To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Prison Break

Homer - 16 Maj 2009, 13:41

KONIEC PRISON BREAKA - nareszcie...

Sama końcówka nie odbiegała zbytnio poziomem od całej IV serii - jednak kilka rodzynków się w niej znalazło. No i chyba każdy chciałby zobaczyć ostatnią scene "Four Years później".
Dla tych, którzy chcą się dowiedzieć jak pokończono losy bohaterów i podyskutować poniższy spoiler...

Spoiler:

Comar - 16 Maj 2009, 16:49

Mam to samo uczucie - Nareszcie :D Chociaż nie do końca. Będą jeszcze dwa odcinki, ale nie mam pojęcia jak one się wpasują w serial. Czy to będzie alternatywne zakończenie czy wydarzenia między właściwym zakończeniem a "4 lata później"?
A co do spoilerów:
Spoiler:

Taselchof - 16 Maj 2009, 17:00

jakie dwa odcinki ;P: :?:
Comar - 16 Maj 2009, 17:19

A te:
http://www.digitalspy.co....reak-movie.html

I jak teraz doczytałem, ma tam być pokazane to co się zdarzyło przed "4 lata później"

Homer - 17 Maj 2009, 09:24

Mnie to jakimś "specialem" pachnie i wywiadami z aktorami.

Spoiler:

Taselchof - 17 Maj 2009, 10:34

ja mam nadzieje że mamuśkę bellicka zobaczymy w specjalu :P zresztą kto wie może i sam bellick przeżył :P po odcięciu głowie sarze i serii z maszynówki w Kellermana wszystko jest możliwe :)
Homer - 18 Maj 2009, 02:07

Ale Bellick zimnym trupem w trumnie był, a maszynówka była pokazana z profilu i nie wiadomo kto był celem.
Homer - 25 Maj 2009, 14:04

No to pojawił się specjal... Trwa tak jak dwa odcinki i ma podtytuł "Final Break"
Dla ciekawych tego co w środku...

Spoiler:

hrabek - 24 Marca 2011, 15:46

Pojawił się nowy serial amerykański "The Breakout Kings", który opowiada o grupie ścigającej więziennych uciekinierów. Ciekawostką jest fakt, że w trzecim odcinku ścigają T-Baga Z Prison Breaka. Robert Knepper powtórnie wciela się w rolę jednorękiego przestępcy.
Bardzo fajne nawiązanie moim zdaniem.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group