Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Krakon 2013 (25-28 Lipca 2013) Kraków
Autor Wiadomość
Toudisław 
Mothra


Posty: 859
Skąd: Myślenice
Wysłany: 16 Czerwca 2013, 10:25   Krakon 2013 (25-28 Lipca 2013) Kraków

Festiwal Kultur Alternatywnych Krakon 2013

(25 – 28 Lipca 2013)

To już trzecia odsłona powstałego jak feniks z popiołów nowego Krakonu, ogólnopolskiego zlotu miłośników fantastyki. Konwent, którego pierwsza edycja miała miejsce w 1993 roku, w zeszłym roku zgromadził ponad 2500 fanów fantastyki, horroru, mangi, anime, a także szeroko pojętej kultury Dalekiego Wschodu, bijąc tym samym rekord popularności tego typu imprez. W tym roku mamy zamiar ustanowić nowy rekord i bawić się jeszcze lepiej w postapokaliptycznych i steampunkowych klimatach. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w warsztatach, panelach dyskusyjnych, prelekcjach, spotkaniach autorskich, grach, zabawach, konkursach i klimatycznych przebierankach. Twoja inwencja będzie oceniona i przede wszystkim doceniona. Razem zderzymy nowoczesność z tradycją w kłębach magicznego wieku pary. By nie zapłacić ani pensa i otrzymać darmowe wejściówki na całe 4 dni konwentowej zabawy, a prócz tego nagrody książkowe i pieniężne, daj się ponieść wyobraźni i już dziś weź udział w konkursie literackim. Zwycięskie teksty zostaną włączone do antologii „Ostatni dzień pary”, której premiera odbędzie się na konwencie Krakon 2013. A jeśli drzemie w Tobie artystyczna dusza nadaj plastyczny kształt Twoim wizjom i podziel się nimi z nami na wystawie „Die Praxis Des Modernen Maschinenbaues”. Razem spędźmy ten czas i niech nic nas nie zatrzyma, bo cóż może nam przeszkodzić skoro koniec świata już był?
_________________
http://toudi.bloog.pl/
Zajrzyj bo Warto !
http://www.zaginiona-biblioteka.pl
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Czerwca 2013, 09:18   

Myślałam że będę, potem że jednak nie wyjdzie, a teraz że prawdopodobnie będę :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Toudisław 
Mothra


Posty: 859
Skąd: Myślenice
Wysłany: 28 Czerwca 2013, 08:02   

Poniżej prezentujemy listę gości tegorocznego Krakonu.
1. Graham Masterton,
2. Romuald Pawlak,
3. Krzysztof Piskorski,
4. Michał Stonawski,
5. Robert M. Wegner,
6. Grzegorz Gajek,
7. Witold Jabłoński,
8. Michał Gacek,
9. Sebastian Uznański,
10. Krzysztof Dąbrowski,
11. Paweł Ciećwierz,
12. Piotr Rogoża,
13. Dawid Kain,
14. Mirosław Piotr Jabłoński,
15. Robert Cichowlas,
16. Piotr Pocztarek,
17. Jacek Komuda,
18. Maciej Parowski,
19. Aneta Jadowska,
20. Jakub Ćwiek,
21. Sylwia Błach,
22. Anelia Głębocki,
23. Kevin Whitelock,
24. Kazimierz Kyrcz Jr,
25. Andrzej Pilipiuk,
26. Magdalena Kozak,
27. Anna Brzezińska,
28. Grzegorz Wiśniewski,
29. Anna Kańtoch,
30. Emil Strzeszewski

Nie jest to jeszcze lista osteczna. Nazwiska kolejnych gości będą sukcesywnie dodawane.
_________________
http://toudi.bloog.pl/
Zajrzyj bo Warto !
http://www.zaginiona-biblioteka.pl
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 10 Lipca 2013, 22:52   

Wybieram się w tym czasie do Krakowa, akredytację na Krakon już wykupiłam.
Spotkam znajomych?
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 14 Lipca 2013, 21:41   

Ja chętnie bym jakieś pifko opiła z wami :D , ale znając mojego farta nic z tego nie wyjdzie.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
brajt 
Komandor Koenig


Posty: 642
Skąd: GGFF
Wysłany: 16 Lipca 2013, 23:37   

Się będę. :-)
_________________
Lecą smoki pod obłoki, wiatr im kręci smocze loki
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Lipca 2013, 11:59   

Organizację pominę milczeniem, natomiast spotkałam się z opinią że konwent był mangowy, a nie fantastyczny i nie mogę się z tym zgodzić. Owszem, mangowych dzieciaków było mnóstwo, ale jeśli chodzi o program - prelekcje i panele dyskusyjne na które udało mi się trafić były super, miałam czasem problem z wyborem (trzy fajne rzeczy równocześnie, a potem przerwa, ale to się często zdarza). Chyba się starzeję, bo znów zaczęłam doceniać program w takich imprezach i pod tym względem Krakon usatysfakcjonował mnie bardziej niż ostatni Falkon.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Lipca 2013, 21:08   

Dzięki Agi i Iliannie za krótkie spotkanie pozakrakonowe, poniedziałkowe, w niemiłosiernym upale, było nam z Wami fajowo. :D
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 31 Lipca 2013, 21:27   

jewgienij, mnie również. Bardzo się cieszę, że mogłam z Tobą i Karoliną porozmawiać. :D
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Lipca 2013, 21:28   

Wpadaj częściej
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 31 Lipca 2013, 22:14   

Z przyjemnością, ale opracuj sposób na teleportację. 500 km w jedną stronę to spora odległość.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Sierpnia 2013, 21:07   

Pracuję nad tym, ale równania wciąż nie chcą wyjść, za duże ryzyko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group