Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Quo vadis, Ukraino?
Autor Wiadomość
Radomir 
Narzeczona Frankensteina


Posty: 338
Skąd: Starachowice
Wysłany: 15 Maj 2014, 16:16   

:D Chyba wątek zbacza z torów.
_________________
Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?
 
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 16 Maj 2014, 13:04   

Stronka minister kultury Ludowej Republiki Donieckiej na ichnim fejsie: http://vk.com/id160435289
Dla dociekliwych :wink:

np.:
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 16 Maj 2014, 13:38   

a co chodzi na tym obrazku, mogę dostać wersję dla nieczytających w tym języku, niby w podstawówce był rosyjski, ale nic nie pamiętam :oops:
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Maj 2014, 14:10   

Mamo, a kiedy dorosne to będę miała faceta ?
Jeśli będziesz dobrą dziewczynka to tak
a jeżeli będę słaba ?
to wtedy nie będziesz miała problem
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 16 Maj 2014, 14:26   

Raczej: "to wtedy będziesz miała ich wielu"
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 16 Maj 2014, 14:29   

Luc du Lac,odrobinę bez sensu

Powinno być

Mamo, a kiedy dorosnę to będę miała faceta ?
Jeśli będziesz dobrą dziewczynka to tak.
A jeżeli niedobrą?
To wtedy będzie ich kilku.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Maj 2014, 16:06   

Tak jak u Fidela dokładnie.
Nieskolka to kilku, ale sensu kawału nie zmienia :D
Jeśli tam jest jakaś aluzja polityczna, to za głupim chyba.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 16 Maj 2014, 16:53   

A nie, to taka ciekawostka folklorystyczna. Takie tam różne kwiatki u pani minister na ruskim fejsie.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 16 Maj 2014, 17:16   

:mrgreen: to teraz rozumiem, dzięki,
jakoś nigdy nie miałem głowy do języków obcych :oops:
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 21 Sierpnia 2014, 12:02   

Tak sobie czasem zerkam co u Rosjan piszą i wyszła niezła burza po słowach Czarneckiego w PE o wykluczeniu rubla z rozliczeń międzynarodowych. Jest to temat wybijany na pierwszych stronach Kommersanta i Komsomolskiej Prawdy. Temat jak temat, ale jakie komentarze lecą, normalnie szok jaka pogarda i nienawiść do nas z tego bije: http://www.kp.ru/daily/26...4/?cp=0#comment

Jak ktoś niegramotny w bukwach, to takie np.chrome ma opcję automatycznego tłumaczenia stron :wink:
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Sierpnia 2014, 16:56   

«Право и справедливость» - :mrgreen: Wreszcie ta nazwa ma odpowiedni kształt graficzny.

Komentarze jak komentarze, na pierwszym lepszym onecie są ostrzejsze. Polskie jabłka dalej im się odbijają, chcą płacić nam za nie tylko w rublach 8) , ale wiedzą przynajmniej, że polską walutą jest złoty, czego pewnie taki byle Holender nie wie.
Szkoda tylko. że Czarnecki jest naszym przedstawicielem, bo uważam go za wyjątkowego kretyna.
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 21 Sierpnia 2014, 17:06   

Czarnecki ma w sobie coś odpychającego, taką jakąś lizusowatość, nawet nie wiem jak to nazwać. W kazdej parti potrafiłby się odnaleźć, skoro dał radę całować Lepera a potem Kaczyńskiego po, no powiedzmy ze po rękach. U nas takich ludzi dawniej określano mianem ,,kabociorzy".
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Sierpnia 2014, 17:13   

To jedno.
Ale dla mnie wygląd przygłupa i takiż sposób rozumowania oraz formułowania myśli jest bardziej odpychający. I to jest u mnie ponadpartyjne. Jakby był w SLD i mówił rzeczy ideologicznie przeciwne do tych, które wygłasza teraz, też bym go nie znosił.
Może jest mądrzejszy, a tylko zgrywa głupa? Nie wiem.
Jestem na nie.
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 21 Sierpnia 2014, 17:30   

A cóz mądrego jest w ,,ideologi" SLD? Zresztą, nie ma w Polsce parti która miałaby program do przyjęcia przeze mnie. Polityka, tak jak wszędzie, jest tylko okazją zeby się dorwać do koryta.
_________________
W postach wyrażam własne poglądy i nie pretenduję do tytułu jedynej nieomylnej osoby na tym forum.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Sierpnia 2014, 17:36   

Dałem SLD jako pierwszy z brzegu przykład na odmienne ideologicznie podejście.
Nie wiem, co tam jest mądrego. Pewnie niewiele, jak zwykle. Nie śledzę ich poczynań.
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 21 Sierpnia 2014, 17:46   

Czarnecki to profesjonalny cwaniaczek, nic więcej.

Wiedziałem, że po rosyjsku Polaków potocznie nazywa się "przekami", ale w tych komentarzach po raz pierwszy widziałem to słowo w akcji.
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Sierpnia 2014, 20:00   

Przeczytałem cztery pierwsze.
Na więcej nie mam nerwów.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 26 Lutego 2015, 14:02   

Dość sensowny i wiarygodny artykuł na temat scenariuszy rozwoju sytuacji na Ukrainie: http://izvestia.ru/news/568216
Chyba pierwszy raz czytam otwarte przyznanie się rządowych (co by nie było)mediów do celów polityki. Żadne tam pitu-pitu, ale konkret. Wejdziemy, weźmiemy wschód i południe Ukrainy, resztki marionetkowe pozostawimy na przestrogę i co nam zrobicie?
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 26 Lutego 2015, 23:38   

A ja się zastanawiam, dlaczego jeszcze nikt nie postanowił zawalczyć z Putinem jego własną bronią, szczególnie, że argumentów Rosjanie podali już dziesiątki.

Wystarczyłaby pewnie jakaś jedna prosta ustawa, która pozwoliłaby na otwarcie, dajmy na to w Kijowie lub Dniepropietrowsku, sklepu. A w tym sklepie same dziwy... znaczy, cuda! Abramsy po sto hrywien, F-16 po dwieście, jakieś zdalnie sterowane rakiety po dychę od sztuki. No i oczywiście jakieś ładne mundury, które każdy może sobie kupić. Wszystko dla ludzi, wszystko dla obywateli, którzy tylko będą walczyć o swoją ziemię. I co z tego, że się nie odzywają i wykazują szczególne upodobanie do hamburgerów i pizzy, a gdy polegną, to chowają ich nie w ziemi ukraińskiej, tylko w morzu, albo nawet za. To miejscowe chłopaki.
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group