Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Foratorium
Autor Wiadomość
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 21 Wrzeœśnia 2013, 18:51   

Muszę sobie ponarzekać, taka cecha narodowa, nie da się jej wyplenić... będzie o wychowaniu, nie, wcale nie, dzieci - wychowaniu dorosłych. Czemu ludzie nie dostrzegają niczego poniżej swojego pasa? No chyba że to rottweiler, bo jak spokojnie idące dziecko, to wlezą i jeszcze cmokają potępiająco. Nie znoszę tego cmokania... chciałbym kiedyś zobaczyć jak jeden z drugim cmoka na psa bez kagańca....
No to ponarzekałam!

A teraz z innej beczki. Idziemy we trójkę w galerii, ja, widząc jakąś scenkę rodzajową, komentuję półgłosem do męża: Niektórzy rodzice to są walnięci w czambuł. Młody- lat trzy- się wychyla z za męża i z wyraźnym zaciekawieniem i zrozumiem w głosie pyta pyta: taaak?
Zamurowało nas.

e:lit.
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 21 Wrzeœśnia 2013, 19:37   

Bo macie bystrego chłopaka. Ciekawe po kim to ma? :wink:
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 21 Wrzeœśnia 2013, 19:54   

Stawiam, że przynajmniej po babci :wink:
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 21 Wrzeœśnia 2013, 20:21   

Ziuta, ihan, hym, no nie wiem po kim... może jakiś wpływ mentalny naszych licznych przyjaciół :mrgreen: jak to się mówi zapatrzeć się, to ja się widać zapatrzyłam ;P:

a Babcie owszem owszem są :)
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 21 Wrzeœśnia 2013, 20:26   

ihan, mama i tato Eryka sąwystarczająco bystrzy, nie trzeba sięgać do drugiego pokolenia. :)
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 21 Wrzeœśnia 2013, 20:38   

Nie wątpiłam nigdy.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 22 Wrzeœśnia 2013, 10:20   

illianna, jeszcze nie raz Cię zaskoczy :D tak, jak nas Junior, kiedy przy dokręcaniu starego włącznika tenże się rozpadł, kwitując sytuację wymownym: o ho ho ho... :mrgreen:
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 23 Wrzeœśnia 2013, 11:19   

Lynx, oj na pewno, zaskakuje mnie już prawie trzy lata :mrgreen: właściwie permanentnie nie mogę wyjść z zaskoczenia.

Męczę się ostatnie dwa dni z pewnym problemem, który nieopatrzenie wzięłam na swoje barki, chcąc zrobić lepiej sobie i innym... myślałam, że znajomość definicji całki, to powód do dumy, myliłam się - nie znałam skomplikowanego szyfru oznaczania parametrów grafiki.
W tym wszystkim wspiera mnie i pomaga już kilka osób, a dzisiaj okazało się, ze w sumie to wszytko niepotrzebnie i osoba, której nie chciałam obarczać, sama wszytko zrobi i to bez problemu, eh życie. W sumie to pozytywne jest, dowiedziałam się, że dużo ludzi chętnie mi pomaga w kłopotach a ostatecznie kłopoty rozwiązują się same :mrgreen:
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2013, 07:00   

Jeju, energy drink po 16 i można pożegnać się ze spaniem, masakra...
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 24 Wrzeœśnia 2013, 16:40   

http://allegro.pl/listing...?us_id=33331700
Kolega sprzedaje klasykę fantastyki po przystępnych cenach! Zapraszam!
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 10 Października 2013, 18:53   

Jak już część z Was wie, zostałam stukaczem i wystukałam książkę. Uprzedzając złośliwości, znam teorię o małpach i maszynie do pisania. Haha. Jednak wiedząc, co po stsropolsku małpa znaczy, uważam, że w sumie wystarczy jedna, żeby napisać książkę. Ja małpa nie jestem, ale się udało.
Premiera tej jesieni!

Nina A. Neumann "Ziemią wypełnisz jej usta"

Serdecznie zapraszam!
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 10 Października 2013, 18:58   

illianna, gratulacje! :) A może trochę więcej konkretów...?
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 10 Października 2013, 18:59   

o kurde :D gratki :omg: :omg:
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 10 Października 2013, 19:23   

Powiedz, że to o zombiakach, proszę! ;)

Gratulacje! :bravo
 
 
 
Jezebel 
Klapaucjusz


Posty: 954
Skąd: Kraków
Wysłany: 10 Października 2013, 22:19   

Też jestem ciekawa jakiegoś przynajmniej skrótowego przybliżenia fabuły :) I oczywiście gratuluję!
_________________
Wiedźmia chatka

Kapryfolium
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 10 Października 2013, 22:48   

Nina A. Neumann – pisze pod pseudonimem, stworzonym dzięki pośmiertnej uprzejmości prababki. Z wykształcenia, zamiłowania i zawodu psychoterapeuta. Urodzona w 1977 roku, krakuska przez zasiedzenie, docenia ciemne strony swojego miasta, a zwłaszcza dzielnicy żydowskiej – Kazimierza. Współpracuje z Creatio Fantastica.

