Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Operation Flashpoint 2
Autor Wiadomość
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 13 Lipca 2008, 16:35   Operation Flashpoint 2

http://pl.youtube.com/wat...4c&feature=user

Jeśli twórcy gry zostawią mechanikę taka jaką była i troszkę ją udoskonalą to będziemy mieli najbardziej realistyczny symulator bitwy w historii...

OF było genialne, uwielbiam tę grę, żadna inna nie daje takiej frajdy. Tam nie ma predefiniownych scenek, wszystko dzieje się na żywo, ma się wpływ na każdy element... wszystkie współczesne shootery, jak dobre by nie były, sa takie same - biegasz strzelasz, wykonujesz inne czynności. W OF ważna jest taktyka, strategia, myślenie i cała masa rzeczy z innych shooterów. Dodatkowo prawdziwy system walki we współczesnej armii - arcydzieło ;-)

Grafika w OF2 powoduje opadnięcie szczeny...

PS - w tej grze nie masz "energii" nie zbierasz apteczek itp. Jedna kulka i po tobie...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 13 Lipca 2008, 17:10   

Dajcie mi tylko nowego kompa :) I żeby było jeszcze bardziej realistycznie. cywile włażący pod lufy, walka w mieście i tym podobne cudeńka
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 13 Lipca 2008, 17:30   

No, niesamowite OF było. Biegniesz pół godziny przez trawę i... giniesz.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 13 Lipca 2008, 19:33   

A graliście w ArmA? ja grałem w demo. Powiem tak... to jest niby OF z nową grafiką... ale jest totalnie spierdzielony. Gra kompletnie straciła płynność ( nie mówię o fps :-P ), ma beznadziejny dźwięk i jest JESZCZE trudniejsza...
Mam nadzieję ze OF2 takie nie będzie ehh... tak czy inaczej zapowiada się smakowity kąsek w który chyba jednak nie poram bo musiałbym nowy sprzęt kupować.

Co do starego OF - grałem olbrzymia ilość razy... słaba grafika mi nie przeszkadza bardziej tragiczna fizyka którą poprawili nieco w OF: Resistance. W ogóle Resistance było w pewnym sensie fajniejsze - rewelacyjny system zdobywania broni dla oddziału i... zdobywania doświadczenia przez oddział ;-) warto się martwić o wszystkich członków :mrgreen:

Z moich osiągnięć - trafiłem biegnącego człowieka z LAWa z odległości 100metrów :mrgreen:

Cytat
cywile włażący pod lufy, walka w mieście

Ale to wszystko było w OF i Resistance... ;-) cywile włażący pod lufy w OF w misji gdzie wraz z guerillaz trzeba uratować cywilów ( misja po tym jak schwytali cię ruscy a Ruch Oporu cie odbił ). Miasto w OF: Resisntace w misji gdzie Ruch Oporu przejął ruski czołg który pod przykrywką miał wjechać do bazy w Petrovice - a my mieliśmy wspomóc atak piechotą ( fajna misja swoją drogą sporo rozwałki :mrgreen: )

dzejes napisał/a
No, niesamowite OF było. Biegniesz pół godziny przez trawę i... giniesz.

No :mrgreen:

Tak czy inaczej musimy poczekać do 2009...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 13 Lipca 2008, 19:55   

2009 będzie powrotem wielkich tytułów. Flashpoint, Diablo... Mniam

A ja jeszcze muszę zaliczyć OF jedynkę do końca, bo niby mam gdzieś na płycie, ale siostrze dawno pożyczyłem i jak dotąd nie otrzymałem z powrotem. A pamiętam demo...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 13 Lipca 2008, 20:26   

Polecam. Pod koniec robi się gorąco :mrgreen: polecam też dodatek - OF: Resisntace - czemu - wspominałem wyżej ;-)

Wydaje mi się że twórcy zostawią system walki ze starego PF, tak jak zrobili to w ArmA więc warto poćwiczyć sobie w starego OF przed premierą dwójki :mrgreen:
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 14 Lipca 2008, 14:58   

A gra ktoś jeszcze w sieci w OF? Bo tak się zastanawiam nad ponowną instalacją ale teraz tylko do multi.
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 14 Lipca 2008, 20:52   

Duke, ja grałem. Jak trafisz na porządnych ludzi to jest bosko, można współpracować i w ogóle. Resistance i najnowsze patche to standard.

