Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomasz Duszyński
Autor Wiadomość
Dusza 
Tom Bombadil

Posty: 36
Skąd: Eeeee
Wysłany: 28 Czerwca 2012, 16:31   Recenzje

Jak już o recenzjach, to wrzucam trzy pierwsze recenzje powieści Tam i z powrotem ;)
1 Kostnica recenzja
2 Efantastyka recenzja
3 Fahrenheit recenzja
_________________
http://www.tduszynski.eu.interia.pl
"Wolno myśli zbieram pisząc wstecz, bez cienia szacunku dla przyszłości, która nigdy już nie wróci."
 
 
Dusza 
Tom Bombadil

Posty: 36
Skąd: Eeeee
Wysłany: 28 Listopada 2012, 21:34   Science fiction po polsku juz w księgarniach

:) Udało się. Antologia "Science fiction po polsku" już w księgarniach. Konkurs wyłonił autorów, których opowiadania znalazły się w zbiorze. Oprócz owych laureatów znani autorzy :) Teraz los książki w rękach czytelników. Jeśli okaże się, że jest sens tego typu publikacji na przełomie 2012/2013 roku ogłosimy konkurs do kolejnej edycji SF po polsku, może Fantasy po polsku, weird SF po polsku? To się jeszcze zobaczy :) Póki co, miłej lektury Science fiction po polsku! Po więcej informacji zapraszam na www.paperback.com.pl :)

_________________
http://www.tduszynski.eu.interia.pl
"Wolno myśli zbieram pisząc wstecz, bez cienia szacunku dla przyszłości, która nigdy już nie wróci."
 
 
Dusza 
Tom Bombadil

Posty: 36
Skąd: Eeeee
Wysłany: 19 Stycznia 2013, 19:18   Druga edycja konkursu dla pisarzy

Zapraszam młodych pisarzy do drugiej edycji konkursu Science fiction po polsku 2 :) Szansa na debiut w kolejnej antologii.
UWAGA! Antologia Science fiction po polsku 2!!!!.
KOLEJNA EDYCJA KONKURSU DLA MŁODYCH PISARZY!
W zeszłym roku daliśmy Wam szansę... Wykorzystaliście ją, a antologia okazała się strzałem w dzesiątkę :) W tym roku dajemy Wam ponownie szansę, w drugiej już edycji tego konkursu. Macie szansę zaistnieć w fantastycznej antologii wydawnictwa Paperback. Kolejni znani autorzy dołączają do projektu. Znane nazwiska, znani twórcy, a wśród nich... być może właśnie Ty!
Na Wasze opowiadania z gatunku science fiction czekamy od dnia dzisiejszego, do 16 czerwca 2013 roku. Z regulaminem możecie zapoznać się na www.paperback.com.pl Pióra, klawiatury, ołówki w dłoń! Kosmiczny werbunek do "Science fiction po polsku 2" właśnie się zaczął!
_________________
http://www.tduszynski.eu.interia.pl
"Wolno myśli zbieram pisząc wstecz, bez cienia szacunku dla przyszłości, która nigdy już nie wróci."
 
 
Dusza 
Tom Bombadil

Posty: 36
Skąd: Eeeee
Wysłany: 10 Maj 2013, 12:25   Tam i z powrotem. Tom 2

Zamknąłem dylogię space operową :) Tam i z powrotem. Tom 2 już w księgarniach. Mam nadzieję, że się spodoba. Dużo się dzieje :) Więcej info na www.paperback.com.pl
Okładka:

Fragment opisu z okładki :

"Maks Barski, chłopak z Ziemi, zostaje porwany przez łowcę Yehr Magra. Tak zaczyna się jego przygoda.
Tymczasem flota zbuntowanych androidów Drakka jest bliska zniszczenia Federacji. Na szczęście Maks zdobywa tajemniczych sprzymierzeńców i zaufanie nowych przyjaciół. Czy w Galaktyce wreszcie zapanuje pokój? A może to dopiero początek walki o przetrwanie? Kosmiczne batalie, porywające przygody, niezbadane planety, a do tego duża dawka humoru.
Daj się wciągnąć w wir galaktycznej przygody.
Nigdy nie możemy być pewni, co dzieje się tam...
w zimnej otchłani kosmosu."
_________________
http://www.tduszynski.eu.interia.pl
"Wolno myśli zbieram pisząc wstecz, bez cienia szacunku dla przyszłości, która nigdy już nie wróci."
 
 
Dusza 
Tom Bombadil

Posty: 36
Skąd: Eeeee
Wysłany: 13 Listopada 2013, 18:55   Science fiction po polsku 2 :)

Science fiction po polsku 2 - antologia polskiej fantastyki już w księgarniach :)
Kokurs rozstrzygnięty, a oto jego efekty :) Więcej na www.paperback.com.pl

SPIS AUTORÓW I OPOWIADAŃ:
Eugeniusz Dębski - "Chinolo Tod"
Rafał Dębski - "Dymy wśród gwiazd"
Tomasz Duszyński - "Mazor. Poli-zło"
Tomasz Kaczmarek - "Machinatio lucis"
Anna Kańtoch - "Miasteczko"
Magdalena Kempna - "Łajka",
Marcin Mortka - "Czytając w ogniu"
Mikołaj Maria Manicki - "Syntetycznie organiczni",
Anna Nieznaj - "Dziewczynka ze strychu",
Marcin Podlewski - "Bajki Gigamecha"
Marcin Wełnicki - "Faza utajenia"
Andrzej Zimniak - "Zabić łowcę".
JUŻ W EMPIKACH :) ZACHĘCAM, to naprawdę mocna antologia ;) EMPIK reklamuje jako pewniak świętego Mikołaja ;)

Wydawnictwo Paperback
_________________
http://www.tduszynski.eu.interia.pl
"Wolno myśli zbieram pisząc wstecz, bez cienia szacunku dla przyszłości, która nigdy już nie wróci."
 
