Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Szorty okraszone - głosowanie do 3 stycznia 2011 (ok. 20.40)

Wybierajcie
Bestia
1%
 1%  [ 1 ]
Biała Cytadela
11%
 11%  [ 8 ]
Innowacyjny cRPG
2%
 2%  [ 2 ]
Jeszcze raz się odezwiesz i wracasz na kasę!
5%
 5%  [ 4 ]
Nie mów "udało mi się!", zanim nie przywiążesz magistra do stalagmitu
1%
 1%  [ 1 ]
Nigdy więcej
2%
 2%  [ 2 ]
Patchwork
12%
 12%  [ 9 ]
"Pod Kusiem"
18%
 18%  [ 13 ]
Polowanie
1%
 1%  [ 1 ]
Przebudzenie
18%
 18%  [ 13 ]
Walka magistra Skwarka
1%
 1%  [ 1 ]
Zapowiedziany gość
1%
 1%  [ 1 ]
Życzenie
14%
 14%  [ 10 ]
Naprawdę, żaden z powyższych?
7%
 7%  [ 5 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 71

Autor Wiadomość
Bellatrix 
Batman


Posty: 531
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31 Grudnia 2010, 00:56   

Generalnie mam dobry humor. Ale jak wchodzę w ten wątek to następuje drastyczna zmiana :P Nie ukrywam, forma i temat nie podeszły mi zupełnie, może przez to, że narzucone było zdanie początkowe i ostatnie [moim skromnym zdaniem, narzucenie jednego zdania na 3500 znaków jest absolutnie wystarczające, początek, zakończenie + środek + 2 postacie (magister i bestia) + nazwisko to jak dla mnie zdecydowana przesada. No, ale eksperymentować można.] - no wiec przez to wszystko żaden z szortów nie utkwił mi w pamięci, podchodziłam kilka razy i - o dziwo - niektóre szorty po tygodniu to w ogóle byłam przekonana, że pierwszy raz na oczy widzę i wcześniej ich nie było :P
Nie komentowałabym, ale "ktoś" podstępem wymusił na mnie obietnicę;) (nie powiem kto, bo "ktosia" lubię i nie chcę, żeby dostał od Was za moją rzeź niewiniątek i wylany kubeł złośliwych pomyj.)

Ostrzegam. Komentarze są złośliwe zapewne ponad miarę i gdybym nie musiała czytać entego szorta rozpoczynającego i kończącego się tymi samymi słowami, byłyby łagodniejsze i bardziej merytoryczne. Ale wkurza mnie, że wszystkie zaczynają i kończą się tak samo i irytacja występuje za każdym razem, gdy widzę więcej niż jeden:P
Pod każdym szortem (z jedynym wyjątkiem) umieszczam jednozdaniowe streszczenie dla tych, którzy tak jak ja mieli ogromne problemy ze skojarzeniem który szort był który i o czym.
No to wio:

Bestia
Jeszcze zabrakło mi określenia, że leżak to był w paski a lemoniada nasycona dwutlenkiem węgla i zabarwiana na cytrynowożółty kolor za pomocą E-ileśtam. Bo wszystko w tym szorcie musi mieć swój własny, osobisty przymiotnik, nawet popołudnie. Osiedlowe. Skrzeczący kocur to jakiś ewenement. Dziób mu wyrósł czy co? Ale może i faktycznie ewenement, bo jeszcze potrafił znikać do tego. Szorta można streścić zdaniem:
Skwarek miał lepszą kosiarkę do trawy.

Biała Cytadela
Na dzień dobry to gdzieś się zapodział chyba jakiś przecinek. Myśl po drugiej stronie miasta była perwersyjnie przyjemna? Mężczyzna wtulający się w fotel to wygląda mi na geja a nie na posiadacza teściowej.
"- Dzikie różomiłki rośną tylko w tej części lasu - powiedziała cicho, nie odwracając głowy. - On bardzo lubi ich zapach." - a najlepsze kasztany są na placu Pigalle a Zuzanna je lubi tylko jesienią.
"Czy wiesz, że krew Jednorożca jest czarna?" - słowa maga wracały do młodzieńca niczym natrętny giez" - to był tajny odzew na hasło powyżej, pewnie dlatego tak wracały.
No dobra, nie będę się dalej wyzłośliwiać, po prostu napiszę, że szort ten przez wrzucenie zlepku kilku hasełek fantasy-like wygląda jak reklama jakiejś własnej, dłuższej powieści, reklamom mówię zdecydowane NIE.
Zakończenie za to bez sensu - czy on naprawdę myślał, że teściowa utknie na drugim końcu miasta na wieki wieków amen?
Szorta można streścić zdaniem:
Skwarek czytał książkę do nalotu teściowej.


