Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Cielesne odbicie szortów - głosowanie do 21.03

Lustereczko, powiedz przecie, kto najpiękniejszy jest w ankiecie?
Być pięknym
3%
 3%  [ 4 ]
Największy strach
3%
 3%  [ 4 ]
Zieleń jej oczu
5%
 5%  [ 6 ]
Zakupy
12%
 12%  [ 13 ]
Danael
15%
 15%  [ 16 ]
Gdzie twe ciało porzucone
1%
 1%  [ 2 ]
Błąd odczytu
0%
 0%  [ 1 ]
Przypadek Ulricha
11%
 11%  [ 12 ]
Gwiezdne zwierciadło
3%
 3%  [ 4 ]
Lubię, kiedy kobieta
16%
 16%  [ 17 ]
Odwieczny wróg
3%
 3%  [ 4 ]
Gabinet śmiechu
2%
 2%  [ 3 ]
Niezwykły dzień Jana Nowaka
17%
 17%  [ 19 ]
Przeznaczenie
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 106

Autor Wiadomość
Stormbringer 
Marsjanin


Posty: 2243
Skąd: inąd
Wysłany: 22 Marca 2010, 08:12   

Gratulacje dla wszystkich i dzięki za głosy na "Ulricha". :) Przez chwilę obawiałem się, że uczestnicy jednak wystraszyli się tego skróconego terminu, ale na szczęście finisz był dramatyczny i obfitował w emocje. Matrim, wymyśl jakiś fajny temat. :)
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 22 Marca 2010, 09:37   

Ojej, aleście wczoraj podgonili z głosowaniem :)

Gratulacje Matrim, Martva i Shenra :D :bravo :bravo :bravo
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
khamenei 
Zombie Lenina


Posty: 495
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22 Marca 2010, 09:48   

Po pierwsze: wielkie gratulacje całej pierwszej trójce! Dwa wytypowane przeze mnie, więc się cieszę.

Po drugie: To jak? Za chwilę rusza kolejna edycja i mamy konkurs co 3 tygodnie, czy też czekamy tydzień, aby ochłonąć?

Po trzecie, kilka komentarzy do komentarzy do mojego szorta:
xan4 napisał/a
po pierwsze nie zrozumiałem

No jak? ;) Niemożliwe.

Radek napisał/a
Zauważylibyście, gdyby zmieniono Wam linie papilarne? Ja na pewno nie.

Agi napisał/a
Nie ma takiej możliwości, żeby spojrzeć na rękę i wiedzieć czy linie papilarne są zgodne.

Rzecz jasna nie chodziło mi o odciski palców, bo to trzeba być naprawdę jakimś spostrzegawczym maniakiem. Chodziło mi o linie papilarne na dłoni. Rozumiecie, takie kreski pod palcami, z których wróżą Cyganki. Uważam, że człowiek jest w stanie poznać, patrząc na dłonie, że linie nie należą do niego. Proste, widzi je całe życie. Sprawdziłem na otaczających mnie osobach: mają całkowicie inne od moich i rzuca się to w oczy. Co innego natomiast mówić o czyichś dłoniach, dopasowywać sratatata. Mnie chodzi jedynie o porównanie moje-niemoje.

baranek napisał/a
Bo jeśli bohater widział swoje odbicie w lustrze, to czemu był zdziwiony, kiedy wyczuł wystające z karku przewody?

Matrim napisał/a
Bohater jakoś mało rozgarnięty: kable wystające z ciała zauważa dopiero po godzinie łażenia w kółko, to samo z pokojem – widzi białe ściany, a dopiero później ścianę lustrzaną. Po lekturze byłem chyba bardziej skołowany niż główny bohater.

Cóż, skoro takie komentarze się pojawiają, to jasny sygnał, że niezbyt dokładnie opisałem sytuację. Czemu nie czuł przewodów? Chciałem by wynikało to z prostego faktu, że bohater mało kojarzy, ledwo widzi na oczy, nie potrafi utrzymać równowagi, chce mu się rzygać, więc nie poczuł ich wcześniej. No a w lustrze karku nie widać.
Matrim, "po godzinie łażenia w kółko"? Jakiej godzinie? Tak, widzi białe ściany, a potem lustrzaną, bo najpierw leżał i niewiele ogarniał, zarówno umysłem jak i wzrokiem, a dopiero jak wstał i wysilił wzrok, to zauważył tę lustrzaną. Jak już mówiłem, może niedokładnie opisałem, lecz - przyznam - wydawało mi się to oczywiste.

Byłem pod wrażeniem liczby i jakości komentarzy, naprawdę dobrze. Wielkie dzięki wszystkim, którzy pokwapili się napisać zdanie lub więcej. Dało mi to dużo do myślenia!
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Marca 2010, 10:29   

khamenei napisał/a
Chciałem by wynikało to z prostego faktu, że bohater mało kojarzy, ledwo widzi na oczy, nie potrafi utrzymać równowagi, chce mu się rzygać, więc nie poczuł ich wcześniej. No a w lustrze karku nie widać.