 
CzterySilnia 
Frodo Baggins


Posty: 116
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 13 Listopada 2013, 21:13   

Super sprawa, mam nadzieję, że kiedyś mnie się uda znaleźć na miejscu przy Mikołaju :) . W towarzystwie pana Sapkowskiego, naprawdę wygląda książka uroczo. Pozdrawiam :)
_________________
Zerknij na mojego bloga :)
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 14 Listopada 2013, 08:36   

A będzie ebook...?
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Melfka 
Langolier


Posty: 295
Skąd: Virginia
Wysłany: 14 Listopada 2013, 10:33   

Witchma - też chętnie bym się dowiedziała. Pytałam na fanpage'u, ale odpowiedzi jeszcze nie ma. Może tutaj?
_________________
O pisaniu i innych nałogach
 
 
cranberry 
Dziewczyna Brighelli


Posty: 762
Skąd: Lublin/Esensja
Wysłany: 14 Listopada 2013, 10:49   

No, tak to ja mogę publikować - na półce między Sapkowskim a Stevenem Kingiem :D
A tak w ogóle, to chyba wypadałoby podziękować Duszy za organizowanie konkursu - dzięki ;)
_________________
Nocą...
Cyberdziadek
 
 
Dusza 
Tom Bombadil

Posty: 36
Skąd: Eeeee
Wysłany: 20 Listopada 2013, 19:13   ebook

:) Nie ma za co. Mam nadzieję, a właściwie jestem pewny, że każdy z konkursowiczów wykorzysta swoją szansę. :)
Co do ebooka. Będzie. Jeszcze nie wiem z kim podpisać umowę na dysyrybucję. Wszyscy chcą wyłączności. Sam, przyznam, ebooków nie trawię, ale rozumiem trendy ;) Zapytam więc Was, kto ma większą siłę przebicua na rynku? ;)
_________________
http://www.tduszynski.eu.interia.pl
"Wolno myśli zbieram pisząc wstecz, bez cienia szacunku dla przyszłości, która nigdy już nie wróci."
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 20 Listopada 2013, 19:14   

Woblink.
A poza tym to phi! Już sobie zamówiłam wersję papierową, dziękuję.
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Melfka 
Langolier


Posty: 295
Skąd: Virginia
Wysłany: 20 Listopada 2013, 23:40   

Cytat
Co do ebooka. Będzie. Jeszcze nie wiem z kim podpisać umowę na dysyrybucję. Wszyscy chcą wyłączności. Sam, przyznam, ebooków nie trawię, ale rozumiem trendy ;) Zapytam więc Was, kto ma większą siłę przebicua na rynku? ;)

:bravo :bravo :bravo
Dla mnie ebooki to jedyna szansa na książki z Polski bez płacenia kosmicznych sum za przesyłki.
I zgodzę się z Witchmą, że Woblink wygląda przekonująco pod względem siły przebicia ;) .
_________________
O pisaniu i innych nałogach
 
 
Dusza 
Tom Bombadil

Posty: 36
Skąd: Eeeee
Wysłany: 14 Października 2014, 11:47   ebooki już są ;)

http://www.publio.pl/paperback,w3302.html Coś dla Melfki i nie tylko... Science fiction po polsku 2 w formie ebooka już na publio.pl. Inne książki wydawnictwa Paperback także ;) Zachęcamy do sprawdzenia. Ebooki publio.pl
_________________
http://www.tduszynski.eu.interia.pl
"Wolno myśli zbieram pisząc wstecz, bez cienia szacunku dla przyszłości, która nigdy już nie wróci."
 
 
Melfka 
Langolier


Posty: 295
Skąd: Virginia
Wysłany: 14 Października 2014, 16:15   

O, a ja już straciłam nadzieję. W imieniu wszystkich zebookowanych: :bravo
_________________
O pisaniu i innych nałogach
 
 
Dusza 
Tom Bombadil

Posty: 36
Skąd: Eeeee
Wysłany: 27 Sierpnia 2015, 12:51   

Pochwalić się chciałem :) Właśnie premierę ma moja nowa powieść - "Droga do Nawi". Wydana została przez wydawnictwo Czwarta Strona. Może kogoś zainteresuje ;)
TEKST OKŁADKOWY:
Polak – Alek Bielski, weteran z Afganistanu. Rosjanie – Misza Asieniewicz, moskiewski milicjant, i Ksenia Morozowa, (nie)zwykła dziewczyna. Losy tej trójki, początkowo wydawałoby się ze sobą niezwiązane, łączą się za sprawą intrygi tajemniczego świata, z którego istnienia zwykli ludzie nie zdają sobie sprawy. Ksenia, Misza i Alek stają się zabawkami w rękach bogów, od wieków planujących intrygę mającą na celu doprowadzenie do zmiany dominacji w istniejącym świecie. Czy Perunowi uda się zawładnąć światem bogów i ludzi? Po czyjej stronie jest Światowid? A może wszyscy spotkają się w Nawi, podziemnym królestwie Welesa?
Odrobina humoru, dużo mocnej i wartkiej akcji, nietuzinkowi bohaterowie, realia społeczne, obraz Rosji i pierwsza tak rozbudowana wizja słowiańskiej fantasy umiejscowiona w XXI wieku. Gdy bogowie obmyślą plan, nie masz wyjścia i musisz tańczyć tak, jak ci zagrają… a może jednak nie?
_________________
http://www.tduszynski.eu.interia.pl
"Wolno myśli zbieram pisząc wstecz, bez cienia szacunku dla przyszłości, która nigdy już nie wróci."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group