Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafał Babraj
Autor Wiadomość
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 30 Lipca 2010, 15:03   Rafał Babraj

Na forum pojawił się nam autor opowiadania z najnowszego numeru SFFiH.

Rafał Babraj - forumowy Nath, autor opowiadania: Ostatni przodek.

Prosimy o przedstawienie się :)
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 31 Lipca 2010, 08:53   

Gratuluję :bravo
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
Nath 
Frodo Baggins


Posty: 103
Skąd: z Warszawy
Wysłany: 31 Lipca 2010, 14:02   

Witam serdecznie :-)

Jak już wspomniał xan4 nazywam się Rafał Babraj, choć w Internecie funkcjonuję jako Nath. Dopiero rozpoczynam swoją pisarską przygodę, opowiadanie "Ostatni Przodek" jest moją drugą publikacją. W maju 2009 roku debiutowałem w Wydaniu Specjalnym "Fantastyki" z opowiadaniem "Nowe (nie)Życie".

Kilka podstawowych informacji o mnie znajdziecie w sierpniowym numerze SFF&H, a gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej, to śmiało pytajcie. W ogóle, gdybyście mieli ochotę podzielić się wrażeniami na temat któregoś z moich opowiadań, to będę bardzo wdzięczny i oczywiście do tego zachęcam.

Także tego...
Pozdrawiam :-)
 
 
Rocky8ao 
Jaskier


Posty: 96
Skąd: Z Polski
Wysłany: 1 Sierpnia 2010, 12:51   

Rafał Babraj -Witaj :D
_________________
Necessitas in loco, spes in virtute, salus in victoria
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 2 Sierpnia 2010, 14:41   

Bądź pozdrowiony, Nath :)

I aby nie było, że życie Autora usłane jest różami, kilka słów. Ciężko mi się czytało "Ostatniego przodka". Nie wiem, może zbyt dużo się w Nim działo? W każdym bądź razie prześlizgnąłem się po fabule i niewiele mi z lektury pozostało. Ale, zabawne, zachęciło mnie to do odkopania NF-WS V 2009. A tam zupełnie inna jakość. "Nowe (nie)Życie" przeczytałem dzisiaj jednym tchem. Udowodniłeś mi, że da się napisać opowiadanie o krwiopijcach w nowy, ciekawy sposób, nie depcząc jednocześnie buciorami legendy :bravo

Jakieś plany wydawnicze w najbliższej przyszłości? :)
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Nath 
Frodo Baggins


Posty: 103
Skąd: z Warszawy
Wysłany: 3 Sierpnia 2010, 11:40   

terebka napisał/a
Bądź pozdrowiony, Nath :)

I aby nie było, że życie Autora usłane jest różami, kilka słów. Ciężko mi się czytało Ostatniego przodka. Nie wiem, może zbyt dużo się w Nim działo? W każdym bądź razie prześlizgnąłem się po fabule i niewiele mi z lektury pozostało. Ale, zabawne, zachęciło mnie to do odkopania NF-WS V 2009. A tam zupełnie inna jakość. Nowe (nie)Życie przeczytałem dzisiaj jednym tchem. Udowodniłeś mi, że da się napisać opowiadanie o krwiopijcach w nowy, ciekawy sposób, nie depcząc jednocześnie buciorami legendy :bravo

Jakieś plany wydawnicze w najbliższej przyszłości? :)


Bądź pozdrowiony i Ty! :)

No cóż, szkoda, że "Ostatni Przodek" nie przypadł Ci do gustu... Po rozmowie z kilkoma czytelnikami wnioskuję, że być może rzeczywiście zbyt wiele się dzieje, ponieważ sporo osób się gubi w trakcie lektury...

Za to bardzo cieszy mnie, że zdecydowałeś się odkopać "Nowe (nie)Życie" i że w tym wypadku wrażenia były pozytywne :-) Co ciekawe, w momencie gdy tekst się ukazał, opinie na forum wymienionego czasopisma były...khem... dość chłodne. Chyba jakaś alergia na wszelkie przejawy wampirów zapanowała. Może rynek jest przesycony? Tym bardziej cieszą mnie Twoje ciepłe słowa na temat opowiadania.

Plany wydawnicze? Pracuję nad nowymi tekstami, najbliżej ukończenia są opowiadanie traktujące o Vincencie i Alveriku (jedni z bohaterów "Nowego (nie)Życia"), a także tekst bardziej współczesny, oscylujący nieco wokół tematyki apokaliptycznej...

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że od skończenia pisania do publikacji jest zazwyczaj dość daleka droga, myślę, że w tym roku raczej nic już mojego się nie pojawi. Ale głęboko wierzę, że w przyszłym uda się pokazać czytelnikom z dwoma lub trzema tekstami :)

Pozdrawiam!
 
 
Nath 
Frodo Baggins


Posty: 103
Skąd: z Warszawy
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2010, 00:33   

Jako, że mam swój własny temat, to nie zawaham się go użyć :-)
Wysłałem dziś do SFFH moje najnowsze opowiadanie pt. "Ap 6, 7-8". Mam nadzieję, że redaktorom się spodoba i niebawem będziecie mogli sami się przekonać jak opowiadanie się sprawuje :-)
Pozdrawiam
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2010, 08:43   

Powodzenia :)
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2010, 09:10   

No powodzenia :)

Ale czy to nie jest trochę stawianie Redakcji przed faktem? Bo co będzie jeśli się nie spodoba? :)
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2010, 12:57   

I to jest dobra wiadomość. Powodzenia życzę :)


Ed. Matrim :twisted:
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Nath 
Frodo Baggins


Posty: 103
Skąd: z Warszawy
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2010, 18:22   

Nie jestem przesądny, więc dziękuję :-) Dam znać, gdy już coś sam będę wiedzieć. Teraz mogę tylko oczekiwać na odpowiedź.

Matrim napisał/a

Ale czy to nie jest trochę stawianie Redakcji przed faktem? Bo co będzie jeśli się nie spodoba? :)


A kimże jest moja skromna osoba, by była w stanie postawić Redakcję przed jakimkolwiek faktem? ;) Swoją drogą, sam jestem ciekaw, jaki będzie odbiór, gdyż jest to moje pierwsze opowiadanie skończone od ponad dwóch lat ("Ostatni Przodek" powstał chyba trzy lata temu)... Mam jednak nadzieję, że będzie to krok naprzód, a nie wstecz.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group