Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Cielesne odbicie szortów - głosowanie do 21.03

Lustereczko, powiedz przecie, kto najpiękniejszy jest w ankiecie?
Być pięknym
3%
 3%  [ 4 ]
Największy strach
3%
 3%  [ 4 ]
Zieleń jej oczu
5%
 5%  [ 6 ]
Zakupy
12%
 12%  [ 13 ]
Danael
15%
 15%  [ 16 ]
Gdzie twe ciało porzucone
1%
 1%  [ 2 ]
Błąd odczytu
0%
 0%  [ 1 ]
Przypadek Ulricha
11%
 11%  [ 12 ]
Gwiezdne zwierciadło
3%
 3%  [ 4 ]
Lubię, kiedy kobieta
16%
 16%  [ 17 ]
Odwieczny wróg
3%
 3%  [ 4 ]
Gabinet śmiechu
2%
 2%  [ 3 ]
Niezwykły dzień Jana Nowaka
17%
 17%  [ 19 ]
Przeznaczenie
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 106

Autor Wiadomość
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 21 Marca 2010, 19:38   

Agi, jak zwykle :mrgreen: Aż się zastanawiałam, gdzie się podziali, głosowacze last minute :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Marca 2010, 19:52   

Teraz jeden skromny głos może zadecydować o czyjejś literackiej karierze :D Wygrany bierze wszystko! Podgrzejcie temperaturę
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 21 Marca 2010, 19:54   

Pół godziny do zamknięcia lokali wyborczych :!:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
omeggi 
Sky Captain


Posty: 169
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Marca 2010, 19:54   

moje głosy idą na: :)

Danael
Zakupy
Przypadek Ulricha i
Lubię gdy kobieta
 
 
marekz 
Vampirella


Posty: 587
Skąd: z Bylekąd
Wysłany: 21 Marca 2010, 19:56   

Punkty dla:

Największy strach
Zieleń jej oczu
Zakupy
Gabinet śmiechu
_________________
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Marca 2010, 19:56   

Zieleń jej oczu, Danael, Gabinet śmiechu
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 21 Marca 2010, 19:59   

Łał :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 21 Marca 2010, 20:04   

Ostatnie 20 minut, różnice między pierwszą trójką minimalne.
Kto jeszcze nie głosował?!!!
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 21 Marca 2010, 20:08   

DO raportu szortomaniacy i NNy :!: Potrzebują Was po drugiej stronie lustra :!:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Marca 2010, 20:12   

Końcówka ostra, autorom pewnie skoczyło ciśnienie
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 21 Marca 2010, 20:15   

Niekoniecznie. ;)
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 21 Marca 2010, 20:27   

No i wszystko jasne! Gratuluję zwycięzcy, bardzo zasłużenie wygrał. :bravo :bravo :bravo
Drugie miejsce, przypuszczam że wiem do kogo należy, również bardzo gratuluję. :bravo :bravo
Na trzecie co prawda nie głosowałam, bo mi puenta zgrzytnęła, ale to też niezły szort. :bravo
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Marca 2010, 20:59   

Po emocjonującej końcówce czas na rozstrzygnięcie.

1. Miejsce pierwsze, zebrawszy 19 punktów, zajmuje Matrim i Jego gogolowsko-czechowowski w duchu " Niezwykły dzień Jana Nowaka" :bravo :bravo :bravo :bravo

2. Na miejscu drugim Martva z 17 punktami za nastrojowy i subtelny szort "Lubię, kiedy kobieta" :bravo :bravo :bravo

3. Na miejscu trzecim shenra i jej drapieżny, mroczny "Danael", który zebrał 16 punktów. :bravo :bravo


Kolejne miejsca zajęli:

4. "Zakupy" (13 p.), napisany przez tajemniczą osobę, która zastrzegła sobie anonimowość. :bravo

5."Przypadek Ulricha" (12p.) Stormbringera :bravo

6." Zieleń jej oczu" (6) terebki :bravo

7. Tutaj prawdziwy tłok. Po cztery punkty zebrali:
"Być pięknym" feroluce :bravo , "Największy strach" Lynx :bravo , "Gwiezdne zwierciadło" Marcina Roberta :bravo i "Odwieczny wróg" Chal-Cheneta :bravo