Tym bardziej kłóci się z logiką informacja, że zauważył nieswoje linie papilarne.
 
 
khamenei 
Zombie Lenina


Posty: 495
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22 Marca 2010, 10:51   

Według ciebie.
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Marca 2010, 10:53   

Owszem, według mnie. Nigdy nie wyrażam cudzego zdania.
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 22 Marca 2010, 10:54   

khamenei napisał/a
Jakiej godzinie?


Przerysowałem, ale chodziło mi o to, że sporo czasu mu to zajęło. Nawet biorąc pod uwagę kiepski stan fizyczny, jeśli coś się do ciebie przyczepi, to to czujesz. Szczególnie jeśli są to kable podłączone do potylicy - dyskomfort byłby pewnie dość spory :)

Sprawa ścian - chodziło mi tylko o to, że jeśli jedna ze ścian była lustrzana, to automatycznie przyciąga wzrok, powiększa pomieszczenie. Jeśli była od podłogi po sufit, to widać by było nie dwa pokoje, a jeden podwójny. Tak to sobie ja wyobraziłem i dlatego mi ten opis zgrzytnął. Nie narzucam ci swojej interpretacji.

khamenei napisał/a
jest w stanie poznać, patrząc na dłonie, że linie nie należą do niego

Ja bym raczej poznał po braku włosów, albo innych paznokciach :twisted: Swoich linii nie poznałbym na pewno, choć od wczoraj zacząłem im się przyglądać ;)
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
khamenei 
Zombie Lenina


Posty: 495
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22 Marca 2010, 11:03   

Przyglądaj, przyglądaj, ale nie za dużo, bo uknucie teorii spiskowej murowane ;) .

Co do ścian, no to kwestia wyobraźni, za dużo pole do jej popisu pozostawiłem. Chciałem pokazać, że bohater nie widział za dobrze na początku, no i rzecz jasna z pozycji leżącej widzisz niewiele, w szczególności nic za sobą. No ale mniejsza.

Teraz tak patrzę: paznokciach, powiadasz? Ciekawe, ja na swoje w ogóle uwagi nie zwracam, albo nie wiem o tym haha. Do głowy by mi nie przyszło, że mógłbym siebie "nie poznać" po paznokciach.
 
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 22 Marca 2010, 11:07   

khamenei, jedni mają płytki duże, inni malutkie - już to w tekście zasugerowane by wyjaśniło sprawę. O poobgryzanych, poszarpanych skórkach, czy innych bliznach po psie lub kocie nie wspominając. Jakby paznokcie były polakierowane, to to też by było zaskoczenie :)
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 22 Marca 2010, 13:02   

Gratulacje dla:

Matrima, :bravo :bravo :bravo :bravo Martvej :bravo :bravo :bravo i shenry :bravo :bravo

oraz pozostałych współkonkursowiczów. :bravo

Specjalne zaś brawa dla nowego uczestnika spodenkowych zmagań – Radka. :bravo
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Marca 2010, 22:52   

To ja tylko w komentarzu odautorskim napiszę że było jak miało być. Tak jak zauważyła feroluce, szort jest sztampowy, kiczowaty, schematyczny etc, a bohaterka jest nijaka. A jest jak jest, bo miało być absolutnie uniwersalnie. Tak żeby każdy mógł tam odnaleźć trochę z siebie i w ogóle blablabla. I tak, uważam że dużo łatwiej się zakochać wiosną, bo to diablo pozytywna pora roku.
W ogóle był to pierwszy pomysł który przyszedł mi do głowy, stwierdziłam jednak że jest do kitu i napisałam o czym innym. I w ostatniej chwili postanowiłam że jednak spróbuję. Pół godziny, tradycyjnie zero korekty niemal :oops: nie odleżał się, tytuł jest jaki jest, bo lubię ten tytuł, a poza tym bardzo się spieszyłam.
Po przeczytaniu na zimno uznałam że jest emo i cosmo i w ogóle co ja zrobiłam, ale cóż, bardzo się cieszę że się podobało :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 26 Marca 2010, 06:33   

Martva, rozpoznałam Twój tekst gdzieś przy trzecim zdaniu, a ujął mnie nastrojem i wiosennym optymizmem.
Też czasem lubię odrobinę kiczu i emo :wink:
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Marca 2010, 23:04   

Ej, bo teraz od dobrych paru dni się nie mogę zdecydować czy to dobrze, że jestem rozpoznawalna, czy wręcz przeciwnie ;)
I napiszę kiedyś romans. Może paranormal nawet. Och, jakie to będzie zue ^^
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 30 Marca 2010, 08:02   

:bravo :bravo gratulacje :)
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group