Innowacyjny cRPG
Tu mamy Skwarka-filozofa, który stosuje sarkazm a następnie sceptycyzm i przy tym zjada spójnik "w" pomiędzy nimi. Co prawda, ani sarkazm ani sceptycyzm nie wynika z tekstu, aaale co tam. Za to autor czytał najwyraźniej o wynalazkach tegorocznego noblisty z fizyki i znalazł praktyczne zastosowanie grafenu.Chwała mu za to. Za to niestety pomysł na "super-hiper-rewelacyjną-grę" przekombinowany niemiłosiernie i wymaga wgryzienia się w zamotany dialog, co jest imo kompletnie zbędne. Wystarczyłby pomysł na samą rozmowę z wybraną postacią a nie sztukowanie na siłę jakąś wymyśloną "pseudofabułą" gry. I to zapewne wyłącznie w celu wciśnięcia różnobarwnych motyli. Skwarek z domu Zasmażka... miało być śmieszne? Wywołało jedynie "facepalm'a" u mnie. Końcówka jak dla mnie jest przekombinowana jak cały pomysł z grą. To nie mógł sobie córki wybrać w tym etapie poprzednim zamiast Akiry? :P No i co za bestia, skąd ona się tam wzięła?
Streszczenie szorta:
Skwarek found a secret level!


Jeszcze raz się odezwiesz i wracasz na kasę!
"– Aniela, skąd wytrzasnęłaś tę parodię mężczyzny?" - Baranku, skąd wytrzasnąłęś tę parodię szorta?
W przypadku totalnej abstrakcji czepianie się poszczególnych bezsensowności i zgrzytów mija się z celem (chociaż takie podniecone oczekiwanie aż się prosi...), więc tylko streszczenie:
Malarek Skwarek uchwyca lica dwudupy Krupy

Nie mów ,, udało mi się!”, zanim nie przywiążesz magistra do stalagmitu
"rozgniata Skwarka na miazgę." - znaczy robi z niego smalec? :P
Mateusz sprawia wrażenie, jakby myślał, że ciągłe memłanie wyrazu "BESTIA" zaczaruje rzeczywistość;P no ileż można tych powtórzeń?
Ale zaraz przychodzi zrozumienie:
"Cała łąka lśniła od rosy. Listki wyglądały jak różnobarwne motyle, łodyżki jak lizaki, a trawki jak skrawki tęczy, który oderwały się i spadły na łąkę." i za chwilę: "Te kwiaty, te owady i wszystko." A mamy, przypominam, trawę w rosie. Bohater najwyraźniej cierpi na jakieś urojenia. Nie dziwię się Skwarkowi, też na jego miejscu co najmniej pięć razy bym twierdziła, że to co widzi Mateusz nie istnieje. Ale w sumie, Skwarek nie lepszy - nie zauważył, że został związany. Brawo. Spostrzegawczość niech żyje. Szort ogólnie mnie załamał swoją koślawością.
Skwarek jest jednak nieco bardziej sprytny niż jego asystent.


Nigdy więcej
"czuł się w obowiązku wyglądać schludnie w jego obecności. "Gnida", pomyślał," - od kiedy poczucie obowiązku nakazuje wyglądać schludnie w obecności gnid?
Całość brzmi jak trochę bardziej rozbudowany ale mimo to wciąż kiepski kawał z gatunku przaśnych. Nie ma tu za bardzo treści.
Sfrustrowany powodzeniem kolegi Skwarek i jego stukilowa randka-w-ciemno


Patchwork
"On im jeszcze pokaże!" - Nu, pogodi! :P
Magister nie jest tytułem naukowym, to tytuł *zawodowy*. Tytuł naukowy to profesor, ale do uzyskania takowego nie wystarczą lata studiów.
"od tytułu naukowego dzieliły go jeszcze ponad lata studiów." - zdanie nie zostało przeczytane wystarczającą ilość razy bo albo brakuje w nim liczebnika albo trzeba wyrzucić 'ponad'.
"Nie mam czasu, nie widzisz, że niemal finisz?" - następne zdanie dziwoląg. Niemal finisz? uojezu.
"Wtedy będziemy oblewać." - narzutę. Sokiem pomidorowym najlepiej. A potem plamy spierać Vanishem-finishem:P
"więc najście wznieciło jego zrozumiały niepokój." - Autor przeczytał sobie to zdanie? Na głos najlepiej poproszę.
Dalej zaimkoza zaawansowana. I następny, już drugi w tym krótkim szorcie, się uśmiecha pogardliwie.
Patchwork Skwarka zeżarł Pawła

