Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
9/11
Autor Wiadomość
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 19 Maj 2009, 12:40   

:mrgreen:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Maj 2009, 13:44   

jewgienij napisał/a
No i w końcu piszesz z sensem :D


od samiuśkiego początku. ja naprawdę uważam, ze amerykanie mocno sobie sami namieszali. chcieli tworzyć historię faktami dokonanymi. zauważ, ze al-kaida okazala się tak cienka, ze praktycznie nie potrafila przeprowadzić zadnych sensownych akcji. madryt i londyn były najprostszymi zamachami, jakie świat widział, BTW zauważ, ze prawie nikogo z oskarzonych o współudzial nie skazano.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Wilson 
Jaskier

Posty: 92
Skąd: Galicja
Wysłany: 28 Maj 2009, 21:40   

Panowie chciałbym zauważyć,że juz od kilku miesięcy ekipa straszliwego Dablju-Diablu jest na aucie.Człowiek,któremu na udowodnieniu republikańskiej odpowiedzialności za 11 września (z przyczyn oczywistych) zależałoby jeszcze bardziej niż NURSowi ma od tych kilku miesięcy do dyspozycji wszelkie służby tajne widne i dwupłciowe jakie są w USA.Mimo to jakoś nie pojawiłyu się nowe przesłanki(nie mówiąc o dowodach) w tej sprawie.

Cytat

Niemniej film zalinkowany przez NURSa x stron wstecz jest intrygujący.


W loose change najbardziej spodobała mi sie informacja,jakoby pod WTC ukryte było złoto o wartości 190 miliardów dolarów które rąbnęli Bush z Cheneyem.Dla porównania:CAŁOŚĆ państwowych rezerw złota Rosji jest warta ok. 10 miliardów dolarów a Chin 25 miliardów.

Cytat

Nic tak nie sprzyja dopieprzeniu komuś, jak porzadny kryzysik ekonomiczny
Armaty zamiast masła!


NURSIE jak będziesz następnym razem w USA to przyjrzyj się ludziom na ulicach.Trudno stwierdzić,żeby brakowało im masła albo jakichś innych form cholesterolu. :D
Armat natomiast jest tam żałośnie mało.Nie słyszałem żeby od 2001 roku sformowano tam choćby jedną nową brygadę.Nie ma nawet Powszechnego Obowiązku nie mówiąc o przeprowadzeniu mobilizacji.Porównywanie wielkich kosztów wojny z terroryzmem z amerykańskim wysiłkiem w czasie IIWŚ ,kiedy zmobilizowano 14 milionów ludzi i przez 4 lata racjonowano żywność a produkcja nowego sprzętu AGD,samochodów czy budowa domów była prawnie zakazana jest po prostu śmieszne.


Panowie naprawde dajcie sobie spokój z tymi spiskowymui teoriami.Skoro Obama na żadna nie wpadł to znaczy że nie ma czego szukać
pzdr
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 28 Maj 2009, 21:48   

Może po kryjomu współpracuje z ichnimi szyszkami? A może schowali do szuflady w oczekiwaniu na lepszy marketingowo moment? A może... boją się utraty zaufania do władzy?
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 28 Maj 2009, 23:00   

Wilson, a Obama, to przepraszam kto? Niby dlaczego miałby udowadniac, ze jego poprzednicy to masowi mordercy? :-) Żeby mu się kraj rozlazł w łapach? Sorry, to tak nie działa.
A co do armat - wojna generuje zyski. Niue wyłapałeś ironii tego stwierdzenia :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29 Maj 2009, 21:24   

Wilson napisał/a
Panowie chciałbym zauważyć,że juz od kilku miesięcy ekipa straszliwego Dablju-Diablu jest na aucie.Człowiek,któremu na udowodnieniu republikańskiej odpowiedzialności za 11 września (z przyczyn oczywistych) zależałoby jeszcze bardziej niż NURSowi ma od tych kilku miesięcy do dyspozycji wszelkie służby tajne widne i dwupłciowe jakie są w USA.Mimo to jakoś nie pojawiłyu się nowe przesłanki(nie mówiąc o dowodach) w tej sprawie.


Przecież to ta sama ekipa, tylko zmieniła sobie twarz na bardziej opaloną, co by tzw. opinię publiczną połachotać w krocze, ażeby sobie owa publika ze szczęścia kwikła i przestała rządowi na okrwawione rączki patrzeć.
Poza tym, USA nie leży nad Wisłą, gdzie kultywuje się tradycję srania do własnego (orlego) gniazda.

