Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawsze do przodu - głosowanie do 22 czerwca

Wygrywa:
Byle do przodu
16%
 16%  [ 3 ]
Nieprawoskręt
22%
 22%  [ 4 ]
Space Marines
61%
 61%  [ 11 ]
żaden
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Czerwca 2014, 22:28   

Byle do przodu
Space Marines

Zdążyłam.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 23 Czerwca 2014, 06:36   

Agi napisał/a


Zdążyłam.


uff, ja też i poszedł na Nieprawoskręt. :)

Gratulacje dla bezkonkurencyjnego Space Maines

Ogromnie dziękuję za pozytywne oceny warsztatu :) (dostałam nagrodę już na początku :) Dziękuję wszystkim za pozytywne słowa co do sprawności napisania! ) w sumie o ćwiczenie tego mi chodziło. Podsumowanie miało być, że nie opłaca się być uczynnym, ale wywaliłam ze względu na Barankową opinię pod moim starszym szortem, że takie rzeczy zabijają całość. Napisałam, żeby pomóc Konopii, miał go nie dawać gdyby było więcej szortów, ale nie było :( . Więc forumowicze w następnej edycji do piór!
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 23 Czerwca 2014, 07:18   

Byle do przodu - 3 - Czaga
Nieprawoskręt - 4 - mesiash
Space Marines - 11 - konopia

:omg:

dzięki za głosy i opinie
gratulacje dla pozostałych autorów :bravo
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Czerwca 2014, 07:30   

konopia, gratuluję! Taki dublet chyba się jeszcze nie zdarzył w historii konkursu. :bravo

Jaki będzie następny temat?
Edyta: Temat już ogłoszony, czyli pisarze do piór!
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 23 Czerwca 2014, 08:06   

Agi napisał/a
konopia, gratuluję! Taki dublet chyba się jeszcze nie zdarzył w historii konkursu. :bravo



Agi pewnie, że nie, bo przeważnie zapodawacze tematu chyba na niego nie pisali? 8) :)

(ps. to nie złośliwość, tylko stwierdzenie faktu. Bo przecież inni ludzie też wygrywali/debiutowali)
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Czerwca 2014, 08:27   

Czaga napisał/a
Agi pewnie, że nie, bo przeważnie zapodawacze tematu chyba na niego nie pisali? 8) :)

Owszem, pisali.
 
 
LadyBlack 
Babcia Weatherwax


Posty: 863
Skąd: z rubieży
Wysłany: 23 Czerwca 2014, 09:30   

Agi napisał/a
konopia, gratuluję! Taki dublet chyba się jeszcze nie zdarzył w historii konkursu. :bravo

A mnie się wydaje, że już tak było :D

Wielkie brawa dla Konopii :bravo :bravo
Czaga, mesiash :bravo

Miło było poczytać.
Kameralnie było i ciekawie.
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 23 Czerwca 2014, 09:54   

No dobra, pisałem to na straszliwym kacu, i rzeczywiście następnego dnia dostrzegłem że tekst jest trochę pozbawiony emocji. Błędy? No cóż, nie umiem pisać, to i są ;)

Zagłosowałem na Space Marines, bo po prostu byli lepsi od pozostałych dwóch tekstów, chociaż logiki, jak już niektórzy wspomnieli, nie ma tam za wiele. Gratuluję!
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
Starscreem 
Mechagodzilla


Posty: 661
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26 Czerwca 2014, 12:56   

Gratulacje dla wszystkich piszących :bravo
Ciężkie czasy w szortach nastały. Nie ma komu pisać... :( Tym większe podziękowania dla tych, którym się chciało.

Czaga, jesteś coraz lepsza, miło się to obserwuje :)
mesiash, ty się kacem i fałszywą skromnością nie wykręcaj! :) Wszyscy wiemy, że potrafisz dać czadu.
konopia, gratulacje. Tak obstawiałam, że to twój tekst albo mesiasha. Mam nadzieję, że nie brałeś do siebie tych dyrdymałów, które pisałyśmy z Czagą :D
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 26 Czerwca 2014, 16:25   

Starscreem napisał/a

Ciężkie czasy w szortach nastały. Nie ma komu pisać... :( Tym większe podziękowania dla tych, którym się chciało.



Mądrze prawisz

Dlatego, domyślając się jak to wygląda od kuchni, napisałam na początku to co napisałam. Bo ku.r.de, wygrana powinna być okolicznością radosną, a nie "Ło Jezu, kto napisze?".

Edit. Zważyłam sos z proszku. Jestem genialna kucharka, po prostu :/
 
 
dziko 
Yoda


Posty: 949
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Czerwca 2014, 21:41   

spóźnione, ale szczere :)

konopia :bravo :bravo :bravo
mesiash :bravo :bravo
Czaga :bravo
_________________
pozdrawiam - Bartek
Dzikopis
 
 
hijo 
Fziu Bździu


Posty: 6069
Skąd: Katowice
Wysłany: 27 Czerwca 2014, 19:01   

Gratulacje dla autorów :bravo
_________________
God created Arrakis to train the faithful.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 28 Czerwca 2014, 09:15   

Starscreem, to nie były dyrdymał tylko istotne dla autora informacje o tym jak jego szort jest postrzegany przez wymagających czytelników, na tym polega konstruktywna krytyka.
Przyznaję, że być może sierżant powinien wsiąść hełm do reki i dokładnie nowemu opowiedzieć, jaki i kiedy wbudowana maszyneria dokonuje "zrzutów" umysłu do bazy.

Zakończenie miało być inne, ale nie mogłem się zdecydować.



- A co to za dyskusje sierżancie? - porucznik jak zwykle pojawił się znienacka.
- Poruczniku, melduję że już prawie skończyliśmy - spojrzał na nowego i zrobił mocno zdziwiona minę - A tu co tutaj robisz? Do roboty *beep*, sam się nie załaduje! Biegiem żołnierzu! Biegiem!
Porucznik wyjął papierosy, poczęstował sierżanta. Zaciągnął się dymem. I pokiwał palcem - Ty mi tu raz że zdradzasz tajemnice, dwa że nie doczytałeś akt nowego.
- Czytałem panie poruczniku, wiem, że to jedno-razowiec. Tajemnicą nie zdąży się z nikim podzielić, misje wykona na spokojnie, a potem kto by się przejmował, mnóstwo takich przewinęło się przez oddział, kolejny nie zrobi różnicy, może nawet dam mu zdetonować bombę - uśmiechnął się wrednie.
- *beep* z ciebie, wiesz?
-Tak jest, ale mili chłopcy wojen nie wygrywają.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group