Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Transformers
Autor Wiadomość
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 11:34   Transformers

Zapowiada się kawałek naprawdę głupiego kina fantastycznego, ale efekty specjalne pewnie będą spoko. Dzieciaki będą zachwycone, a dla reszty to sposób na przyjemne spędzenie czasu nad kubełkiem popcornu...

TRANSFORMERS
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 11:46   

A mnie się podoba, nie mogę się doczekać :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 11:54   

Ja tez sie nei moge doczekac. Komiks co prawda byl glupawy, ale kilka fotosow z produkcji filmu zrobilo na mnie wrazenie. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 12:17   

Nie wiem jak będzie z Transformers, ale jeśli zarobi dość kasy to filmowcy wezmą na warsztat inne opowieści o mechach (manga i anime) i to dopiero będzie jazda! :bravo
_________________
Wysłano z Atari
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 12:19   

James Cameron po cichu pracuje nad Battle Angel Alita. Moze nie do konca o mechach to, ale i fabula (na podstawie komiksu) i nazwisko rezysera zapowiadaja cos niesamowitego. Nawet jak pisze o tym, to mnie ciarki przechodza. Tylko kiedy to sie wreszcie ukaze...
_________________
5 zdań na temat
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 12:32   

No właśnie, słyszałem już o tym baaardzo dawno, jak Avalon Oshii'ego wyszedł, którym nomen omen Cameron się zachwycał.
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 15:06   

Hura! własnie o tym nie pomyślałem - MECHY W KINIE, wreszcie!!!!
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 15:29   

Zapowiada się ciekawie graficznie. A jak będzie z resztą - ja bym tam obstawiał stare, dobre amerykańskie kino, oglądane właśnie dla efektów i akcji a nie sensu. I wcale mi coś takiego w tym wypadku przeszkadzać nie będzie, coś czuję :)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 15:34   

Dlatego wlasnie nie moge sie tego filmu doczekac. Totalny odmozdzac zaprojektowany na atak nerwow wzrokowych, dajacy odpoczac mozgowi.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 16:24   

Ładne... Jak zwykle roboty ladują w tej biednej Ameryce, podobnie jak wszystkie monstra w Japonii... Jak te Stany jednak ciągną emigrantów (nielegalnych) z kosmosu...

Mózg na półkę do słoiczka, popcorn w dłoń... I tylne rzędy, bo dziatwa do lat 14 w kinie mnie denerwuje jak kopie w fotele i rzuca kukurydzą...

Ech stare dobre czasy i kreskówki na TVP2 o 19:30... :mrgreen:
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 17:35   

Ariah napisał/a
dziatwa do lat 14 w kinie mnie denerwuje jak kopie w fotele i rzuca kukurydzą...


Gorzej, jak ta dziatwa ma do 34 lat...
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 17:56   

Mnie się jeszcze nie udało spotkac takowej, żeby kukurydza rzucała ;)

Ale zawsze po zapadnięciu zmroku w kinie słyszę cichutkie, zgodne 'pssssss' gdy puszki piwa idą w ruch. To ta dziatwa powyżej 14 (mam nadzieję...)

A propos odmóżdżającej rozrywki, niekoniecznie na poziomie...

Teenage Mutant Ninja Turtles. Czy ktos to jeszcze pamięta? A film się kręci.
http://tmnt.warnerbros.com/
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 18:35   

count:
Cytat
James Cameron po cichu pracuje nad Battle Angel Alita.
No, ciekawam, co z tego wyjdzie, bardzo ciekawam. :mrgreen: Bo to jedna z moich ulubionych mang (a spoza fantasy, to chyba najulubieńsza 8) ).
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
hijo 
Fziu Bździu


Posty: 6069
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 20:37   

Trailer robi wrażenie przyjrzałem się nazwiskom tfurcuf i choć Spielberg ostatnio nie zaskoczył niczym ciekawym to pokładam duże nadzieje w reżyserze - Michael Bay zrobił kilka bardzo dobrych filmów akcji Pearl Harbor (2001) Armageddon (1998) The Rock (1996) Bad Boys (1995)
_________________
God created Arrakis to train the faithful.
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 22:59   

A mi się coś wydaje, że to jednak będzie naiwna papka dla nastolatków, gdzie efekty specjalne zaczynają nużyć, bo nic się za nimi nie kryje... nie mam nic do takich filmów; fajnie się je ogląda na kompie, ale do kina to chyba na to nie pójdę. Lubię kino emocjonujące, gdzie efekty specjalne służą podkreśleniu ładunku emocjonalnego. Natomiast trailer raczej nie wróży niczego poza mieszaniną E.T. i Power Rangers, tyle że z firmą śmieciarską w roli głównej...
 
