To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Literatura - Tekst numeru 24 - głosujemy do 5 grudnia

Sergent - 16 Grudnia 2007, 23:05

No i niestety nie zdążyłem zagłosować. Zatkałem się tą powieścią. Pomysł dobry, ale ralizacja moim zdaniem ciężkawa. Gdy tekst mnie zaciekawi, to snuję się po domu z gazetką lub powieścią w ręce i czytam w każdej wolnej chwili. Z tym tekstem tak nie było no i przeczytanie gotrwało nieznośnie długo.
Punkty poszłyby na: Dariusz Domagalski - ORP "DZIK" - Wiedźma i Cezary S. Frąc - Mechanizm.

mad - 6 Stycznia 2008, 23:04

Minął już miesiąc od zakończenia głosowania, ale chyba wypada mi podziękować za 16 głosów oddanych na moje miniaturki. Dziękuję również (a może przede wszystkim) za wszystkie uwagi: te pochlebne i te pochlebne inaczej :wink:
Dziękuję elam za słowa otuchy, dziękuję w ogóle wszystkim, którzy miniatury przeczytali.
Część zarzutów przyjmuję z pokorą, ale są również zarzuty hm, moim zdaniem kuriozalne, powodujące opad szczęki. Spróbuję w tygodniu się do nich odnieść w wątku autorskim, do którego wszystkich zainteresowanych zapraszam.

Oczywiście gratuluję Sebastianowi zasłużonego zwycięstwa! :bravo

Chal-Chenet - 6 Stycznia 2008, 23:50

A ja Ci chyba, madzie nie gratulowałem zaszczytnego drugiego miejsca, co niniejszym czynię. :bravo
Piech - 7 Stycznia 2008, 00:06

mad, Twoje miniatury wypadły nadzwyczajnie zważywszy, że "prawo Piecha" (nie ja wymyśliłem ten skrót) działa przeciw krótkim tekstom.
mad - 7 Stycznia 2008, 00:15

Może dlatego, że było ich parę. Zbite w kupę zajęły trochę miejsca.
Sebastian - 7 Stycznia 2008, 11:03

Dziękuje wszystkim którzy oddali głosy na "Księgę...", ciesze się, że lektura sprawiła przyjemność tylu osobom. Gratuluje pozostałym laureatom, tym bardziej, że plebiscyt był dla nich trudny, gdyż przez "długość" otrzymałem pewne fory na starcie, automatycznie koncentrując uwagę Czytelników.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group