Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Kyle XY
Autor Wiadomość
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 4 Stycznia 2008, 19:20   

Dla zainteresowanych: 6 stycznia (niedziela) TVP 1 o godz 14.10 wyemituje pierwszy odcinek serialu.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Stycznia 2009, 11:38   

Wrocil Kyle XY!!!
Pierwsze dwa odcinki sa chyba troche slabsze niz w drugim sezonie. Mam wrazenie, ze tworcy nie bardzo wiedza, co zrobic z tymi "Onymi", co to za wszystkim stoja. O wiele lepiej prezentowalby sie ten serial bez kryminalno-tajemniczego watku grupy trzymajacej wladze i byl po prostu zwyklym serialem obyczajowym, bo ten element jest naprawde swietny.
Chociaz dialogi i w ogole sytuacje byly troche sztuczne. Z drugiej strony to nastolatki w nowych dla siebie sytuacjach, moze wlasnie tak ma byc.
Muzyka jak zwykle rzadzi. Nie ma drugiego serialu z tak fantastycznymi utworami w tle. Kiedys wyszedl OST, ale zawiera tylko kilkanascie utworow, w dodatku nie wszystkie fajne. Na szczescie muzyka nie tylko na mnie robi tak ogromne wrazenie, bo powstala nawet strona http://.kylexymusic.com, gdzie jest lista utworow z kazdego odcinka.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Lutego 2009, 11:51   

Obejrzałem pierwszy sezon. Proces dochodzenia do człowieczeństwa Kyle'a był interesujący na tyle, że oglądało się fajnie, było ciekawie, śmiesznie i trochę tajemniczo. Drugi sezon to już według mnie lanie wody. Skończyłem po kilku odcinkach. Zrobili z tego jakiś serial dla nastolatków, nie zamierzam tego ciągnąć.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 24 Lutego 2009, 11:55   

Tez nad tym ubolewam, wciaz ogladam, ale zaczynam sie mocno nuzyc na kolejnych odcinkach. O nadprzyrodzonych umiejetnosciach nie ma juz praktycznie nic, pozostaly tylko nastolatkowe milosne rozterki. Mimo to wciaz jest to serial duzo lepszy niz inne nastolatkowe milosne rozterki :)
No i muzyka wciaz rzadzi.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Iwan 
Żona astronauty


Posty: 7255
Skąd: Radlin
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2009, 12:45   

właśnie obejrzałem pierwszy odcinek na tvp1, obejrzę jeszcze parę zobaczę co z tego wyniknie
_________________
...i oplata mnie jedwabnymi rzemykami przydymionych swoich spojrzeń... [JHB]

wymień się książkami i nie tylko:
http://www.finta.pl/ref/iwan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group