Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Tattoos
Autor Wiadomość
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 10 Lipca 2006, 12:13   Tattoos

Co sądzicie o tatuażach? Dzisiaj znalazłem pewien motyw i pozwoliłem go tutaj zamieścić, zwłaszcza, że jest wyjątkowo SF 8)

Moim zdaniem wymiata :D :

http://www.anilgupta.com/...BioTechMech.jpg
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 10 Lipca 2006, 12:21   

Prawdę mówiąc, mam sporą ochotę zrobić sobie jakowyś obrazek skórny, ale zastanawiam się czy to będzie sensownie wyglądało, bo mam silnie owłosione ręce, a one byłyby podstawowym terenem do zamalowania. Nie rozumiem za bardzo ludzi, robiących sobie tatuaże w miejscach, których sami nie widzą np. plecy. Jak miałbym sobie coś wydziergać to chciałbym widzieć jak to wygląda i co się z nim dzieje z czasem.

Ten tatuaż ze sznurka całkiem fajny.
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 10 Lipca 2006, 12:34   

Czarny, a o jakim wzorze myślałeś? IMO jakiś mroczny motyw, np. pająk, doskonale by się wpasował w gąszcz czarnych włosów :)
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 10 Lipca 2006, 12:49   

Te kudły nie są takie czarne, na słońcu płowieją. Są jednak ciemnawe. O konkretnym wzorze nie myślałem jeszcze. Pewnie wybrałbym coś na miejscu. Każdy dziergacz ma chyba swój zestaw prac, w których dobrze się czuje i nie robi wszystkiego na życzenie klienta. Nie znam się. A jakiego rzędu są to koszta, bo nigdy jakoś się nie dowiedziałem?
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10 Lipca 2006, 12:55   

Oglądałam tę stronkę. Brrr. Ja z tych, co nie dadzą się w żaden sposób dziurawić ani nic sobie doprawiać. Nie mam nawet uszu przekłutych, co dopiero pozwolić, żeby mi coś tam pstrokatego pod skórę wstrzykiwali.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 10 Lipca 2006, 12:57   

Koszta są spore. Myślę, że za taki wzorek z linka (oczywiście tak samo dobrze wykonany) z 1000 trzeba by było wydać, jak nie więcej :?

Ale jakbyś się dogadał z fachurą, co robi prywatnie, wykonałby za połowę sumy. Ale to musi być ktoś, kto jest profesjonalistą, ma maszynę do wygotowywania igieł - specjalne coś, co pod bardzo dużą temperaturą (dużo powyżej 100 stopni) unieszkodliwia wszystkie zarazki.
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 10 Lipca 2006, 12:58   

Godzilla:
Cytat
Oglądałam tę stronkę. Brrr. Ja z tych, co nie dadzą się w żaden sposób dziurawić ani nic sobie doprawiać.


Godzilla, ten gość nie ma w sobie prawdziwych układów scalonych :P
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10 Lipca 2006, 13:04   

Nowy kolorek skóry i to na trwałe odbieram jak ciało obce. Chyba jestem ekstremistką :D
Tipsów na paznokciach też nigdy nie miałam i mieć nie będę. Precz z protezami :P
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 10 Lipca 2006, 13:09   

a jak Ci wypadną wszystkie zęby oprócz dolnej jedynki? :mrgreen:
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10 Lipca 2006, 13:12   

Wtedy się zastanowię.

Ale paznokcie mi chyba nie wypadną! :mrgreen:
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 10 Lipca 2006, 13:59   

mi się tatuaże podobają, aczkolwiek jak widzę włochatych gości z wielkimi brzuchami i gołą panienką wydzierganą na klacie, to już sama nie wiem... :roll:
parę ładnych lat się zastanawiałam, czy sobie tatuaż zrobić, czy nie. w końcu ma się to do końca życia, jak się znudzi, to nie ma przeproś (chociaż chyba można sobie w skomplikowany sposób dziarę usunąć, zostaje tylko słabo widoczna blizna). na młodej skórze wygląda fajnie i w ogóle, jak będę starą babcią z obwisłym brzuchem już tak super nie będzie...
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 10 Lipca 2006, 17:20   

joe, można to usunąć raczej bez problemów dziś. O ile ma się pieniądze.
Ja tatuażu sobie nie zrobię.. bo nie jakoś :) Ale jak widziałem kolesia, co miał dwa krasnoludy na klacie (Gotrek i jeszcze jakiś ;) ) to wyglądało to efektownie. Ale miał je do piero w części zrobione bo na jeden raz nie dało rady by :)
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 10 Lipca 2006, 18:43   

joe_cool
Cytat
na młodej skórze wygląda fajnie i w ogóle, jak będę starą babcią z obwisłym brzuchem już tak super nie będzie...

Oj tak... Kiedyś na rosyjskiej stronce o więziennych tatuażach widziałem panienki po 40 - ce. Niestety to i owo im obwisło, razem z tatuażami :)
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 10 Lipca 2006, 23:19   

Navajero napisał/a
joe_cool
Cytat
na młodej skórze wygląda fajnie i w ogóle, jak będę starą babcią z obwisłym brzuchem już tak super nie będzie...

