Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Babylon 5
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37526
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 8 Kwietnia 2011, 23:30   

możliwe, ale nie dam rady, tam wszystko jest złe (mówię o pierwszej połowie pilota), kompletnie wszystko
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Khorne_S 
Stalowy Szczur


Posty: 1036
Skąd: Duxun
Wysłany: 14 Kwietnia 2011, 10:10   

Grahf napisał/a
Najgorszy z filmów to The Legend of the Rangers. Nie podobał mi się wcale. Jego główna oś fabularna to odgrzewany kotlet. Znowu jakaś potężna rasa (takie drugie Cienie, ale oczywiście z większymi pukawkami), i znowu jak w oryginalnym serialu bezpardonowa z nimi walka. Zaorać .


Konkretnie to rasa z LotR to dalsza część z Thirdspace. To ci sami ale to szczygieł techniczny. Żałuje żedalszej częsci tego nie było bomieli byćn[ zmutowani źli vorloni...ech szkoda.
BTW: Czy ktoświe co się dzieje z nowym projektem B5 czyli Los Tales ? Wyszły dwie części a co z dalszymi ?
KOTY SĄ TEŻ FANATYKAMI B5 :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"We will be like a cat in the night. Fast, silent, and deadly!"
Darth Cateus
 
 
 
Comar 
Orient Men


Posty: 1467
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 14 Kwietnia 2011, 19:11   

Dalszych części nie będzie. Wytwórnia powiedziała Straczynskiemu, że może kręcić dalej jeśli zmniejszy budżet o połowę, więc uznał, że to nie ma sensu.
_________________
Las na południowym zachodzie jest złowieszczym znakiem feng shui
 
 
Jaquen 
Tom Bombadil

Posty: 29
Skąd: Śląsk
Wysłany: 9 Czerwca 2011, 13:33   

Dobrze dla świata.

Lost Tales mnie nie przekonuje choć nadal jest lepsze od "Legend...". W ogóle po In the beginning jakoś słabo mu szło.

Crusade miało już klimat ST:Voyager (a nie jestem fanem), "Legend..." słabe, Lost Tales zaledwie średnie.
Chociaż może to efekt wywindowania sobie poprzeczki po serialu.
 
 
Unicorn 
Frodo Baggins


Posty: 148
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Wysłany: 24 Lipca 2011, 00:10   

Kocham ten serial! Jak przeszłam przez pierwszy sezon niestety nie mogłam przestać i oglądałam po kilka odcinków w nocy dopóki nie mogłam już utrzymać otwartych powiek :P
Uwielbiam historie - to taka saga kosmiczna i polecam ten serial każdemu fanowi s-f. Najbardziej podobają mi się rozmowy między G'karem i Lando oczywiście... Genialnie dobrani aktorzy do tych ról.
Koniec czwartego sezonu - super. Może rzeczywiście jak już ktoś wcześniej wspomniał niepotrzebnie został nakręcony sezon 5, ale mimo wszystko i ten sezon ma jakiś swój urok.
_________________
Man without imagination has no wings
 
 
Zgaga 
Nerwus


Posty: 5716
Skąd: Grochów
Wysłany: 26 Lipca 2011, 09:58   

Obejrzałam sobie pierwszych 6 odcinków Babylon 5. Kiedyś trzeba te zaległości ponadrabiać - bo już widzę taki zbliżający się dziób Kruka Siwego: A kolnąć ją, niedouka :lol:
Parę rzeczy mnie ubawiło. Np. Na stację przybywa "Łowca Dusz". Statek rozbity, on ledwo żywy. Ale pieniądze na poszukiwania oraz super maszyna do złapania duszy szybko się znajdują.

Poza tym...
Ładna scena podczas "festiwalu", na którym różne rasy przedstawiają swoje religie. Ziemianie również. Zaproszeni gości wchodzą do sali, gdzie czeka na nich długi szpaler galowo ubranych przedstawicieli różnych wyznań, mniej lub bardziej istotnych. Ale przywitanie rozpoczyna się od... ateisty! :roll: :D
_________________
Posiadanie książki jest formą lektury
- J. Pilch
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 26 Lipca 2011, 10:16   

Dalej będzie lepiej. Gdzieś od drugiego sezonu serial traci star trekową manierę i mocno na tym zyskuje.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Zgaga 
Nerwus


Posty: 5716
Skąd: Grochów
Wysłany: 26 Lipca 2011, 11:29   

Oooo...
Nie kolnął :mrgreen: , tylko usiłuje zachęcić.
Obejrzę ciąg dalszy (nie obiecuję, że wszystko), bo na razie mnie bawi.
_________________
Posiadanie książki jest formą lektury
- J. Pilch
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group