Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Śmieciowe dzieci
Autor Wiadomość
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 22 Listopada 2006, 10:58   

Fidel jest kozaczenie i kozaczenie, mi po moich młodzieńczych latach została zdolność przewidywania zmian pogody za pomocą lewego barku :mrgreen: Natomiast nie przypominam sobie żebym w ramach wygłupów podpalał kontenery ze śmieciami czy kopał staruszki :?

edit: Chociaż do dziś nie wiem jakim cudem mam wszystkie palce, bo byliśmy z kumplami pirotechnikami maniakami :mrgreen:
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Listopada 2006, 11:05   

też mam kumpla, który kozaczenie przypłacił barkiem i fakt jak kogoś laliśmy to za obopólną zgodą :mrgreen:
a podpalanie kontenerów to żadna frajda, bo co, że się pali? bez sensu i nudne. palic to paliliśmy ogniska a kozaczenie było dookoła
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Listopada 2006, 11:08   

Fidel-F2, zauważ, że te numery wykręcaliście sobie we własnym dobrze dobranym towarzystwie. W tej studni nie zwisał dzieciak przypadkiem dorwany na ulicy, boczków nie przypalaliście osaczonemu staruszkowi. Zbydlęcenie jest, kiedy szuka się na zewnątrz ofiary do takich kawałów.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 22 Listopada 2006, 11:14   

Nie nie, Fidel. Mówimy o dwóch rodzajach kozaczenia. To Twoje ja nazywam raczej psikusami.

Mi chodziło o kozaczenie subkultury gitowców, którzy byli wielkimi cwaniakami. I żarty mieli takie, jakie teraz ma młodzież tzn. te brutalne, chamskie - modna jest przecież grypsera (zwłaszcza wśród hiphopowców), w szkole modna staje się fala - czyli to wszystko pochodzi z "kultury" więzienia.

Ty, Fidelu, mówisz o dowcipach a la Niziurski, a ja mówię o "dowcipach" gitowców. Młodzież obecnie czerpie wzorce z "kultury" gitowców właśnie.

I tera do sedna: ci wszyscy wiekowi menele spod sklepów osiedlowych, spod bram - to właśnie dawni wielcy cwaniacy, fafarafy. Oczywiście wiele już z nich także nie żyje ;)
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Listopada 2006, 11:20   

Godzilladlatego wciąż bawią mnie wspomnienia tamtych chwil i raczej się tego nie wstydzę (no moze czasem sie wstydzę głupoty , która nas do tego pchała), ale wiesz to byli wszystko studenci czyli jakiś odsiew (choć bez przesady) prostactwa był i dodatkowo to byli ludzie , którym coś się chciało, bo to trzeba było pracować przy koniach - karmić, leczyć, gnój wywozić, mróz nie mróz czy inny deszcz a był patrol to trzeba było jechać, zadbać o stajnię, stodołę, o kasę na to wszystko, prowadzić szkółkę, wspólgrać jakoś z wieloma organizacjami (miasto Lublin, dyrekcja parku, organizacje kombatanckie i masa innych). Ech. W offtop popadam ale to jedne z najpiękniejszych wspomnień.
Edit Mr.M u nas też była fala, najpierw byłeś kandydatem na kandydata na strażnika potem awansowałeś na kandydata i po chrzcie stawałeś sie strażnikiem. Taki kandydat miał nielekkie życie, no ale wstepując do nas zgadzał się na to dobrowolnie. Fakt faktem, że chojraka tępiło się gorzej a spokojnego raczej nikt za bardzo nie ruszał bo, właśnie :!: , co to za rozrywka.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Listopada 2006, 11:38   

Przewodnicy Beskidzcy, z którymi byłam na paru rajdach, mieli swoje przewodnickie zabawy. Np. czołg, do którego potrzebny jest kawałek w miarę równego terenu. Ludzie układają się jeden koło drugiego, jak sardynki w puszce, i osoba z jednego krańca turla się po pozostałych na drugi kraniec. A za nią następna, i następna. Zostaje po tym ślad na trawie, jakby duży czołg gąsiennicami przejechał. A co wrzasku przy tym - "no nie łokciem, nie łokciem! Auuu!"

Druga zabawa to był granat. Wyznaczona osoba raz w ciągu dnia miała prawo wrzasnąć "Granat!" po czym cała grupa z plecakami i co kto jeszcze miał na sobie padała na ziemię. "Granat" potrafił paść w trakcie przeprawy przez strumol...

Jednak granat znam tylko ze słyszenia, bo stosowany był na ich wewnętrznych rajdach szkoleniowych, a nie tych otwartych dla publiki.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 22 Listopada 2006, 11:43   

też mieliśmy "czołg", jak już nieźle popiliśmy to siadaliśmy we czterech na pniakach w takie małe kółko i po okrzyku "czołg" trykaliśmy się czołami ale tak, że czasem błysnęło pod kopułą. Staraliśmy się też mieć psa w czołgu, funkcjię tę otrzymywał ktoś kto juz nie był w stanie chodzić. Kładliśmy go wtedy pomiędzy nami na ziemi. Pełnił funkcję li tyko dekoracyjną. :P
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 22 Listopada 2006, 11:47   

Kozaczącym chcę w tym miejscu zwrócić uwagę, że istnieje nagroda, o którą można się ubiegać.

Nagrody Darwina (Darwin Awards - www.darwinawards.com ) przyznawane są tym, którzy przyczynili się do poprawy puli genowej ludzkości poprzez dobrowolne wyeliminowanie z niej swoich genów. Nagrody przyznawane są pośmiertnie.

Polacy zajmują zasłużone miejsce pośród nagrodzonych. Wyróżnia się Krzysztof Azninski, trzydziestoletni wówczas rolnik, macho man roku 1996, który z okrzykiem "Popatrzcie na to!" uciął sobie głowę piłą łańcuchową. Tym samym pokonał kompana, z którym pił, który chwilę wcześniej uciął sobie tą piłą część stopy.

Inny kompan skomentował jego sukces następująco "Śmieszna sprawa - gdy był młody nosił bieliznę swojej siostry, ale umarł jak mężczyzna."

http://darwinawards.com/d...darwin1996.html

A tu inna wersja tej historii. Równie ciekawa:
http://www.porkpie.demon.co.uk/polish.htm
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Fearfol 
Pilot Pirx


Posty: 1098
Skąd: Przylesie Większe-Wałcz
Wysłany: 22 Listopada 2006, 22:04   

W jaki sposób mógłbym wam pokazać filmik ( z mojego osiedla ) który mam na dysku ? Chodzi mi o to w jaki sposób zamieścić go na forum aby każdy mógł go obejrzeć ?
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 22 Listopada 2006, 22:08   

Użyj YouTube?...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 23 Listopada 2006, 18:03   

Albo załóż konto np. na Lycosie.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 25 Listopada 2006, 13:08   

Fidel-F2 napisał/a
Potem w ramach wyżycia się możecie je podpalić.

A najlepiej wyzdychajcie bo i tak nic z was nie będzie
:twisted:
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 25 Listopada 2006, 13:24   

To ja mam pytanie chociaż chciałem się nie wypowiadać w tym temacie. A jak sądzicie skąd się biora najepsi żołnierze? Bo IMO z bidula.
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 25 Listopada 2006, 13:28   

mawete na pewno nie z kolesi którzy dla zabawy kopią staruszki.
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 25 Listopada 2006, 13:37   

hjeniu: wybacz, ale jeszcze się dużo musisz nauczyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group