Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
UFO i inne tajemnice

Wierzysz w UFO?
Wierzę wiarą głęboką i czystą.
16%
 16%  [ 6 ]
To bzdury i brednie.
19%
 19%  [ 7 ]
Coś jest na rzeczy, należy to wyjaśnić naukowo.
63%
 63%  [ 23 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
gorat 
Modegorator


Posty: 13821
Skąd: FF
Wysłany: 3 Wrzeœśnia 2008, 23:33   

:mrgreen: Też dobre!
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 10:37   

Tequilla napisał/a
podróżników z równoległych wszechświatów ( wbrew pozorom to nie to samo co poprzednie),

To już też sceptycy bo o takich rzeczach to fizyka kwantowa mówi :mrgreen: , wiesz te kilkanaście wymiarów i takie tam... ma to niejaki sens - jakbyśmy postrzegali obiekt 6-wymiarowy? ;-)

Tequilla napisał/a
Czy obce cywilizacje naprawdę miałyby na tyle cierpliwości, żeby latać tu od tak dawna tylko po to, żeby sobie na nas popatrzeć?

To już Strugaccy wymyślili a przed nimi pewnie jeszcze ktoś:

Kosmici przylecieli i postanowili zając się nasz cywilizacją. To dzięki nim nastąpił tak gwałtowny jej rozwój. Oczywiście od początku nie mogą się odkryć, nie mogą znacząco wpływać na naszą cywilizację - cała ich pomoc to subtelne wpływy. Pełne odkrycie się skończyłoby się katastrofą ( naszą ).
Parę własnych wpadek sami zmienili w Roswell i porwania przez kosmitów aby wyjaśnić jakoś opinii publicznej o co biega...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 11:38   

Dunadan napisał/a
jakbyśmy postrzegali obiekt 6-wymiarowy? ;-)

Jak obwarzanek ;P:

Dunadan napisał/a
Kosmici przylecieli i postanowili zając się nasz cywilizacją. To dzięki nim nastąpił tak gwałtowny jej rozwój...

Ciekawi mnie, w jaki sposób by sterowali naszym rozwojem. Może na przykład ucząc odpowiednich ludzi, albo podstawiając ich (A może Curie-Skłodowska też była kosmitą ;) ). Nawet jeśli to chyba nie za bardzo im to wychodzi, biorąc pod uwagę, że nasza cywilizacja jest w stanie zmienić siebie i Ziemię w skwarek. A może to część ich planu? Albo mają za małą kontrolę nad naszym rozwojem i pokładają nadzieję w wierze, że jednak nie wyparujemy się? Albo po prostu mają wszystko gdzieś i tylko obserwują, o ile oczywiście w ogóle obserwują ;)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 11:55   

Dun, teoria tyleż piękna, co bezesnsowna.Te wszystkie raporty o UFO przeczą takiej logice wydarzeń. UFO pakuje się na widok publiczny, wyczynia cudactw, np, lata jak mucha tam i z powrotem, bez łady i składu, wyciska kręgi w zbożu, itp.
Nawet istoty na naszym poziomie rozwoju, chcąc obserwować inne gatunki (patrz NG) zachowują się zupelnie inaczej.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 13:21   

Kiedyś miałem taką fazę, że wierzyłem głęboko, ale to była chyba tylko taka fascynacja, potem przyszedł okres zwątpienia (jak u Muldera pod koniec jednego z dalszych sezonów, hehe) i teraz myślę, że coś jest na rzeczy i trzeba to dokładniej zbadać. Taką też opcję zaznaczyłem w ankiecie.
Czym jest UFO? Jak już powiedział Tequilla tłumaczeń tego fenomenu jest wiele, ale:
Tomcich napisał/a
Z definicji UFO to niezidentyfikowany obiekt latający. Nikt od razu nie przypisuje mu pozaziemskiego pochodzenia, choć tak niestety się utarło.

