Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy serwisu
Autor Wiadomość
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 11 Stycznia 2016, 15:00   

z szukajką forumową sobie nie radzę,
kiedyś pytałem o sandersona,
zdaje się że Fidel (o ile dobrze pamiętam, że to on) odpowiedział, o Sandersonie i tym drugim autorze też (za nic nie pamiętam kim był ten drugi) ale było to w tym poście,
nie potrafię go znaleźć :cry: :oops: :evil:

Oczywiście miałem na komórce plik do którego wrzucałem takie informacje, by potem mieć je pod ręką (np widzę coś na promocji, czas się kończy, nie wiem czy mogę to kupić czy nie sięgam po komórkę i sprawdzam)
, w międzyczasie zmieniłem telefon itp... plik straciłem
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 11 Stycznia 2016, 16:20   

Szukajka mówi, że Fidel pięciokrotnie użył tego nazwiska pisząc posty, za każdym razem w wątku "Pisarze się biją". Raz nawet, przyznając mu minus ;) Musiałeś coś źle zapamiętać, albo Fidel się pomylił przy pisaniu nazwiska - literówka, bądź odpowiadał na czyjąś wiadomość.
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 11 Stycznia 2016, 17:18   

Raczej o Sandersonie się nie wypowiadałem bo niczego nie czytałem. Chociaż nie zawsze to się ze sobą pokrywa. ;P: Mogłem lekceważąco wspominać o Stoverze. Też na eS.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 11 Stycznia 2016, 19:24   

o kurde, to już nie wiem o jakiego pisarza chodziło, o jakieś fantasy na pewno, o kogoś kogo jeszcze nie czytałem jakieś dwa nazwiska, normalnie masło muszę przestać jeść.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 24 Kwietnia 2016, 22:15   

Grrr. Miałam ponad 300 nieprzeczytanych postów w wielu tematach. Po napisaniu kilku postów odznaczyło mi wszystko :(
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 13 Czerwca 2016, 17:31   

Czy tylko mnie forum się rozjechało? :|
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 14 Czerwca 2016, 08:39   

No
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 18 Lipca 2016, 21:17   

O, tak mam od jakiegoś czasu i wkurza mnie to coraz bardziej :(
Spoiler:
Czyściłam kilka razy wszystko i nadal bez zmian. Ktoś może pomóc?
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 18 Lipca 2016, 22:05   

Brak obrazków, brak stylu... jaka przeglądarka? Nie ma w niej ustawień blokujących wymienione? Mogą być tylko dla karty, z której korzystasz.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 19 Lipca 2016, 16:57   

gorat, :-* Używam FF. Sprawdziłam adblocka, poklikałam i znowu działa :mrgreen: Dziękuję
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
thomas2411 
Vampirella


Posty: 591
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2 Wrzeœśnia 2016, 18:01   

Niestety forum nie działało parę dni. Po tym jak serwer dostał czkawki jakimś cudem włączył się jakiś tryb aktualizacji bazy na forum i forum się po prostu wyłączyło. Nie wiem jak, ale zalogowałem się do panelu i włączyłem.

Przepraszam za zamieszanie, ale nie znam się bardzo na tym silniku forum i nawet nie wiedziałem gdzie szukać.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 2 Wrzeœśnia 2016, 20:13   

IMO czas na aktualizację do najnowszej stabilnej wersji, wytrzymaliśmy kilka dni bez dostępu, wytrzymamy kolejne, obawiam się, ze w przypadku braku aktualizacji ta sytuacja może się powtarzać.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
thomas2411 
Vampirella


Posty: 591
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2 Wrzeœśnia 2016, 20:17   

Generalnie się zgodzę. Samo przerzucenie nie jest bardzo problematyczne, bo kiedyś to robiłem. Problemem są te wtyczki wszystkie do nieprzeczytanych wiadomości itd.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 2 Wrzeœśnia 2016, 20:27   

podstawowe wtyczki zawsze są dostępne, włączając w to tapatalk, kłopotem są bardziej skomplikowane rzeczy, które pojawiają się w miarę upływu czasu albo i wcale :cry:
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
thomas2411 
Vampirella


Posty: 591
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2 Wrzeœśnia 2016, 20:46   

Kojarzę tylko, że była jakaś wtyczka, która tu jest często używana, a której nie ma w nowszym phpBB. Chyba ta co pokazuje nieprzeczytany post w temacie.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 25 Listopada 2016, 13:56   

Kiedyś przy zmianie podpisu z automatu poprawiało podpisy we wszystkich postach, teraz mi tego nie zrobiło i stare posty są w ogóle bez podpisu. To błąd, czy standard?
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 25 Listopada 2016, 22:57   

ilcattivo13 napisał/a
Kiedyś przy zmianie podpisu z automatu poprawiało podpisy we wszystkich postach, teraz mi tego nie zrobiło i stare posty są w ogóle bez podpisu. To błąd, czy standard?
Zacytuję:

Przy pisaniu posta na dole jest lista, a w niej coś takiego: "Dodaj podpis (może być zmieniony w profilu)"
:mrgreen:
Możesz przeklikać swoje posty, by włączyć :mrgreen:

