Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
WOJNA KLONOW !!!
Autor Wiadomość
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 13:10   

Taki dzielny, że aż zwiał. A ty pójdziesz z nami!
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 13:13   

Oj, biedna Pamidala... to okropne budzić sie co rano, robić ukochanemu kanapki do pracy i całując w czólko wówic "tylko nie daj się dzis zabić w tej wojnie , kochanie, pamiętaj ze za tydzień mamy umówiną wizytę u mamusi..." . Na szczęście Han ma się dobrze... na razie :twisted:

SERWER NAM SIADA, PANOWIE I PANIE, POTRZEBA WIĘCEJ MOCY - I OTO JESTEM Z WAMI
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 13:16   

Mnie tam naprawia astralna zjawa 3PO. Już mi lepiej, obwody działają. Teraz podkładamy radzieckie miny przeciwpiechotne na trasie przemarszu troopersów, powinni się na nich wykrzaczyć zanim dostaną sygnał z krążownika. I przykro mi, Net, astralny 3PO działa po jasnej stronie mocy. Jasne? :mrgreen:
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 13:39   

- Czy mi się wydawało, czy słyszałam jakies odglosy wystrzałów? Coo, mój Han w karbonicie?!

Leia szybko sie ogarnia, zaplata maskujące preceli zamiast obwarzanków, chowa blaster w biustonoszu i rozgląda sie w poszukiwaniu czegoś, co przypominałoby Hana.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 13:57   

Ej ty! Wyciągaj tego blastera z biustonosza! Myślisz że nie widać?
I padaj na twarz, bo zastrzelę!
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:12   

ty mi tu coreczki ni strasz, kupo plastiku!
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:15   

Kupo plastuku? Wy zboczeńcy! Córka i matka z jednym mężczyzną... to chore jest...
Też na zeimię!
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:19   

PAKO:
Cytat
Też na zeimię!

Pako, ty zboczeńcu :lol:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:21   

zazdrosny, bo z toba nawet nasza babka by nie chciala! :)
ale co ja sie tu, jak przekupka... Leia, blaster w biustonoszu to nie jest dobry pomysl, trudniej sie strzela. zobacz, rob jak ja ; nos go w szerokim rekawie tych naszych sukienek.. widzisz? pan plastik nawet sie nie zorientowal, kiedy przetopilam go na gustowna doniczke.
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:30   

Alez Amidalo, takie rękawy to już dawno wyszły z mody! Teraz się nosi eleganckie kombinezony, najlepiej białe.

W takim razie wyciągam bardziej konkretny miotacz (patrz awatar). I co teraz, nędzne pomioty Imperium?
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:40   

Zza rogu wychodzi dwudziestu ubranych w najmodniejse w tym sezonie stroje: plastikowe pancerze.
I kto tu jest nędznym pomiotem, co? Dwie kobiety walczą, bo mężczyźni uciekli! Hahaha!
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:42   

ale za to JAKIE kobiety, Pako, jakie kobiety...
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:47   

Jakie, jakie... jakie pytasz?
Martwe, otóż to!
Ognia!
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 14:51   

Z powodu modnego ostatnio niewielkiego wizjera w hełmie klon powawa serią swoich towarzyszy. Niestety, ślepe podązanie za moda nie zawsze sprzyja wygodzie i trzeźwemu osądowi sytuacji.

Leia i Amidala wykańczają niedobitków kilkoma precyzyjnymi strzałami, po czym związują dowódcę i siadają wygodnie na jego pancerzyku.

- Amidalo, czy słyszałaś już, jakie są najnowsze trendy w makijażu?
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 15:40   

Złaź mi z ehłmu głupia kobieto!
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 15:53   

HEJ, PAKO, TAK NIE MÓWI SIĘ DO KOBIET KTÓRE WŁAŚNIE SIEDZĄ NA TWOIM CHEŁMIE.

Powiem wiecej, tak nie mówi się do kobiet. A uwierz mi, że wątpliwa to przyjemność jeśli kilka kobiet na tym forum zacznie zwracać się do Ciebie per "głupi mężczyzno".
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 16:01   

nagle wielka gruda karbonitu powala księżniczkę na ziemie uwalniając biednego klonu. W pare sekund cały teren zaroił się wszędzie wokół szturmowcami szybkiego reagowania. Księzniczka została szybko związana i szybko wpakowana do transportowca razem z wielka bryłą. Klon został poczęstowany destylatem z paliwa od śmigaczy. Wszyscy szczęśliwie kierują się w stronę statku aby powrócić na syrenkę z księżniczka i karbonitem który zostanie przerobiony na kominek dla imperatora
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 16:09   

OK, czas uzyc świetlówki !!
Możecie zacząć uciekac.
 
