Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Polcon 2007
Autor Wiadomość
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Lutego 2007, 22:52   

A kto przychodzi na prelekcje, pt. różnice oznakowań oddziałów rebelianckich w róznych sektorach?
Konwenty sa od takich cudów :-)
Poza tym kto tu mówi o slajdach z imprez, to może byc ciekawy wykład na temat zmian, jakie zachodzą w fandomie
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Lutego 2007, 20:01   

No dokłądnie. Gdyby naprawdę dobrze przygotować prelekcję o takich zmianach - ok. Gdyby to miało być coś w stylu: ale fajnie na forum SFFH/NF - wysiadam, bo bez sensu.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Lutego 2007, 20:07   

Nastepuje nie tylko zmiana pokoleniowa, ale i jakosciowa. Zauważcie w kalsycznej działalności nutr czytelniczy jest w odwrocie, kluby i konwenty są zdominowane przez graczy (co IMO jest naturalną ewolucją, gracze bowiem potrzebuja zywego kontaktu do uprawiania swojego hobby, czytelnicy niekoniecznie).
Dwa, trzy lata temu wydawało sie, że fandom czytelniczy jest juz rpzeszłościa, tymczasem nastepuje swoisty rozkwit tego segmentu dzieki sieci.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lutego 2007, 20:29   

Ale to nie tylko fora i magazyny fantastyczne. To także księgarnie internetowe i allegro jako wtórny obieg książek.
 
 
May 
Toy


Posty: 1258
Skąd: 7 mil od Avalonu
Wysłany: 27 Marca 2007, 11:10   

Szczerze mowiac, gdyby nie fora internetowe, to zupelnie bym zapomniala, ze cos takiego jak fandom jeszcze istnieje... Bo ostatni konwent, na ktorym bylam, to Krakon w 2006, tu jakos ruchu fanowskiego nie odkrylam jeszcze (zreszta po pierwsze bycie working mum nie zostawia zbyt duzo czasu na zycie towarzyskie a po drugie nie wiem czy w moim miescie cos takiego istnieje) wiec internet to dla mnie jedyne miejsce gdzie moge pogadac ze znajomymi o fantastyce i nie tylko, znalezc ksiazkowe polecanki (jakos bardziej ufam zwyklym czytaczom niz recenzentom) czy poczytac o filmach, ktore warto zobaczyc...
Zreszta mysle, ze nie jestem odosobniona - i nie mysle tu tylko o emigrantach, ale rowniez o osobach z mniejszych miejscowosci w Polsce.

Moze na Polcon przyjade, ale szansa jes minimalna, na razie plan jest taki, ze bede w Krakowie w piatek rano, a w niedziele juz musze wracac do Anglii - jesli uda mi sie do Warszawki pojechac to na jeden dzien zaledwie... nawet na imprezke sie pewnie nie zalapie :(
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 28 Marca 2007, 07:50   

May: tam będzie całodobowa imprezka :D
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 31 Marca 2007, 19:05   

Dostałem list od jednego z organizatorów, może zainteresuje Warszawiaków i okolice:

Cytat
Mam dla Ciebie świeżą informację dotyczącą Polconu, a przy okazji chciałbym Ci zaproponować rolę w reklamie. :-)

Poszukujemy statystów, którzy wezmą udział w kręceniu zbiorowych scen do filmowej reklamówki Polconu. Reżyseruje oczywiście sam Staszek Mąderek, którego chyba nie trzeba przedstawiać.

Zdjęcia odbędą się w sobotę czternastego kwietnia przed warszawskim hotelem Gromada. Będziemy kręcić m.in. tłumy fanów wchodzących do budynku, wśród nich możesz być także Ty. :-)

Gdzie: Hotel „Gromada”, Warszawa, ul. 17 Stycznia 32
Kiedy: 14 kwietnia 2007, zdjęcia rozpoczną się około godziny 16-17

Zapraszam serdecznie. Zabierz ze sobą znajomych, wtedy nasz Polconowy tłum będzie większy.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Marca 2007, 19:13   

Powinien zaznaczyć, że to nie jest Hotel "Gromada" przy Pl. Powstanców Warszawy.
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 27 Kwietnia 2007, 06:05   

ruszyła subsrypcja mailowa o Polconie 2007. Oto co znalazłem:
Cytat
W dniach 30 sierpnia – 2 września 2007 roku Polcon będzie odbywał się w Warszawie. Dwa miesiące wcześniej (30 czerwca – 1 lipca), w klubie Proxima, organizujemy PrePolcon – zapowiedź i uroczystość towarzyszącą Polconowi.

Więcej na http://warszawa2007.polcon.pl/
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 27 Kwietnia 2007, 09:54   

Ciekawa wiadomość, wyczytałam, że osoby, które opłaciły akredytację na Polcon, wchodzą za darmo. Zapewne się wybiorę. :mrgreen:
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 27 Kwietnia 2007, 15:56   

Ano faktycznie milutkie. Daję sobie 95% na zjawienie się na PrePolconie.
 