Masz także w profilu pod podpisem "Zawsze dodawaj mój podpis:", ale to powinno dotyczyć tylko nowych postów (to jest wartość domyślna, z której ustawiana jest ta opisana powyżej).
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 26 Listopada 2016, 02:40   

gorat, siedemnaście tysięcy postów z małym hakiem, a Ty traktujesz mnie jakbym świeżo do bijalni trafił... Niech Ci będzie, nie umiem korzystać z Forum i w dodatku zadaję głupie pytania :D
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 26 Listopada 2016, 06:36   

ilcattivo13, dwóch technicznych facetów i kombinacje. Zmień podpis raz jeszcze i wtedy zobaczymy co się stanie :-P Obstawiam zniknięcie :mrgreen:
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 26 Listopada 2016, 14:52   

ilcat, są tylko głupie pytania :D
Wyłączyłeś sobie podpis i próbujesz teraz zwalić na kogoś :twisted:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 26 Listopada 2016, 15:26   

Zmieniłem podpis i zaktualizowały się wszystkie posty, poza tymi pomiędzy 24 paździerzownika a 24 listopadownika. Posty z tego okresu nie mają w ogóle podpisów, choć między bodajże marcem, kiedy wrzucałem w podpis ogłoszenie o naborze do Szortalu, a 24 listopada, kiedy zmieniałem podpis, w ogóle nie zaglądałem do zakładki "profil". Ani tym bardziej, jak już wspomniałem, nie tykałem opcji pod polem tekstowym przy pisaniu postów.

Te brakujące podpisy, jeszcze raz to napiszę, przed ostatnią zmianą z przedwczoraj, do tej zmiany się wyświetlały. Przez to, że się wyświetlały, przypomniałem sobie, żeby wreszcie zmienić już nieaktualny podpis.

Możecie sobie robić podśmiech*jki na całego, ale ja naprawdę nie sadzałem do tego łap.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26 Listopada 2016, 15:49   

ilcattivo13 napisał/a
Możecie sobie robić podśmiech*jki na całego, ale ja naprawdę nie sadzałem do tego łap.


A ogon? Że nie wspomnę o jęzorze? :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 26 Listopada 2016, 23:55   

ilcattivo13, zepsułeś forum. na ile chcesz bana?
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 23 Marca 2017, 16:51   

Cytat
Could not connect to smtp host : 0 : php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Ta nazwa lub usługa jest nieznana
Takie coś mi wyskakuje po wysłaniu wiadomości.
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 24 Marca 2017, 09:21   

Forum działa losowo. Po wejściu na stronę główną, przy próbie logowania przerzuca na starą stronę z komunikatem o przenosinach. Próba wejścia do panelu administracyjnego kończy się komunikatem o błędzie.
Edyta: po wysłaniu wiadomości pojawia się komunikat: "Could not connect to smtp host : 0 : php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Ta nazwa lub usługa jest nieznana"
Jeśli jedna kliknie się na "Strona główna" okazuje się, że post został zapisany.

Admini techniczni, chyba trzeba zakasać rękawy i poprawić to.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 24 Marca 2017, 09:54   

u mnie to samo

wystarczy odświeżyć i post się pojawia
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
thomas2411 
Vampirella


Posty: 591
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 24 Marca 2017, 10:03   

To wynika z tego, że gdzieś tam na tzw serwerach DNS jest informacja, że jak ktoś wpisze w przeglądarce http://latajaca-holera.pl to ma kierować na ten konkretny komputer w serwerowni. Te informacje, o tych przekierowaniach z domeny na serwer są pobierane przez firmy dostarczające internet i trzymane w takich tymczasowych ustawieniach. Czyli za każdym razem jak ktoś wpisuje adres to nie dopytuje tych serwerów światowych DNS o to przekierowanie, tylko serwer operatora Internetu. Dzięki temu szybko to działa. I teraz jak przenieśliśmy forum na inny serwer to domena kieruje na inny serwer, inny adres IP. Ta informacja jest już zapisana w tych światowych serwerach DNS,a le nie u wszystkich u lokalnych operatorów. Dlatego część osób ma już nowe forum, część stare a części skacze. To skakanie mnie niepokoi dlatego zgłoszę to do serwerowni.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18 Maj 2017, 08:18   

w sprawie shoutboxa i uperdliwego komunikatu o 100.

https://bugwie.com/viewtopic.php?t=11316

i drugie - bardziej obszerne

http://www.phpbbhelp.pl/f...nia-t12457.html
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 7 Czerwca 2017, 18:43   

forum zgubiło posty nieprzeczytane :evil:
nie logowałem się pare dni, zalogowałem się dziś, przejrzałem kilka postów, wylogowałem, zaplanował sobie że resztę nieprzeczytanych przejrzę później, zalogowałem i ... nie mam żadnych nie przeczytanych, a z tego co pamiętam pozostało ich kilkadziesiąt.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 7 Czerwca 2017, 19:04   

Zawsze tak było. Jedyne rozwiązanie to otworzyć nieprzeczytane a potem kolejne wątki w osobnych kartach.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group