Ziemią wypełnisz jej usta

Królewskie miasto nie zasypia nigdy, ale dopiero po zmroku budzą się jego upiory. Łowca, skryty w cieniu starych kamienic, poluje na samotne kobiety, by podzielić się ich ciałami z rzeką. Ta noc będzie dla niego wyzwaniem – z prześladowcy stanie się ofiarą. Utarty schemat życia Łowcy rozsypie się w pył, gdy mężczyźnie przyjdzie zmagać się z podobną mu, choć o wiele potężniejszą istotą – estrią. Stare legendy czasem ożywają, by zawładnąć ludzką wyobraźnią. Na żydowskim Kazimierzu czają się one tuż pod powierzchnią życia, wystarczy tylko zeskrobać nieco tynku z zaniedbanych ścian, poruszyć luźną cegłę, wejść do małego antykwariatu pełnego rupieci, by znaleźć się w innej epoce i czasie minionym. Ina – choć przecież polska szlachcianka – egzystuje od wieków pod postacią żydowskiego demona, czuje jednak, że jej czas dobiega końca. Wybrała Łowcę na powiernika swojej historii, a nawet kogoś znacznie więcej… Nie zaglądajcie na zakurzone strychy, nie schodźcie do wilgotnych piwnic, omijajcie śmierdzące bramy i podwórka, bo może już nigdy nie uda się wam odzyskać spokoju zaklętego w słonecznych porankach spędzanych przy stoliczkach kawiarenek na Kazimierzu. Kto by tam jednak słuchał takich ostrzeżeń?
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 10 Października 2013, 22:50   

Witchma, Fidel-F2, Jezebel, Adon, dziękuję za gratulacje! jak ktoś jest na fb, zapraszam do polubienia! na razie nie mam strony www, ale może z czasem.
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Jezebel 
Klapaucjusz


Posty: 954
Skąd: Kraków
Wysłany: 10 Października 2013, 22:57   

Nie dość, że Kraków, to jeszcze Kazimierz <3 No to mnie kupiłaś :P Kto wyda Twoją książkę?
_________________
Wiedźmia chatka

Kapryfolium
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 10 Października 2013, 23:02   

Jezebel, RW2010, redakcja już gotowa, korekta robi ostatnie szlify , także już blisko!
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 10 Października 2013, 23:14   

illianna napisał/a
jak ktoś jest na fb, zapraszam do polubienia! na razie nie mam strony www, ale może z czasem.

Polubiłem rano. ;P: Czekam teraz na premierę. :)
Utalentowana z Was rodzinka, swoją drogą. Nie ma co! To czekać teraz tylko, aż syn dorośnie i Was oboje przegoni. ;)
 
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 10 Października 2013, 23:20   

Adon, hym, troje, bacie tyż... hhhahahha
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
hijo 
Fziu Bździu


Posty: 6069
Skąd: Katowice
Wysłany: 10 Października 2013, 23:21   

illianna, jeśli wydaje Cię RW to, czy są szanse na wersję drukowaną, czy tylko e-book?
_________________
God created Arrakis to train the faithful.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 10 Października 2013, 23:22   

hijo, na razie e-book, jak kupi mnóstwo osób, to pewnie pojawią się inne opcje ;-)
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 10 Października 2013, 23:23   

illianna napisał/a
Adon, hym, troje, bacie tyż... hhhahahha

No, fakt. :)
 
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 10 Października 2013, 23:40   

Teraz widzę jeden minus e-booków, o którym nie pomyślałam wcześniej - jak książka jest papierowa, to może ją kupić każdy, jak jest e, to jest tylko dla tych, co mają czytniki... To znaczy... Kupić może każdy, ale.
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 10 Października 2013, 23:48   

corpse bride, polecam tablet, już powoli nawet szkoły przechodzą na tablety zamiast papierowych podręczników, za 10 lat papier będzie jak obecnie płyty CD.

Ja osobiście jestem zarówno bardzo konserwatywna, jak i zakochana w technologii. Taki mix steampunkowy. :mrgreen:
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 10 Października 2013, 23:52   

tabletu też nie mam, rozmawiałam ostatnio z kimś o tym, że jak masz w domu laptopa, którego sobie bierzesz do łóżka czy na fotel czy na stół, a jak gdzieś jedziesz to też go można zabrać i telefon, który jest mini wersją komputera i ma internet i wszystko, więc poza domem też jestem ustawiona, to po co tablet? (chyba, że - jak mówisz - do czytania). to trochę mnożenie bytów, bo laptopa się nie pozbędę, bo jest od tabletu wygodniejszy (w domu), ani telefonu, no bo wiadomo.
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 11 Października 2013, 00:23   

corpse bride, ja mam smartfon, tablet i pc, S ma laptop. Ale tablet poprostu kocham, kocham, kocham... do fb, forum, cztania prasy, słuchania muzyki z playlist, robienia szybkich fot i filmów, grania w fleszowe gierki, odpisywania na maile. Też nie byłam przekonana, ale uwielbiam go od pierwszego dotknięcia. Tylko jefna rzecz - assus, wart tyle co niezły lapek, nie wiem jak sprawdzają się inne...
A ... mój kot też go kocha, leży na nim, hahaha
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 11 Października 2013, 07:16   

Cieszy mnie wersja elektroniczna :D
Już się nie mogę doczekać newslettera z RW2010 z informacją o premierze :D

edit:
Nie o TYM premierze (bo jakoś głupio to wygląda).
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 11 Października 2013, 07:32   

Witchma, pierwszy już był w Świcie ebookow, który można darmowo pobrać na ich strobie. Zapraszam. Oprócz zapowiedzi to mnóstwo innych rzeczy do czytania. :-)
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group