Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
askyroibmA golB
Autor Wiadomość
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Marca 2010, 22:17   askyroibmA golB

Pasywny introwertyk bez inicjatywy, ale porywczy i niecierpliwy furiat. Wrażliwy, ale brutalny. Nieznający się na ludziach, aspołeczny mizantrop, ale zafascynowany zagadkami ludzkiej psychiki. Melancholik z ogromną skłonnością do popadania w nostalgię i depresję, ale obdarzony dużym poczuciem humoru. Enneagramowa czwórkopiątka, ale czasem zachowująca się jak siódemkoósemka. Leniwy, ale wytrwały w zdobywaniu wiedzy i jej przekazywaniu. Lubiący znać się na wszystkim, tylko nie na życiu i nie na tym, co praktyczne i przydatne w życiu codziennym. Uzależniony od internetu, mimo że komputery to dla niego czarna magia. Zafascynowany tym, co odległe, niedostępne, minione, abstrakcyjne, niezwykłe i nietypowe, unikający tego, co powszechnie znane i dostępne. Zatopiony we wspomnieniach z dawnych lat oraz w marzeniach i wizjach przyszłości. Miłośnik przyrody, zieleni i lasów spędzający prawie cały czas w książkach albo przed komputerem. Interesujący się tym, co dalej niż Mars i co dawniej niż 50 lat temu, wprawiany w znużenie i irytację tym, co dzieje się blisko i teraz. Rzadko kiedy pamiętający, co się wydarzyło godzinę temu, dzień temu, tydzień temu, ale bardzo często pamiętający, co wydarzyło się rok temu, pięć lat temu, dziesięć lat temu, piętnaście lat temu. Żyjący we własnym świecie bólu i straty, ale niedopuszczający, by w ponure myśli wpędzali go inni. Często niepragnący ani żyć, ani umierać. Myślący o własnej śmierci, ale i o własnym życiu. Zakochany w "Omenie", "Ringu", "Koszmarze z ulicy Wiązów", "Zielonej Mili" i "Skazanych na Shawshank" miłośnik "Kaczej Zupy", "Nocy w operze", "Śmiejącego się świata" i "Niemego kina". Miłośnik muzyki gotyckiej i celtyckiego folku. Nienawidzący alkoholu piewca obrządku słowiańskiego, miłośnik kultury prawosławnej i wschodniej Słowiańszczyzny. Z wykształcenia i z pasji historyk, z samej pasji astronom, politolog, językoznawca i zoolog w jednym. Antykomunista, antyklerykał, antykatolik, aborcjonista, antypolitpoprawnościowiec, reakcjonista, postępowiec, agnostyk, sceptyk. Przez jednych uważany za lewaka, przez innych za skrajnego prawicowca. Uznawany to za wojującego ateistę, to za obrońcę religii i uczuć religijnych. Przez niektórych uważany za kosmitę i/lub klona Christophera Walkena, sam uznający się raczej za klona Tomasza Beksińskiego.

Taki właśnie jestem. Targany przez wewnętrzne sprzeczności, złożoną osobowość i takiż charakter, dla niektórych odpychający, dla innych fascynujący. Ekscentryk, arcydziwak, obrazoburca, lubiący być a contra i mieć własne zdanie i własne pasje.

To na razie tyle. Później coś dopiszę. Póki co zapraszam do komentowania.
 
 
feralny por. 
Trurl

Posty: 4761
Skąd: garaż hermetyczny
Wysłany: 16 Marca 2010, 22:20   

No tośmy się doczekali ;P:
_________________
Trust me, I'm a doctor...
 
 
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Marca 2010, 22:27   

To znaczy, że czekaliście? o_O
 
 
feralny por. 
Trurl

Posty: 4761
Skąd: garaż hermetyczny
Wysłany: 16 Marca 2010, 22:29   

No pewnie, już po pierwszych Twoich postach Fidel chciał, żebyś sobie swój wątek założył i baraszkował w nim do woli :wink: . Nie pamiętasz?
_________________
Trust me, I'm a doctor...
 