Edit: W USA nie rządzi wbrew pozorom prezydent, tylko wyższy interes tzw. narodowy (czyt. korporacyjny) i żaden farbowany polityk wyżej kuśki nie podskoczy (ani nawet nie zamierza).
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 31 Maj 2009, 01:26   

No dobra, wyjawię Wam ten sekret - za atakiem na WTC stoi - a jakże! - Ordre Souverain Militaire Hospitalier de Saint Jean de Jerusalem de Rhodes et de Malte :twisted:
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 08:07   

Iiiiii Tam - wyjaśnienie tych zagadek zaprezentuje TVN w najbliższy piątek 5.06.2009 r. o godz. 20.
Patrza i wierzta :mrgreen:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 09:04   

dalambert, na Boga jedynego, skąd ty wiesz, co będzie na TVN-ie? Przecież wam nie wolno oglądać tej gadzinówki :shock:
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 09:05   

dalambert, jest z wywiadu, jemu wolno
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 09:07   

wywiadu królestwa chyba. Dalambert jest katolikiem, który nie chodzi do kościoła i Pismenem, który ogląda TVN. I czyta Wyborczą.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 09:08   

Sodomia i Gomoria!

Navajero, to jakaś strona dla ćpunów chyba?
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 09:27   

NURS, trawkę palisz...? Czy może cuś mocniejszego zażywasz? Bo takie wyznanie nie jest bezpieczne. Hem.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 09:31   

które, ja zauważam, na co mnie navajero przekierował, jak na tamtejszym forum są tematy typu, jak hodować marychę w domu i na działce to chyba nie ja mam problem :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 09:33   

A to sorry! Brzydki nawajero, brzydki!
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 13:47   

Faktycznie mają na tej stronie odloty. Kaczyński prezydentem w 2001 roku!
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 1 Czerwca 2009, 14:24   

NURS napisał/a
Navajero, to jakaś strona dla ćpunów chyba?

A ja tam wiem? Wrzuciłem w google Ordre Souverain Militaire, bo chciałem coś sprawdzić i mi wyskoczyło. No, a skoro zauważyłem rozwiązanie zagadki ataku na WTC, to Wam zlinkowałem :mrgreen:

Kruk Siwy napisał/a
A to sorry! Brzydki nawajero, brzydki!

No wiesz Kruku... Faktycznie nie jestem chyba obiektem westchnień każdej dziewicy na południe od Rio Grande, ale tak publicznie mi wypominać... ;P:
 
 
nimfa bagienna 
Beastmaster


Posty: 2196
Skąd: z bagna
Wysłany: 2 Czerwca 2009, 21:10   

Dużo ci przyjdzie z wzdychających dziewic :mrgreen:
_________________
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 2 Czerwca 2009, 21:43   

Nie znasz się ;P:
 
 
RobertG 
Gollum

Posty: 23
Skąd: Sztokholm-Warszawa
Wysłany: 27 Lutego 2011, 16:16   

Można odkopywać tematy? Bo jeśli tak, to chciałbym zamieścić moje podejrzenia co do 9/11:

"Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze"



Wielu spodziewało się, iż napiszę o winie Premiera Tuska, PO i rządu w sprawie sprzed ponad dziewięciu lat. Otóż nie, przy tym temacie odstawmy żarty na bok. To jest zbyt poważne, aby śmiać się z tragedii tysięcy ludzi. Bo 11 września był i nadal jest tym dniem, dniem w którym muzułmanin stał się wrogiem publicznym numer jeden, jak i dniem, w którym runęły nie tylko wieżowce. Runęło o wiele, wiele więcej i o tym właśnie napisze.



Pamiętam ten dzień. Schodziłem właśnie schodami na dół i spojrzałem na obraz, który przedstawiał jakiś widok z okna w Waszyngtonie. Do moich uszu dobiegły relacje na żywo z Nowego Jorku, w którym wydarzyło się coś, co miało odmienić życie tysięcy ludzi jeszcze na wiele lat. Z zapartym tchem oglądałem telewizję, która cały czas relacjonowała sytuację. Czułem jednocześnie strach i wściekłość: kto byłby zdolny do czegoś takiego?! Jeśli jakieś państwo, to wojna jest nieunikniona. Podobne uczucia poczułem niedawno, rankiem 10 kwietnia 2010. Nawet dzisiaj, kiedy patrzę na ten obraz, widzę w myślach chwilę uderzenia samolotu w wieżowiec. Wiem, że nie zapomnę tego do końca życia.



1. Rankiem 11 września, senator Graham i kongresmen Goch rozmawiali z szefem pakistańskiego wywiadu. Według relacji gazet, to on finansował porywaczy, a obaj panowie byli potem członkami komitetu kierującego dochodzeniem w sprawie zamachów.

