Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Stonoga 100nia
Autor Wiadomość
Stoniu 
Vampirella


Posty: 550
Skąd: Lubliniec/Rabka/Opole
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2009, 21:12   

Się przeziębiłem jadąc do Opola, bo myślałem, że jak ładna pogoda, to będzie też ciepło, ale byłem w grubym błędzie, czego teraz czuję skutki. Pozytyw przeziębienia jest taki, iż seminarium na które się zapisałem jest, tylko ktoś nie umieścił go na siatce z zajęciami...
W pociągu poczytałem trochę "Demony Normandii" Mastertona i jestem przerażony, ale głupotą bohaterów. Choć za plus, uważam pomysł z użyciem "ciemnych mocy" przez amerykańskie wojsko. To zawsze jakiś odwrót od okultystycznych nazistów.
_________________
Death is Only The Beginning...
The Last Cycle
Art must hurt-Mr. Doctor
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Października 2009, 10:22   

Stoniu napisał/a
jak ładna pogoda, to będzie też ciepło,


Brr, wczoraj poszłam wysuszyć włosy na balkonie, bo w domu przez trzy godziny nie wyschły, ale zmarzłam i wróciłam. Strasznie mylące to słońce :)

Stoniu napisał/a
jestem przerażony, ale głupotą bohaterów.


Czasem się zastanawiam czy oni to robią specjalnie. Znaczy, autorzy. Zawsze chciałam pisać książki i zawsze chciałam tworzyć bohaterów którzy będą budzić w czytelnikach sympatię. Ale chyba nie wszyscy tak mają.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Stoniu 
Vampirella


Posty: 550
Skąd: Lubliniec/Rabka/Opole
Wysłany: 1 Października 2009, 20:47   

Martva napisał/a

Brr, wczoraj poszłam wysuszyć włosy na balkonie, bo w domu przez trzy godziny nie wyschły, ale zmarzłam i wróciłam. Strasznie mylące to słońce

No schnięcie długich włosów czasami jest straszne, zwłaszcza jak człowiek się gdzieś śpieszy, a kiedyś schły mi w parę minut. Ale to było lata temu :) .
Martva napisał/a

Czasem się zastanawiam czy oni to robią specjalnie. Znaczy, autorzy. Zawsze chciałam pisać książki i zawsze chciałam tworzyć bohaterów którzy będą budzić w czytelnikach sympatię. Ale chyba nie wszyscy tak mają.

Martva, wiesz bohater nie musi budzić sympatii u czytelnika, dla przykładu taki Aue z Łaskawych, nie budził we mnie sympatii, mimo tego, książkę bardzo dobrze mi się czytało. Tkwi w tym raczej problem psychologi postaci, której część czytelników na pewno się przygląda. Możliwe, że w przypadku Mastertona to nie jest istotne, chodzi o to, żeby było straszno, a jest śmieszno :) . Inaczej zaś u Orbita, którego właśnie za postacie cenię, bo jest im bliżej do zwykłego człowieka.

Nawiasem, dzisiaj żadnych zajęć nie było, co trochę mnie poirytowało...
_________________
Death is Only The Beginning...
The Last Cycle
Art must hurt-Mr. Doctor
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group