 
Rafal Kosik 
Vampirella


Posty: 562
Skąd: Warwszawa
Wysłany: 15 Maj 2007, 20:50   Konkurs Polconowy

Jeśli ktoś z Was nie ma pieniędzy na przyjazd na konwent, a potrafi napisać recenzję, to brak pieniędzy może przestać być problemem: http://www.powergraph.pl/?p=9
_________________
http://rafalkosik.com
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 15 Maj 2007, 20:58   

Rafal Kosik: masz jaja :mrgreen: :bravo
 
 
Studnia 
Lando Carlisian


Posty: 2785
Skąd: Złożona Autonomiczność
Wysłany: 1 Czerwca 2007, 10:42   

Ostatnio jeżdżąc po mieście w trakcie kursu na prawo jazdy, dowiedziałem się, że wkrótce zamykają linię tramwajową na Grójeckiej. Ma to potrwać do września. Czyli tłumacząc na polskie realia do października albo i więcej. Może to utrudnić dojazd do Gromady. Przynajmniej częściowo... Teraz pozostaje mieć nadzieję że komunikacja zastępcza nie będzie zbyt pogmatwana (zakładając optymistycznie że będzie).
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 1 Czerwca 2007, 12:12   

Podobno mają jezdzić jakieś specjalne autobusy polconowe, ale nic konkretnego nie wiem.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 1 Czerwca 2007, 20:29   

Studnia: kiedy? Będę miał problemy :evil:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 1 Czerwca 2007, 20:36   

nie tylko na grójeckiej ale w połowie miecha od dworca zachodniego aż do ronda Waszyngtona ma iść wymiana torów i trakcji
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 3 Czerwca 2007, 00:22   

To wszystko Galareta. Chce uniemożliwić organizację Polconu. Zuo się szerzy. :twisted:
 
 
Studnia 
Lando Carlisian


Posty: 2785
Skąd: Złożona Autonomiczność
Wysłany: 3 Czerwca 2007, 00:24   

My się ZUA nie boimy. QCF i BOBEK!!
 
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 3 Czerwca 2007, 00:29   

Dobra, dobra... nie wiesz nawet Studnia czymże jest ZUO w najczystszej nawet postaci wobec MPK PKP MZK czy jak tam inaczej nazwać komunikację miejską...
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Studnia 
Lando Carlisian


Posty: 2785
Skąd: Złożona Autonomiczność
Wysłany: 3 Czerwca 2007, 00:31   

Łoświeć mnie...

Edit:
Chociaż mam swoją teorię na ten temat. Ale sza... 8)
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 2 Lipca 2007, 07:10   

Reklama Polconu 2007
 
 
Studnia 
Lando Carlisian


Posty: 2785
Skąd: Złożona Autonomiczność
Wysłany: 2 Lipca 2007, 11:30   

A właśnie, czy jak dokonałem wpłaty to powinienem dostać od organizatorów jakieś potwierdzenie or something?
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 2 Lipca 2007, 12:13   

Nie powinieneś ;P: , ale jak wysłałem zapytanie o stan moich danych (wpłata, nocleg itp.), to odpowiedzieli.
 
 
Studnia 
Lando Carlisian


Posty: 2785
Skąd: Złożona Autonomiczność
Wysłany: 2 Lipca 2007, 12:43   

Dzięki. W takim razie ja też się zapytam.
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 6 Lipca 2007, 14:10   

Kiedyś była jakaś gadka o rejestracji grupowej, wyszło coś? Może się załapię :roll:

I jeszcze jedno:

Rejestracja internetowa dostępna będzie do 15 lipca.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 6 Lipca 2007, 14:19   

Wyszło - napisz do nich maila, że chcesz sie podczepić pod grupę z forum SFFH, nie pamiętam, jak ostatecznie ja nazwaliśmy. :roll:
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 6 Lipca 2007, 14:57   

I kto jest liderem? Są dwa pola: lider i nazwa grupy.
Da się to załatwić poza rejestracją? A co z wiadomością, w której mają być opisane warunki wpłaty?
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Studnia 
Lando Carlisian


Posty: 2785
Skąd: Złożona Autonomiczność
Wysłany: 6 Lipca 2007, 20:46   

Miria napisał/a
Proponuję QCF SFFH. Trzeba także wpisać imię i nazwisko lidera - ja się podejmę, jestem na miejscu i mam wakacje, gdyby trzeba bylo coś załatwiać. No chyba, że nie chcecie. 8) Jeśli do wtorku nie będzie protestów, to wysyłam własne zgłoszenie z tymi danymi.

Więc:

QCF SFFH
Joanna Kiełek


3maj gorat...
 
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 16 Lipca 2007, 11:25   

jak wszystko pójdzie tak, jak zaplanowałam (a plany już są w fazie realizacji), pojawię się na Polconie. 8)
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group