 
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Marca 2010, 22:32   

Nie - Fidel sam założył mi temat pt. "Terytorium Ambioryksa". A założenie bloga proponował mi dareko. Jak na ironię, chcieli tego ci, którzy mnie najbardziej nie lubili. Choć przyznam, że zanim dareko mnie obraził i przyrównał do hitlerowców i stalinowców, oceniałem go inaczej i ceniłem go.

Co do Fidela, to on też ma swojego bloga, a jednak jakoś wypowiada się też w wielu innych tematach.
 
 
feralny por. 
Trurl

Posty: 4761
Skąd: garaż hermetyczny
Wysłany: 16 Marca 2010, 22:34   

Ambioryks napisał/a
Co do Fidela, to on też ma swojego bloga, a jednak jakoś wypowiada się też w wielu innych tematach.
Ty też :lol:
_________________
Trust me, I'm a doctor...
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 16 Marca 2010, 23:26   

może ten też zamkną
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Marca 2010, 23:31   

Ambioryks napisał/a
Póki co zapraszam do komentowania.


Ale czego?
I będą zdjęcia w bikini?
I głosowałeś juz na szorty?
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 16 Marca 2010, 23:35   

Dajcie mu żyć. :wink:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 16 Marca 2010, 23:37   

Ambioryks napisał/a
Jak na ironię, chcieli tego ci, którzy mnie najbardziej nie lubili.
ech ty mistrzu ironii
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 17 Marca 2010, 07:54   

Och, ach, uch, aleś Ambi wypiął zadek :lol:
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 17 Marca 2010, 09:24   

Jak rany, czytając pierwszego posta niemal wpadłem w depresję. Ależ to wzruszające.
 
 
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:09   

feralny por. napisał/a
Ty też :lol:

Teraz tak. Ale Fidel ma go dłużej - poza tym jemu nikt nie założył analogicznego tematu, jak on mnie.
Martva napisał/a
Ale czego?

Czegokolwiek, co już napisałem. Ale fakt - póki co napisałem mało, więc cuś dodam.

Jak już pisałem, gdy rejestrowałem się na tym forum, byłem przekonany, że 95% jego użytkowników to osoby mniej więcej w moim wieku, tak gdzieś od 18 do 25 lat - bo myślałem, że prawie wyłącznie w takim wieku można interesować się fantastyką i fascynować się horrorami (np. mój starszy, choć w młodości obejrzał kilka horrorów, teraz w ogóle ich nie ogląda i nie interesuje się nimi), i że np. 30-latek interesujący się fantastyką to już staruch, zwłaszcza jeśli udziela się na forach o tematyce fantastycznej. Na początku dawałem poszczególnym użytkownikom następujący wiek:

Fidel - 17 lat (kiedy napisał, że już ukończył studia, było to dla mnie szokiem - wydawało mi się, że tak chamscy mogą być wyłącznie gimnazjaliści i licealiści)

Adanedhel - 20 lat.

dzejes - 25 lat.

hrabek - 24 lata.

dalambert - 22 lata.

Agi - 21 lat.

NURS - ok. 35 lat (zakładałem, że skoro jest redaktorem, to jest najstarszy, a w każdym razie jednym z najstarszych).

shenra - 25 lat.

Miria - 23 lata.

nureczka - 19 lat.

Kruk Siwy - 24 lata.

Rafał - 23 lata.

mBiko - 21 lat.

feralny por. - ok. 30 lat.

ilcattivo13 - 28 lat.

pucek - 24 lata.

ihan - 20 lat.

W większości przypadków, nadal nie wiem dokładnie, o ile się pomyliłem. I nie wiem, czy w paru przypadkach trafiłem - choć po jakimś czasie założyłem, że większości dałem mniej lat niż mają w rzeczywistości.
Martva napisał/a
I będą zdjęcia w bikini?
I głosowałeś juz na szorty?

Przyznam, że choć przeglądnąłem te tematy, to nie za bardzo się orientuję, o co w nich chodzi. Z zasady nie udzielam się w tematach konkursowych lub konkursopodobnych i nie wiem, jakie zasady tam panują. Może mi ktoś wyjaśnić?
Rafał napisał/a
aleś Ambi wypiął zadek

W którym fragmencie mojego posta widzisz to "wypięcie"? Zacytujesz?
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:16   

Ambioryks napisał/a
Agi - 21 lat.

