Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Tęczowa debata
Autor Wiadomość
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2012, 11:53   

Odważnie, ale z tego, co widzę, już jest po zakończeniu sportowej kariery.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 22 Maj 2012, 11:58   

Nie przeczycie sobie trochę? Najpierw jakieś oburzenia, że inni myślą "co kto i z kim robi w łóżku". A potem zapraszanie do "ujawniania". Czyli jednak interesuje Was "co kto i z kim robi w łóżku". :wink:
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:08   

Co to znaczy "Was"? Nie generalizujesz aby bezpodstawnie?
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:20   

Czarny napisał/a
Nie przeczycie sobie trochę? Najpierw jakieś oburzenia, że inni myślą co kto i z kim robi w łóżku. A potem zapraszanie do ujawniania. Czyli jednak interesuje Was co kto i z kim robi w łóżku. :wink:



Nikt o tym nie myśli, a ja nie chciałbym informacji, kto z kim, gdzie, jak i kiedy. Sprawa odmienności seksualnej nie kończy się chyba tylko na stosunku. Aż mi głupio, że to muszę pisać. Cały ten wątek psu w budę, skoro takie wpisy są ciągle.
 
 
ivaine 
Polska odpowiedź na Japonię


Posty: 809
Skąd: ze snów
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:24   

Łatwo zdeklarowanym heteroseksualistom mówić o ujawnianiu się, odwadze etc., bo przecież to nie oni ewentualnie zapłacą ostracyzmem za taki eksperyment, stając się – no właśnie, czym? Królikiem doświadczalnym, przedmiotem tematu rozmowy?
Samo założenie, że ludzie z orientacją odmienną od heteroseksualnej są wśród nas (choćby na forum), potwierdza tezę o ich „normalności”. Skoro nikt się nie domyśla, nie widać szerzenia się tej gorszącej „choroby”, wpływającej negatywnie na „zdrowy” heteroseksualizm, to rzeczywiście problem jest w wybujałych wyobrażeniach niektórych osób.
I śmiała deklaracja miałaby to udowodnić? Jakoś nie wierzę w pozytywny efekt.
_________________
Dusza dobiera sobie Towarzystwo -
I - zatrzaskuje Drzwi -
Jak Bóg - ma w sobie prawie Wszystko -
A z Reszty sobie drwi -
 
 
nimfa bagienna 
Beastmaster


Posty: 2196
Skąd: z bagna
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:33   

I co ewentualny homoseksualista miałby wynieść z tego wątku? To, że powinien się leczyć? Czy może to, że skoro jest homoseksualistą, to z dużym prawdopodobieństwem ma skłonność do gwałcenia małych, puszystych kociąt, niewinnych dzieci, kóz, muflonów, hipopotamów i dziur po sęku?
Idealny klimat do wywnętrzeń, słowo daję. :mrgreen:
_________________
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:34   

Dałem cudzysłów Jewgieniju, by nie odbierać tego dosłownie, to raz. A dwa "Was" nie jest generalizowaniem bezpodstawnym, bo było kilka (czyli "Was" liczba mnoga) wypowiedzi "ciekawych" poznania odczuć homoseksualisty/-tki.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:34   

Ivaine, Wcale nie łatwo. Jest to zrozumiałe. Do deklaracji nikt nikogo nie zmusza, jedynie zachęca.
Inaczej ten wątek wygląda sztucznie, bo o gejach mówią tylko hetero.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:39   

nimfa bagienna napisał/a
I co ewentualny homoseksualista miałby wynieść z tego wątku? To, że powinien się leczyć? Czy może to, że skoro jest homoseksualistą, to z dużym prawdopodobieństwem ma skłonność do gwałcenia małych, puszystych kociąt, niewinnych dzieci, kóz, muflonów, hipopotamów i dziur po sęku?
Idealny klimat do wywnętrzeń, słowo daję. :mrgreen:




Więc ten klimat trzeba zmienić.
To nie ma być ściek dla konserwatywnych poglądów, a miejsce dialogu, debaty. Kogo brzydzi temat, niech nie zagląda.
 
 
nimfa bagienna 
Beastmaster


Posty: 2196
Skąd: z bagna
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:39   

Jewgienij, z całym szacunkiem, ale ten wątek istotnie jest jedną wielką zachętą. Zwłaszcza niektóre jego fragmenty. :mrgreen: , Tak, "ściek" to właściwe określenie.
_________________
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:42   

Czarny, raz asekuranckie (znamy to, znamy), dwa naciągane (widzimy to, widzimy).

Dawno temu chyba Martva napisała kiedyś o Żydach, których chciał liczyć ktoś w biurze, a ona nie liczyła... (przepraszam za ewentualne przekłamania, tak to zapamiętałem). Ja na to, że szkoda, że nie liczy, bo nie ma co milczeniem udawać, że wszyscy jesteśmy tacy sami; w pewien sposób milczenie uprawnia do fałszywego przekonania, że inni są obcy. Problem z ksenofobią (homofobią itd.) po części wynika z tego właśnie mylnego wrażenia, gdy tymczasem inni są bardzo często naszymi znajomymi.
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:52   

Sorry Gustawie, ale nie wiem co do mnie piszesz. A moje wypowiedzi może i są takie jak piszesz, tyle ze ja podchodzę do nich matematycznie - albo są prawdziwe albo nie, a wszelkie podteksty i interpretacje pozostawiam odbiorcom. Moje oba były prawdziwe.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2012, 12:57   

Czarny napisał/a
Sorry Gustawie, ale nie wiem co do mnie piszesz. A moje wypowiedzi może i są takie jak piszesz, tyle ze ja podchodzę do nich matematycznie - albo są prawdziwe albo nie, a wszelkie podteksty i interpretacje pozostawiam odbiorcom. Moje oba były prawdziwe.


