To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Prison Break

Comar - 18 Marca 2007, 11:38

NURS napisał/a
trzeciego sezonu to sobie nie wyobrażam.

Ale producenci niestety jak najbardziej. Już się robi. Gdzieś czytałem, że tym razem ponoć braciszkowie mają zwiewać z więzienia w Panamie :shock:

Iscariote - 18 Marca 2007, 11:49

Niepełny drugi sezon? :? Myślałem, że ma 19 odcinków, i to mi akurat tak ładnie pasowało, bo pierwszy sezon kończy się słowami "Musimy uciekać", a odcinek 19 drugiego sezonu "Musimy zniknąć"
Koniu - 18 Marca 2007, 11:52

Jak wypada to sobie nie mogą odpuścić, ale jak jakiś serial zasługuje na kontynuację to już nie zrobią. Do bani...
Koniu - 18 Marca 2007, 11:55

Z tego co mi wiadomo to odcinek 19 jest ostatnim, który się ukazał ale nie ostatnim drugiej serii.
elam - 18 Marca 2007, 12:02

bedzie trzeci sezon :D
Tequilla - 18 Marca 2007, 12:27

Cholera lubię ten serial. Mam nadzieję, że go nie spieprzą.
NURS - 18 Marca 2007, 12:29

Ja też go lubie, ale takiego tempa i zwartosci akcji nie da się ciągnąć w nieskończoność.
Koniu - 18 Marca 2007, 12:59

Ale chyba wszyscy zgodzimy się, że nie ma siły żeby trzecia seria była tak dobra jak pierwsza czy nawet druga.
NURS - 18 Marca 2007, 14:22

Jeśli znajda pomysł na zmianę tej historii, to czemu nie. Byle nie ciągneli tych postaci i tych watków. ale to chyba nie bedzie możliwe, zwazywszy że cnav cermlqrag fnzn fvę hfhaęłn, jvęp jągrx jlcyągnavn fvę m mnoówfgjn cenxglpmavr cemrfgnwr vfgavrć - grenm nxpwn fxhcvn fvę an xbasebagnpwv m gnwaą ntraqą. jvrxfmbśp obungreój whm avr mlwr, n glpu cneh, xgóeml cemrgejnyv fą whż mqebjb hzbpmrav.
http://www.webmaster.net....nline/rot13.php

Homer - 18 Marca 2007, 17:26

Jeszcze zdaje się 3 odcinki drugiego sezonu. Kolejny już we wtorek rano :>. Jak dotąd, mimo zgrzytów obecnych w pewnych odcinków (np. 17 II.serii), historia jest naprawdę świetnie prowadzona. Ale również nie wyobrażam sobie, że taki poziom uda się utrzymać jeszcze przez sezon. Lepiej byłoby skończyć historię i wziąść się za nowy serial panowie producenci. Albo chociaż biorąc przykład z '24' zakończyć historię i rozpocząć jakąś nową.

NURS:
Bpmljvśpvr, żr vfgavrwr fmnafn. Jfmnx jt zavr Urael Cbcr cbfvnqn beltvanyal cyvx m ebmzbją :) , n qjn: wrfg wrfmpmr xvyxh obungreój avr ehfmnalpu, wnx pubpvnżol gn cav, xgóen cbzntn borpavr YWbjv. Cbmn glz mnjfmr zbżan jcebjnqmvć xbtbś abjrtb glch zvóq-obungre Znubar.

elam - 18 Marca 2007, 17:47

a, przestancie kodowac, co to ma byc?
Słowik - 18 Marca 2007, 18:51

Spojlerowa poprawność :D
elam - 18 Marca 2007, 19:34

no ja bym sobie to poczytala, tylko jak??????
hjeniu - 18 Marca 2007, 20:58

W poście NURS'a masz linka do dekodera.

Boję się, że w trzecim sezonie bracia przestaną uciekać i zaczną gonić :mrgreen: i dojdziemy do standardu: David i Goliat, uczciwi amerykanie kontra spisek międzynarodowej finansjery/masonów/cyklistów itd.

Adashi - 18 Marca 2007, 22:25

NURS, Homer, cypherzy jedni :mrgreen: :bravo
NURS - 18 Marca 2007, 23:30

elam, elma, wstyd, nie czytasz uwaznie i jeszcze masz pretencje :-)
Homer - 19 Marca 2007, 14:58

hjeniu napisał/a
W poście NURS'a masz linka do dekodera.


