Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Wydanie specjalne
Autor Wiadomość
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12 Marca 2007, 15:19   

Ale np. na logo forumowej druzyny Seti by wystarczyl. Tylko ktos moglby wreszcie je wymyslec.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 14 Marca 2007, 18:57   

NURS napisał/a
Ja jeszcze raz powtórze, dodatekz awierałby powieść, cos tak długiego, co nie zmieści się w numerze, bez cięcia.
Ale skoro zmieścił się w numerze "Horror Show", który teraz trzymam w postaci zgrabnej książeczki... to jakież tam teksty muszą u Ciebie spoczywać? :shock:

NURS napisał/a
Zamieszczanie tam opowiadań uważam za niepotrzebne rozdrabnianie, w sytuacji, kiedy zaczyna być głód tekstów.
Co to znaczy "głód tekstów"? Że ludzie nie chcą już opowiadań? Że nie masz czasem co drukować? :shock: He, he, puść famę w świat, a dostaniesz tekstów na kopy (pytanie tylko, jakich). :mrgreen:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Marca 2007, 21:55   

horror, jak pamiętasz wypełnił niemal cały numer.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 15 Marca 2007, 08:18   

A taki tekst nie w te nie we wte to gdzie by się łapał? Powiedzmy 150 do 200 tys znaków ze spacjami. Do gazety, czy wydania specjalnego?
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 15 Marca 2007, 11:44   

200 tyś to minimalnie powyżej granicy. PiK miał 190 tyś, Uznański też około 190.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 15 Marca 2007, 19:55   

Na pytanie czy kupiłabym -- oczywiście, że TAK.

Na pytanie zadane wcześniej na priva już odpowiedziałam :mrgreen: ... Czekaj, coś muszę podliczyć... Druga część 'Pieczęci' liczy sobie w danej chwili 385 544 znaki i jeszcze zostały trzy rozdziały. :wink:

Tak tylko mówię.
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 16 Marca 2007, 15:11   

NURS napisał/a
horror, jak pamiętasz wypełnił niemal cały numer.
Kończył się na stronie 40, a zaczynał... Hm, odliczając Wstępniak, etc.
I co, mówisz za taki 40-stroniczkowy zeszycik 12 zeta? Serio-serio?
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2007, 15:29   

Anko, widziałaś gdzieś taką liczbę? Bo ja ci powiem, że napisałem, ale inną.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 16 Marca 2007, 15:42   

Muszę w domu w takim razie wątek prześledzić, bo tu wcześniej padało 12-15zł, a potem - to nie wiem. :(

A co do ilości stron, to po prostu porównuję z dotychczasowymi powieściami na łamach SF(FH), ile tam zajmowały, np. "Horror Show" czy "Ogień i Blask".
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2007, 15:44   

nie mówilem o cenie :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 16 Marca 2007, 15:48   

Hmm, a edit do mojego powyższego posta to nic nie tłumaczy? :roll:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2007, 15:55   

pewnie zedytowałaś po tym jak wpisalem odpowiedż, ciagle mi tu dzwonia, wiec czasem do klikniecia enterem chwila mija.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 19 Marca 2007, 19:03   

Ariah napisał/a
Druga część 'Pieczęci' liczy sobie w danej chwili 385 544 znaki i jeszcze zostały trzy rozdziały. :wink:

Tak tylko mówię.
:) No, drugą część "Pieczęci" za 12zł to na pewno warto kupić. Zwłaszcza, że Ariah się wreszcie rozpisała i nie będę miała odczucia, że to tak szybko przeleciało... ;)

Aha, NURSie, ja serio pytałam, co to znaczy: "zaczyna być głód tekstów"? :cry: Odpowiesz mi?
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 20 Marca 2007, 08:03   

Anko ty się nie pytaj NURSA co to znaczy głód tekstów, tylko na Boga bierz się za pisanie jakiegoś porządnej grubości powieścidła i wysyłaj do wydania specjalnego! :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 20 Marca 2007, 11:14   

Anko napisał/a
Ariah napisał/a
Druga część 'Pieczęci' liczy sobie w danej chwili 385 544 znaki i jeszcze zostały trzy rozdziały. :wink:

Tak tylko mówię.
:) No, drugą część Pieczęci za 12zł to na pewno warto kupić. Zwłaszcza, że Ariah się wreszcie rozpisała i nie będę miała odczucia, że to tak szybko przeleciało... ;)

Aha, NURSie, ja serio pytałam, co to znaczy: zaczyna być głód tekstów? :cry: Odpowiesz mi?


to znaczy, że widzę np. iż NUMP puszcza kawałki, które u mnie poleciały. Ze dwa takie już były. do tej pory było raczej w drugą stronę. Widze, że polityka NF puszczania autorowi jednego tekstu w roku, już nie istnieje. Widze w antologiach ksiązkowych kawałki, które powinny pozostać w szufladach, albo byc zapchajdziurami w pismach.
Czyli skończył się wybór. Trzeba się liczyć z kolejnymi Szamankami, w każdym z mediów.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 21 Marca 2007, 16:32   

Dzięki, NURSie, serdeczne! :mrgreen:

Tequilla napisał/a
bierz się za pisanie jakiegoś porządnej grubości powieścidła i wysyłaj do wydania specjalnego! :)
Najpierw spróbuję coś na konkurs Conanowski... Heh, najwyżej jak się w limicie nie zmieszczę, to zawsze będzie alternatywa. 8)
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 27 Marca 2007, 08:45   

Pogubiłam się w tym temacie, ale jestem za O.O Ja czytam wszystko co mi wpadnie w ręce, pod warunkiem że wydaje to NURS :D A co do ceny, jako Empikówna, i tak będe miała zniżkę ;) Muahahahah! Tak wiem... jestem straszna ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group