialogów; drętwe? Może i tak. Mam straszne problemy z dialogami. Niemniej chciałam zapodać temat w tej właśnie formie a nie innej. W formie rozmowy.
Pomysł z lustrem oklepany? Też racja. Nie było mnie co prawda na edycji z lustrami, ale faktycznie ten motyw pojawia się dość często.

To tyle 8)
Dziękuję, baranku, za zabawę.
_________________
Głupoty
 
 
Sauron 
Bink


Posty: 1804
Skąd: Toruń
Wysłany: 23 Maj 2011, 23:00   

A ja znowu przegapiłam głosowanie :| chyba sobie zapiszę następne w kalendarzu...
_________________
Kupiec. Korzenny.
The dog park will not harm you.
 
 
czterdziescidwa 
New Avenger


Posty: 1310
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Maj 2011, 23:13   

Gratki dla wszystkich :bravo :bravo :bravo
 
 
Kruger 
Zombie Lenina


Posty: 476
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24 Maj 2011, 09:51   

Dziko :bravo :bravo :bravo :bravo
Iscariote :bravo :bravo :bravo
Selena, lakeholmen :bravo :bravo
pozostali :bravo

Wiesz Seleno, troszkę wyewoluowałem w odbiorze "Powiernika". Po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że doceniam sposób, w jaki zgrabnie spięto fabułę i oba tematy konkursu. Z tym, że trzeci dialog, jak pisałem w temacie obok, uważam za zbędny, bo do realizacji tematu wystarczy pierwszy a po trzecim prosi się aż, by i i dziewczynie pozwolić jeszcze raz z tym lustrem pogadać. Ergo - bez trzeciego a bardziej rozwlekłe pierwszy i drugi - wyszłoby na dobre.
Niestety sposób zapisu dialogu w pierwszym skojarzeniu zobrazował mi się jako czat, czatów nie znoszę i... nie pozbyłem się tego wrażenia już do końca.

Co do Diety....
Szort miał być lekki, łatwy i przyjemny. Taki po prostu pomysł zjawił się we łbie na zadany temat.
Tytuł z paszczy się wziął. Chciałem oddać zbitkę,z jednej strony dieta (odchudzanie) a z drugiej jednak łakomstwo.... Winienem był napisać raczej "obfita", bo tłusta nie, konina tłusta nie jest co ktoś mi słusznie wytknął.
Wstyd mi za nieporadne zdanie wyknięte przez Bellatrix. Cały czas coś nie pasowało i cały czas ostateczną wersja nie była zadowalająca. Zabrakło mi możliwości odstawienia tekstu na miesiąc, zwykle po takim czasie skuteczniej poprawiam takie potworki jak ten.
Dziękuję za głosy, tak przy okazji. I oczywiście za słowa krytyki.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Maj 2011, 14:13   

To ja jednak napiszę kilka słów, bo mi powiedzieli że zachowanie wyniosłego milczenia jest głupie ;)
I w sumie będzie mniej o szorcie, bo rozumiem że może komuś nie pasować forma czy zaimki, a bardziej o bohaterze. Temat długo do mnie nie mówił, a zastanowiłam się co jest dla mnie, kobiety bądź co bądź, największym wrogiem - w niedzielę, dzień przed terminem. Przyznaję że napisanie miało funkcję terapeutyczną (dla mnie) i informacyjną (dla Was, podobno 10% nosi w sobie to świństwo, ale dla większości zostaje nienazwane). Może i potraktowałam temat zbyt poważnie, jakis czas temu pewnie bym napisała o źle dobranym staniku z krwiożerczym mostkiem i drapieżnymi fiszbinami, wywołującym Obrzydliwe Buły Pod Pachą, ale ten problem mnie już nie dotyczy.
Wobec dwóch komentarzy nie mogłam przejść obojętnie.

feroluce napisał/a
dziewięćdziesiąt procent kobiet płakałoby nad odebraną jej brutalnie płodnością.