No proszę. A ja to tak "z palca" piszę. :wink:

Homer - 27 Marca 2007, 23:03

No i spieprzyli serial, żeby tylko 3 sezon zrobić.... Ech! Brak słów...
Homer - 3 Kwietnia 2007, 10:31

Dla zainteresowanych.

Wydawanie DVD I sezonu już się rozpoczęło. Kolejne daty to:

teraz - odcinki 1-4
10.IV - odcinki 5-8
17.IV - odcinki 9-12
8.V - odcinki 13-16
5.VI - odcinki 17-20
19.VI - idcinki 21 i 22

Pierwsza płyta kosztuje 20zł, każda kolejna 30zł, co daje 170zł za cały sezon. Zazwyczaj są jakieś dodatki na płycie.

Więcej info:
http://pasaz.wp.pl/rsklep...=1175588368.778

Fidel-F2 - 3 Kwietnia 2007, 10:38

prison break, prison break i prison break
o tej porze oglądałem ranczo ale wszyscy prison break, prison break i prison break
no to przetestowałem odcinek
:shock: :cry: :roll: nuda, teksty nastolatków z drużyny basketbolowej, nuda, naiwność, brak logiki
i wystarczy, dalej będę oglądał ranczo

Homer - 3 Kwietnia 2007, 14:52

A ja też oglądam ranczo i dalej będę oglądał :) .
Poza tym priosn break z reklamami ?? - odpada

Dziś skończył się sezon II. W połowie skończył się świetnie (podomykane wątki), w połowie niespecjalnie. Będzie III, mam nadzieję, że ostatni.

re Fidel-F2: Co kto lubi, mnie bynajmniej nie nudzi. Choć oglądanie po odcinku naraz zabija :) . I sezon obejrzałem do 17 ciągiem, po prostu po 4 już nie mogłem przestać. Wśród odcinków są perełki, gdzie słowa - świetne i kapitalne, pasują jak najbardziej. Czasem trafią się odcinki, przy których można się załamać, ale generalnie poziom serialu jest bardzo dobry. No i ta muza :) .

NURS - 3 Kwietnia 2007, 14:56

I wiedziałes o tym wczoraj o 23.00? skoro premiera odcinka jest o 20.00 ale ichniego czasu a to daje minimum 6 godzin róznicy? wielki brat jest pod wrażeniem.
Homer - 3 Kwietnia 2007, 15:00

re NURS: O co chodzi :?: jakie wczoraj? jaka 23? o czym wiedział i kto? :wink:
hrabek - 3 Kwietnia 2007, 15:11

Nurs chyba popatrzyl na godzine wczesniejszego postu, ale nie zauwazyl, ze tamten wpis byl z 27 marca, wiec dotyczyl odcinka poprzedniego.
NURS - 3 Kwietnia 2007, 15:14

A fuckytcznie... bo jeden pod drugim... a już chciałem homera oskubac z time machinki :-)
ale powiem wam jedno, polshit jakość nadawania poprawił. PB wyglada, jak z HD normalnie.

Homer - 3 Kwietnia 2007, 15:15

Możliwe :)
A premiera była dzisiaj o 3 w nocy.

NURS - 3 Kwietnia 2007, 15:15

Tez dlatego mnie zaskoczyła uwaga o spieprzeniu zakończenia :-0
Anonymous - 12 Kwietnia 2007, 22:27

Generalnie serial oparty na schemacie "deux ex machina". Nudy.
NURS - 12 Kwietnia 2007, 22:30

Czas umierać, krisu... :-)
Ariah - 13 Kwietnia 2007, 08:19

Powiem tak: dobrze, że premiera 3 sezonu już we wrześniu, bo nie wiem jak bym wytrzymała do października :mrgreen:

Normalnie banał goni banał, niemożliwość kolejną niemożliwość a wszystko doprawione wyjątkowymi zbiegami okoliczności, ale jak ja lubię takie 'zabili go i uciekł' kiedy mam doła egzystencjalnego i dość oglądania łzawych dramatów społecznie zaangażowanych...

Tzn, lubię zawsze.

'On to ma we krwi'. -- co jest?! O_o



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group