Brakuje mi tylko zgranej drużyny, albo dwóch do jakiś poważniejszych rozgrywek. Gra daje niesamowite możliwości.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 15 Lipca 2008, 16:51   

Dunadan, a bez Resistance da radę? Dawno temu nabyłem OF GOTY bez dodatku. Niby 20 zł to nie pieniądz ale nie chce mi się dwa razy tego samego kupować. Co do OF2 to widziałem trailer i czuję że mnie czeka totalny upgrade sprzętu graniczący z zakupem nowego pieca :lol:
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 15 Lipca 2008, 20:02   

Duke, wątpię, tam wszystkie "plansze" oparte są na Resistance. Ale możesz spróbować, może pójdzie, pewności nie mam.
Cytat
Niby 20 zł to nie pieniądz ale nie chce mi się dwa razy tego samego kupować.


Ale OF: R jest naprawdę fajne...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
jelun 
Sky Captain


Posty: 156
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31 Sierpnia 2008, 21:04   

Pierwszy OFP był świetny także dzieki tysiacom modow. Dwojka na "komputry" pewnie tez nie bedzie miala ich mało a co z wersjami na konsole. Mam x-a 360 i martwi mnie to czy na konsole bede mial dostep do modow czy możkliwosc tworzenia ich...
 
 
 
Krwawy lolo 
Sky Captain


Posty: 160
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31 Sierpnia 2008, 21:05   

moja ulubiona gra to ofp gram w nią bez przerwy od 2001. Kochm JĄ!!
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 1 Wrzeœśnia 2008, 14:23   

No ja ostatnio zacząłem pykać w America's Army - w sumie gra dość podobna ale... bardzo się zawiodłem że armia amerykańska tworząc tę grę tak bardzo olała taktykę :-/ no i nie ma misji single player... OF rządzi! ;-)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Krwawy lolo 
Sky Captain


Posty: 160
Skąd: Szczecin
Wysłany: 1 Wrzeœśnia 2008, 16:04   

Ja nie mogę przestać bawić edytorem misji, szczególnie kiedy się ma dużo modów i zna się kilka prostych skryptów to okropnie wciąga. :lol:

A'sA rzeczywiście pod względem taktyki to kompletna klapa!
Zainstalowałem Arme, nawet niezła tyle, że silnik jest tak samo fatalny jak w ofp! :(
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 11 Października 2009, 14:16   

OF Dragon Rising już wyszedł. Dostał raczej przeciętne noty gdzieś koło 7,5 a 8 na 10 w różnych serwisach. Grał już ktoś? jakie ma wymagania?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Titus Pullo 
Luke Skywalker


Posty: 213
Wysłany: 11 Października 2009, 14:18   

Dunadan napisał/a
jakie ma wymagania?


xbox360 :mrgreen:

Gra taka, że nie wiadomo o co chodzi i co się dzieje. Strzały znikąd, wrogów nie widać - jak w życiu.
_________________
I have simpler tastes. I like to kill my enemy, take their gold and enjoy their women. That's it. Why tie yourself to one? Where's the flavor? Where's the joy?
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 11 Października 2009, 14:23   

Titus Pullo, no własnie, jak w życiu i jak słyszę - jak w OF: Cold War Crisis ;) czyli jest dobrze :mrgreen: nie ma to jak załatwić przeciwnika z AK47 z odległości 500 metrów :D gorzje jak ciebie załatwią z takiej odgległości :-/

ehh, szkoda że mam laptopa, obawiam się ze sobie nie pogram :-/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Krwawy lolo 
Sky Captain


Posty: 160
Skąd: Szczecin
Wysłany: 7 Listopada 2009, 15:37   

Mi się podoba. Choć jest mniej realistyczna od ARMY2, hm.... to nie jest symulator tylko "taktyczny shooter" (tak to nazywa CM), ale wszystkim fanom OFP:CWC polecam. Optymalizacja dobra, lepsza niż w obydwu armach.
Ja gram na full ustawieniach i jest miodzio. Sprzęt: intel core2 quad Q9550, 4Gb RAM DDR2, ATI Radeon HD4850 512mb.
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 10 Listopada 2009, 16:18   

Ja pamiętam z pierwszego Flashpointa świetny klimat i muzykę. Jeśli te rzeczy zostały w dwójce, to się chętnie skuszę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group