Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Dni Fantastyki we Wrocławiu 5 - 7 lipca 2019
Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 6 Lipca 2019, 09:30   Dni Fantastyki we Wrocławiu 5 - 7 lipca 2019

Żeby że szczętem nie zakopać się w moim ukochanym ogrodzie postanowiłam wybrać się na Dni Fantastyki do Wrocławia. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę,. Po pierwsze lokalizacja, Centrum Kultury Zamek położone w na obrzeżach miasta w dzielnicy Leśnica. Pięknie, klimatyczne miejsce, a w dodatku tylko godzinę jazdy samochodem z Leszna. Po drugie, w imprezie uczestniczy kilkaset osób, co po Pyrkonie jest bardzo miłą odmianą. Już przy wejściu spotkałam gorata z wielkim aparatem fotograficznym, znaczy mój pobyt został udokumentowany. Na razie byłam na jednej prelekcji i dostałam autograf od Agnieszki Hałas na czwartym tomie Teatru węży. No i udało się znaleźć Martvą, śliczne zawieszki dołączyły do mojej szkatułki.
Na osobny wpis zasługuje Hotel Karczma Rzym, gdzie się zatrzymałam, ale to później, bo teraz jadę konwentować.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 6 Lipca 2019, 18:57   

Gwoli ścisłości - Leśnica to nie dzielnica Wrocławia a osiedle.
Nie będę mówił co masz obejrzeć - ale akurat z Leśnicy masz blisko do zameczku na wodzie w Wojnowicach, więc polecałbym np. poniedziałkowe śniadanie tam właśnie :)
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Lipca 2019, 19:59   

Agi, było mi szalenie miło Cię zobaczyć!
I serio, to tylko kilkaset osób? Ojej :D
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 8 Lipca 2019, 21:56   

Wątpię, czy raptem kilkaset - tyle to było na samym konkursie cosplay, który wcale a wcale nie wyczyścił zamku ani parku. Organizatorzy mówią o prawie trzech tysiącach, co widać szczególnie po marzeniach rychłego przekroczenia właśnie tych trzech tysięcy, a nie dwóch chociażby.

Czym się różni osiedle od dzielnicy?

Agi, gdzie się ukrywałaś przez kolejne dni?

A i aparat wcale nie taki wielki, żeby nie było, że kompleksy leczę :D
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Lipca 2019, 00:29   

gorat napisał/a


Czym się różni osiedle od dzielnicy?


tym czym gmina od powiatu.

600 to bywało na konwentach 20+ lat temu. W zeszłym roku było spokojnie 2 tysiące więc w tym roku musiało być wincej.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group