Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
SETI@home
Autor Wiadomość
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Czerwca 2009, 16:01   

To przeczytaj, a jakbyś miał jakieś pytania, służę :D
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Czerwca 2009, 22:42   

Podsumowanie cotygodniowe czas zacząć:

Na świecie zajmujemy miejsce 401, w ciągu ostatniego tygodnia straciliśmy 4 miejsca, w Polsce niezagrożone ósme miejsce.
Nasz team ma 135 członków, z czego punkty posiada 116 członków a aktywnie liczą 22 osoby.
W tym tygodniu dołączyli do nas Virgo C, iwan i tajemnicza Ewa :bravo :bravo nasze szeregi opuścił Gorim1

Największy przyrost w ubiegłym tygodniu odnotował Ziemniak - 7 654 punkty, drugie miejsce Kris - 7 096 punktów a trzecie hjeniu - 6 703 punkty

Na pierwszym miejscu w dalszym ciągu hjeniu - 1 246 070 punktów i utrzymuje 103 miejsce w Polsce. Drugi jest count - 621 578 punktów a z powodu nieobecności Gorima1 na trzecie miejsce wysunął się Ziemniak - 530 294 punkty
Najszybszy przyrost odnotował Kris - RAC 1 026.69 - 196 miejsce w Polsce, gonią go tomcich - RAC 923,08 i Ziemniak - RAC 917,23.

Niestety, z powodu odejścia Gorima1 spadł nam trochę RAC, ale liczę na nowych członków, którzy zaczynają zasilać naszą drużynę oraz na reaktywację starych, którzy chwilowo nie liczą.
Mam nadzieję, że za tydzień wieści będą jeszcze lepsze :mrgreen:
QCF
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
Ostatnio zmieniony przez Ziemniak 30 Czerwca 2009, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 29 Czerwca 2009, 22:47   

Ziemniak: chyba pogadam jutro z informatykiem w firmie :D bo na domowym złomie traci to sens...
QCF :D
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 30 Czerwca 2009, 00:19   

Ziemniak, jak będzie conajmniej 30-40 aktywnych to wracam będzie się o co bić
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 30 Czerwca 2009, 09:36   

Aż się muszę zorientować, o co chodzi, mam chwilowo dużo wolnej mocy przerobowej kompa...
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 30 Czerwca 2009, 09:47   

Witchma, Tutaj możesz sobie poczytać co to jest i czym to się je. oprócz tego polecam ten temat, znajdziesz tam przydatne wskazówki. W razie jakichś niejasności pisz :D
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 30 Czerwca 2009, 11:26   

Ziemniak, dzięki :) Jak tylko mi włączą net, to zerknę. Modem blueconnecta za dużo mnie kosztuje ;)
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30 Czerwca 2009, 13:06   

A ja mam takie pytanie. Zainstalowałem Boinca, podłączyłem i zacząłem liczyć. Ale nowy Boinc rozdziela aplikację od danych i dane wrzuca do innego folderu. Nie mogę znaleźć tego folderu. I tu następuje pytanie: kto wie, gdzie ten folder z danymi Boinca?
W zasadzie jest mi ten folder potrzebny do wgrania optymalizacji. Jeśli wiecie gdzie się tę aktualizację wgrywa, to poproszę o to info. Sama wiedza, gdzie jest folder z danymi Boinca nie jest mi w zasadzie potrzebna. :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 30 Czerwca 2009, 13:24   

Jeżeli zainstalowałeś boinca dla jednego użytkownika to folder będzie:
c:\Documents and Settings\"nazwa użytkownika"\Dane aplikacji\
a jak dla wszystkich to będzie:
c:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30 Czerwca 2009, 13:30   

A właśnie. All Users mnie zmyliło. Nie podejrzewałem, żeby tam się zainstalował. Przeszukałem swój folder, ale nie znalazłem.
No dobra, instaluję update. Zobaczymy, co będzie...
_________________
5 zdań na temat
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Lipca 2009, 20:59   

Wita was wasz ulubiony sprawozdawca.