Dokładnie, UFO (unidentified flying object), czyli po naszemu NOL (niezidentyfikowany obiekt latający) - ta definicja w pełni oddaje charakter tego zjawiska w ramach naszego obecnego postrzegania. To obiekt latający, którego nie możemy/nie potrafimy zidentyfikować, i tylko tyle albo aż tyle. Cała reszta teorii, no właśnie pozostaje jedynie teoriami na temat. To, że wielu ludzi widziało UFO jest faktem niezaprzeczalnym, większość z tych manifestacji nieznanego da się naukowo wytłumaczyć, jednak pewien odsetek obserwacji nadal pozostaje enigmatyczny.

Chal-Chenet napisał/a
Na razie w ogóle temat UFO to właściwie tylko i wyłącznie gdybanie. Póki nie było oficjalnego kontaktu, nic potwierdzone naukowo raczej nie będzie, bo to chyba nie jest jakaś poważna dziedzina, którą naukowcy chcieliby się na serio zajmować.

Owszem jest to temat ośmieszony przez media i poważni naukowcy trzymają się od niego z dala, ale była seria poważnych projektów badawczych USAF, w których udział brali wojskowi i naukowcy, mam tu na myśli sławne Projekty Sign, Grudge i Blue Book. W świetle zebranych materiałów części obserwacji nie dało się wyjaśnić i zidentyfikować jako zjawiska naturalne, wytwory rąk ludzkich (samoloty, śmigłowce, balony, itd), czy mistyfikacje...
_________________
Wysłano z Atari
 
 
agnieszka_ask 
marzenie


Posty: 6284
Skąd: Leprechaundia
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 14:02   

NURS napisał/a
A zastanawialiście się czasem po kiego grzyba rasa daleko bardziej zaawansowana, niż nasza robiłaby takie cyrki - niby chcą się ukryć, a latają w dzień nad miastami (zwłaszcza nad Rosja), wyczyniają harce godne komarów, obszczekują samoloty, psują plony małorolnym?
NURS napisał/a
żaden szanujący się obcy nie zachowywałby się w ten sposób.


a dlaczego z góry zakładasz, że to muszą być "szanujący się obcy"? równie dobrze to może być banda *beep* przylatująca lansować się na wsi.

wiem, że to mało poważne stwierdzenie, ale jak dla mnie mało poważne jest również zakładanie, że ta druga strona to sami entelegenci ;)
_________________
najlepszym filozofem jest ten, kto potrafi się śmiać :D
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 14:21   

agnieszka_ask napisał/a
wiem, że to mało poważne stwierdzenie, ale jak dla mnie mało poważne jest również zakładanie, że ta druga strona to sami entelegenci ;)


Sebastian w jednym ze swoich opowiadan niezle rozprawil sie z tym mitem, jak bohater wyladowal w nowym miejscu, gdzie nie znali dzialania jego pojazdu. Obskoczyli go naukowcy, a on im powiedzial, ze wie jak to pilotowac, ale na jakiej zasadzie dziala.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21973
Skąd: Szmulki
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 14:24   

hrabek, trzydzieści lat temu opisał takąż historię Bułyczow. Pięćdziesiąt lat temu amerykański autor (nie pamiętam kurcze nazwiska) oparł fabułę na zbliżonej konstatacji bardzo fajnego opowiadania : Zajmujący sąsiedzi. Taak...
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 14:58   

Adanedhel, częściowo sobie odpowiedziałeś ( obserwacje ) a częściowo... n o tym to już w książkach sci-fi było :mrgreen: może to faktycznie część planu a wszystko przebiega DOKŁĄDNIE po ich myśli - nie możemy żyć w utopii bo się rozleniwimy, potrzebujemy wojen itp. by się rozwijać...

NURS, akurat kręgi zbożowe i inne pierdoły to fajny sposób aby odwrócić uwagę społeczeństwa od prawdziwych spotkań - "w Roswell się nasi rozbili? cholera, daliśmy ciała co z tym zrobić? proste - powiemy ludziom ze się kosmici rozbili - i tak nie uwierzą :mrgreen: a potem wymyślimy UFO, coby się ludzie z tego śmiali i nie brali na serio. Następnym razem jak nas zobaczą to pomyślą, ze ktoś jaja sobie robi".

