Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania dotyczace autorow...
Autor Wiadomość
Punolek 
Gollum


Posty: 20
Skąd: warszawa
Wysłany: 4 Listopada 2005, 08:51   Pytania dotyczace autorow...

Witam,
w sumie nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ani czy istnieje podobny temat, ale nie znalazlem niczego lepszego. Ogolnie zakladam temat bo interesuje mnie czy redakcja planuje/posiada jakies teksty Agnieszki Hałas, które zamierza w najbliższym czasie opublikować, albo ogolnie czy wiecie cokolwiek na temat przyszłych tekstów tej autorki, ksiazek, opowiadan itd. "Między otchłanią a morzem"(chyba tak się nazywał jej zbiór...) posiadam, ale interesuje mnie czy planwane jest coś więcej. To chyba tyle.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Listopada 2005, 09:43   

Przykro mi, ale nie mam żadnych tekstów Agnieszki. Ale podzielam twój pogląd, że jest to autorka godna prezentacji i to częstej.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 8 Listopada 2005, 17:50   

Ha, pamiętam jeszcze jej debiut w "Feniksie" - w jednym z pierwszych numerów, ktore kupiłam. Jak na tyle lat, ile minęło, to p. Agnieszka chyba dosyć mało pisze. Jednak w końcu liczy się jakość - jeśli dziewczyna ma natchnienie tylko od czasu do czasu, to trudno, ale przynajmniej dzięki temu jej teksty trzymają ów poziom, którego brak był zarzutem wobec co po niektórych pisarzy...

A nie wiadomo, co p. Agnieszka robi i planuje? Kiedyś miała swoją stronę internetową i mail, ale potem strona przestała być uaktualniana... Może wiadomo coś tym ludziom, którzy przynajmniej się z nią kontaktowali, żeby zrobić o niej notkę na stronę o autorze?
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
mamcia65 
Jaskier

Posty: 81
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Grudnia 2005, 19:45   

To ja poproszę o odpowiedź w temacie: czy redakcja planuje zaproszenie do współpracy pana Michała Studniarka z serią opowiadań "Necropolice", tudzież inną twórczością. :?:
Wielbicielom Wędrowycza powinno się podobać.
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 20 Grudnia 2005, 20:21   

A to jego trzeba zapraszać? :-)
 
 
mamcia65 
Jaskier

Posty: 81
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Grudnia 2005, 20:42   

Nie wiem, swego czasu zdarzyło mi się nabyć Click Fantasy tylko dla jednego opowiadania z cyklu Necropolice. Może źle szukałam, ale nigdzie indziej nie znalazłam. Miło byłoby widzieć jedno takie opowiadanko w każdym numerze. Dla mnie byłaby to więsza zachęta do wysupłania na prenumeratę jak obecnie rozddawane prezenty, nie żeby były złe, ale... wolę Necropolice.

NURS napisał/a
A to jego trzeba zapraszać?


Do dobrego miesięcznika chyba trzeba :mrgreen:
 
 
 
niepco 
Gollum


Posty: 14
Skąd: Krosno
Wysłany: 22 Grudnia 2005, 16:19   

Przypomniało mi się że chciałem onegdaj nabyć Marsa Rafała Kosika...Tylko nie bardzo go mogę znależć w sieciowych księgarniach...Masz może jakieś namiary NURS?
_________________

And always remember, the longer you live
The sooner you'll bloody well die.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Grudnia 2005, 17:21   

Minas Nursus :-) Już o tym pisałem.
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 23 Grudnia 2005, 12:51   

Najnowsze (chyba) opowiadanie (do "opka" jakoś nie mogę się przymusić!) Agnieszki Hałas jest tutaj.
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group