Obecnie na świecie zajmujemy miejsce 402, w ciągu ostatniego tygodnia spadliśmy tylko o jedno miejsce, w Polsce niezagrożone ósme miejsce. Aktualnie nasz RAC trochę spadł i wynosi 6 352 punkty.Nasz team ma 135 członków, z czego punkty posiada 118 członków a aktywnie liczy 25 osób.

W tym tygodniu nie pozyskaliśmy nowych członków, ale uaktywniło się dwóch starych, a Virgo C zdobył pierwsze punkty :bravo . Ewa i iwan przekroczyli 1000 punktów :bravo :bravo

Największy przyrost w ubiegłym tygodniu odnotował Kris - 9 466 punktów, drugie miejsce Ziemniak - 8 550 punktów a trzecie tomcich - 7 763 punkty

Na pierwszym miejscu w dalszym ciągu hjeniu - 1 252 532 punktów i spada na 104 miejsce w Polsce. Drugi jest count, (który zgodnie z euronormą nakazującą ujednolicanie nazw został przemianowany na hrabka) - 622 229 punktów , trzeci jest Ziemniak - 538 560 punkty.

Najszybszy przyrost odnotował Kris - RAC 1 177.83 - 184 miejsce w Polsce, na karku siedzi mu Ziemniak - RAC 1 079.70 a na trzecim miejscu nogi wyciąga tomcich - RAC 877.70.

Na razie RAC jeszcze nam spada, ale nie wiem na ile jest to spowodowane zakłóceniami w obsłudze próbek przez Seti@home, przerabiają coś w serwerach bazy danych, więc naliczanie i weryfikacja próbek może się różnić od normalnych osiągów. Zachęcam nieliczących członków zespołu do wznowienia aktywności, a tych co nigdy nie liczyli o dołączenie do grona tropicieli galarety.

QCF.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Lipca 2009, 23:49   

Witam ponownie. Widzę, że ruch w temacie zamarł, dobrze, że liczący nie zamarli ;P:

Obecnie na świecie zajmujemy miejsce 403, ale w tym tygodniu jest szansa na awans, w Polsce niezagrożone ósme miejsce. Nasz RAC jest stabilny i wynosi 6 353 punkty.Nasz team ma 135 członków, z czego punkty posiada 118 członków a aktywnie liczy 26 osób, czyli dołączył jeden ze "starych" członków teamu.

W tym tygodniu iwan przekroczył 2000 punktów

Najwięcej próbek w ubiegłym tygodniu przeliczył Kris - 10 738 punktów :bravo , drugie miejsce hjeniu - 8 229 punktów a trzecie Ziemniak - 7 438 punktów

Na pierwszym miejscu w dalszym ciągu hjeniu - 1 260 137 punktów, 104 miejsce w Polsce utrzymane :bravo . Drugi niezmiennie hrabek - 623 842 punkty , trzeci jest Ziemniak - 544 433 punkty.

Najszybszy przyrost odnotował Kris - RAC 1 376.62 - duży wzrost i awans na 161 miejsce w Polsce :bravo :bravo , na drugim miejscu niezmiennie Ziemniak - RAC 1 019.77 i lekki spadek a na trzecie miejsce awansował hjeniu - RAC 980.07 :bravo .

Na razie nasz RAC się ustabilizował, teraz może być tylko lepiej. Nasze szeregi powoli rosną, więc możemy z nadzieją patrzeć w gwiazdy :D

QCF.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Lipca 2009, 14:12   

QCF
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 20 Lipca 2009, 22:50   

Dzieńdobrywieczór. Oto garść nowinek z wszechświata Seti.

Obecnie na świecie zajmujemy miejsce 404 i na razie większe spadki nam nie grożą, w Polsce niezmiennie ósme miejsce. Nasz RAC , pomimo pewnych perturbacji z serwerami Seti i problemami z odbieraniem/odsyłaniem próbek poszedł ostro w górę i wynosi 6 863 punkty. Nasz team ma 135 członków, z czego punkty posiada 118 członków a aktywnie liczy 26 osób, czyli w tym tygodniu bez zmian.