Pierwszy raz ktoś uważa mnie za młodszą od mojej córki :bravo
Moja próżność kwiczy z uciechy.
Swoją drogą, gdybyś włożył choć trochę wysiłku w poczytanie Forum to nie wyciągałbyś tak mylnych wniosków co do wieku użytkowników, bo większość z nas jeśli nie wprost, to pisząc o faktach ze swojego życia informuje o tym ile w przybliżeniu ma lat.
Ambioryks napisał/a
Fidel - 17 lat (kiedy napisał, że już ukończył studia, było to dla mnie szokiem - wydawało mi się, że tak chamscy mogą być wyłącznie gimnazjaliści i licealiści)

Nawet na blogu nie używaj tak dosadnych personalnych sformułowań. Mod Ci to mówi.
Ostatnio zmieniony przez Agi 17 Marca 2010, 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:17   

A ja nie zostałem uwzględniony? :(
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:20   

Agi, bo na paru innych forach moderatorki mają np. 16 lub 25 lat. W każdym razie w tych granicach.

Chal-Chenet, powiedzmy, że jakieś 23 lata. Dużo się pomyliłem?
 
 
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:22   

Ambioryks napisał/a
nureczka - 19 lat

Cofam wszystko złe, co kiedykolwiek napisałam na temat Ambioryksa. Jest cudowny!
_________________
Zapraszam do odwiedzania mojej strony oraz bloga
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:22   

Ambioryks napisał/a
Agi, bo na paru innych forach moderatorki mają np. 16 lub 25 lat. W każdym razie w tych granicach.

Ambioryks [próżność mode on]Ja jestem wyjątkowa i niepowtarzalna[próżność mode off] :mrgreen:
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:24   

Ambioryks napisał/a
Przyznam, że choć przeglądnąłem te tematy, to nie za bardzo się orientuję, o co w nich chodzi. Z zasady nie udzielam się w tematach konkursowych lub konkursopodobnych i nie wiem, jakie zasady tam panują. Może mi ktoś wyjaśnić?


Zaglądasz do działu 'spodenki', znajdujesz najnowszy temat szortowy (albo klikasz odpowiedni link w moim podpisie), czytasz szorty, klikasz najlepsze wg Ciebie w ankiecie i 'wyślij głos', a potem do każdego szorta pół strony komentarza. No dobrze, ewentualnie starczy kilka zdań. Nic specjalnie trudnego, na pewno ogarniesz :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:39   

Ambioryks napisał/a

Chal-Chenet, powiedzmy, że jakieś 23 lata. Dużo się pomyliłem?

O 3. ;)
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:46   

Ambioryks napisał/a
dalambert - 22 lata.

o 41 - pikuś :mrgreen:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:46   

A ja, a ja?
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:47   

dalambert, wtedy równo o 40 - bo to było rok temu.

Virgo C., chyba jakieś 25-26.
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:48   

Kurde, trafił :(
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:52   

Może spojrzał w twój profil, na przykład :)

Ekhem. Szorciki.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 17 Marca 2010, 11:55   

Hm. No właśnie. Mnie się wydawało, że najłatwiej sprawdzić w profilu "kto ma ile", jeśli chce się wiedzieć. O ile profil się przyznaje oczywiście :)
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Marca 2010, 12:11   

Martva napisał/a
Może spojrzał w twój profil, na przykład

Nie. Strzelałem.
Martva napisał/a
Szorciki.

Dobrze, ale przeczytanie tego wszystkiego po kolei zajmuje trochę czasu. Proszę o trochę cierpliwości.
Matrim napisał/a
najłatwiej sprawdzić w profilu kto ma ile

Wielu użytkowników nie ma podanej daty urodzin w profilu. Tylko niektórzy mają.
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 17 Marca 2010, 12:14   

Ambioryks, a Ty masz 18-25 czyli ile?
 
 
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Marca 2010, 12:15   

22. Mam podane w profilu.

A Ty ile?

edit: sprawdziłem, że Ty też masz podane w profilu.
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 17 Marca 2010, 12:18   

Hm.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group