Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer 12 - 18.10.2006
Autor Wiadomość
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 27 Października 2006, 12:36   

Na to wygląda :D
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Października 2006, 17:36   

Odnoszę wrażenie, że zdemaskowałem :wink: jednego z autorów opek ostatniego numeru. Jest na forum, ale się ukrywa, a przydałoby się wątek autorski założyć :twisted:
 
 
markacy 
Jaskier


Posty: 81
Skąd: Toruń
Wysłany: 27 Października 2006, 18:45   

No w końcu prenumerata doszła do Torunia. :mrgreen: Przejżałem jak na razie komiksy - są super, teraz jak zwykle zabieram się za czytanie i ocenianie najpierw publicystyki, potem opowiadań :)
_________________
Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem
 
 
 
Chompa 
Frodo Baggins


Posty: 113
Skąd: Wesseling
Wysłany: 18 Listopada 2006, 08:42   Re: Numer 12 - 18.10.2006

A wiec, opka mam za soba :wink: Potem ocenie jeszcze teksty nie-beletrystyczne.

Jacek Komuda - Jeruzalem - pierwszy tekst tego autora, jaki czytalem. Sprawia, ze wkrótce siegne po "Imie bestii". Opowiadanie bardzo mi sie podobalo, bo po prostu lubie historie, mam historyczne hobby, gdzie wcielam sie w role zolnierza z wojny secesyjnej (wiem, to nie to samo, ale juz dosyc blisko). Dlatego tekst czytalem z duzym zadowoleniem, choc fantastyki tam na lekarstwo.

Anna Koronowicz - Reklamacja - no tak, konsekwentnie "pociagniety" motyw z tematyki ludzkiej inzynierii genetycznej. Nie czulem sie specjalnie zaszokowany, ale doceniam fakt, ze takie teksty powstaja. Nigdy nie za duzo tych "memento mori"...

Błażej Szydzisz - Służba - o, nastepne "kocie" opowiadanie. Lubi ekoty, ale teraz to chyba juz plaga jakowas ;) Mimo to: brawo za realizacje pomyslu - do konca nie zgrokowalem, ze chodzi o kota! :bravo

Michał Gacek - Mieszkanie z widokiem do wewnątrz - super opko jak na debiut! Na pewno zapadnie mi w pamiec i bedzie tam troche pohukiwac i zlorzeczyc ;) A ja go juz nie wypuszcze, o nie...

Szczepan Twardoch - Rondo na maszynę do pisania... - mój ulubiony polski autor "historycznej sf" oraz ziomek slaski, z którego jestem dumny :bravo "Rondo" to najlepszy tekst numeru i Szczepan ZNOWU mnie nie rozczarowal, tylko potwierdzil swoja klase. Konkurencja opublikowala inne opowiadanie, za które dzisiaj sie zabieram.

Daniel Greps - Dotyk anioła - bardzo dobry debiut :bravo Ciesze sie, ze na dwóch stronach udalo sie autorowi zawrzec caly pomysl w tak dobrym stylu. Bede wypatrywal "Grepsów" w przyszlosci!

Tomasz Lewgowd - Ironia losu - Czulem sie, jak przy graniu w "Fallout". Sam nie wiem, czemu akurat tak. W koncu jest duzo gier o temacie post-apokaliptycznym. Poczatek opka jest fajny, zaciekawiajacy, ale koniec jakos tak... nie wiem. Czegos mi brakowalo.

Mateusz Bandurski - Pudełko z cegieł - ladne, ladne! :bravo Ma ten swój dreszczyk emocji, jest interesujace. Ale, jak u Lewgowda, koniec mnie troche rozczarowal. Widocznie oczekiwalem czegos innego.

Komiksy baaardzo dobre! Jestem juz ciekawy, jak potocza sie dalsze losy jarla i z jakimi alienami przyjdzie gajowemu walczyc :bravo
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 18 Listopada 2006, 11:56   

Chompa, dzięki wielkie, ale głosujemy w innym wątku - Tekst numeru..., który znajduje się tuż obok. Tam możesz przyznać punkty.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group