W tym tygodniu Ewa przekroczyła 2000 punktów. :bravo

Dorobek punktowy w ubiegłym tygodniu: pierwsze miejsce hjeniu - 12 205 punktów :bravo , drugie miejsce Kris - 9 175 punktów a trzecie Tomcich - 7 429 punktów.

Na pierwszym miejscu w dalszym ciągu hjeniu - 1 273 712 punkty, spadek na 106 miejsce w Polsce. Drugi niezmiennie hrabek - 629 285 punktów , trzeci jest Ziemniak - 552,356 punktów.

Najszybszy przyrost po raz kolejny odnotował Kris - RAC 1 365.15 - awans na 157 miejsce w Polsce :bravo :bravo , Po piętach depcze mu hjeniu - RAC 1 364.74 i spory wzrost w tym tygodniu a na trzecim miejscu Ziemniak - RAC 1 029.60 :bravo .

Na razie nasz RAC powoli rośnie, zeszłotygodniowy optymizm był więc uzasadniony. Niestety, nie przybyło nam liczących nie aktywował się też żaden z nieliczących obecnie członków ekipy. hjeniu poszedł ostro do przodu, czyżby poczuł zew galarety ;P:

Zapraszamy do walki z galaretą wszystkich członków naszego forum i prosimy o wsparcie (moralne i nie tylko ;P: ) ReDaktorię Naczelną. Niech wam galareta zieloną będzie :mrgreen:

QCF.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Lipca 2009, 08:40   

I Tobie QCF Ziemniaku!
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Lipca 2009, 00:09   

W związku ze znikomym zainteresowaniem, rezygnuję z prowadzenia statystyk. Jeżeli ktoś jest zainteresowany śledzeniem postępów teamu, może robić to tutaj:
http://pl.boincstats.com/...r=sah&id=126472
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 28 Lipca 2009, 08:55   

Za szybko Ci zapał minął. Ale jestem pewien, że wielu forumowiczów czytało z zainteresowaniem. Ja na pewno się zaliczałem do nich. Nie zmienisz zdania? Obiecuję, że po każdej statystyce będę od teraz (znaczy po powrocie z urlopu) będę pisał posta o treści" :bravo QCF!" :mrgreen:

Ponieważ idę na urlop i nie będzie mnie 3 poniedziałki, to zawczasu daję:

:bravo QCF!

:bravo QCF!

:bravo QCF!


:twisted: :mrgreen:
_________________
5 zdań na temat
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 28 Lipca 2009, 12:06   

Fakt, ja też czytałem z zainteresowaniem, chociaż samo SETI mnie jakoś tam nie bawi specjalnie.
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Lipca 2009, 12:23   

Adashi, dołącz do poszukiwaczy galarety, to naprawdę nie jest trudne :twisted:
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 28 Lipca 2009, 12:54   

Gdybym tak "zainfekował" wszystkie kompy w pracy, ha! Informatycy by mnie zjedli.
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Lipca 2009, 12:55   

Adashi napisał/a
Informatycy by mnie zjedli.

Idź do nich z flaszką i się dogadaj :mrgreen:
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Lipca 2009, 00:42   

Wychodząc na przeciw milionom czytelników, kontynuujemy naszą krucjatę przeciwko galarecie.

Obecnie na świecie zajmujemy miejsce 406 (spadek o dwa miejsca) w perspektywie dalsze niewielkie spadki, w Polsce niezmiennie ósme miejsce. Nasz RAC powoli rośnie i na dzień dzisiejszy wynosi 7 021 punktów. Nasz team ma 135 członków, z czego punkty posiada 118 członków a aktywnie liczy 27 osób, w tym tygodniu reaktywowała się jedna osoba.

W tym tygodniu Virgo C przekroczył 2000 punktów. :bravo a iwan 5000 punktów :bravo :bravo

Dorobek punktowy w ubiegłym tygodniu: pierwsze miejsce Kris - 12 130 punktów :bravo , drugie miejsce Ziemniak - 8 539 punktów a trzecie hjeniu - 7 823 punktów.

Na pierwszym miejscu w dalszym ciągu hjeniu - 1 281 535 punkty, 106 miejsce w Polsce utrzymane :bravo . Drugi jest hrabek - 631 610 punktów ścigany zaciekle przez Ziemniaka - 560 983 punkty.