8. "Gabinet śmiechu" (3) mada :bravo

9."Gdzie twe ciało porzucone"(2) khamenei :bravo

10. "Przeznaczenie"(1) PP :bravo i "Błąd odczytu"(1) Radka :bravo


Gratulacje dla głosujących i komentujących, nie było nudy. I oto moment, kiedy Wasz ulubiony prowadzący oddaje mikrofon Matrimowi, który teraz będzie decydował o kształcie konkursu. ;P: Matrim, od teraz Ty tu rządzisz.
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 21 Marca 2010, 21:05   

gratulacje :bravo :bravo :bravo
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
xan4 
Tatuś Muminków


Posty: 5116
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 21 Marca 2010, 21:06   

Gratulacje :D
Matrim :bravo :bravo :bravo
Martva :bravo :bravo
shenra :bravo

oraz moje specjalne dla mada :bravo :D tym razem ja Ci złożyłem pocałunek śmierci.

Specjalne wyróżnienie dla Stormbringera i terebki.

To była dobra edycja, mam nadzieję, że następna też taka będzie :) zwłaszcza, że skrócenie czasu głosowania nie zmniejszyło ilości głosów, a przynajmniej skróciło lekko nudę, która zawsze była w środku głosowania.

Brawa dla szortopisaczy, głosujących i oceniających.
Ostatnio zmieniony przez xan4 21 Marca 2010, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 21 Marca 2010, 21:08   

Matrim świetnie :!: :bravo :bravo :bravo :bravo Należało Ci się, a teraz strzeż się wyjadaczy szortowych, o Ty najnowszy nasz reformatorze :mrgreen:

Martva indeed klimacik, jakich można pozazdrościć :mrgreen: :bravo :bravo :bravo

shenro okrutniku Ty, co gałki oczne wyrywasz :bravo :bravo 8)

Wsiem pozostałym szortowymiataczom :bravo i oby tak dalej.

Radek rozszyfruj mi Twojego szorta :mrgreen: Pliiiiiiiz :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Marca 2010, 21:11   

Matrim, gdybym była odrobinę mniej zakochana w sobie, mogłabym powiedzieć że przegrać z Tobą to przyjemność, ale że nie jestem, to tylko gratuluję :bravo świetny szort, naprawdę.
shenra, do ostatniej chwili czułam Twój oddech na szyi, ale w sumie co tu będę wyciągać nasze prywatne sprawy ;) gratulacje :bravo
Bardzo dziękuję współautorom, głosowaczom, oraz przede wszystkim komentatorom :)
<dyg>
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 21 Marca 2010, 21:12   

Martva napisał/a
shenra, do ostatniej chwili czułam Twój oddech na szyi, ale w sumie co tu będę wyciągać nasze prywatne sprawy gratulacje
Co racja to racja, bo ostatnim razem, jak wypłynął wątek z gryzieniem, to Kruk lunetę kupował :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 21 Marca 2010, 21:19   

jewgienij napisał/a
2. Na miejscu drugim Martva z 17 punktami za nastrojowy i subtelny szort Lubię, kiedy kobieta

Wiedziałam, wiedziałam. :D Martva jesteś rozpoznawalna :bravo
Matrim, jeszcze raz serdecznie gratuluję :bravo
shenra, serdecznie gratuluję :bravo
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 21 Marca 2010, 21:44   

Gratulacje wszystkim uczestnikom wyścigu na drugą stronę lustra, w szczególności Matrimowi, Martvej i shenrze :bravo :bravo :bravo

I dziękuję za głosy. Tutaj specjalne podziękowania dla mada, którego oszczędność w komentarzu, przyznam, mile mnie zaskoczyła :D
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 21 Marca 2010, 22:03   

Jewgienij, dziękuję, postaram się nie zawieść.

:bravo :bravo :bravo Martva - doceniam słowa uznania ;) Głosowałem na Twój szort, więc tym bardziej się cieszę, że stanęłaś na pudle. Blisko było do tego, byśmy się zamienili miejscami.

shenra - drugi raz gratulować nie będę :twisted: I czego się mam bać? Ja w następnej edycji udziału nie biorę ;)
Spoiler:


:bravo dla uczestników i oceniających

Osobne podziękowania <ukłon> dla Mirii, xana i marcolphusa (zazdrośnicy ;) ), Lynx, Sekutnicy, teddy'ego, baranka, feroluce, Witchmy, Agi, Pucka, terebki, shenry, Ellaine i eNeNom, którzy oddali swoje głosy na Nowaka.

