Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Oblivion...
Autor Wiadomość
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 1 Kwietnia 2006, 21:01   Oblivion...

... nie no, ja się zaraz popłaczę... ja chcem Obliviona! :( na GameSpot już został okrzyknięty najlepszym RPGiem... ja chcę obliviona! i komputer który mi go obsłuży!! i... i czas żeby w niego grać!!! :/ ktoś już się zetknął? grał?...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 1 Kwietnia 2006, 21:57   

Kolega posiada. Mówi, żeee świeeetna gra.. grafika wymiata. Tyle tylko, *****. Tak więc jeśli ktoś posiada ***** to byłby kumpel bardzo wdzięczny, bo dla niego przejście przez opcje i proces tworzenia postaci to były męczarnie, a grać zaczać nie może biedaczek bo nie wie o co chodzi :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Logan: 1 Kwiecień 2006, 23:04 ]
Iscariote, prima aprilis prima aprilisem, ale zważaj na to co piszesz, bo pod avatarem zobaczysz czerwony pasek. Nie żartuję...

przepraszam baaardzo... już nie bedę. Zagalopowałem się
 
 
Piotrek Rogoża 
Lyterat


Posty: 822
Skąd: inąd :)
Wysłany: 3 Kwietnia 2006, 14:40   

Szukam szczęki, odkąd zobaczyłem odwzorowanie przyrody w tej grze. Widać każdy cholerny listek na drzewie! A że jeszcze mam słabość do ładnych plenerów (filmowy LOTR jest w tej materii mistrzostwem świata, jeśli chodzi o krajobrazy na ekranie) - oprawa graficza Obliviona sprawia, że tracę kontakt z rzeczywistością. Nie lubię RPGów, ale w tego gram, żeby oglądać krajobrazy.
_________________
Moje życie to Truman Show. W reżyserii Koterskiego.
www.piotrrogoza.wordpress.com
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 13:08   

Mówią że Obliovion to gra dla KAŻDEGO - czy się lubi RPGi czy strzelanki czy przygodówki... no może fani wyścigów czy strzelanek kosmicznych mogą się zawieść :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 15:42   

Czy chodzi o to:
http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/440512 :?:
Do tej pory grałam głównie w Sacred, ale w końcu uszami mi się przelewa.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 16:37   

O to chodzi.. jednak z przykrością muszę przyznać, że karta graficzna mi wymięka :cry: A granie jak wszystko chodzi tak powoli większego sensu nie ma. Oblivion musi poczekać, aż może kiedyś zmodernizuje komputer sobie. No ale zostają jeszcze inne gry :P
 
 
Vykosh 
Mechagodzilla


Posty: 673
Skąd: Cahtice
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 18:07   

Probowałem pograc przez moment - chodzi plynnie.
Poczatek mnie troche znudzil - wybieranie rysow twarzy - sporo opcji ale tak naprawde nic nie wnosza - nie udalo mi sie np zlozyc zadnej slicznej panienki :)
Poza tym wolalbym zebym kazda postacia od zera nie trzeba bylo przechodzic przez korytarze z emperorem.
_________________
The more people I meet, the more I love my battleaxe.
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 20:10   

Cytat
Poza tym wolalbym zebym kazda postacia od zera nie trzeba bylo przechodzic przez korytarze z emperorem.

Właśnie w tym korytarzu mi się zacięło i dalej nie chciało iśc :?
Początek mnie zirytował bo mi myszka nie chciała chodzić i nic ustawić nie mogłem :evil:
A taka fajna gra... :cry:

No dobra koniec tego załamywania się i lamentowania
 
 
Kaox 
Tom Bombadil


Posty: 32
Skąd: O-field
Wysłany: 14 Kwietnia 2006, 20:35   

Krajobrazy, owszem, przepiękne. Ból polega na ty, ze to piękno jest wprost proporcjonalne do mocy karty graficznej, procesora i całej reszty. Obejrzeć cudo w większej rozdzielczości i wszystkich smaczkach z dalekim "distance of view" będą mogli chyba nieliczni...
Podoba mi się to, że świat żyje określonym cyklem - ludzie nie stoją jak mumie cały dzień w jednym miejscu, ale śpią, jedzą, poruszają się po całym mieście, świadczą usługi w odpowiednich porach. I podoba mi się to, ze wybierając maga za bohatera mogę nim wymiatać TYLKO czarami, a nie bawić się w hybrydę typu magik-słabeusz nadrabiający mieczykiem aby zarobić na kawałek..czaru 8)
Różnorodność krajobrazów uległa zubożeniu w porównianiu do znakomitej poprzedniczki, choć to niewielka ujma...
_________________
Non serviam.
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 5 Maj 2006, 00:43   

Ludzie, napiszcie przykładowe konfiguracje sprzętu. Zastanawiam się, czy kupić gierę na wakacje, ale rozbudować sprzętu na pewno nie zdążę. 256MB Ramu, Athlon 1.33GHz i GeForce FX5200 128MB nie wystarczy do najniższych detali? Lepiej kupic coś innego? :cry:
 
 
Kaox 
Tom Bombadil


Posty: 32
Skąd: O-field
Wysłany: 5 Maj 2006, 02:30   

Obawiam się, że bedzie b.trudno.
Sempron 2600+, Radeon 6800PRO, 1Gb DDR - w miarę płynnie chodzi na niskich ustawieniach do 800X600. momentami jednak przycina do granic grywalności i poza nie....zwłaszcza w wybranych miejscach. Gwoździem programu jest niestety karta graficzna.
_________________
Non serviam.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 6 Maj 2006, 01:21   

szkoda słów, u mnie nawet nie odpali :D ale współlokator ma kupić wkrótce kompa za 4-5 tys zł, to powiem jak chodzi :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Murmus 
Tom Bombadil

Posty: 28
Skąd: Suwałki
Wysłany: 10 Maj 2006, 22:06   

Nawet nie zamierzam tego instalować. To, niestety, nie na mój sprzęt...:(
_________________
Szukam pokoju/kawalerki w Rembertowie. Mile widziany internet. Moje gg: 4360641. murmus@o2.pl
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 30 Maj 2006, 13:05   

Właśnie przeszedłem wątek główny.
Heh, fajny.
Choć mam wrażenie, że Oblivion jest mniej, ja wiem? tajemniczy od Morrowinda?
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group