Co Ty wygadujesz?
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 22 Maj 2012, 13:02   

Skonkretyzuj pytanie Jewgieniju
 
 
RD 
Niedomyty macho


Posty: 2454
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 22 Maj 2012, 13:33   

jewgienij napisał/a
Czekam na pierwszą odważną osobę

Jestem gejem. I właśnie odczułem ogromną ulgę, mogąc to napisac publicznie, odsłonić sekret przed tak zacnym towarzystwem... Dziękuję...
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 22 Maj 2012, 13:37   

RD, jak Ty to ja też ;P:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Maj 2012, 13:40   

Idę po popcorn :mrgreen:
 
 
RD 
Niedomyty macho


Posty: 2454
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 22 Maj 2012, 13:42   

dalambert napisał/a
RD, jak Ty to ja też ;P:

Wiedziałem!!!
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 22 Maj 2012, 13:46   

Qurde. A jak ja się przyznałem, że jestem starą lesbijką to nikt nie zwrócił uwagi...
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 22 Maj 2012, 13:47   

RD napisał/a
Wiedziałem!!!


Wszyscy wiedzieli. Z wyjątkiem Pucka.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 22 Maj 2012, 13:50   

To teraz się zacznie...
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
RD 
Niedomyty macho


Posty: 2454
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 22 Maj 2012, 14:05   

Kruk Siwy napisał/a
Qurde. A jak ja się przyznałem, że jestem starą lesbijką to nikt nie zwrócił uwagi...

Może nie było to dla nikogo zaskoczeniem po prostu? :mrgreen:
Sorki, Kruku, nie mogłem przepuścić takiej okazji....
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 22 Maj 2012, 14:06   

Możesz mieć rację. Uś! Taki mądry musi być nasz!
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
RD 
Niedomyty macho


Posty: 2454
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 22 Maj 2012, 14:13   

No ba!
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 22 Maj 2012, 14:15   

Ach, ach, taka poważna sprawa, a Wy sobie żarty stroicie [foch]
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 22 Maj 2012, 14:20   

Tsst, żeby tylko nikt nie wyciągał sprawy Dalamberta z cyg..., tfu fajką w ustach, podobno obnosi się z takim paskudnym zdjęciem, ale tssst.
 
 
Ilt 
Han Solo


Posty: 808
Skąd: Różnie.
Wysłany: 22 Maj 2012, 15:07   

jewgienij napisał/a
Inaczej ten wątek wygląda sztucznie, bo o gejach mówią tylko hetero.
Ha! To jeszcze nic - kilka miesięcy temu Kongres USA debatował nad losami pewnej ustawy, polegającej na nakazaniu ubezpieczycielom dodawaniu do pakietów zdrowotnych środków antykoncepcyjnych dla kobiet (które, co ważne, służą nie tylko do antykoncepcji, ale też do regulacji hormonów czy czego tam, nie wiem, nie znam się, nie jestem kobietą). Do dyskusji nie została zaproszona żadna kobieta, byli kapłani różnych religii i chyba aż cały jeden dochtór :D

A, i mylisz się. Przejrzałem pobieżnie, porównałem nicki i coś w tym temacie napisały nie mniej niż 2 osoby homoseksualne. Chciałbym tylko byś mi powiedział co to zmienia, bo jeśli nic - to co z tego jakiej orientacji są dyskutanci?
_________________
We're really quite nice and friendly, but everyone has a beastly side to them, don't they?
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2012, 15:12   

RD napisał/a
jewgienij napisał/a
Czekam na pierwszą odważną osobę

Jestem gejem. I właśnie odczułem ogromną ulgę, mogąc to napisac publicznie, odsłonić sekret przed tak zacnym towarzystwem... Dziękuję...


Towarzystwo nie jest zacne, jest złośliwe, zgryźliwe, ale przyznanie się do orientacji to nie kryminał ani ubaw po pachy, a raczej poczucie godności osobistej.


Jeśli jako psycholog tego nie wiesz i się po sztubacku nabijasz, to jest niedobrze.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2012, 15:31   

Ilt napisał/a


A, i mylisz się. Przejrzałem pobieżnie, porównałem nicki i coś w tym temacie napisały nie mniej niż 2 osoby homoseksualne. Chciałbym tylko byś mi powiedział co to zmienia, bo jeśli nic - to co z tego jakiej orientacji są dyskutanci?


Jak to co? Nie rozmawiamy o kotach ani psach. Może trudniej byłoby pewnym apostołom nauczać, przemawiać do kogoś, kogo skądinąd znają i lubią. Może szybciej by się zdobyli na szacunek. Na razie to jest takie uderzanie w wymyślonego wroga - geja, muzułmanina, jakąś feministkę -ludzi bez twarzy, na których można bezkarnie jechać
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Maj 2012, 15:34   

Jewgieniju, edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim. Dziękuję.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group