Nie wszystkie kobiety chcą mieć dzieci, na rany Bogini :)

feroluce napisał/a
Bo To się leczy.


To jest nieuleczalne.

feroluce napisał/a
Czy dokładniej rzecz ujmując - zalecza. I to całkiem skutecznie, pod warunkiem, że jest dobrze zdiagnozowane (w tekście jest).


Cóż, z tą skutecznością też bym się kłóciła. A zaleczanie przypomina na ogół leczenie dżumy cholerą, nie mówię o całkowitej bezpłodności, tylko o całej reszcie. Ale fakt, przynajmniej nie boli, znaczy nie te kawałki co zwykle.
Na diagnozę się czeka i czeka, i od tego czekania nie robi się automatycznie lepiej. Fakt, mogłam napisać 'lekarze wczoraj nadali Ci imię', ale to miał być szort o wrogu, nie o metodach walki z nim.

feroluce napisał/a
Męczennicom na własne życzenie


Tya, męczennice sobie życzyły żeby zachorować i mieć powody do użalania się nad sobą.

Bellatrix napisał/a
Bohaterka/narratorka kreuje się na Wielką Cierpiętnicę Wszechczasów bo nie ma orgazmu


Ha, przyznaję że tu mnie zaskoczyłaś. Gdzie w tym tekście znalazłaś jakąkolwiek informację o braku orgazmu? Bo nie przypominam sobie żebym coś takiego pisała.

Bellatrix napisał/a
(jedyny podany przykład przeszkadzania bólu w życiu)


Zrób doświadczenie. Weź młotek, tylko duży i ciężki, walnij się w palec - mocno! a potem zastanów się czy jedynym przykładem przeszkadzania bólu w życiu jest to, ze nie możesz włożyć naparstka jak chcesz sobie pohaftować. Podstawowym przykładem przeszkadzania bólu w życiu jest to, że jest. Mogłabym o tym opowiedzieć więcej, ale to nie jest szort na temat 'opisz objawy swojej ulubionej choroby', i nie chciałam epatować fizjologią. Ludzie się peszą jak się przy nich powie 'macica' albo 'miesiączka', bałam się ryzykować opisu malowniczych objawów jelitowych.

Bellatrix napisał/a
no ileż można się samoużalać.


Nie życzę nikomu tego draństwa, ale... weź się, kurde, zastanów. Nie wiesz jak to jest, to wydaje Ci że OK, wystarczy wziąć się w garść, wstać i samo przejdzie?

Najgorszy w tej chorobie nie jest sam ból, tylko poczucie totalnej bezsilności, strach i różne kretyńskie komentarze. Naprawdę nie trzeba być pustą dziunią interesującą się wyłącznie seksem, żeby dać sobie zryć psychikę tą chorobą. Kiedyś przeczytałam wywiad z jakimś lekarzem, który stwierdził że pacjentki mają pełne prawo czuć się nieszczęśliwe - rozryczałam się z ulgi, że mogę i że nie jestem jakąś cholerną nadwrażliwą hipochondryczką. I... od razu poczułam się silniejsza.

Dziękuję xanowi, Ziemniakowi i madowi. I NN-om :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Bellatrix 
Batman


Posty: 531
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Maj 2011, 16:04   

mad: doskonale rozumiem, o co Ci chodzilo z high scores. Twierdzę jedynie, że nikt grający nie mówi, że "gra go nagrodziła". Prędzej coś w stylu, że "zdobył u niej punkty" ;p
Martva: chyba zapomniałaś, że to jest konkurs szortowy a nie Twój blog. Lubisz się samoużalać - to Twój problem, szorta napisałaś imo słabego i informacje, że to Twoje własne-prywatne-intymne-czyjakieśtam przeżycia odbioru szorta, jako opowiadania nie zmienią.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Maj 2011, 16:15   