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 16:13   

pffff świetlówką na odział szybkiego reagowania pfffff odział szybkiego reagowania reaguje szybciej niż światło :) za nim promień z świetlówki odbije sie od naszych zbroi to my już będziemy za twoimi plecami :D
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 16:24   

To akurat nie jest najlepsze miejsce na ucieczke
<Kermit Yedi obracajac sie ścina pierwszych trzech Trooperów z oddzialu szybkiego uciekania>
 
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 16:53   

Kapitan z zimnym wzrokiem spojrzał na zwłoki trzech swoich podwładnych. Był zdecydowany na użycie ostatecznej broni zagłady zielonych jedaj. Wyciągnął francuza. Francuz z wielką siłą spadł na kark zielonego. Zaczęła się konsumpcja.
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 16:58   

Smacznego ...samobójcy... toksyna działa z niewielkim opóźnieniem... oddział szybkiego reagowania przeszedł do historii...
 
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 17:12   

francuz pieniący sie i zwijający sie z bólu szybko dostał antidotum resztki zjedzonej żaby zostały zakopane w ziemi. Konwój pojechał dalej do statku
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 17:31   

<Ziemia podniosła się uniesiona Mocą. Kermit powstał. Zrzuciał resztki zewnetrznej powłoki pogryzionej przez francuza>
Wróciłem
<Kermit z swietlówką w łapkach wykonuje błyskawiczny żabi skok i laduje na trasie konwoju. Nie tylko on. Przejazd zablokowały także potęzne głazy z przewróconej Moca pobliskiej skały. W tym samym momencie francuz zdechł zabity przez zjadliwe bakterie z pokrytej brodawkami skóry zaby Jedi, tego nikt się nie spodziewał, mysleli, ze toksyna to jedyne zagrożenie :twisted: >

Rzucic broń, a nie stanie wam się krzywda :twisted:
 
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 17:51   

oddział szybko wyskoczył z wozów okopał sie i zabunkrował. Wszystkie lufy, dziury celowniki detektory, skanery i oczy były skierowane w zielona postać przed nimi. Nikt sie nie cofnie albo on albo my. Ze strachu przed ogromną siłą nawet powietrze zamarło. Nie oddamy jeńców imperator musi mieć nowy kominek !!!
Ostatnio zmieniony przez Tengrom 22 Kwietnia 2006, 18:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 17:52   

Poddajcie się, przejdzcie na jasną strona Mocy! Księzniczki sa bogate, zapłaca wam 8)
 
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 17:57   

Nigdy szturmowcy jeszcze mocniej przycisnęli broń do siebie. Kapitan wydał rozkaz zabicia księżniczki jak tylko zrobi się gorąco. Operatorzy wierzyczek strzelniczych na wozach bojowych przełonczyli działa na pełną moc. Saperzy przy bunkrach aktywowali miny i rakiety nuklearne . Droidy przestawiły tryb bojowy na tryb szaleńczych maszyn ,ch obwody iskrzyły z żądzy walki a diody w oczach zapłonęły żywym ogniem. Nikt nie wyjdzie żywy z tej potyczki. Jak to się skończy ? wszyscy czekają na ruch przeciwnika. Wszyscy czekają na jakiś znak !!
 
 
Hauer 
Yoda


Posty: 914
Skąd: Dagobah
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 18:36   

<Oczekiwanie pozornie pozbawione wszelkich ruchów trwało długo. w tym czasie żaba dyskretnie wykorzystując moc odcieła obwody wszystkich wiezyczek, blasterów i droidów. Niezauwazalnie wszelka broń stała się bezuzyteczna. Kermit z świetlówka w łapce ruszył do przodu>
Zaraz cos sie wydarzy. Poznaje to po muzyce.
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 18:42   

Posucha jakaś... chyba przed śmiercią nie ujrzę nowych Jedi...
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Tengrom 
Jaskier


Posty: 70
Skąd: koszalin
Wysłany: 22 Kwietnia 2006, 18:44   

większość czujników wizjerów i oczu nie zauważyło szybkich ruchów żaby jednak niektóre przekazały delikatny poziom zakłócenia jakie spowodował szybkimi ruchami żaba. Kapitan odebrał raport o zakłóceniach z urządzeń i wiedział że cos jest nie tak nie chciał ryzykować księżniczka nie może wrócić do rebelii dał znak do zlikwidowania niewiasty. Oraz do sprawdzenia pełnego sprawdzenia oddziału. Po paru sekundach mózg księżniczki ozdobił zimne metalowe wnętrze transportowca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group