Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
"Fantasma" - nowy periodyk Jacka Piekary.
Autor Wiadomość
Taclem 
Alien


Posty: 395
Skąd: Frei Stadt
Wysłany: 30 Października 2005, 15:11   

Brak literatury w "Fantasmie" uważam za pomyłkę, ale zdecydowanie nie uważam, żeby pismo to było chłamem totalnym. Wiem, że niektzy wzdychaja do starej "Fantastyki", drukowanej na papierze toaletowym, ale ja nie. Moja opinia na temat pierwszego numeru dostepna jest na Carpe Noctem.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 30 Października 2005, 17:42   

Właśnie brak literatury w tym piśmie najbardziej boli. Stare Fantasy czasami kupowałem i czytywałem. Nie było złe, ale też do dobrego sporo mu brakowało. Znaczy się podeszli bardzo ogólnie do tematu fanatstyki i jechali na wszystkim, co się dało pod niego podciągnąć. Przynajmniej takie było moje odczucie. Nie jest to złe, bo ludzie, którzy nie lubią bardzo hardore'owego podejścia do tematu mogli czytywać F bez problemu. Ale pismo nie mogło zdobyć serc "maniaków" fantastyki.
Papier - lubię po prosu czuć papier pod palcami, a nie folię - a do tego w głównej mierze ograniczało się moje nielubienie papieru w fantasy.
Fantasma chyba jednak mnie nie przekona - kiepski stosunek cena/jakoś (jeśli idzie o to, czego po piśmie o tematyce takiej bym oczegiwał)
 
 
Pablos 
Jaskier


Posty: 56
Skąd: Mała wieś
Wysłany: 5 Listopada 2005, 18:29   

Nieźle się zdenerwowałem, gdy kupiłem ten pierwszy numer. Trzy razy wertowałem gazetę w poszukiwaniu opowiadania. Ale, w sumie, można się było tego spodziewać, w ostatnim numerze Fantasy też się nie popisali... już pomijając fakt, że ukazał się po rocznej przerwie. Katastrofa. A mi, głupiemu, zdawało się kiedyś, że wszelkie redakcje darzą szacunkiem czytelnika :wink: Ta redakcja zdecydowanie nie wie, co to znaczy.

No, ale zawsze można sobie poczytać wspaniałe informacje ze świata filmów/książek/gier/komiksów, które już wszyscy znamy z netu :D
 
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 5 Listopada 2005, 22:10   

Pablos napisał/a
A mi, głupiemu, zdawało się kiedyś, że wszelkie redakcje darzą szacunkiem czytelnika :wink: Ta redakcja zdecydowanie nie wie, co to znaczy.

Bo zapewne tam najważniejszy jest reklamodawca. :mrgreen:

Pablos napisał/a
No, ale zawsze można sobie poczytać wspaniałe informacje ze świata filmów/książek/gier/komiksów, które już wszyscy znamy z netu :D

A to znakomicie wróży na przyszłość tego periodyku :D
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group