To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Ogólnie

NURS - 21 Listopada 2005, 13:09

A ja się własnie dowiedziałem, że na Falkonie nas pochowali:-) Zatroskany pan z Solarisu powiedział, że mu powiedziano podczas konwentu, że to już padaczka, numer wyszedł, ale jakis taki do kitu, wogóle sie nie sprzedaje... :-) ide szukac prześcieradła...
Margot - 21 Listopada 2005, 13:15

Kupię Ci wieniec, NURSie. Jaki chcesz? Biały, czy czerwony?? Z fioletową wstążeczką?
Na Kresach jest taki przesąd, że to, co przedwcześnie pochowane, długo unikać będzie ostatecznego końca. Znaczy: dobra wróżba :D

NURS - 21 Listopada 2005, 13:40

Biało czerwony z kokardką :-) BTW gdyby wszystkie te wróżby zsumować, to byłbym drugim wiecznym tułaczem:-) a w zasadzie SF:-)
Angelus - 21 Listopada 2005, 15:24

Znaczy żałobę mamy...? :twisted: :wink:
hrabek - 21 Listopada 2005, 15:27

Ja mysle, ze nalezy sie cieszyc, bo SF wszyscy chowaja i chowaja, a NURS wciaz stoi i wydaje kolejne numery, podczas gdy innym sie to nie udaje. Margot ma racje z ta wrozba, co widac na przykladzie SF wlasnie :)
Margot - 21 Listopada 2005, 17:28

<Batman taszczy wielki wieniec z białych i czerwonych goździków, z wielką wstążeczką w barwach narodowych, uroczymi gałązkami świerka i choinkową bombką>
Ech, gdzie ten wieniec postawić? Święta idą, będzie jak znalazł :mrgreen:

W sumie to zabawne plotki. W końcu, dopóki jest coś na rynku, dopóty pogrzebu robić się nie powinno. :D

NURS - 21 Listopada 2005, 21:51

Margota, o co ci z tym biednym netoperkiem chodzi?:-)
Pako - 21 Listopada 2005, 21:54

E... bo MArgot wtedy się jeszcze nietoperzowato czuła :) Teraz będzie gadała jak stary facet pewnie.. ach ta schozifrenia :P
A że pochowali? Na zdrowie im! Mi tam pierwszy numer do ustu przypadł, mam zamiar kuppić następny, także źle nie ejst chyba :)

Margot - 21 Listopada 2005, 22:18

NURS napisał/a
Margota, o co ci z tym biednym netoperkiem chodzi?:-)

Ciągle się w coś zmieniam, najpierw Gollum, potem McLeod, potem Nietopyrz jakiś był, a teraz stary człowiek, ale jeszcze może...Jak mogłeś, NURS, starego człowieka dać kobiecie?!
Mam już wielokrotne rozszczepienie jaźni.

Pako napisał/a
Teraz będzie gadała jak stary facet pewnie.. ach ta schozifrenia

No, jak facet, to nie, ale jak stara, to i owszem => swoje lata mam :P

Lu - 23 Listopada 2005, 17:40

Czarny napisał/a
FALKON FALKONEM, a ja właśnie dostałem potwierdzenie udziału w Nordconie 2005. To już tylko miesiąc. Ktoś z tutejszych też tam będzie?



ja będę. Też mam potwierdzenie i nadany numerek. Ktoś jeszcze wybiera się na Nordcon?

mawete - 24 Listopada 2005, 09:56

NURS: Wojtek Sedeńko Was/Nas chce zakopac do piachu? Chyba Mu się nie uda.... :D
Za chwilkę wsadzę kilka zdjęc z Falkonu...

Czarny - 24 Listopada 2005, 10:00

A może by tak link wystarczył, bo forum się wolniej ładuje :evil:
mawete - 24 Listopada 2005, 10:03


Andrzeje dwa, Zimniak i Pilipuk słuchają prelekcji...

mawete - 24 Listopada 2005, 10:06

Link jest mniej interesujący... a forum całkienm dobrze chodzi... :)
Czarny - 24 Listopada 2005, 10:08

Rózni forumowicze mają różny sprzęt i łącza
mawete - 24 Listopada 2005, 10:08


Nivak i Harkonnen2 - nie ma jak forumowicze... :)

NURS - 24 Listopada 2005, 11:31

mawete napisał/a
NURS: Wojtek Sedeńko Was/Nas chce zakopac do piachu? Chyba Mu się nie uda.... :D
Za chwilkę wsadzę kilka zdjęc z Falkonu...


nie wojtek :-) Od ryśka Piaseckiego słyszałem, że na Falkonie spotykał ludzi, którzy juz nas pochowali. Dobrze poinformowanych, rzecz jasna :-)

NURS - 24 Listopada 2005, 11:33

Fakt, faktem mawete, ze ograniczamy wielkosc fotek na forum. zmajstruj stronke ze zdjeciami damy do niej linekera.
mawete - 24 Listopada 2005, 12:10

NURS: na forum NF są i nie ma problemu... jeśli chcesz to oczywiście usunę i dam linka do Forum NF
NURS - 24 Listopada 2005, 12:42

finta, fintą w fincie? :-)
mawete - 24 Listopada 2005, 12:47

graj :)
NURS - 24 Listopada 2005, 23:21

raczej walcz, bo to gry nie dotyczyło :-)
mawete - 25 Listopada 2005, 08:08

owszem :) ale my nie walczymy tylko toczymy grę umysłów... :twisted:
Prawda?

NURS - 25 Listopada 2005, 09:35

Gra umysłów to też walka, jak w szachach, trzeba zbijać, żeby przeżyć :-)
mawete - 25 Listopada 2005, 09:50

".. to co zowią różą tylko pod inną nazwą..."
Margot - 25 Listopada 2005, 09:54

A Wasze krysnoże niech pękną i prysną :mrgreen:

Mawete, zmajstruj sznurek i pokaż więcej zdjęć. Osobliwie, tych nieocenzurowanych jak najwięcej :D

mawete - 25 Listopada 2005, 10:49

Się zastanowię... :)
Tredo - 1 Grudnia 2005, 17:43

mawete a moż byś tak zrobił paczuszkę zip ze zdjeciami i mi podesłał? Bo zdaje mi się, że masz tam zdjecia ze spotkań z Jackeim Komudą,a może i z Markiem Huberathem też?

PS. Nie myśleliście o tym, żeby przemianować ten temat na Falkon 2005 a nie konwenty? :P Ewentualnie Falkon i Nordcon bo o nim jeszcze wspomnieliście. :twisted:

gorat - 1 Grudnia 2005, 17:55

Tredo napisał/a
mawete a moż byś tak zrobił paczuszkę zip ze zdjeciami i mi podesłał? Bo zdaje mi się, że masz tam zdjecia ze spotkań z Jackeim Komudą,a może i z Markiem Huberathem też?

A nie lepiej gdzieś na ftpa lub darmowego hosta plików wrzucić? W końcu inni też chcieliby obejrzeć i nie odczuwać skutków czyjegoś kaca :mrgreen:

Tredo - 1 Grudnia 2005, 17:58

BYleby się to gdzieś znalazło. W razie czego ja mam trochę zdjęć, ale nie wiem ile z nich zainteresowałoby forumowiczów... :twisted:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group