Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
"Wyspa" - "Island".
Autor Wiadomość
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 13 Października 2005, 23:04   

Ewoki to taki spin-off SW dla dzieci. Nic wielkiego, mam to bo bylo jako dodatek do trylogii wydanej na kasetach w Germanii.
Ale zapomnieliscie o najwazniejszym filmie z gatunku fantastycznego o drzewach i klonach. nie pomne tytulu ale bylo o tym, jak drzewa zaczely sie mscic (zupełnie jak zemsta shitu:-) i upadały na ludzi. Dla ułatwienia dodam, że film był polski jak najbardziej. Widzieliśmy go na festiwalu w Gdyni parę lat temu. IMO tytuł to chyba "Drzewa" właśnie.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Października 2005, 23:12   

NURS napisał/a
Ewoki to taki spin-off SW dla dzieci. Nic wielkiego, mam to bo bylo jako dodatek do trylogii wydanej na kasetach w Germanii.
Ale zapomnieliscie o najwazniejszym filmie z gatunku fantastycznego o drzewach i klonach. nie pomne tytulu ale bylo o tym, jak drzewa zaczely sie mscic (zupełnie jak zemsta shitu:-) i upadały na ludzi. Dla ułatwienia dodam, że film był polski jak najbardziej. Widzieliśmy go na festiwalu w Gdyni parę lat temu. IMO tytuł to chyba Drzewa właśnie.


O Jezu słodki, NURS, co TY oglądasz?!!! Toż tę kichę popełnił waryjat, który chyba wcześniej się napił denaturatu! Widziałem ten film - i jak sobie myślę, że Instytut Filmowy, czy jak się to nazywa, będzie dawał państwu reżyserom naszą kasę, żeby mogli kręcić podobne arcydzieła, to mi sie Ewok w kieszeni otwiera... od razu z bazooką w łapce.
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 20 Października 2005, 18:41   

Romek P. napisał/a
(...) to mi sie Ewok w kieszeni otwiera... od razu z bazooką w łapce.

I szkoda, że tego właśnie nie nakręcili :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 26 Października 2005, 02:12   

Niedorobiona ta Wyspa - mam nieodparte wrażenie, że mógł być to film dużo głębszy a wcale nie mniej rozrywkowy, tylko komuś sie nie chciało. Scena mordobicia z Seanem Beanem potwornie sztampowa i denna, aż przykro patrzeć, kto to wymyślił? A przecież zapowiadało się na naprawdę niegłupie kino... Wszelkie złudzenia rozwiał jednak wywiad z reżyserem, którego pytano własnie o warstwę intelektualną filmu. Ktoś mógłby pomyślec, że Sz.P. Reżyser podkreśli walory intelektualne scenariusza, postara się poszerzyć krąg odbiorców odwołując się do intelektualistów... Gdzie tam, usłyszałem coś w rodzaju: "To tylko pretekst, chodziło nam przede wszystkim o rozrywkę, pokazanie tych wszystkich scen, poscigu itd., szukaliśmy historii,która da nam możnośc zrobienia dobrego kina akcji". Eh... Facet stawia sprawy trochę na głowie, nie sądzicie? Szuka historii nie po to, by zrealizowac film wyciągajcy z niej co najlepsze, ale po to, by miec podkład fabularny dla efektów specjalnych... Może jestem naiwny, ale ta jego wypowiedź to było jak obuchem w łeb...
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Christof 
Frodo Baggins


Posty: 117
Skąd: Bridgetown/Wawa
Wysłany: 26 Października 2005, 10:41   

NURS napisał/a
a że folm musi pokazać, raczej szczęśliwe rozwiązania sytuacji bez wyjscia, to zupełnie inna sprawa - Rick Deckard też wisiał na dwóch palcach.

Ale on najprawdopodobniej byl replikantem :)
 
 
 
McQueen 
Frodo Baggins


Posty: 125
Skąd: Białystok
Wysłany: 31 Października 2005, 17:48   

Mi ten film podobal sie do momentu w ktirym bohaterowie wyszli z dziury, a potem to juz bieg jazda poscigi bieg jazda poscigi bieg jazda... :?
_________________
Malkontent z zamilowania
 
 
palik 
Gollum


Posty: 18
Skąd: legnica
Wysłany: 3 Listopada 2005, 12:51   

dla mnie możnaby spokojnie pucić w kinie pierwsze 1/3+trailery, bo na dłuższą metę jest po prostu nudny :) . Przynajmniej od momentu jak zaczynają biec :) . Bo przed tym jest nawet znośnie... taka podrasowana seksmisja :P . no ale potem to już komentowała moja żona "o matko a oni znowu gdzieś biegną" a ja się zwykłem z nią zgadzać bo to mądra i obiektywna jest kobitka (to na wypadek gdyby czytała to forum :P ).
_________________
Shadowrun Polska Serwis RPG
Banda Iwanda - Komiks taki jak wszystkie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group