Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Marek Żelkowski - "Przechytrzyc Niedzwiedzia"
Autor Wiadomość
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 3 Kwietnia 2006, 19:34   Marek Żelkowski - "Przechytrzyc Niedzwiedzia&qu

Mam mieszane uczucia wobec tego opka. Po pierwsze, zlewaly mi sie nazwiska; musialem wracac do tekstu z poczatku, aby mi zaskoczylo, ktory to major a ktory pulkownik... Moim zdaniem fakt, ze ten pulkownik, bardzo zasluzony (w wywiadzie) dla Rosji, nie spostrzegl sie, ze takie numery z nim inne sluzby wyprawiaja, jest co najmniej dziwne... zreszta nie za wiele o nim wiemy, tylko suche fakty, ograniczajace sie do pochwaly jego osiagniec... IMO na udowodnienie owych zaslug dobra bylaby krotka anekdotka, poswiadczajaca wybitnosc pulkownika... bylby bardziej wiarygodny... No i to koncowe stwierdzenie, ze wszystko jest mozliwe w Nepalu... wyglada mi to troche na probe wyjscia z sytuacji nie do konca przez autora opanowanej 8)

Natomiast ciekawa jest pokusa wyjscia w przyszlosc... wizja Rosji i swiata wyszla interesujaco. Tylko gdzie jest USA? Nie maja juz znaczenia? Rozumiem, ze nie odgrywaja niejako roli w zwiazku z opkiem. Ale wspomnienie o nich "rozbudowaloby" w wiekszym stopniu swiat przedstawiony.
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Maj 2006, 15:58   

Podobało mi się jako czysta rozrywka. Bez analizy, czy to realne albo w ogóle kupy się trzymające. A braku USA nawet nie zauważyłem. Wszędzie ich pełno, zatem mała odmiana dobrze zrobiła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group