 
McQueen 
Frodo Baggins


Posty: 125
Skąd: Białystok
Wysłany: 23 Grudnia 2006, 19:08   

Ja tam sie na transformersach nie znam, kojarze tylko serial dla dzieci robiony na komputerach ktory kiedys lecial na polsacie. Calkiem to fajne bylo. Jesli bedzie cos w podobnych klimatach to nie powinno byc zle.

Edit:
Obejrzalem trailer. Wyglada spoko, i zrobiony w sposob ktory mi bardziej pasuje do jakiegos dark-sf(nie wiem czy to dobre okreslenie, tak sobie wymyslilem), niz do trywialnych filmidel dla dzieciarni (go go PowerRangers :D ). Czyzby usilowali zrobic powazny film o transformersach??A moze to tylko taki chwyt zeby tatusiowie tez sie zainteresowali i poszli z synami do kin. Nie wiem czy bedzie fajnie czy lipnie, ale ja juz czekam zeby ocenic wlasnoocznie. A gdyby moj synek byl starszy to pewnie poszlibysmy do kina razem :)
_________________
Malkontent z zamilowania
 
 
hijo 
Fziu Bździu


Posty: 6069
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Grudnia 2006, 22:29   

polska premiera: 2007-08-17. Trzeba będzie trochę poczekać.
Cytat
Czyzby usilowali zrobic powazny film o transformersach??
cieżko powiedzieć, ale Bay do tej pory kręcił raczej "poważne" filmy; moim zdaniem może to być prodkukcja dla fanów Transformers, któzy od czasów pierwszego odcinka kreskówi już się postarzeli... kto wie mozę Bay też oglądał Transformers w TV
_________________
God created Arrakis to train the faithful.
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 24 Grudnia 2006, 09:27   

Byle nie wyszła z tego kolejna Godzilla made in US... :|

To chyba też pan Bay sygnował... I tez miało być poważniej i bardziej *chm* logicznie... I wszyscy wiemy co z tego wyszło...

Edit: zwracam honor panu Bay'owi. Godzillę sprokurował na sushi pan Emmerich.

Może jeszcze będą ludzie z tych Transformerów :mrgreen:
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24 Grudnia 2006, 10:08   

Godzilli Bay nie sygnował.
Sygnował za to wspomniane już "Bad Boys", "The Rock" i np. "Wyspę". Pozwala to oczekiwać na dobrze zrobione widowisko akcji. Ciekawym, co tym razem wymyśli, żeby wcisnąć widza w fotel, bo sceną ze spadającymi osiami pociągowymi w "Wyspie" postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 24 Grudnia 2006, 10:57   

Już sobie przypomniałam portfolio pana Bay'a.

Jest szansa na nasycone karkołomnymi scenami kino akcji.

Argael, co do wciskania widza w fotel, liczę na transformacje. W trailerze ciemno, niewiele widać... A chciałabym zeby tak jeden czy drugi transformer w świetle dnia... I żeby to wszystko do siebie ładnie pasowało...

Możemy tez spokojnie liczyć na muzykę pompatyczną i wywołujące dreszcze smyczki w finale.

I, naturalnie, możemy liczyć na finał z taką ilością giętego metalu, jakiej jeszcze w kinie nie było :wink:
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
hijo 
Fziu Bździu


Posty: 6069
Skąd: Katowice
Wysłany: 24 Grudnia 2006, 12:44   

Ariah muzykę robi Steve Jablonsky więc może być ciekawie, za scenariusz odpowiadają Alex Kurtzman II oraz Roberto Orci zobaczymy co wymyślą, szczególnie, że mają ciekawa historię jako screenwriterzy (m.in. MI:III)
_________________
God created Arrakis to train the faithful.
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 24 Grudnia 2006, 13:24   

O, Steva lubię za Wyspę. Chyba został sztandarowym kompozytorem Bay'a...

W MI:III były zas takie moementy, że zgrzyt zębów to zbyt mało. N.p. finał, obliczony na szok i wzruszenia a wywołujący salwy śmiechu...

Generalnie film ten miał mocny początek, dobre sceny w środku, a potem to juz siup -- z górki na pazurki. Chyba EGO Toma C. zadziałało jak balast O_o
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group