:mrgreen:

Kruk Siwy,
Cytat
trzydzieści lat temu opisał takąż historię Bułyczow


Eh, w literaturze już wszystko było, tylko siąść i płakać :| najgorsze jest to ze w fotografii też już wszystko było :| i w jeszcze paru innych dziedzinach :mrgreen:
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 15:00   

Jak tylko zobaczylem, ze odpowiedziales w temacie, to od razu pomyslalem, ze pewnie przypomnisz takie akcje u wczesniejszych autorow.
I co ja mam teraz powiedziec? Nie czytalem, nie wiem, Sebastiana czytalem, to przytoczylem. Tak myslalem, ze to nie byl oryginalny pomysl, bo jest zbyt oczywisty i zbyt slodki, zeby go zostawic samemu sobie.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 15:28   

Dunadan, bo ja lubię zadawać pytania na które potem sam odpowiadam. Zmusza to umysł do myślenia, takiej wewnętrznej burzy mózgu ;P:

Dunadan napisał/a
NURS, akurat kręgi zbożowe i inne pierdoły to fajny sposób aby odwrócić uwagę społeczeństwa od prawdziwych spotkań - w Roswell się nasi rozbili? cholera, daliśmy ciała co z tym zrobić? proste - powiemy ludziom ze się kosmici rozbili - i tak nie uwierzą :mrgreen: a potem wymyślimy UFO, coby się ludzie z tego śmiali i nie brali na serio. Następnym razem jak nas zobaczą to pomyślą, ze ktoś jaja sobie robi.

Pytanie tylko, od jakich spotkań miałoby to odwrócić uwagę? Od tych, o których i tak nic nie wiemy? ;) A może wiemy, tylko nie widzimy kosmitów, a ludzi, gdy np. Bush spotyka się z Putinem.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 16:02   

Adanedhel, naprawdę sądzisz że taki Push i Butin :mrgreen: to kosmici? ;-) to zwykli ludzie. Kosmity nie potrzebują takich spotkań.

Jak wspominałem nikt nie jest doskonały i nawet kosmitom zdarzyć się mogą wpadki - od właśnie takich wypadków uwagę odwrócić mają pseudospotkania z UFO...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 16:39   

Dunadan napisał/a
Adanedhel, naprawdę sądzisz że taki Push i Butin :mrgreen: to kosmici?

A jak! A skąd Bush mógłby mieć taki akcent, a Putin występować bez przebrania w Harrym Potterze? ;)

Dunadan napisał/a
Jak wspominałem nikt nie jest doskonały i nawet kosmitom zdarzyć się mogą wpadki - od właśnie takich wypadków uwagę odwrócić mają pseudospotkania z UFO...

Nadmierna zapobiegliwość moim zdaniem. Zwłaszcza, że ile lotów musieliby odbywać nad Ziemią, żeby zaszło wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia bardzo zaaawnsowanej technologii? Musieliby latać chyba z częstotliwością naszych samolotów...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 17:14   

Adanedhel,
Cytat
Musieliby latać chyba z częstotliwością naszych samolotów...

Czemu nie? ;-)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 18:07   

Dunadan napisał/a
[
NURS, akurat kręgi zbożowe i inne pierdoły to fajny sposób aby odwrócić uwagę społeczeństwa od prawdziwych spotkań - w Roswell się nasi rozbili? cholera, daliśmy ciała co z tym zrobić? proste - powiemy ludziom ze się kosmici rozbili - i tak nie uwierzą :mrgreen: a potem wymyślimy UFO, coby się ludzie z tego śmiali i nie brali na serio. Następnym razem jak nas zobaczą to pomyślą, ze ktoś jaja sobie robi.:


Czujesz to, pierun w talerz strzelił i się rozbił? :-) to co oni mają za technologię, która nie pozwala na przetrwanie trafienia pierunem :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 18:26   

W sprawie Roswell jest kilka teorii spiskowych, według których katastrofa UFO była przykrywką dla:
- operacji Broken Arrow (nazwa kodowa oznaczająca utratę/zgubienie bomby A).
- katastrofy eksperymentalnej maszyny (najczęściej wymienia się poniemieckie latające skrzydło lub takiż odrzutowiec albo prototyp nazistowskiego latającego talerza, czyli V7).
BTW V-7 samo w sobie jest kolejną fascynującą tajemnicą :twisted:
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 18:36   

Adashi,
O nie, tylko nie Haunabe! XD

NURS,
Cytat
Czujesz to, pierun w talerz strzelił i się rozbił?