Najszybszy przyrost odnotował Kris - RAC 1 566.70 i awansował na 147 miejsce w Polsce :bravo :bravo , na drugim miejscu hjeniu - RAC 1 214.78, w tym tygodniu niewielki spadek a na trzecim miejscu Ziemniak - RAC 1 141.56 i lekka tendencja wzrostowa.

Nasz RAC w dalszym ciągu powoli pnie się w górę. Wrócił do liczenia jeden z członków teamu, oby więcej takich powrotów, zapraszamu też oczywiście nowych członków i członkinie :D

I to by było na tyle, zapraszamy jak zwykle za tydzień :mrgreen:

QCF.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Lipca 2009, 09:44   

QCF!
Ja nieustannie wypatruję pojawienia się mojego nicka w raporcie. Może ustalmy kategorię 'Nigdy nie wymieniani w raporcie o SETI' i co tydzień wspomnisz tam o losowo nigdy nie wymienianym w raporcie członku :D
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29 Lipca 2009, 09:45   

Hehe, dobre. Bo rzeczywiście na podium wciąż te same osoby.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Lipca 2009, 10:19   

Trzeba się starać ;P: W RACu macie szanse, tylko trzeba więcej liczyć. Jak ktoś ma kartę graficzną NVidia z którejś z tych serii, to może zaprząc do liczenia procesor graficzny przy pomocy technologii CUDA. Jeżeli będzie zainteresowanie, wrzucę poradnik, jak to zrobić.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Sierpnia 2009, 23:09   

A więc kontynuujemy cotygodniową orkę na ugorze ;P:

Obecnie na świecie zajmujemy miejsce 408 (spadek o następne dwa miejsca) w perspektywie dalsze niewielkie spadki, w Polsce niezmiennie ósme miejsce. Nasz RAC dość poważnie spadł i wynosi obecnie 6 549 punktów. Nasz team ma 136 członków, z czego punkty posiada 119 członków a aktywnie liczy 29 osób, w tym tygodniu do zespołu dołączył Kocur. :bravo :bravo

W tym tygodniu Kocur zdobył swoje pierwsze 500 punktów :bravo :bravo

Dorobek punktowy w ubiegłym tygodniu: pierwsze miejsce Kris - 12 265 punktów :bravo , drugie miejsce hjeniu - 7 739 punktów a trzecie Ziemniak - 7 136 punktów.

Na pierwszym miejscu w dalszym ciągu hjeniu - 1 288 538 punktów, spadek na 108 miejsce w Polsce. Drugi jest hrabek - 632 899 punktów, a na trzecim niezagrożony Ziemniak - 566 716 punktów.

Najszybszy przyrost odnotował Kris - wyśrubował swój RAC aż na 1 653.19 i awansował na 137 miejsce w Polsce :bravo :bravo , na drugim miejscu hjeniu - RAC 1 134.46, w tym tygodniu niewielki spadek a na trzecim miejscu Ziemniak - RAC 1 076.28 i również niewielki spadek.

Nasz RAC spadł trochę w ostatnim tygodniu, przyczyną może być wolniejsza asymilacja wyników - bardzo dużo punktów zalega w pendingach. Do drużyny dołączył następny zawodnik, czekamy na następnych nowych członków i członkinie. W moim podpisie znajduje się linka do aktualnego wydania naszego informatora.

A ja już żegnam się z państwem i zapraszam jak zwykle za tydzień.

QCF.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
Ostatnio zmieniony przez Ziemniak 10 Sierpnia 2009, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 4 Sierpnia 2009, 18:03   

QCF.

Muszę siostry kompa zainfekować chyba ;)
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 5 Sierpnia 2009, 14:00   

ziemniak rozważam powrót liczysz tylko punkty z seti czy z innych też ?
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Sierpnia 2009, 14:01   

Tylko seti.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 5 Sierpnia 2009, 14:03   

uhh kurde szkoda :/ no nic to się pewnie przeniosę na liczenie tylko seti ale niech WCG mi skończy liczyć :D
a czy nadal w seti są problemy z WUs ?
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group