Zaskoczyła mnie wielość interpretacji tej historii. Nie spodziewałem, bo mimo obietnic dawanych sobie, że tym razem napiszę coś tydzień przed terminem, do pisania usiadłem "za kwadrans dwunasta". Jeszcze raz dziękuję i gratuluję :bravo

Temat kolejnej edycji się wymyśla. Postaram się najpóźniej do jutra.
 
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 21 Marca 2010, 22:33   

Gratuluję zwycięzcy i pozostałym podiumowiczom. :bravo :bravo :bravo
(Z tej trójki głosowałem tylko na tekst shenry, i dla niej szczególne brawa. :bravo )

Szacunek także dla reszty stawki, w tym zwłaszcza dla moich osobistych faworytów tej edycji, czyli dla tajemniczego autora "Zakupów" (Szkoda, że się ta osoba nie zdecydowała na ujawnienie, ciekawym kto napisał tak dobry tekst...); Stormbringera i feroluce.

Ps. Dziękuję za te 4 głosy oddane na mój tekst, szkoda tylko, że wszystkie 4 od NNów. Ironia losu. :|
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 21 Marca 2010, 22:37   

Chal-Chenet napisał/a
Dziękuję za te 4 głosy oddane na mój tekst, szkoda tylko, że wszystkie 4 od NNów. Ironia losu. :|

Chal-Chenet, może Ci na pw napiszą?
 
 
Radek 
Tom Bombadil

Posty: 46
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21 Marca 2010, 22:40   

Serdecznie dziękuję Czytelnikom i Współkonkursowiczom za kubełek zimnej wody.

Cytat
xan4
fajny początek, opis ciała i umysłu, potem niestety coraz gorzej,
no i końcówki nie zrozumiałem, hmm, ciekawe.


Końcówka, czyli puenta, której nie było, opowiada, że bohater nabawił sie problemów neurologicznych na skutek eksperymentów z "kopiowaniem pamięci". Problemy te - można je sobie wyobrazić jako zwarcia na synapsach - powodują okresowe ataki padaczkopodobne. Bohater zwalcza te ataki za pomocą tajemniczego wihajstra (To znaczy, że resetuje sobie mózg? Mnie nie pytajcie.), który jednakowoż również powoduje skutki uboczne w postaci utraty świadomości, czasowych omdleń itp itd. Wiem, wiem - tandeta i amatorszczyzna.

Cytat
marcolphus
ciekawe, że tematyka podobna jak szort wcześniejszy Ale nie w moim typie


Trudno

Cytat
khamenei
Ale powiedzcie mi proszę jedną rzecz, czy ja za mało kojarzę, czy też nie widzę tu lustra? Nawet specjalnie 2 razy przeczytałem i nic!

Sekutnica
Zapowiadało się nieźle, ale im dalej brnęłam w tekst, tym mniej byłam nim zainteresowana. Brak luster, brak puenty – nie dla mnie.

shenra
w sumie to nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, a starałam się bardzo. Jako takiego lustra faktycznie tu nie ma, ale pokuszę się o nadinterpretację, że ten obraz na monitorze (w ramach metafory) ma sugerować, że to co widzimy jest odbiciem rzeczywistości (odbicie-lustro). Jeżeli nie to miło się było wydurnić Generalnie szort mnie nie wziął, bo jest przegadany. Pomysł mógł być niezły, gdyby w międzyczasie nie zaginął w akcji.


shenra, jesteś wielka! Bez bicia przyznaję, że problem luster w zasadzie zlekceważyłem, skupiając się na problemach ciał i umysłów. Ale właśnie w tym miejscu zrobiłem delikatną aluzję do luster. W wersji brudnopisowej w tym zdaniu napisałem coś w rodzaju: "odbicie wewnętrznych procesów na monitorze", ale w fazie korekt i skracań uznałem, że to nie ma sensu i zostawiłem tylko "obraz na monitorze". Bardzo dziękuję za wnikliwą lekturę.
Szort przegadany i bezpuentowy - cóż, biję się w pierś.