To tylko taki przykład a może to właśnie Roswell było sfingowane by odwrócić uwagę... zdarzają się różne rzeczy, może się im coś popsuło. Shit happens - nawet kosmitom ;-)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 19:01   

To tak jak te pasy startowe co je Daniken widział w Nazca. Lecą tacy cały Kosmos, albo i lepiej - tunele otwierają w nadprzestrzeni, a potem się okazuje, że potrzebują pasów startowych, żeby wylądować. :)
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 19:45   

Nie no, chwila, jedno a drugie to zupełnie co innego ;-) ja jakoś bez problemu dopuszczam myśl ze i kosmitom może coś nawalić... a co innego logiczna sprzeczność Danikena ;-)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 20:16   

Nie, Dun, to naprawdę się kupy nie trzyma. Chyba dlatego swiat nauki reaguje w taki sposób na problem UFO.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 20:29   

Więc udało się im, nawet miłośnicy fantastyki nie wierzą już w UFO - kosmici znów zwyciężyli! :mrgreen:

;-)

Powiem tak. Mnie to tam rybka, jakoś nie chcę się bardzo nad tym głowić bo czasem mam wrażenie, że mnie to przerasta. Mówisz że to się kupy nie trzyma NURSie... a co się w naszym świecie kupy trzyma?... a zwykła awaria u kosmitów oglądających sobie nas jak telenowelę* wydaje mi się czasem bardziej prawdopodobne i sensowne jak polskie prawo :twisted:

*kolejna teoria ;-) może jesteśmy telenowelą, albo nie daj Boże grą?...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 20:40   

A tak przy okazji co do Denikena to facet sam sobie robi krzywdę. Z jednej strony zadaje ciekawe, intrygujące i niewygodne pytania, a z drugiej rozwala wszystko głupotami w stylu Nazca, przez co krytycy mogą go z czystym sumieniem olać i stwierdzić, że jest wariatem.
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 20:55   

Tequilla, ale jak obedrzesz to wszystko, co uznawane jest za głupoty, to naprawdę niewiele zostaje.
Dam ci przykład, te miasta w Szkocji chyba, które mają zeszkolone kamienne mury, czy gliniane. Od razu teoria, wybuch nuklearny, tylko wybuch nuklearny mówgl je zeszklić. Myślisz, faktycznie, a tereaz clou programu. Jaki wybuch nuklearny szkli wybrany element krajobrazu? :twisted:
dupcia kwasek a nie teoria. A większośc jest tak robiona, wybrany element jest wyolbrzymiany, reszta przemilczana.

Kwestia wiary w UFO, ja wiele lat czytywałem, oglądałem, słuchałem, i coraz mniej wierzę. coś tam jest, ale co? Cholera wie, na pewno nie obca albo mądrzejsza rasa.
Usmiejesz się, ale mozę te swaitełka to coś żyjącego, coś, co jest tak różne od nas, ze nie mieliśmy świadomości istnienia tego, coś co żyje tam, gdzie żyć nie powinno. I wcale nie musi być inteligentne.
Tak sobie pomyślałem obserwując ten przekaz NASA, przejęty w kanadzie, gdzie widać długo i wyraźnie rój światel bezmyślnie przemieszczających się wokół promu i chyba teleskopu.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 21:05   

Ale te kawałki ze Szkocji to też właśnie takie bzdety. Mimo wszystko jednak Daniken jest uciążliwy, bo kilka razy udało mu się trafić w sedno - tzn. zadać pytania na jakie nikt nie umiał mu odpowiedzieć, wobec czego go po prostu zignorowano.
Zresztą to taki modny trend w nauce - jak choćby ze Sfinksem, na którym są ponoć ślady erozji jakie mogła wywołać tylko długotrwała powódź - ostatni raz taką Egipt przeżył ponoć 12 tys lat temu. I co? I nic. Egiptolodzy ten fakt całkowicie zignorowali. ( co nie znaczy od razu, że Sfinks to wytwór kosmitów, ale warto by było choć rozpatrzyć zastrzeżenia geologów). Nie szukam od razu spisku światowego, po prostu tak się wychowuje naukowców - aby nie starali się myśleć zbyt otwarcie ( Bóg jeden wie dlaczego). Ci co próbują spotykają się z ostracyzmem kolegów po fachu.