Nie mówię że nie był słaby, tak go przyjmujesz - OK, ale jednak już drugi raz znalazłaś w moim szorcie rzecz której w nim nie było i się do niej przyczepiłaś.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Kruger 
Zombie Lenina


Posty: 476
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24 Maj 2011, 16:16   

Ja przepraszam najmocniej, ale jest taki fajny kawałek na ten temat, w artykule Yves Meynarda (artykuł właśnie o pisaniu). Pozwolę sobie przytoczyć, mam nadzieję, że Alfi, który to tłumaczył, nie będzie miał za złe.
Yves Meynard napisał/a

Nie ma przeszkód, byś wykorzystał realne wydarzenia, jakie ci się przytrafiły, w ramach fikcyjnej fabuły. Powinieneś jednak pamiętać, że cały ładunek emocjonalny tych wydarzeń istnieje tylko dla ciebie, o ile nie podejmiesz się opowiedzieć całego twojego życia, aż do danego wydarzenia… Ale nawet wtedy ktoś, kto cię czyta, niekoniecznie podziela twoje reakcje. Incydent, który przelewasz na papier, nie ma tego samego znaczenia dla tego, kto o nim czyta, co dla ciebie, który go przeżyłeś. I niestety, wielcy pisarze nie są tymi, którzy płaczą przez całe życie; są tymi, którzy sprawiają, że płaczemy czytając. By zainteresować czytelnika, nie mów mu o sobie; mów mu o nim samym.
 
 
Arya 
Stefan Sławiński


Posty: 2628
Skąd: Lublin
Wysłany: 24 Maj 2011, 16:26   

Gratulacje autorom i gospodarzowi :bravo :bravo :bravo :bravo
 
 
Bellatrix 
Batman


Posty: 531
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Maj 2011, 16:27   

Martva: chodzi Ci o ten nieszczęsny orgazm? Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie opis w którym narratorka mówi, że facet bardzo się starał, żeby jej było dobrze a ona miała ochotę wyć z bólu, świadczy raczej o braku orgazmu :P
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 24 Maj 2011, 16:49   

Gratulacje, dziko! Naprawdę dobry szort. :bravo :bravo :bravo

Brawa także dla pozostałych autorów :bravo :bravo i gospodarza edycji. :bravo :bravo
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Maj 2011, 17:49   

Bellatrix, jak dla mnie ból w trakcie to ból w trakcie, a brak orgazmu to brak orgazmu, zupełnie inna sprawa (a ważna, np przy diagnozowaniu). Jak tam doświadczenie z młotkiem, swoją drogą?

Kruger, na ogół jak zdarzyło mi się pisać szorta to pisałam o sobie (jak próbowałam robić odskocznie to wychodziły jakieś żenady o mopsach), tak już mam, przyzwyczajaj się. Ale niektóre będą lepsze od tego, więc nie martv się na zapas ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Kruger 
Zombie Lenina


Posty: 476
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24 Maj 2011, 18:56   

Martva, nie martwię się. Ale w Twoim odautorskim komentarzu widzę dużo tego o czym napisał Meynard - że w życiu każdej osoby jest dużo tego co ta osoba przeżywa, ale to samo dla kogoś innego jest o wiele bledsze i autor winien o tym pamiętać.
_________________
Niespełniony ałtor a także troll, tetryk i maruda.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Maj 2011, 19:42   

Jasne, jednak jeśli piszę:
Cytat
nie mogę się ruszyć, wstać, usiąść, zwinąć w kłębek,


a ktoś to komentuje:
Cytat
Bohaterka/narratorka kreuje się na Wielką Cierpiętnicę Wszechczasów bo nie ma orgazmu (jedyny podany przykład przeszkadzania bólu w życiu)


To brak dystansu brakiem dystansu, ale jednak uważam że mam prawo się zdenerwować. Nie? :)
Już nie mówiąc o tym że nie ogarniam jak można uważać że ból sam w sobie nie przeszkadza. Ale to chyba zazdrościć powinnam, a nie denerwować się :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group