Cytat
Chal-Chenet
Nie przepadam za tematyka komputerową, pewnie też dlatego ten tekst, o tematyce okołokomputerowej właśnie, nie potrafił mnie zainteresować.


A tu się z Szan. Recenzentem nie zgodzę. Komputery to tylko sztafaż, tematyka tego szorta jest raczej około-kognitywistyczna. No, ale wykonanie położyło pomysł, jak to kilka osób zauważyło.

Cytat
baranek
przez chwilę myślałem, że to dalszy ciąg poprzedniego. I to właściwie wszystko, co chciałem o tym szorcie napisać.


Trudno.

Cytat
feroluce
Pomysłowy, ciekawie napisany. gdyby nie końcówka. Proszę, Autorze, nie zarzynaj więcej tekstu w tak głupi sposób. Proszę... normalnie, aż żal ściska.

terebka
Dobry język i w zasadzie tyle. Nie porwało.

Matrim
Ciekawy pomysł, ale nic z niego nie wynika. Być może w dłuższej formie by się sprawdził, ale tutaj zabrakło miejsca. Cała akcja w dialogu – sztuczne, a na dodatek nie wiadomo po co i o co.


Dziękuję za kilka ciepłych słów i przepraszam za zawód. Na szczęście w tej edycji było kilka naprawdę świetnych szortów i kilka całkiem niezłych. Pozdrawiam także khamenei, któremu widocznie ta sama muza podszepnęła pomysł.

Osobne podziękowania składam litościwemu NN, ktory przyznał mi jeden, jedyny punkcik. No i tradycyjnie dziękuję: mamie Whitney Houston, ochroniarzowi Whitney Houston i dilerowi Whitney Houston.

Gratulacje dla zwycięzców. Fajna edycja i emocjonująca końcówka.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 21 Marca 2010, 22:40   

Agi, miło by było, ale to przypuszczalnie mało prawdopodobne.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Chal-Chenet 21 Marca 2010, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 21 Marca 2010, 22:41   

Matrim, Martva, shenra, :) :bravo :bravo :bravo
Dziękuję wszystkim współuczestnikom i głosowaczom :) Jak zwykle to była przyjemność :)
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 21 Marca 2010, 22:50   

gratulacje dla wszystkich, którym się chciało. pisać, czytać, głosować. i oby tak dalej, czego sobie i pozostałym szortomaniakom życzę.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
ivaine 
Polska odpowiedź na Japonię


Posty: 809
Skąd: ze snów
Wysłany: 22 Marca 2010, 00:30   

Gratulację dla wszystkich autorów, edycja była naprawdę niezła :D . Teraz pozostaje tylko czekać na nowy temat...
_________________
Dusza dobiera sobie Towarzystwo -
I - zatrzaskuje Drzwi -
Jak Bóg - ma w sobie prawie Wszystko -
A z Reszty sobie drwi -
 
 
PP 
Gollum

Posty: 17
Skąd: RŚ
Wysłany: 22 Marca 2010, 07:53   

Gratuluję podiumowiczom. :bravo :bravo :bravo
Dziękuję za uwagi. Wezmę je sobie do pamięci.
I za punkcik na osłodę również. Przynajmniej jakieś miłe skojarzenia mój tekst wywołał. :-)

Zaraz, jak to było:
Za wszystkie błędy szczerze żąłuję i postanawiam się poprawić!

Radek, to jak... Ostatni będą pierwszymi?
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 22 Marca 2010, 08:01   

ivaine, na który znów nic nie napiszesz :mrgreen:

Radek napisał/a
shenra, jesteś wielka!
Nie przesadzajmy :mrgreen: Ale szczerze, nie mogłam uwierzyć w to, że tak zupełnie ktoś pominął pół tematu ;P: Zrzuciłam to na karb mojego "słabo inteligentnego" dnia i stwierdziłam. Ha! szczerze cieszę się, jak dzik, że udało mi się trafić w lustra, które notabene wyciąłeś :mrgreen: nawet jeśli szort jako taki mi nie podszedł. :wink: Next time więcej pokaż, mniej mów ;P:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group