Pod Kusiem
Czy Skwarek się zaciął, czy zasób jego słownictwa zaczynał i kończył się na "bogowie" ?
Ten szort jeszcze się nadaje do czegoś, przynajmniej nieźle prowadzona narracja i konsekwentny pomysł. Tylko magister ni w pięć ni w dziewięć. Streszczając całość:
Przysmażony Skwarek i trójkącik z ogrzycą i blond-wampirką


Polowanie
"włożył legitymację studencką do otworu w jego poręczy." - otwór miał poręcz?
"zadeptanie przez wirtualne zwierzę na pewno nie wyszłoby mu na zdrowie" - czemu nie? Przecież zwierzę tylko wirtualne, nie waży nawet grama, więc niech sobie depcze, co mu zrobi niby?
No i jaki pokaz? Bo w zasadzie to nie widziałam tam pokazu, tylko virtual reality.
Spożycie szaszłyku z mamuta metodą na zdanie każdego egzaminu


Przebudzenie
Tego szorta to ja nie zrozumiałam. Bestią był magister czy jego żona? Bo z opisu całości wynika, że magister, ale z końcówki że jednak żona.
Streszczenia z powyższych powodów nie będzie. :P

Walka magistra Skwarka
Treści nie stwierdzono. Stwierdzono za to, że ostatnie zdanie oprócz spełnienia warunków zadania, jest nijak nie związane z treścią, której nie ma.
Streszczenie:
Pijackie zwidy


Zapowiedziany gość
"kawałki szkła opadły na ziemię, lśniąc w promieniach światła jak różnobarwne motyle..." - autor to chyba nigdy w życiu szyby nie zbił ani nie był świadkiem takowegoż zdarzenia.
W drugim akapicie Skwarek chrząka jak nie przymierzając jakiś prosiaczek. A to pochrzakuje przy wiązaniu krawata, a to przy otwieraniu drzwi. Jak można podołać widokowi? Nie wiedziałam, że diabły się przejmują ziemskimi tytułami zawodowymi:P W tym szorcie niestety wyraz 'magister' zawadza przez całą długość i szerokość i wywołuje zgrzyty.
Skwarek zaprosił diabła po kolędzie


Życzenie
""Magister Skwarek uśmiechał się pogardliwie." Przeczytał bezgłośnie, po czym zamknął tom z cichym trzaskiem i odłożył na półkę. "Co za beznadziejne zakończenie"" - zgadzam się, beznadziejne. Jako początek niewiele lepsze :P
"Jeszcze raz spojrzał. Nic się nie zmieniło" - no chyba się zmieniło i to drastycznie właśnie i w tym puenta tkwi, że się zmieniło.
Chyba najlepszy szort z całości, nie porywa, ale przynajmniej nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Jest pomysł, jest realizacja, jest spójnie i magister Skwarek nie lata po szorcie we własnej osobie :P Mam pewne podejrzenia, co do autora.
Wypatrz meteora, pomyśl życzenie, i sprawdź zakończenie twojej ulubionej książki.


Niniejszym, wyróżnienie przyznaję szortom "Życzenie" i "Pod Kusiem" - te dwa jakoś się dało czytać bezboleśnie.

Nie wiem, czy mi się uda, ale zamierzam w ankiecie zagłosować na te dwa szorty oraz na opcję 'żaden'. Bo żaden mi nie utkwił w pamięci ani nie spodobał się za bardzo, ale te dwa w miarę pozytywnie wyróżniają się na tle pozostałych.

Się udało.
 
 
Aisling 
Frodo Baggins


Posty: 130
Skąd: Archiwum X
Wysłany: 31 Grudnia 2010, 09:08   

Bellatrix napisał/a
Polowanie
włożył legitymację studencką do otworu w jego poręczy. - otwór miał poręcz?


"Andrzej, zgodnie z instrukcją, udał się do pomieszczenia podzielonego na kilkadziesiąt boksów, siadł na wyznaczonym mu krześle i włożył legitymację studencką do otworu w jego poręczy."

Czasem trzeba przeczytać całe zdanie żeby objawił się sens...

:wink:
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 31 Grudnia 2010, 11:43   

No, dzieci szortowe :) może poszalejemy jak gospodarza nie ma? Tak z dwadzieścia głosów by się przydało przynajmniej, bo ciężko z głosowaniem i ocenianiem.