Oj tak... Kiedyś na rosyjskiej stronce o więziennych tatuażach widziałem panienki po 40 - ce. Niestety to i owo im obwisło, razem z tatuażami :)


Ktoś mi kiedyś powiedział: nie będę się żenił, bo widziłem matkę mojej narzeczonej i wyobraziłem sobie, że za 30 lat z żona bedzie tak samo :idea:
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 11 Lipca 2006, 07:36   

MrMorgenstern
Cytat

Ktoś mi kiedyś powiedział: nie będę się żenił, bo widziłem matkę mojej narzeczonej i wyobraziłem sobie, że za 30 lat z żona bedzie tak samo :idea:

IMO - niezbyt trafiony przykład. Kobieta po 40 - ce może wygladać bardzo ładnie, z tatuażem raczej nie ma na to szans, bo kobieca skóra starzeje się dużo szybciej od męskiej. Ale to ozdoba, a więc i kwestia gustu. A de gustibus... Mnie tatuaże w zasadzie się nie podobają. Król Salomon powiedział - "Siła młodzieńców jest ich ozdobą". Navajero mówi " - Uroda kobiet jest ich ozdobą, uroda naturalna - bez silikonu i tatuaży" :wink:
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 11 Lipca 2006, 07:58   

Jest dużo pięknych kobiet, ale warto częściej zwracac uwagę na piekno ich wnętrza :wink:
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 11 Lipca 2006, 08:02   

Ależ ja zwracam na to uwagę! Co nie przeszkadza mi zauważyć wymiarów 90/60/90... :D
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 11 Lipca 2006, 08:09   

W takim razie, jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko zauważać, to gdy z nimi rozmawiasz, patrz im tylko w oczy a nie... :roll:
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 11 Lipca 2006, 10:38   

Cytat
ale warto częściej zwracac uwagę na piekno ich wnętrza

Nom.. śledziona jest śliczna. Wątróbka też. A serce jakie fascynujjące!
Nie mogłem się powstrzymać ;)
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 11 Lipca 2006, 12:29   

Navajero
Cytat
Oj tak... Kiedyś na rosyjskiej stronce o więziennych tatuażach widziałem panienki po 40 - ce. Niestety to i owo im obwisło, razem z tatuażami

no wiesz, panienki w rosyjskich więzieniach raczej nie mają dostępu do spa, balsamów, kremów ujędrniających i innych "wspomagaczy" kobiecej urody, więc z grawitacją i naturą trochę trudniej im tam walczyć ;)
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
MrMorgenstern 
Stalowy Szczur


Posty: 1015
Skąd: Solaveria
Wysłany: 11 Lipca 2006, 14:06   

Cytat
ale warto częściej zwracac uwagę na piekno ich wnętrza


Pako:
Cytat

Nom.. śledziona jest śliczna. Wątróbka też. A serce jakie fascynujjące!


Pako, nie bądź taki Hannibal Lecter :P

joe_cool:
Cytat
jak widzę włochatych gości z wielkimi brzuchami i gołą panienką wydzierganą na klacie, to już sama nie wiem... :roll:



Podobno to najlepszy sposób na babeczki. Tyle tylko, że na takie o wiele bardziej starsze od takich typków i jeszcze bardziej zdesperowane :D
_________________
Fragment mojego Sword&Sorcery 8)
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 11 Lipca 2006, 14:26   

joe_cool
Cytat
no wiesz, panienki w rosyjskich więzieniach raczej nie mają dostępu do spa, balsamów, kremów ujędrniających i innych wspomagaczy kobiecej urody, więc z grawitacją i naturą trochę trudniej im tam walczyć ;)

Zakładam, że znasz się na tych balsamach lepiej ode mnie. Nie będę się kłócił z fachowcem :D
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 11 Lipca 2006, 21:17   

Cytat
MrMorgenstern napisał/a
Jest dużo pięknych kobiet, ale warto częściej zwracac uwagę na piekno ich wnętrza :wink:


Oj widze, ze z tą wiedzą o kobietach może pomożesz facetom stworzyć idealną wiedźmę w watku "Czy na swiecie są łądne wiedźmy? " :)
_________________
Ukorowaniem wiedzy jest miłość.
/Safona/
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Lipca 2006, 23:15   

Ja myśle o zrobieniu sobie jakiegoś Ta Moko. Ale postawiłm sobie warunek zaporowy - ma to być oryginalny, prawdziwy Ta Moko. Niestety raczej nigdy nie będzie mnie na takiego stać.
_________________
GAndrel
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 12 Lipca 2006, 03:05   

Pako:
Cytat
Nom.. śledziona jest śliczna. Wątróbka też. A serce jakie fascynujjące!
:lol: :lol: :lol:
:bravo

A co do tatuażu, to zrobił się ostatnio modny, ale uznałam, że sobie nie zrobię, bo to boli. Nie jestem masochistą (niektórzy może nazywają ich "twardzielami" :roll: ). Pod tym względem przypominam Godzillę:
Cytat
Ja z tych, co nie dadzą się w żaden sposób dziurawić ani nic sobie doprawiać. Nie mam nawet uszu przekłutych,
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 12 Lipca 2006, 06:56   

Anko
Cytat
ale uznałam, że sobie nie zrobię, bo to boli.


Słaby argument, a te Wasze depilacje to nie bolą. A większość płci odmiennej robi je dobrowolnie i żeby to raz :mrgreen:
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 12 Lipca 2006, 10:54   

zgadzam się z czarnym - tatuowanie "boli" mniej więcej tak samo jak depilacja.
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lipca 2006, 11:05   

Joe_cool, skąd wiesz, masz porównanie? Rozważałam niegdyś zrobienie sobie tatuażu, ale zrezygnowałam z powodów, jakie przytoczyłaś powyżej. Co do depilacji, to jest ona w zasadzie koniecznością, podobnie jak męczarnie u kosmetyczki... A tatuaż koniecznością nie jest więc po co się męczyć :wink:
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 12 Lipca 2006, 11:09   

A od tych niezdepilowanych włosów to się umiera :shock: Nie wiedziałem, że to konieczność :mrgreen: Wydawało mi się, że to w ramach pindrzenia :twisted:
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 12 Lipca 2006, 11:12   

Miria
Cytat
Joe_cool, skąd wiesz, masz porównanie?

Mam :mrgreen:
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group