Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje rzutem na taśmę :)
Autor Wiadomość
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Sierpnia 2010, 23:56   Wakacje rzutem na taśmę :)

Siema
Cóż, nie zawsze wszystko się układa po naszej myśli. Po mojej nie ułożyły się wakacje, wyszło na to, że urlop dostałem dopiero teraz :P
Cóż więc, nie zraziłem się i zacząłem szukać jakiegoś noclegu w jakichś sensownych warunkach, co by dobrze wypocząć. Ale szukać nie znaczy znaleźć. A jak już znaleźć, to akurat zajęte.

Tak więc pomyślałem, że dobrzy ludzie może jaką ideą zarzucą ;)
Poszukuję: pokoju dwuosobowego (mogą być dwa osobne łóżka, może być jedno wielkie łóżko), z łazienką prywatną, żeby wyglądał jako tako (wicie, rozumicie). Internet nawet mi potrzebny nie jest.
Gdzie poszukuję tego pokoju? Chciałem w kotlinie kłodzkiej najpierw, polanica, duszniki, może samo kłodzko? Kto wie. Ale albo zajęte, albo brzydkie, albo cholernie drogie. Potem pomyślałem, że może Krakowiaki mają coś ciekawego do zaoferowania.
Ile chcę przeznaczyć? Cóż, im mniej, tym lepiej, byle poziom jakiś był :P ale raczej nie dam 200zł za pokój.

Jeśli ktoś kojarzy coś w takich okolicach, to będę wdzięczny za jakieś info. A nuż wasz sąsiad pokoje wynajmuje albo coś ;)

Pzdr
Pako

E:
Aha, no i najważniejsze: okres mojego urlopowania to 1-7 września ;)
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 08:23   

Pako, mogę Ci podrzucić telefon do Zawoi, pokoje z łazienkami i balkonami, z tego co pamiętam, chcieli 30 czy 35 zł.
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 08:31   

Podrzuć na priv albo maila, zadzwonić i zapytać zawsze można :) Dzięki
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 13:25   

Byłam w Murzasichlu, jak Ci Tatry odpowiadają, mogę dać kontakt. Wrzesień zwykle bywa całkiem ładny, choć tam jest chłodniej niż na nizinach. Myśmy za nocleg w czwórce płacili 25 zł / os. Łazienki w pokojach są.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 14:50   

W sumie to nawet tu możesz wrzucić, nie wiem czemu nie. Skoro było fajne, to im trochę reklamy nie zaszkodzi. Mi się udało coś znaleźć w Krakowie, a dawno już tam nie byłem, popołudniu powinno się udać ostatnie szczegóły dograć i pewnie tam pojadę. Drożej, ale dawno już chciałem tam zawitać.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 14:56   

Mogę ci polecić fajne miejsce na Ziemi - Czorsztyn, byliśmy na kwaterze "U Ani" http://www.szaflarska.nrs.pl/
Czysto, miło, niedrogo w pobliżu fajna knajpka z wyżywieniem (nawet mieli smażone rydze), okolica rewelacyjna.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 15:17   

No, i vis-a-vis zamek w Niedzicy, w którym straszy inkaska księżniczka ;)

A myśmy tutaj byli:
http://www.zol.pl/noclegi...id=799&jak=solo
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 16:07   

Akurat zamek niedzicki, mimo że ruina, jest sto razy lepszy od Czorsztyna. I płyniesz łódką :D Trzy Korony w zasięgu wycieczki, tama, granica – byłem w 2006 i mi się podobało.
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21972
Skąd: Szmulki
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 16:44   

Ziuta, ekhem a mnie się wydawało że Czorsztyn to ruina a w zamku niedzickim to chyba nawet hotel jest.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 16:58   

Tu: http://roj.pl/ jest fajna książka, "Opowieści Pana Franciszka...". Bardzo dużo o zamku niedzickim i różnych tajemniczych sprawach z nim związanych :D Tak, do stadium ruiny trochę mu jeszcze brakuje. Nawet muzeum tam jest, hotelu nie pamiętam.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 17:02   

Cóż, dzięki za wszystkie propozycje, za rok też są wakacje :) Tymczasem udało mi się rzutem na taśmę zarezerwować dla siebie Kraków. Są drobniutkie niedogodności, ale cóż tam, przynajmniej miejsce do spania zapowiada się ładnie, a i Kraków z chęcią sobie znowu obejrzę, bo mi się bardzo podobał dawno temu, jak tam byłem :)

Ale nie krępujcie się dyskutować, czytam z przyjemnością :)
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 18:13   

Kruk Siwy, pokiełbasiłem. Ruina jest w Czorsztynie i jest fajna. Do niczego natomiast Niedzica. Hotel, a w części do zwiedzania gołe ściany i parę replik. Nuda.

Pako, a kiedy zawitasz do Kraka? Bo mamy tu wielu miłych fantastów, chętnych do kolektywnego picia piwa.
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 18:22   

Ale widok z zamku fajny, i jakieś gadżety z filmu o Janosiku, koło do łamania itp :mrgreen: Tylko przewodnicy już nie tacy jak dawniej, bo mnie tam kiedyś pan Franciszek oprowadzał. To se ne vrati.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Sierpnia 2010, 18:29   

Ziuta napisał/a
Pako, a kiedy zawitasz do Kraka? Bo mamy tu wielu miłych fantastów, chętnych do kolektywnego picia piwa.

Wkraczam w glorii 3. września, odchodzę z tarczą 7. września :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group