Do boju duszki szortowe :)

Kto pierwszy, kto chce być numerem DWADZIEŚCIA TRZY :?:
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Grudnia 2010, 11:46   

Bellatrix napisał/a
Skrzeczący kocur to jakiś ewenement


Mój kot skrzeczy :) Serio serio.

Bellatrix napisał/a
No i co za bestia, skąd ona się tam wzięła?


http://en.wikipedia.org/wiki/Beast_%28comics%29

Bellatrix napisał/a
Bo z opisu całości wynika, że magister, ale z końcówki że jednak żona.


Przeczytaj jeszcze raz ;) Niezły jest, imho, więc nie będzie bolało :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 31 Grudnia 2010, 18:36   

Ludziki głosujcie, to że nas nie ma, nie znaczy, że was nie widzimy. Cóż to ma być ledwie 22 głosy, pff. Proszę się poprawić :twisted:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 2 Stycznia 2011, 13:29   

Do 50ciu dobijecie, prawda? :mrgreen: Tylko się nie prześcigujcie tak w tym głosowaniu, bo ankieta nie wyrabia. :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 2 Stycznia 2011, 14:55   

Czytało sie miło , pomysł Baranka wcale nieźle się sprawdził, ale punkt daję jeden
Pod Kusiem - no to chlup :wink:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 2 Stycznia 2011, 16:02   

głosujcie ludeczkowie najmilejsi, głosujcie. dzisiaj jeszcze tylko przejazdem, ale jutro o tej porze już powinienem być w domu.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 2 Stycznia 2011, 22:30   

Pod Kusiem i Przebudzenie
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 2 Stycznia 2011, 23:54   

Jak was pociągnąć, to jakoś to głosowanie idzie. ;P:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 07:56   

dziękuję wszystkim za głosy. czekam na następne. nie tylko ja czekam. skoro nie macie litości dla gospodarza, to pomyślcie o tych biednych Autorach, którzy czekają, przygryzając z nerwów palce. no kurde! co oni zrobią bez palców?
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
lakeholmen 
Bard absurdu


Posty: 689
Skąd: Zasypane
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 10:19   

bez palcow to oni nie beda pisac parodii szortow :) za to będą mieli więcej czasu na wczytanie się w to, co inni napisali :D
_________________
Dzieła różne: opowiadania, eseje i wszystko inne
 
 
Pucek 
Tumitak


Posty: 2659
Skąd: Grochów
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 12:22   

Biała Cytadela
Pod Kusiem
Życzenie
Podobało mi się narzucenie przez baranka "wytycznych". Większość szortów mnie rozbawiła,i o to (mnie przynajmniej) chodzi :)
_________________
prawdopodobnie najstarsza wiedźma w okolicy.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 14:59   

na pierwszym miejscu zdecydowanie Przebudzenie, niżej
Jeszcze raz się odezwiesz i wracasz na kasę!
Patchwork
Pod Kusiem
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 16:04   

Pucek, Martva, dziękuję. bardzo.
jeszcze raz dziękuję wszystkim nie wymienionym z nicka. następnym razem postaram się być bardziej na bieżąco.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 16:44   

Niespełna 4 godziny. Głosujta, ludziska ;)
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 16:46   

Myśmy spełnili Obywa.. tfu forumiczny obowiązek :D
Forumki i Forumy do dzieła :!: :!: :!: :!:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 17:41   

Przebudzenie do boju :!: :!:
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 18:21   

No, dawać, dawać :mrgreen: Już na was patrzymy :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 18:25   

Nieco ponad 2 godziny. W PKP to dopuszczalne spóźnienie, ale my nie jesteśmy PKP ;P:
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 18:40   

No właśnie. Popieram :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 19:24   

naprawdę powiedzieliście już ostatnie słowo? padł ostatni głos? nie wierzę.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 19:29   

Zdaje się, ze gramy w Przebudzenie pod Kusiem - miła gra ;P:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 20:10   

możecie się znęcać nad sfrustrowanym gospodarzem edycji jeszcze przez pół godziny. dziękuję za trzydziesty pierwszy głos.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 20:51   

I mamy kolejną dogrywkę :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 20:52   

nie mamy. zaraz podam wyniki.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 20:53   

baranek, no jak nie mamy, jak jest dwa po 13? :shock:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Bellatrix 
Batman


Posty: 531
Skąd: Warszawa
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 20:54   

może ten sam autor? :P
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 20:55   

Pewnie Autor ten sam...
Chociaż zdaje się, że miało być po jednym szorcie na głowę.
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 3 Stycznia 2011, 20:55   

Bellatrix, miało być jeden na głowę, no chyba, że to sam baranek. :wink:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group