2. Członkowie FEMA byli już na miejscu 10 września. Tomowi Kennedy'emu ''wyrwało się'' to w wywiadzie dla CBS. Co robili tam PRZED zamachem? Podejrzewam że byli na krajoznawczej wycieczce, a przy okazji chcieli wpaść do WTC...

3. W lutym 2001 roku złamano szyfry Al-Quaidy, a w maju przekazano talibom pomoc w wysokości 43 milionów dolarów. Cieszę się iż USA dbało tak o biedną i chorującą ludność.

4. W tym samym roku administracja prezydenta Busha miała już przygotowany plan inwazji na Afganistan, a Osama Bin Laden leczył się w USA będąc już wtedy poszukiwanym terrorystą, oraz rozmawiał w tym czasie z szefem CIA.

5. Dlaczego żołnierze wyruszyli do Afganistanu jeszcze PRZED zamachem? Czyżby potrzebowano już tylko pretekstu?

6. Prezydent Bush twierdził (dwa razy!), że widział uderzenie pierwszego samolotu w wieże. Żadna telewizja nie wiedziała jednak o żadnym zamachu i nie emitowała wtedy żadnego nagrania - gdzie prezydent to widział?! Podobno odwiedzał w tym czasie pewne przedszkole...

To tyle o wydarzeniach przed zamachem 11 września, teraz zajmijmy się tym co działo się zaraz po uderzeniu w pierwszą wieże i później.

7. Wieże zapadły się do wewnątrz, jak podczas idealnie zaplanowanej akcji wyburzenia.

8. Szef ochrony WTC był byłym pracownikiem FBI i ekspertem od materiałów wybuchowych. Jego dokumenty znaleziono w zgliszach w stanie nienaruszonym, podobnie jak i dokumenty terrorystów. Szkoda tylko że brakuje do kolekcji ''niesamowitych odkryć'' informacji o 3000 ludziach!

9. Telewizja ze strachem pokazywała wiwatujących Pakistańczyków, nie mówiąc o tym, iż nagrania były archiwalne. Do tej pory nie wiem, kiedy ci ludzie tak wiwatowali, jednak wiem że nie z powodu zamachu.

10. Dlaczego zwlekano 75 minut z akcją ratowniczą? W takim przypadku obowiązują ścisłe procedury, a wojsko i cywilne służby lotów nie dopełniły swoich obowiązków.

11. Ekipom telewizyjnym nie pozwalano kręcić miejsca katastrofy jeszcze przez wiele tygodni, a miejscowa policja została wykluczona ze sprawy przez FBI. Co ukrywano?

Ponad to, przed zamachem wycofano wiele akcji w firmach lotów, których samoloty zostały porwane. Nie uwzględniono też rozmów telefonicznych z samolotów w miesięcznym billingu. Dlaczego tak mało wiemy o uderzeniu samolotu w Pentagon? Gdzie są szczątki tego samolotu, albo jak relacjonowała na początku telewizja, ciężarówka z ładunkami wybuchowymi?



Dlaczego USA zignorowało ostrzeżenia Europejskich służb wywiadowczych, które informowały o planowanym zamachu?
Nie chcę już wymieniać problemów z listami pasażerów, ciągle żyjących ''zamachowców'', relacji świadków (dźwięk wybuchów materiałów wybuchowych), oraz informacji o dziwnym obiekcie, który towarzyszył ostatniemu samolotowi aż do końca. Zbyt wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, pozwalając mi myśleć, iż USA wiedziało o planowanym zamachu i nie zrobiło nic, aby temu zapobiec. No, przynajmniej wszystkie ważniejsze osoby poinformowano o tym, dzięki czemu w WTC zginęły zwykłe szaraczki, których życie nie liczyło się dla Nowego Porządku Świata według Prezydenta Busha. Do dziś zarabiają na tym ataku w Iraku i w Afganistanie. Tak, cytat z początku postu bardzo trafnie opisuje tą tragedie.
 
 
 
Jacek Fuchs 
Frodo Baggins


Posty: 120
Skąd: Lębork
Wysłany: 17 Maj 2011, 02:20   

Te filmy dokumentalne mogą nieco wyjaśnić...

http://www.youtube.com/watch?v=YNKGOi6ymZk (polskie napisy)
"Invisible Empire - New World Order Defined"

http://www.youtube.com/watch?v=28tE0fKpISM (eng)
"Fabled Enemies"
_________________
http://www.jacekfuchs.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group