A co do UFO to naprawdę trudno powiedzieć co to jest. Mnie też irytuje ciągłe powtarzanie, że to cywilizacje pozaziemskie - może tak, może nie. Na razie nikogo za rękę, nogę, ani mackę nie złapano.
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2008, 23:57   

Co do Roswell, zapomniałem o amerykańskich kopiach V-2 testowanych w niedalekim White Sands Missile Range :idea: Może rakieta nie trafiła w ćwiczebny cel, może były jakieś zniszczenia, ofiary cywilne, sprawę trzeba było w każdym razie zatuszować... i wymyślono katastrofę latającego talerza.

Dunadan napisał/a
Adashi,
O nie, tylko nie Haunabe! XD

Haunebu, Vril, baza na Antarktydzie i stacja kosmiczna Andromeda :mrgreen:
Dla zainteresowanych filmik z nieźle dobraną ścieżką dzwiękową :wink:

A skoro już przy katastrofach UFO jesteśmy to kolejny filmik poglądowy (też dobrze zilustrowany muzycznie :wink: ). Co sądzicie?
_________________
Wysłano z Atari
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2008, 00:02   

Tequilla napisał/a
Ale te kawałki ze Szkocji to też właśnie takie bzdety. Mimo wszystko jednak Daniken jest uciążliwy, bo kilka razy udało mu się trafić w sedno - tzn. zadać pytania na jakie nikt nie umiał mu odpowiedzieć, wobec czego go po prostu zignorowano.



Imo ignorowano go, bo bredził, nie dlatego, że nikt nie potrafił odpowiedzieć.


Cytat
Zresztą to taki modny trend w nauce - jak choćby ze Sfinksem, na którym są ponoć ślady erozji jakie mogła wywołać tylko długotrwała powódź - ostatni raz taką Egipt przeżył ponoć 12 tys lat temu. I co?


Słowo klucz - podobno. Tego nie wiemy, a rzecz może być prosta, skała z której wykuto sfinksa mogła być wystawiona na tę erozję, a oni, widząc kształt ociosali ja tylko z lekka i voila, tajemnica wyjasniona. :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2008, 08:51   

NURS, twoje wyjasnienie jest bardziej niezwykłe chyba jednak - gdzie oni by taką skałę znaleźli? a jeśli nawet - byłoby to dość daleko od obecnej pozycji Sfinxa :mrgreen:


Co do OVNI...eee... siakiś dziwny ten filmik. Nie bardzo wiem po co miałby ktoś filmować przybycie oddziały rosyjskich żołnierzy na miejsce rozbitego statku kosmicznego. Powinno sie filmować statek kosmiczny, nie żołnierzy
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2008, 11:33   

Jeez, poczytaj o Sfinksie, to kawał góry, którą obrobiono w miejscu gdzie stala od milionow lat :-) I to jest własnie klasyczny przykład tego, jak się rodzą mity. z czystej niewiedzy :twisted:
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2008, 13:21   

Miło mi że mogłem posłużyć jako przykład :mrgreen:
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2008, 13:24   

Dunadan napisał/a
Co do OVNI...eee... siakiś dziwny ten filmik. Nie bardzo wiem po co miałby ktoś filmować przybycie oddziały rosyjskich żołnierzy na miejsce rozbitego statku kosmicznego. Powinno sie filmować statek kosmiczny, nie żołnierzy

Widać zrówno talerz jak i sołdatów, poza tym możliwe, że to nie koniec filmu, dalej mogły być bliższe oględziny znaleziska :idea:
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group